Подать объявление

ЖК Green Side | Грин Сайд | Синергия | Ирпень, ул. Университетская, 1-г,о,д,п

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2018 - 2019 г.
Планировки
от 20 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 79.
9/11%
6/8%
23/29%
11/14%
30/38%
1. . .3234. . .235
04 авг 2017 10:50
Цитата "Malinda":
Вот случайно на ukr.net:

КИЇВ

Співробітники прокуратури розпочали виїмку рішень Ірпінської міської ради

Сьогодні о 18:36•Zrada.today

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Прокуратура Київської області на підставі ухвали суду проводить виїмку рішень Ірпінської міської ради за останні 3 роки щодо виділення земельних ділянок. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

На території Ірпінської міської ради протягом 2015–2016 років введено в експлуатацію ряд багатоквартирних житлових будинків. Замовники вказаних об’єктів будівництва уклали з Ірпінською міською радою договори про залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м. Ірпінь у вигляді пайової участі.

Проте, кошти пайової участі на рахунок виконавчого комітету Ірпінської міської ради не надходили, натомість замовники виконували інші роботи на території м. Ірпінь, вартість яких, орган місцевого самоврядування зарахував як сплату пайової участі.

Після чого, Ірпінська міська рада прийняла рішення про зменшення величини понесених затрат, що є порушенням вимог ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Бюджетного кодексу України, яке призвело до недоотримання коштів місцевим бюджетом на загальну суму понад 3 млн грн.

Дії службових осіб органу місцевого самоврядування кваліфіковано за ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

"У зв’язку з тим, що добровільно надати документи Ірпінська міська рада не погодилась, прокуратура Київської області, у межах вказаного кримінального провадження, на підставі ухвали слідчого судді, здійснює тимчасовий доступ до документів Ірпінської міської ради, зокрема витребовує рішення Ірпінської міської ради за останні три роки щодо виділення земельних ділянок на території Ірпінського регіону", - йдеться у повідомленні.

Наразі досудове розслідування триває.

Як повідомляв УНН 7 червня, у Ірпінській міськраді поліція проводить обшуки.


Лично мое мнение заказуха, как с ореховой мафией, решение суда получают в одном месте (типа по месту обращение, на самом деле где дешевле) едут за пол Украины в другое все гоп компанией маски-шоу, СБУ. (Это нужно Оочень хорошо простимулировать чтобы они жопки свои подняли, зная наши правоохранительные органы), Карплюк писал о 100к$ только за маски-шоу
В Киеве подобные решения купить дорого, в Ирпене не дадут. Решили в Обухове.
Сейчас Ирпень это "рыбное" место.
Нашел по этому поводу на страничке в FB комментарий Христюка (зам Карплюка)
Далее цитата: Життя і робота - суцільний полiтичний детектив:)))))
Нещодавно мені повідомили, що деякі усім відомі представники публічної влади дуже незадоволені тим, що після багатьох "маски-шоу" та виїмок великої кількості документів в Ірпінській міській раді, правоохоронці нічого "якісного" і "суттєвого" не можуть пред'явити міському голові Ірпеня та усій управлінській команді.
Це й не дивно, бо роботи по усім об'єктам, по яким були ухвали Обухівського суду щодо обшуків та вилучення усіх проектних та фінансових документів, реально виконані, крім того вартість їх реалізації в порівнянні з багатьма аналогічними роботами в інших містах і районах Київщини на порядок менша.
Якось не вписується в "заплановану" суспільству картину: Ірпінь - це ж кримінальне Чикаго, а тут , незважаючи на усі штучні перешкоди, ремонтують дороги, будують дитячі садочки, школи, сучасні спортивні об'єкти, нові парки та багато іншого....
Проте, на жаль, хворі амбіції наших політичних конкурентів, опонентів та замовників на цьому не зупиняються....
Правоохоронцям дана пряма команда відкривати кримінальні справи, за будь-яких обставин, проти міського голови та особисто мене....
Деякі, "буйно-хворі" вважають мене головним конкурентом на майбутніх виборах міського голови Ірпеня чи до Верховної Ради України....
А що саме цинічно у цьому, що так і доносять "прикормленним" правоохоронцям, і обіцяють їм дуже добрі "дивіденти" у разі "правильного" виконання поставненної задачі.
Крім того, мені повідомили, що планували відправити до мене "підставного провокатора", який запропонує мені цікаву пропозицію, від якої не можливо відмовитися у вигляді фінансової винагороди - хабаря, щоб потім показово при "правильних" ЗМІ вивести мене в наручниках з кабінету, а також правоохоронці отримали пропозицію від "замовників" зробити "закладку" у моїй машині та робочому кабінеті....
Цікаво, які ще плани "барбароса" розробляють проти нас?
Наразі, обласна прокуратура відкрила кримінальну справу по моїй декларації....
Дуже турбує прокурорів, де я взяв свою автівку 2013 року виробництва марки "Тойота" та свою "шикарну" двокімнатну квартиру розміром 55 кв. метрів.
Вони, мабуть, вважають, що я повинен був не вказувати своє майно у декларації, так як це робить більшість прокурорів, депутатів та представників центральних органів виконавчої влади, оформляючи своє майно на кумів, друзів та інших родичів.
Так, я вказав усе своє майно, і не соромлюся цього! На жаль, за свої 38 років зміг купити тільки одну машину і одну двокімнатну квартиру, і не можу конкурувати з прокурорами, нардепами та іншими чиновниками своїми статками... Прокурори вбачають у цьому ознаки незаконного збагачення...? Тоді під такі ознаки "злочинця" може потрапити кожен другий українець, який має одну автівку та одно або двокімнатну квартиру.... От такий погляд та бачення цих процесів у правоохоронців, які "заточені" під "поставлену" задачу... Звісно, а що вони можуть ще побачити, якщо таку команду отримали зверху...
Але цим я пишаюся, бо жодної копійки бюджетних коштів не поклав собі в кишеню, хабарів не брав, вирішенням приватних питань не займався... За усе своє майно та статки готовий до копійки відзвітуватися та публічно його показати!
А ще цікавий факт, на що саме зсилається прокуратура при відкритті таких кримінальних справ проти нас - на відкриті джерела ЗМІ та соціальних мереж або звернення представників громади!
Тоб то, схема дуже проста - хочеш кримінальну справу проти конкурента? Створи своє "карманне" ЗМІ або інтернет- сайт, зареєструй з гарною назвою громадське об'єднання та запускай "правильні" сюжети чи статті з цинічними звинуваченнями і обов'язково з модними трендами про боротьбу з корупцією, боротьба за правду, і головне, щоб було дуже "смачно" написано, люди ж таке люблять. Потім "правильний" правоохоронець бере таку статтю і відкриває кримінальну справу!:)))) Все дуже просто!
Так що, друзі, якщо проти вас ще не відкрита кримінальна справа, це не ваша заслуга, це недопрацювання правоохоронців!:)))) так вони жартують......
На жаль, таке зараз життя в нашій країні... Проти більшості міських голів та посадовців органів місцевого самоврядування відкриваються кримінальні справи, показово вручаються підозри, робляться обшуки... А головне, усі, проти кого вчиняються такі "каральні" заходи не є членами "правильних" політичних сил.... Усіх керівників, хто має повагу і підтримку у своїх громадах, і не хочуть йти "на поклін" до політичних босів в Києві намагаються так "виховувати" і "навчити життю"....
На жаль, Ірпінь став показовим "плацдармом" для такого "відпрацювання".
Цікаво, скільки ще обшуків, кримінальних справ, протоколів та інших "каральних виховних" заходів ще використають проти нашої команди?
Незважаючи на це все, ми рухаємося тільки вперед! Ніхто не планує опускати руки! Ще багато потрібно зробити для розвитку Ірпеня!
Дякую усім за підтримку, сприяння та небайдужість до розвитку нашого міста! Разом ми набагато сильніші! І особлива подяка, тим правоохоронцям, які принципово не приймають участь у замотивованій політичній боротьбі через відкриття надуманих кримінальних справ і вчиненні незаконних дій. Повірте, рано чи пізно, за усі свої діяння або бездіяльність кожен буде відповідати. Я точно знаю, що такий час в Україні настане.
04 авг 2017 11:26
Цитата "kurilenko_family":
Доброе утро, инвесторы!

Сегодня проезжал мимо стройки, между первой секцией и частными домами, похоже, начали рыть котлован.

ОП, так ли это?

Спасибо!


Добрый день
а у вас случайно фото нет? там техника работает?
Этот вопрос ранее уже задавали. Было бы неплохо получить ответ от ОП - что же там будет?
04 авг 2017 11:46
Цитата "News":


Добрый день
а у вас случайно фото нет? там техника работает?
Этот вопрос ранее уже задавали. Было бы неплохо получить ответ от ОП - что же там будет?

сегодня буду там, сделаю фото!
но уверяю вас что ничего там не будет, это только неподтвержденные слова инвесторов, без фото подтверждения..понятие "котлован" по словам инвесторов может означат что угодно, за месяц бываю там до 5 раз, и подтверждения что там роют котлован под дом нету! просто поровняли вокруг дома местность и все, там строить негде, так как если будут рыть близко к домам, то через пару лет будет смещение грунта и дома частников поваляться!!! может люди имеют ввиду огромную яму которая там была еще до начал застройки этого района..так пусть различают понятие...
04 авг 2017 12:01
Цитата "Prmto":

сегодня буду там, сделаю фото!
но уверяю вас что ничего там не будет, это только неподтвержденные слова инвесторов, без фото подтверждения..понятие "котлован" по словам инвесторов может означат что угодно, за месяц бываю там до 5 раз, и подтверждения что там роют котлован под дом нету! просто поровняли вокруг дома местность и все, там строить негде, так как если будут рыть близко к домам, то через пару лет будет смещение грунта и дома частников поваляться!!! может люди имеют ввиду огромную яму которая там была еще до начал застройки этого района..так пусть различают понятие...


спасибо. будем ждать ваши фото
в любом случае, если ОП напишет что там будет- никто не обидится )
а вот фото месяц назад:
04 авг 2017 13:00
Цитата "Malinda":
Вот случайно на ukr.net:

КИЇВ

Співробітники прокуратури розпочали виїмку рішень Ірпінської міської ради

Сьогодні о 18:36•Zrada.today

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Прокуратура Київської області на підставі ухвали суду проводить виїмку рішень Ірпінської міської ради за останні 3 роки щодо виділення земельних ділянок. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

На території Ірпінської міської ради протягом 2015–2016 років введено в експлуатацію ряд багатоквартирних житлових будинків. Замовники вказаних об’єктів будівництва уклали з Ірпінською міською радою договори про залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м. Ірпінь у вигляді пайової участі.

Проте, кошти пайової участі на рахунок виконавчого комітету Ірпінської міської ради не надходили, натомість замовники виконували інші роботи на території м. Ірпінь, вартість яких, орган місцевого самоврядування зарахував як сплату пайової участі.

Після чого, Ірпінська міська рада прийняла рішення про зменшення величини понесених затрат, що є порушенням вимог ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Бюджетного кодексу України, яке призвело до недоотримання коштів місцевим бюджетом на загальну суму понад 3 млн грн.

Дії службових осіб органу місцевого самоврядування кваліфіковано за ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

"У зв’язку з тим, що добровільно надати документи Ірпінська міська рада не погодилась, прокуратура Київської області, у межах вказаного кримінального провадження, на підставі ухвали слідчого судді, здійснює тимчасовий доступ до документів Ірпінської міської ради, зокрема витребовує рішення Ірпінської міської ради за останні три роки щодо виділення земельних ділянок на території Ірпінського регіону", - йдеться у повідомленні.

Наразі досудове розслідування триває.

Як повідомляв УНН 7 червня, у Ірпінській міськраді поліція проводить обшуки.


Уважаемые инвесторы, хотим Вас уверить, что у застройщика имеется в наличии вся необходимая документация. При желании Вы можете ознакомиться с ней в ОП.
Хорошего настроения!
04 авг 2017 13:12
Спасибо за информацию
04 авг 2017 14:44
[/quote]

Уважаемые инвесторы, хотим Вас уверить, что у застройщика имеется в наличии вся необходимая документация. При желании Вы можете ознакомиться с ней в ОП.
Хорошего настроения![/quote]

Подскажите что строят рядом (слева) с нашим жк?
04 авг 2017 14:46
СКИДКА КО “ДНЮ СТРОИТЕЛЯ” ОТ СФ “СИНЕРГИЯ”

В честь нашего профессионального праздника, “Дня Строителя”, мы дарим всем нашим клиентам небольшой, но приятный подарок - скидку 2% на покупку квартиры. Получить скидку от ведущего застройщика Ирпеня - строительной фирмы “Синергия”- Вы сможете до 13 августа 2017 года включительно.

Если Вы уже рассматриваете вариант покупки квартиры в пригороде Киева и готовы оплатить всю сумму ее стоимости, в течении этой и следующей недели все, кто оформит договор купли-продажи квартиры в любом из наших комплексов, автоматически получает 2% скидку!

Приходите и получите свою скидку в отделе продаж!
04 авг 2017 17:30
А к Всемирному дню пива у вас нет акции? 😉
04 авг 2017 18:30
Цитата "Malinda":
А к Всемирному дню пива у вас нет акции? 😉

Есть конечно. Купи квартиру в Green Side и получи 300литров пива, чтобы забыться и не думать о том, какой шлак ты купил ;)
04 авг 2017 19:06
Цитата "spitfirekdv":

Есть конечно. Купи квартиру в Green Side и получи 300литров пива, чтобы забыться и не думать о том, какой шлак ты купил ;)


А почему шлак??? Аргументируйте свои комментарии...
04 авг 2017 19:30
Район жесть. Даже если Грин Сайд выполнит свои обещания и сдаст комплекс во 2-3м кв 2018, жить там будет еще нельзя. Школ, садиков, супермаркетов, ТРЦ поблизости нет. Поблизости только кладбище. Не верьте сладким обещаниям девочек из отдела продаж, что "вот тут совсем скоро будет садик, школа, фитнесс центр, супермаркет". Соседи - недострои BGM-а, Сяйво, который никогда вовремя не сдает(см Сяйво1), Нью Йорк, (так, как его понимает Орлан) и Sky от Novosell, которым вечно не хватает денег на достроить. И вот я сейчас представил маленькую, хрупкую женщину, которая идет мимо этого всего к себе домой. Картина из Сталкера.
04 авг 2017 19:37
Что вы тогда на этом форуме забыли?? Если судить по вашим одноразовым посещениях всех форумов всех новостроек Ирпеня и Бучи, то вы жосткий троль! У вас нету практически обьективных выражений в ваших сообщений, только "все плохо, все недостроят" только ехидничаете! держите свой негатив при себе пожалуйста, люди в вправе выбирать то что они считают нужным, и не вам советовать что и как делать, тем более врасывать свои домыслы)) раньше и позняков в Киеве не было...так что всему свое время, время все насставит на свои места!)
04 авг 2017 19:54
Цитата "Prmto":

Что вы тогда на этом форуме забыли?? Если судить по вашим одноразовым посещениях всех форумов всех новостроек Ирпеня и Бучи, то вы жосткий троль! У вас нету практически обьективных выражений в ваших сообщений, только "все плохо, все недостроят" только ехидничаете! держите свой негатив при себе пожалуйста, люди в вправе выбирать то что они считают нужным, и не вам советовать что и как делать, тем более врасывать свои домыслы)) раньше и позняков в Киеве не было...так что всему свое время, время все насставит на свои места!)

А по делу есть что сказать? Например, что в предыдущем посте не так? Я не тролль, я 1) Вырос в этом городе 2) Я инвестировал в несколько обьектов в этом городе, очень тщательно изучая застройщика, историю его обьектов 3) Немного разбираюсь в строительстве 4) Планирую инвестировать дальше. 5)Я не песимист, я реалист.
04 авг 2017 20:01
Цитата "spitfirekdv":

А по делу есть что сказать? Например, что в предыдущем посте не так? Я не тролль, я 1) Вырос в этом городе 2) Я инвестировал в несколько обьектов в этом городе, очень тщательно изучая застройщика, историю его обьектов 3) Немного разбираюсь в строительстве 4) Планирую инвестировать дальше. 5)Я не песимист, я реалист.

Ну как минимум насчитал вашу участь в 12 обьектах Ирпеня и Бучи, по 1-2 сообщения! Даже если вы инвестор нескольких Жк, то что вы хотели доказать или кому что этот район плохой? Для примера: район синерги 1,2,3 и фортуны, рич тауна и т.д раньше тоже был далеко на самом краю города в поле, был там лес, еще помню площадка для пейнтбола была в лесу...сейчас там люди вроде живут не как в игре сталкер...как говорится "москва тоже не сразу строилась" . Ладно, давайте не будем разводить тут бардак тема закрыта..
04 авг 2017 20:11
Спасибо Вам за внимание, проявленое моей скромной персоне. Я говорил лишь про то, что что этот район станет пригодным для жизни года через 3.
04 авг 2017 20:15
Цитата "spitfirekdv":
Спасибо Вам за внимание, проявленое моей скромной персоне. Я говорил лишь про то, что что этот район станет пригодным для жизни года через 3.

Так это понятно, и все понимают, может даже 4-5 лет нужно будет этому району, в перспективе район будет отличный:) и Вам спасибо за дискусию:)
05 авг 2017 07:32
кто-то перегрелся на солнце или это так влияет пятничный вечер?
Я что-то не уловил причинно следственные связи между "шлаком" "сталкерами" и "этот район станет пригодным для жизни года через 3."
Это вообще-то понятно и тем более "экспертам инвестиционного бизнеса", что сначала строят жилые дома, а потом остальные объекты инфраструктуры. Только в советское время могли построить сначала завод, а вокруг него потом город/микрорайон

Кто следующий идет выше по рангу после капитана очевидность? (это риторический вопрос)
05 авг 2017 09:58
Ох уж эти тролли форумные, диванные аналитики. Вот почему некоторые особи думают что умнее всех, всегда поражал этот факт. Уважаемый, я думаю люди перед покупкой внимательно изучают: что, где и как им покупать. Пишите на других ветках свои претензии и фантазии к инвесторам 8-) .
05 авг 2017 10:36
Вот это я пошутила...А для капитана очевидности могу сказать, мы все взрослые люди и прекрасно разбираемся, куда вкладываем свои деньги. Как минимум, мы их заработали и вложили, а не разводом гнусавое блаблабла на форумах.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3234. . .235
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее