Подать объявление

ЖК Central Bucha | Comfort Life | Буча, ул. Островского, 34б

ЗастройщикComfort Life
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 28 350 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
130из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
9/30%
5/17%
3/10%
8/27%
5/17%
1. . .1820. . .23
23 окт 2017 15:22
Всі додзвонюються, а ви ні(((
Всі в одній лодці, давайте діяти згуртовано. Кінець кінцем, пишіть заяву про розірвання договору і все... А то лише пишите, що людей до гарЯчки доводите...
23 окт 2017 17:27
Цитата "nekipish":
Всі додзвонюються, а ви ні(((
Всі в одній лодці, давайте діяти згуртовано. Кінець кінцем, пишіть заяву про розірвання договору і все... А то лише пишите, що людей до гарЯчки доводите...

А может Вы не будете указывать,как нам поступать? Трубку Виктор Сергеевич,не берет не только у нас.И деньги вижу ни кому не спешат отдавать.Наверное паника на пустом месте? Значит у Вас железные нервы или вообще не вложены в этот проект деньги.
23 окт 2017 18:16
Цитата "nekipish":
Всі додзвонюються, а ви ні(((
Всі в одній лодці, давайте діяти згуртовано. Кінець кінцем, пишіть заяву про розірвання договору і все... А то лише пишите, що людей до гарЯчки доводите...

яка різниця хто, що говорить про забудовників?? По факту вони вже давно повинні виконати зобов'язання своя перед інвесторами. Якщо вас влаштовує сидіти в позі лотоса і медитувати, що все добре і вам від того спокійніше чекати обіцяного (хоча в мене є підозри, що ви ніякого відношення до інвесторів взагалі не маєте) сидіть і чекайте ніхто вам не забороняє. А мені не спокійного кожного разу чуючи відмовки і кожен раз проїжджаючи на будівництво бачачи як все стоїть я розумію, що факти на лице
24 окт 2017 06:24
Вопрос к представителю застройщика.Мы будем переоформлюсь существующие договора с Крупия В.С. на Гребенчука С.В.???
24 окт 2017 08:54
Шановна Бучанська громада, і всі не байдужі до нашого будівництва «активісти»! Офіційно повідомляємо, що зміни які відбулися в юридичній площині, спрямовані лише на досягнення результату добудови житлового комплексу «Голд Сіті» та вбудованого в нього соціального об’єкту - міської поліклініки. Ми дуже вдячні за вашу небайдужість та активну громадянську позицію. Але не варто втручатись в нашу господарську діяльність та підривати наш авторитет. Дуже прикро, що замість того щоби робити власну політику гарними справами, ви намагаєтесь робити її використовуючи чорнушні статті продажних ЗМІ. НАГОЛОШУЄМО, що після цього повідомлення, ні на які ваші провокаційно-політичні питання ми відповідати не будемо. Гарного дня!
24 окт 2017 09:22
Цитата "Feshchenko Ksenia":

В 9.30 на входе!


Я тоже буду!
24 окт 2017 10:03
Цитата "Gold_City":
Шановна Бучанська громада, і всі не байдужі до нашого будівництва «активісти»! Офіційно повідомляємо, що зміни які відбулися в юридичній площині, спрямовані лише на досягнення результату добудови житлового комплексу «Голд Сіті» та вбудованого в нього соціального об’єкту - міської поліклініки. Ми дуже вдячні за вашу небайдужість та активну громадянську позицію. Але не варто втручатись в нашу господарську діяльність та підривати наш авторитет. Дуже прикро, що замість того щоби робити власну політику гарними справами, ви намагаєтесь робити її використовуючи чорнушні статті продажних ЗМІ. НАГОЛОШУЄМО, що після цього повідомлення, ні на які ваші провокаційно-політичні питання ми відповідати не будемо.
ДІЮЧИМ інвесторам радимо звертатись за інформацією до ваших менеджерів. Гарного дня!


Шановний забудовник!

Оскільки на етапі будівництва ми є ПАРТНЕРАМИ вашої компанії у зведенні житлового будинку (тобто, ми інвестуємо у будівництво, а не купуємо готові квартири у зданій в експлуатацію будівлі - це дуже різні статуси!) ви, на мій погляд, зобов'язані тримати нас у курсі всіх подій. Ми вам довірили наші кошти, на які ви ведете свою господарську діяльність - тому вона є одночасно і НАШОЮ!

Основним джерелом інтерактивної інформації (особливо для тих хто не з Бучі і не має можливості там часто бувати) є цей форум. Відсутність інформації приводить до появи різноманітних чуток, "вкидань" і т.п. Додаткового вогню підливає реальна відсутність будь-якого руху на самому будівництві.

Тому, якщо ви вирішили бути тут, пропоную вам прийняти до уваги наступне:
- цей форум існує для всіх нас. На ньому обговорюється все і вся. Є люди, а є і боти.
- якщо ви приймаєте участь у форумі, рекомендую періодично тримати у курсі як позитивних так і негативних процесів у будівництві. Інакше, ваша наявність у ньому з повідомленнями, подібними останнім, немає ніякого сенсу - або відповідати, оперуючи аргументами, або краще нічого. Так роблять на інших форумах, обговорюється і добре і погане - виглядає це як звичайний діалог!
- розуміючи, що про деякі зміни недоречно писати тут, можете тримати у курсі подій будь-яким іншим чином (у вас є база телефонів, і-мейлів інвесторів). Відправляйте нам повідомлення про реальний стан - повірте, "форумного галасу" зменшиться вполовину. А "вкидання" взагалі будуть мати одиничні випадки.

"Краще гірка правда ніж солодка брехня..."
24 окт 2017 10:55
Цитата "Gold_City":
Шановна Бучанська громада, і всі не байдужі до нашого будівництва «активісти»! Офіційно повідомляємо, що зміни які відбулися в юридичній площині, спрямовані лише на досягнення результату добудови житлового комплексу «Голд Сіті» та вбудованого в нього соціального об’єкту - міської поліклініки. Ми дуже вдячні за вашу небайдужість та активну громадянську позицію. Але не варто втручатись в нашу господарську діяльність та підривати наш авторитет. Дуже прикро, що замість того щоби робити власну політику гарними справами, ви намагаєтесь робити її використовуючи чорнушні статті продажних ЗМІ. НАГОЛОШУЄМО, що після цього повідомлення, ні на які ваші провокаційно-політичні питання ми відповідати не будемо. Гарного дня!


О каком авторитете может идти речь если Вы уже сорвали все строки сдачи дома? Я не инвестор данного объекта, но скажу честно, если бы выбирал куда вложить свои деньги то уж точно не в голд сити. Скорее всего так считают и другие потенциальные инвесторы.
24 окт 2017 11:02
какой предсказуемый ответ
24 окт 2017 15:54
Я тоже буду!
25 окт 2017 07:52
Скажіть,будь ласка,чи відбувся візит до Федорука? Якщо так,то який результат?
25 окт 2017 10:04
Мне тоже интересно, история давняя сам вложил деньги, хорошо что не всю сумму, писали на расторжения договора, деньги уже возвращают год!!! Кто располагает достоверной информацие отпишитесь пожалуйста!!!
25 окт 2017 10:16
Да
25 окт 2017 19:13
Усіх кого цікавить подальша доля будівництва запрошую на зустріч з юристом Голд Сіті в суботу 28.10.17 в Бучі о 12 год. Будемо створювати ініціативну групу і боротись за вложені нами кошти
Разом нам легше буде вирішувати питання.
25 окт 2017 19:16
Адреса мiсця збору?
26 окт 2017 05:31
На зустрічі буде присутній заступник мера міста Олексюк В.П, Крупій В. і новий забудовник. Зустріч в 12 год 28 жовтня в Бучанському офісі Голд Сіті. Без запізнень!
26 окт 2017 07:38
Можно потом написать что решите,нахожусь не в Буче,приехать не смогу!
26 окт 2017 08:37
Цитата "Investor bucha":
На зустрічі буде присутній заступник мера міста Олексюк В.П, Крупій В. і новий забудовник. Зустріч в 12 год 28 жовтня в Бучанському офісі Голд Сіті. Без запізнень!

Спасибо за информацию. Я буду.
29 окт 2017 15:13
Кто был на встрече отпишитесь что там решили ? уж больно интересно как инвестору!!)
30 окт 2017 08:33
Что известно за собрание
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1820. . .23
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее