Подать объявление

ЖК Green Side | Грин Сайд | Синергия | Ирпень, ул. Университетская, 1-г,о,д,п

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2018 - 2019 г.
Планировки
от 20 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 79.
9/11%
6/8%
23/29%
11/14%
30/38%
1. . .6163. . .235
01 ноя 2017 12:29
Цитата "Mehal":

Схоже на них. Я не інженер і не можу оцінювати чи впливає це на здатність витримувати навантаження, але щось підказує мені, що на останньому чи передостанньому поверсі, це не так критично, як проблеми з колоною в 5 секції.


Доброго дня, :wow: а які проблеми з колоною в 5 секції? Наперед дякую за відповідь.
01 ноя 2017 13:16
Цитата "Р.Т.В.":


Доброго дня, :wow: а які проблеми з колоною в 5 секції? Наперед дякую за відповідь.



Доброго дня! На початку вересня інвестори помітили металеві підпорки на колоні шостого поверху, згодом колону зняли і продовжили зведення будівлі. Ніби зараз все ок.
01 ноя 2017 13:27
Цитата "Mehal":

Схоже на них. Я не інженер і не можу оцінювати чи впливає це на здатність витримувати навантаження, але щось підказує мені, що на останньому чи передостанньому поверсі, це не так критично, як проблеми з колоною в 5 секції.


вы правы, что не критично.
ОП почитываем форум, может по каске кто-то получит, это чтоб строители не расслаблялись и не халтурили :call:

Цитата "Р.Т.В.":

Доброго дня, :wow: а які проблеми з колоною в 5 секції? Наперед дякую за відповідь.

вроде бы ничего критического, полистайте с десяток страниц назад, мы уже паниковали по этому поводу :)
01 ноя 2017 13:33
Цитата "Р.Т.В.":


Доброго дня, :wow: а які проблеми з колоною в 5 секції? Наперед дякую за відповідь.

Достеменно не відомо. На рівні 6 поверху було укріплено декілька колон. Видимих дефектів на них не було, принаймні на фото, але на якийсь час були призупинені монолітні роботи на секції. Як бачите, зараз продовжили лити далі, і вже не так довго залишилося до закінчення. Можливо просто перестрахувалися.
01 ноя 2017 13:38
Цитата "Mehal":

Достеменно не відомо. На рівні 6 поверху було укріплено декілька колон. Видимих дефектів на них не було, принаймні на фото, але на якийсь час були призупинені монолітні роботи на секції. Як бачите, зараз продовжили лити далі, і вже не так довго залишилося до закінчення. Можливо просто перестрахувалися.[/qu
Ще раз дякую за інформацію, сподіваюся, що дійсно перестрахувалися.
01 ноя 2017 13:40
Цитата "Р.Т.В.":

Достеменно не відомо. На рівні 6 поверху було укріплено декілька колон. Видимих дефектів на них не було, принаймні на фото, але на якийсь час були призупинені монолітні роботи на секції. Як бачите, зараз продовжили лити далі, і вже не так довго залишилося до закінчення. Можливо просто перестрахувалися.[/qu
Ще раз дякую за інформацію, сподіваюся, що дійсно перестрахувалися.


Є у когось інформація щодо покупки кладових приміщень, вартість за м2 та метраж?
01 ноя 2017 13:50
Пока таких данных увы нет.Но судя из переписки синергии 3, кладовки та еще тема :)
01 ноя 2017 13:58
8-() :wow:
01 ноя 2017 19:24
спасибо за фотки!вот это темп!
02 ноя 2017 06:58
Цитата "Griphus":
Пока таких данных увы нет.Но судя из переписки синергии 3, кладовки та еще тема :)

У відділі продажу сказали, що вартість за м2 =17 000, це жах, чому так дорого?
02 ноя 2017 08:10
Цитата "Р.Т.В.":

У відділі продажу сказали, що вартість за м2 =17 000, це жах, чому так дорого?

А вже є точна інфа, що вони будуть? Просто коли я запитував у ВП декілька місяців тому, то мені сказали, що не відомо чи будуть вони взагалі. Я так разумію, що їх вирішили робити у підвалі?
02 ноя 2017 09:38
Цитата "Mehal":

А вже є точна інфа, що вони будуть? Просто коли я запитував у ВП декілька місяців тому, то мені сказали, що не відомо чи будуть вони взагалі. Я так разумію, що їх вирішили робити у підвалі?

У ВП сказали, що із 100% є лише 1% того, що кладові будуть у цоколі (там плануюється продаж приміщень під магазини і т.д.), також сказали, що планують кладові на деяких поверхах будинку, а вартість приголомшила.... :protest:
03 ноя 2017 09:02
Здравствуйте, уважаемые инвесторы!
Камеры (обе) уже работают в штатном режиме и показывают стройку.
Хорошего дня!
03 ноя 2017 09:16
Уважаемый отдел продаж, разъясните ситуацию по кладовым. Есть ли они уже в наличии или только планируются ?
03 ноя 2017 10:01
Цитата "Synergy-Bud":
Здравствуйте, уважаемые инвесторы!
Камеры (обе) уже работают в штатном режиме и показывают стройку.
Хорошего дня!

Это замечательно!)Спасибо !
03 ноя 2017 11:14
Цитата "Griphus":
Уважаемый отдел продаж, разъясните ситуацию по кладовым. Есть ли они уже в наличии или только планируются ?


Добрый день!
В этом жилом комплексе кладовые помещения пока не предусмотрены.
Мы обязательно объявим о старте продаж, если ситуация измениться. Следите за нашими новостями.
Хорошего настроения!
03 ноя 2017 13:20
Цитата "Synergy-Bud":


Добрый день!
В этом жилом комплексе кладовые помещения пока не предусмотрены.
Мы обязательно объявим о старте продаж, если ситуация измениться. Следите за нашими новостями.
Хорошего настроения!

Спасибо за прояснение ситуации .
03 ноя 2017 16:47
Цитата "Synergy-Bud":


Добрый день!
В этом жилом комплексе кладовые помещения пока не предусмотрены.
Мы обязательно объявим о старте продаж, если ситуация измениться. Следите за нашими новостями.
Хорошего настроения!


Балкон не предусмотрен, кладовка не предусмотрен, хоть гараж бери да покупай по близости. Так как полторы у.е. на кладовку это дорого.
04 ноя 2017 07:58
Добрый день! :hi: Это только у меня камера первая как не работала так и не работает? писали работают обе.
04 ноя 2017 11:15
Цитата "Ириница":
Добрый день! :hi: Это только у меня камера первая как не работала так и не работает? писали работают обе.


Сейчас пока только вторая работает.

Если у вас гугл хром: то ниже скин для вас, нужно сайт GS добавить в список исключения(надежных)
или VLC плеер установить,
Цитата "Mehal":

Дивіться просто через VLC без браузера.
Ось прямі посилання на камери:
rtmp://176.104.11.111:1935/GreenSide2/stream
rtmp://176.104.11.111:1935/live/stream

открываете VLC плеер => медиа => открыть url => сеть => вставляете одну из ссылок выше
мне помог этот вариант
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .6163. . .235
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее