Подать объявление

ЖК "Гостомельские Липки", Гостомель, ул. Остромирская, 35б

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 44.
15/34%
6/14%
15/34%
5/11%
3/7%
1. . .101103. . .124
24 апр 2017 18:16
Цитата "dima2907":
Питання в тому, що до будинку газ не підведено. Питання навіть не втому,що не підключено...

Вот именно!
Максим! Поясніть будьде ласкаві, яким чином траншея, та підвід газової труби відноситься до безпосереднього підключення газу?
Ви, прораб та директор, чітко запевняли нас, що до 25 квітня, труба в траншеї буде готова! А роботи, по якій, навідь не починались. Чому?

Я знову прошу організувати зібрання! Тільки давайте ОСББ не чипати!? Поясніть в кінці кінців, чому так відбувається? Знову підрядник? Так а ви хто? Замовник, чи хто? Хто займається плануванням будівництва у вашій компанії? Коли ви почнете відповідати за власні слова?
24 апр 2017 19:10
Соседи, предлагаю вспомнить слова пана Друзенко, что он готов предоставить нам для ознакомления разрешительные документы на строительство. Также, раз пошла такая "бодяга", считаю, мы имеем право затребовать и ознакомиться с их договорами подряда с обл-газом. Поддержу John5, снова собираемся в отдел продаж на собрание. Кто готов подписать офиц. письменное обращение к застройщику? И передать. Я готов.
24 апр 2017 19:25
Цитата "AlexVr":
Соседи, предлагаю вспомнить слова пана Друзенко, что он готов предоставить нам для ознакомления разрешительные документы на строительство. Также, раз пошла такая "бодяга", считаю, мы имеем право затребовать и ознакомиться с их договорами подряда с обл-газом. Поддержу John5, снова собираемся в отдел продаж на собрание. Кто готов подписать офиц. письменное обращение к застройщику? И передать. Я готов.

Поддерживаю!!!Хватит нас обманывать и "кормить завтраками" Вы серьезный застройщик,зачем так портить себе репутацию?!У меня скоро закончится терпение!Нужно принимать кардинальные меры,иначе-газа не видать как своих ушей.Первый раз в жизни стыкаюсь с такой организацией,которая не за что не несет ответствеености,элементарной ответственности-за сказанное!!!Позор!
25 апр 2017 05:59
Кіпіш розводити також не потрібно. На скільки я розумію, так як перегородки стін 5-го поверху будуються одночасно з дахом. То поверх мають добудувати в тіж часові рамки. Судячи з швидкості побудови даху, на мою думку, орінтовно мають встигнути добудувати до кінця травня- початок червня.
З створенням ОСББ відкладати також не потрібно. Якщо, можете, оголосіть список ініціативної групи. Щоб потім не вийшло, що затримка піде від нас, мешканців будинку.
25 апр 2017 06:11
Цитата "dima2907":
Кіпіш розводити також не потрібно. На скільки я розумію, так як перегородки стін 5-го поверху будуються одночасно з дахом. То поверх мають добудувати в тіж часові рамки. Судячи з швидкості побудови даху, на мою думку, орінтовно мають встигнути добудувати до кінця травня- початок червня.
З створенням ОСББ відкладати також не потрібно. Якщо, можете, оголосіть список ініціативної групи. Щоб потім не вийшло, що затримка піде від нас, мешканців будинку.

Правильно, я кий може бути кіпіш?! Чекали будинок по кінця вересня, потім до Нового року, потім до лютого... А тепер в мене вже край, мене виганяють з орендованої квартири 10 травня... Я то переїду в сірі стіни, витоплю кімнати електричними обігрівачами, але плити електричної в мене немає і додатково купляти її не хочу, бо немає змоги... На додачу до цього, в квартирі багато чого не зроблено будівельниками... там ручки немає у вікні, в іншому місці ще щось...
25 апр 2017 06:19
Цитата "John5":

Правильно, я кий може бути кіпіш?! Чекали будинок по кінця вересня, потім до Нового року, потім до лютого... А тепер в мене вже край, мене виганяють з орендованої квартири 10 травня... Я то переїду в сірі стіни, витоплю кімнати електричними обігрівачами, але плити електричної в мене немає і додатково купляти її не хочу, бо немає змоги... На додачу до цього, в квартирі багато чого не зроблено будівельниками... там ручки немає у вікні, в іншому місці ще щось...

Абсолютно згідна! Давайте далі будемо мовчати та сподіватись на чудо! Я розраховувала до літа зробити ремонт і переїхати, а приходиться сидіти і чекати не зрозуміло чого і скільки часу. І ще мені не зрозуміло, на рахунок пятого поверху: це ж потрібні встановлені котли для підключення газу? чи ці приміщення не будуть жилими? Якщо потрібні котли,які коштують приблизно 420 евро, то хто їх буде туди встановлювати? ЧИ ще прийдеться чекати, поки Гостомельські Липки продадуть всі квартири на пятому поверсі, аби було за чийсь рахунок встановити котли?! І тоді буде ще одна причина відсутності газу - не можуть підключити, бо котлів нема! ЧИ я неправильно мислю? Поясніть.
25 апр 2017 06:47
Новая фото. Был случайно на Липках. Просьба, кто бывает выкладывать процесс стройки крыши.
25 апр 2017 06:55
я так понимаю что на 5м этаже потолка из плит не будет, а будет сразу крыша ?
25 апр 2017 06:56
Цитата "maksfray":
я так понимаю что на 5м этаже потолка из плит не будет, а будет сразу крыша ?

Все верно...
25 апр 2017 07:03
Плиты, на мою думку, слишком тяжелые. У Моего друга в Ирпене квартира в маннсандровом этаже, так у него из комнаты выход на чердак (свою огороженую часть). Так он там себе свою комнатку для отдыха организовал.
25 апр 2017 07:04
Стосовно строків побудови 5 поверху, орієнтовочно це буде кінець травня 2017 року. Стосовно газу , ми будемо виводити стояки під газ вже, не враховуючи побудови. Там головне, щоб вивісти стояк.По траншеї її риють , фотографії скину Вам на форум. Тому Міла :yes: газ буде обовязково. Будемо старатися навіть раніше побудованого 5-го поверху. По дозвільних документах є усі. Але вивсвітлювати їх на форумах тощо не будемо.Вибачте!!!
25 апр 2017 07:09
Пятий поверх буде деревяний з фальцевим дахом. Плит перекриття не буде.
25 апр 2017 07:15
На пятий поверх котли закупляти будемо ми. Чекати від інвесторів не будемо.Тому затримки не буде.
Від дороги з завтрашнього дня розпочинається отделка пандусів, цоколя, посів трави , посадка дерев. Крім того розпочинаємо облаштування дитячого майданчика
25 апр 2017 07:16
Цитата "жека 4 ":
По дозвільних документах є усі. Але вивсвітлювати їх на форумах тощо не будемо.Вибачте!!!

Не перекручивайте, Максим! И не повторяйте уже не единожды сказанное, в том числе вашим шефом: нам не нужно обнародовать документы в интернете. Будем считать, что собралась инициативная группа для ознакомления с документами.
25 апр 2017 07:18
Цитата "жека 4 ":
Стосовно строків побудови 5 поверху, орієнтовочно це буде кінець травня 2017 року. Стосовно газу , ми будемо виводити стояки під газ вже, не враховуючи побудови. Там головне, щоб вивісти стояк.По траншеї її риють , фотографії скину Вам на форум. Тому Міла :yes: газ буде обовязково. Будемо старатися навіть раніше побудованого 5-го поверху. По дозвільних документах є усі. Але вивсвітлювати їх на форумах тощо не будемо.Вибачте!!!

Міла дуже нервує, коли щось йде не так, як вона задумала... Очікуємо на фото, де буде видно, що траншея під газ до ГЛ дійсно копається!
А також, чи можна вже забирати нові техпаспорта?
25 апр 2017 07:20
Цитата "AlexVr":

Не перекручивайте, Максим! И не повторяйте уже не единожды сказанное, в том числе вашим шефом: нам не нужно обнародовать документы в интернете. Будем считать, что собралась инициативная группа для ознакомления с документами.


Я не против
25 апр 2017 07:21
Цитата "жека 4 ":
На пятий поверх котли закупляти будемо ми. Чекати від інвесторів не будемо.Тому затримки не буде.
Від дороги з завтрашнього дня розпочинається отделка пандусів, цоколя, посів трави , посадка дерев. Крім того розпочинаємо облаштування дитячого майданчика

Максим, в 5й секции котлы где будут висеть ? Есть уже план ?
25 апр 2017 07:24
Цитата "Millastar":

Міла дуже нервує, коли щось йде не так, як вона задумала... Очікуємо на фото, де буде видно, що траншея під газ до ГЛ дійсно копається!
А також, чи можна вже забирати нові техпаспорта?


Сьогодні після 14.00 можете забирати техпаспорта, але потрібно буде принести старий.
25 апр 2017 07:25
Цитата "жека 4 ":


Сьогодні після 14.00 можете забирати техпаспорта, але потрібно буде принести старий.

Дякую!
25 апр 2017 07:28
Цитата "жека 4 ":


Я не против

Соседи, как на счет собраться на неделе у застройщика? Я готов на 18:00-19:00 в любой вечер, начиная с 26.04, кроме сегодня. Подтягивайтесь )
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .101103. . .124
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее