Подать объявление

ЖК "Гостомельские Липки", Гостомель, ул. Остромирская, 35б

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 44.
15/34%
6/14%
15/34%
5/11%
3/7%
1. . .118120. . .124
03 июль 2017 14:32
Шановні інвестори, друзі та колеги!

Нещодавно в соц мережі було виствітлено неправдиву інформацію про те, що наша компанія в стадії припинення та банкруства. Одразу ж виникали сумніви стосовно того, чи добудуємо ми ЖК Гостомельські Липки, як і обіцяв висвітлюю інформацію. Тому прохання не вірити тому, чого немає насправді.

Цитую слова почесного Призидента компанії :,,Офіційна інформація з сайту мінюсту. А хто і для чого зробив таке вкидання інформації нехай люди роблять висновки самі. Причому це було зроблено перед вихідними, щоб ми не могли це спростувати до понеділка. Нехай їх Бог благословить і дасть все, в чому вони мають потребу. З повагою А.Друзенко,,
03 июль 2017 14:35
Цитата "kv.22":

О! а давайте порівняэмо! я з собою візьму 100м рулетку і ви впевнитесь, що краще займатися істориєю.



Доброго дня! Я не проти , давайте разом зутрінемося і виміряємо скільки буде парко місць. Це буде свідченням моїх слів і з іншої сторони підтвердженням, що там будуть парко місця.Навіть думаю інвестори з форуму нас підтримають
03 июль 2017 14:39
Цитата "kv.22":

Статья просто жесть...
Написано, что Липки построены на земле ОСГ. Как? Как? Если там всю жизнь была автобусная стоянка? Какое ОСГ?!


Коли викуплювалися землі то були під ОСГ, потім перевилися під будівництво і розпочалося будівництво ЖК Гостомельські Липки. Відповідно коли оформлялися договора в кожного є кадастровий номер, за ним Ви можете самостійно перевірити призначення землі
03 июль 2017 14:53
Люди, ви навіть ще не заселились туди всі жити, щоб за паркомісця сперечатись. Я вважаю, що першочерговими питаннями є: добудувати будинок, ввести в експлуатацію та підключити комунікації, особливо газ.
03 июль 2017 15:15
Відправляю фотозвіт з будівництва ЖК Гостомельські Липки
04 июль 2017 07:39
Інформація з оф сайту МінЮста, підтверджує, що Друзі перебувають в стані припинення діяльності.
04 июль 2017 10:02
Цитата "vxr":
Інформація з оф сайту МінЮста, підтверджує, що Друзі перебувають в стані припинення діяльності.

А ви з якої квартири? наші жителі вже про все вкурсі. Чи просто так захотілося щойно зареєструватись щоб надати важливу інформацію?
04 июль 2017 10:02
Цитата "vxr":
Інформація з оф сайту МінЮста, підтверджує, що Друзі перебувають в стані припинення діяльності.


Так в стані припинення, бо переходить з ТОВ на Кооператив, але торгова марка не змінюється. Залишається Друзі Девелопмент та Гостомельські Липки
04 июль 2017 15:02
Всем привет
Соседи с третьего парадного пятый этаж отзовитесь
Что планируете делать с потолком
05 июль 2017 11:28
Шановні жителі
Зараз обдзвонюю всіх, вирішую питання по котлах та дверях. Багато номерів поза зоною або не відповідають, тому якщо я по якихось причинах вам не додзвонився, набирайте мене.
06 июль 2017 12:02
Цитата "Druzi_Oleksandr":

А ви з якої квартири? наші жителі вже про все вкурсі. Чи просто так захотілося щойно зареєструватись щоб надати важливу інформацію?

Саша, з 20-ї ))
06 июль 2017 19:20

робота іде
і це приємно бачить

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11yhTRy6BZCiWZoNDfqavRMMLlNfumxBWv-gy6gHZl2k/edit?usp=sharing
статус по питанням тут

07 июль 2017 11:21
5 під'їзд, сусіди, які котли буде ставити?
07 июль 2017 11:59
Цитата "Дунайская Вита":
5 під'їзд, сусіди, які котли буде ставити?

ARISTON CLAS EVO 15 FF SYSTEM
07 июль 2017 12:17
Цитата "Skil666":

ARISTON CLAS EVO 15 FF SYSTEM

Ви самі купуєте чи це від забудовника пропозиція?
07 июль 2017 12:19
Цитата "Дунайская Вита":

Ви самі купуєте чи це від забудовника пропозиція?


Сегодня хочу узнать какой предлагает застройщик
Но присмотрелся на этот сам покупать
07 июль 2017 12:38
Цитата "Skil666":


Сегодня хочу узнать какой предлагает застройщик
Но присмотрелся на этот сам покупать

Забудовник пропонує Протерм Ягуар 24 по ціні 10620 з комплектом коаксиала
17 июль 2017 15:10
Нет связи с Максимом. Есть у кого ещё контакты офиса? Спасибо
18 июль 2017 04:26
Форум замер. Кто живет уже, киньте фотки, что там делается, плиз.
18 июль 2017 05:23

Гройсман предложил превратить аэропорт в Гостомеле в базу для лоукостеров
//gordonua.com/news/politics/groysman-pr edlozhil-prevratit-aeroport-v-gostomele- v-bazu-dlya-loukosterov-198120.html

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .118120. . .124
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее