Подать объявление

ЖК "Гостомельские Липки", Гостомель, ул. Остромирская, 35б

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 44.
15/34%
6/14%
15/34%
5/11%
3/7%
1. . .8991. . .124
17 март 2017 05:39
Цитата "Ljudok79":
Коли вже буде газ? Ключі

А ви коли були останнім часом на будівництві?Роботи з підключення газу йдуть досить активно,і ключі вже також можна взяти в охорони.Чи ви їх хотіли отримати з якимись особливими почестями,червоними стрічками і т.д.?))
17 март 2017 05:46
Мені казали, що ключі дадуть після підключення газу. я не думаю, що ключ можна забрати і все
17 март 2017 05:48
Цитата "Ljudok79":
Мені казали, що ключі дадуть після підключення газу. я не думаю, що ключ можна забрати і все

А,ну якщо казали,то так і є,чекайте поки віддадуть після підключення газу)
17 март 2017 05:59
Не обов'язково зі мною в такому тонв говорити(( якщо можна ключі забрати, то так і с4ажіть
17 март 2017 06:02
Цитата "Ljudok79":
Не обов'язково зі мною в такому тонв говорити(( якщо можна ключі забрати, то так і с4ажіть

)))По таким питанням краще звернутись в офіс забудовника напряму,тут навряд хтось Вам дасть таку інформацію в підходящому для Вас тоні)
17 март 2017 07:05
Я не хочу сваритись. Але правда, ми за ключі питаємо, кажуть після газу. Якщо можна забрати у охорони, то це добре) у нас нема можливості часто їздити, плануємо в неділю. Уточнимо це питання
17 март 2017 07:11
Цитата "Ljudok79":
Я не хочу сваритись. Але правда, ми за ключі питаємо, кажуть після газу. Якщо можна забрати у охорони, то це добре) у нас нема можливості часто їздити, плануємо в неділю. Уточнимо це питання

Ну звичайно,ви власниця квартири,купили її за власні кошти,одже маєте право нею розпоряджатись,спитайте в Максима як Вам отримати ключі
18 март 2017 17:18
Доброго дня! Шановні інвестори подаю інформацію стосовно , того що відбувається.

1. Електропостачання подано, документи зібрав частично подав на заключення договорів.Чому частично, бо подав лише тих, хто отримав право власності.Інші будуть самостійно або поступово.Так же само з газом.

2. Газифікація. Газ розвели по будинку, встановлюють лічильники. Розпочали земляні роботи по приєднанню.

3. Благоустрій. З понеділка розпочинають трамбування та укладку.

І головне питання інвесторів :faceoff: :

4.Стосовно квартир, які пропускають вологу і стіни мокріють. Ми вияснили слідуюче, дах був покладений мембраною неправильно,підрядчик недобросовісно відніся і зробив говорячи неправильно, тому результатом стало,вода проходить мимо жолуба і потрапляє на стіну. Тому виходом стало, що ми протягом 1,5 місяців зобовязуємося зробити ШАТРОВУ кришу на всіх Секціях. Щоб вода не потрапляла в плити перекритя
18 март 2017 19:44
Да новости не радуют
18 март 2017 19:46
А на заключення яких договорів Ви подаєте документи?І це вже тепер такого виходу на дах не буде?
19 март 2017 05:19
Цитата "Elen78":
Да новости не радуют

Новости как раз хорошие. Единственный возможный выход в нашей ситуации, о котором я уже почти год думаю, и даже предлагал это на форуме - это такая переделка крыши. Иначе - будет потоп после каждого дождя.

Без прогулочной крыши как-нибудь обойдемся. Тем более нам, жителям 4-го этажа, никто тупать не будет над головой :yes:
19 март 2017 09:59
Цитата "Millastar":
А на заключення яких договорів Ви подаєте документи?І це вже тепер такого виходу на дах не буде?


Електрика, вода та газ( індивідуальны договори на споживання)
19 март 2017 14:48
Цитата "жека 4 ":


Електрика, вода та газ( індивідуальны договори на споживання)

Ви нам повідомите, коли будуть договора.?
19 март 2017 14:48
Цитата "жека 4 ":
Доброго дня! Шановні інвестори подаю інформацію стосовно , того що відбувається.

1. Електропостачання подано, документи зібрав частично подав на заключення договорів.Чому частично, бо подав лише тих, хто отримав право власності.Інші будуть самостійно або поступово.Так же само з газом.

2. Газифікація. Газ розвели по будинку, встановлюють лічильники. Розпочали земляні роботи по приєднанню.

3. Благоустрій. З понеділка розпочинають трамбування та укладку.

І головне питання інвесторів :faceoff: :

4.Стосовно квартир, які пропускають вологу і стіни мокріють. Ми вияснили слідуюче, дах був покладений мембраною неправильно,підрядчик недобросовісно відніся і зробив говорячи неправильно, тому результатом стало,вода проходить мимо жолуба і потрапляє на стіну. Тому виходом стало, що ми протягом 1,5 місяців зобовязуємося зробити ШАТРОВУ кришу на всіх Секціях. Щоб вода не потрапляла в плити перекритя

Скажіть будь ласка,а в благоустрій вже нарешті ввійде огородження терас і монтування сходків для виходу?
20 март 2017 18:25
Красиво.
20 март 2017 18:36
Цитата "Voldemar2":
Красиво.

и с этим у нас 15 парковочных мест остается!!! У Вас есть машина?
Я не однократно слышал, что за клубом будет парковка...
И получается, Под домом не понятная хрень в виде бассейна, что с ним нам делать хз, чем и кому (за чьи деньги) его наполнять?!
Но зато все дружно хлопаем в ладошки!!! Через несколько домов реально полно места для детских площадок, да собственно она там и есть. Поверьте, через некоторое время, будем ругаться, и лезть друг другу на головы со своими машинами, уверен, что у каждой квартиры есть автомобиль.
Вот объясните, куда их ставить?
20 март 2017 18:58
Згодна з Вами, а де ж стоянка?
20 март 2017 19:01
Цитата "y87":
Згодна з Вами, а де ж стоянка?

Там же на картинке, мифическая парковка аж в два ряда... :) :yes:
23 март 2017 20:04
Цитата:
Без прогулочной крыши как-нибудь обойдемся. Тем более нам, жителям 4-го этажа, никто тупать не будет над головой


істину кажете, точно обійдемось
головне, щоб замість шатрового даху не зробили 5тий поверх)
ну і потом шатровий дах поверх 5го поверху

тут же дуже болюче питання до забудовника: чи буде на період побудови даного шатра виконано якесь перекриття для того, щоб дощі не лили прямо на голову 4му поверху поверх ремонту, адже потім буде "куча непотрібних ругатєльств"

картинка - красива, пошвидше б уже там жити,
а то скоро рік як мали здать)
щодо парковки - підтримую, ставить машини вздовж дороги, як в Ірпені, не айс(.
І на момент покупки це був один із критеріїв.
24 март 2017 05:26
Кв.14, а у Вас какой подъезд? Так обещают крышу в полтора месяца сделать, еще ж ремонты мало кто делал. Та пусть строят пятый - у нас будет не последний этаж, но это из области фантастики. Насколько я помню (читал форумы), для пятиэтажек там документы по другому нужны. Поэтому другие застройщики и строят как четырехэтажку, а пятого по документам обычно нет, но в жизни есть - мансандровый.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .8991. . .124
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx