Подать объявление

ЖК "Гостомельские Липки", Гостомель, ул. Остромирская, 35б

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 44.
15/34%
6/14%
15/34%
5/11%
3/7%
1. . .7577. . .124
15 янв 2017 15:31
Не, я ничего сам не делал. Я вообще-то думал, что двери уже на замках...(А если электроприборы скоммуниздят, кто отвечать будет) Спасибо, что успокоили по поводу потолков, надо смотреть время от времени. А котел уже висит? (давно не был - далековато, надо съездить)
15 янв 2017 15:38
А мы думали это вы сами делали. Квартиры практически все закрыты. Все на месте котёл и электроприборы. Мы 2-3 раза в неделю заезжаем на стройку проверяем.
15 янв 2017 21:44
[quote="жека 4 "] навіщо ви обманюєте про законність забудови в липках така ж сама ситуація як і на полтавській та Остромирська 51!!!
15 янв 2017 21:44
Цитата "жека 4 ":
навіщо ви обманюєте про законність забудови в липках така ж сама ситуація як і на полтавській та Остромирська 51!!!



Я завжди надавав і надаю гарантію на законність і порядність забудовника.
15 янв 2017 21:57
Цитата "Millastar":
А разве можно оформить право собственности,раз все так нелегально?Ведь это же в Госреестре зарегистрировано,неужели никто ничего не контролирует в этой стране?

Так як це оформлює Друзенко можна
16 янв 2017 05:45
Цитата "жека 4 ":


Доброго дня!
Я думаю, що багато хто з Вас знає, а хто не знає то напишу, що я сам є мешканець Полтавської 80, ніяких заяв ми не складали.Але розповім, чому так склалося. Пів року назад громадянин Російської Федерації під виглядом біженця, прийшов купити квартиру, попросив взяти готове житло в розстрочку. Ми ж пішли назустріч, увійшли в його положення і дозволили. Дали розстрочку на 7 років без привязки до у.о. Але через 3 місяці він заселився і перестав платити розстрочку. Хоча вже понад 5 місяців ніхто з мешканців не заплатив ні однієї гривін ні за світло, ні за воду, ні за газ. Далі зробив гірше- він, як житель першого поверху самозахватом вліз на чужу території і поставив свій забор, зробивши власну незакону тирасу ( украв в пенсіонерки - одиночки 3 сотки землі).І написав, що це ніби забудовник, зробив.
Тому він далі продовжує не сплачувати кошти, і провокує інших так само вчиняти, щоб не бути непорядним самому.

Максиме,ви пишете,що цей біженець з РФ не заплатив жодної гривні ні за газ,ні за воду,можливо саме по тій причині,яку він описав,що все незаконно і оформитись ні в Водоканалі,ні в Обленерго не виходить,так як відсутня документація...Можливо він і платив би,але ж на яких підставах?Також хотіла поцікавитись,коли продовжиться будівництво на Липках?Казали,що в моїй квартирі встановили котел,неправда,все як було до Нового року,все так і залишилось...Якщо не впевнені,яку відповідь надати на питання,краще її взагалі не надавайте.І на рахунок обіцяної Вами напруги у під'їздах,також трохи не зрозуміло,комусь вдалося на Липках "знайти напругу"?))не говорячи вже про "напругу,якої вистачить на те,щоб робити ремонти"???
16 янв 2017 16:15
Вот как то странно происходит.Зашел на форум полтавской 80 тихо, на Остромирской 51 тихо, а вот на форуме Гостомельских Липок все решили высказаться... 8-)
16 янв 2017 22:13
В нас на Остромирській і Полтавській навіть форума немає, наівні вірили забудовнику, але є якась розумна межа мабуть повинна бути...Просто коли з Борисполя вже висказались, які 2 роки боряться і без толоку!!! Я так як і інші висказали свої проблеми, я б Вам просто порадив задуматись і "поприжати" забудовника ,що б і у Вас в подальшому не було таких проблем, які виникли у нас, просто порада і не більше того.Я вважаю,що якщо є можливість, то краще підказати один одному проблеми які є що б Ви ж, були готові до них і знали , що їх потрібно буде рано чи пізно вирішувати,а коли Ви вже обізнані з тим які вони можуть виникати, то тим легше Вам буде з ними боротись.
17 янв 2017 04:18
Цитата "budaks":
В нас на Остромирській і Полтавській навіть форума немає, наівні вірили забудовнику, але є якась розумна межа мабуть повинна бути...Просто коли з Борисполя вже висказались, які 2 роки боряться і без толоку!!! Я так як і інші висказали свої проблеми, я б Вам просто порадив задуматись і "поприжати" забудовника ,що б і у Вас в подальшому не було таких проблем, які виникли у нас, просто порада і не більше того.Я вважаю,що якщо є можливість, то краще підказати один одному проблеми які є що б Ви ж, були готові до них і знали , що їх потрібно буде рано чи пізно вирішувати,а коли Ви вже обізнані з тим які вони можуть виникати, то тим легше Вам буде з ними боротись.

А чего Вам,Полтавской и Остромырской 51,собственно говоря,уже жаловаться,насколько я знаю,газ и свет подключили и там и там,сидите,грейтесь и радуйтесь,чего вам не хватает)))
17 янв 2017 06:04
Що б Вас, по времянці підключили і тарифи юр.особи2,5- 4.5грн за квт Вам виписали ,подивився б Я на Вас.Почекаєм до весни подивимось, як Ви шановна заспіваєте коли будете на весні платити по цих тарифах на липках
17 янв 2017 06:08
Цитата "budaks":
Що б Вас, по времянці підключили і тарифи юр.особи2,5- 4.5грн за квт Вам виписали ,подивився б Я на Вас.Почекаєм до весни подивимось, як Ви шановна заспіваєте коли будете на весні платити по цих тарифах на липках


Хоч бы кудись нас до весни підключили)))
17 янв 2017 06:10
Так ви ж підключені так як і ми)))
17 янв 2017 06:20
Скоро у всіх все буде добре)))головне вірити
17 янв 2017 06:21
)))
17 янв 2017 06:44
Цитата "budaks":
В нас на Остромирській і Полтавській навіть форума немає, наівні вірили забудовнику, але є якась розумна межа мабуть повинна бути..

Даже на этом ресурсе есть ветка, по Остромирской, 51 и Полтавкой, 80. То что вы ее не заполняете, это другой вопрос.
17 янв 2017 06:46
Цитата "budaks":
Так ви ж підключені так як і ми)))

К чему мы подключены? Можете разъяснить, а то я что-то не заметил?!
17 янв 2017 07:06
Цитата "John5":

К чему мы подключены? Можете разъяснить, а то я что-то не заметил?!

Я вчера видела свет на втором этаже второго подъезда!!! Хозяева, отзовитесь, Как Вы это сделали???)))))
17 янв 2017 07:15
Цитата "Millastar":

Я вчера видела свет на втором этаже второго подъезда!!! Хозяева, отзовитесь, Как Вы это сделали???)))))

Да есть такое. Сам много раз видел, там квартира с отделкой, цветы на подоконниках стоят, картины висят. Некий Флот говорил, что там уже живут.
По поводу электричества, совсем недавно спрашивал у прораба, что дымоходы делал, к дому подключена времянка, еще пальцем показал где она идет, строителям все таки нужно электричество, думаю, что Максим про нее и говорил.
17 янв 2017 07:21
Цитата "John5":

Да есть такое. Сам много раз видел, там квартира с отделкой, цветы на подоконниках стоят, картины висят. Некий Флот говорил, что там уже живут.
По поводу электричества, совсем недавно спрашивал у прораба, что дымоходы делал, к дому подключена времянка, еще пальцем показал где она идет, строителям все таки нужно электричество, думаю, что Максим про нее и говорил.

Это не та квартира,что окна на дорогу выходят,а в первой секции второй подъезд,окна на клуб выходят.
17 янв 2017 07:27
Цитата "Millastar":

Это не та квартира,что окна на дорогу выходят,а в первой секции второй подъезд,окна на клуб выходят.

Ага, это моя секция. Я был вечерком, совсем недавно, заходил к себе, сверху много строителей спускалось. В моей квартире всегда много инструмента, мешков со смесями, мангал даже был, груда песка по средине комнаты... Даже светильники у меня были...
может ремонт кому-то делают?!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .7577. . .124
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее