Подать объявление

ЖК Central Bucha | Comfort Life | Буча, ул. Островского, 34б

ЗастройщикComfort Life
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 28 350 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
130из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
9/30%
5/17%
3/10%
8/27%
5/17%
1. . .1719. . .23
18 окт 2017 13:31
Для проведення активних дій треба розуміти скільки активних інвесторів хочуть активних дій.
19 окт 2017 07:32
Уважаемые инвесторы!
Хочу Вас вернуть на землю и не много прояснить ситуацию.
Никто уже ничего строить не будет, денег нет... Сейчас вывозят со стройки все что имеет хоть какую-то материальную ценность для продажи. Крупий давно уже за границей, скрывается от кредиторов. Успокоительные вбросы на форум делают менеджеры отдела продаж (пока не продадут свое жилье и не переедут подальше от Бучи). Как говорят на стройке, им сказали время от времени делать видимость работ (краном помахать, показываться на этажах и т.д.) Единственный выход - идти к Федоруку, пускай покупает у своего друга Крупия что осталось от "Голд Сити" и заканчивает стройку. Заработать на этом он много денег не сможет но репутацию перед следующими выборами может и сохранит. Вот такая ситуация...
19 окт 2017 09:15
Я не инвестор а сосед вашей стройки,как задолала,с1985 года строилась больница, теперь непонятно что и когда, ни дороги ни эстэтичиского вида.Хотел тоже прикупить двушку,вовремя передумал.Привозят, вывозят, после 25-го,лохи Вы лохи.За год и два месяца 25 этажей на борщаговке 186 квартир,документы на руках,делаю ремонт.А хотел у себя в Буча.
19 окт 2017 10:23
Доброго дня всім інвесторам, в тому числі, "щойно зареєстрованих";)
Вищезазначена інформація не відповідає дійсності. Керівництво на місці, чекає Вас на персональну зустріч,якщо у Вас є якісь питання.
19 окт 2017 10:58
Терпеть не могу писать на форумах, но приходится уже начинать. Уважаемые представители застройщика. Вы правда считаете, что у нас нет повода для беспокойства? И Ваши 2 ответа за пол года вселяют уверенность в завтрашнем дне?
Мы вложили свои деньги и хотим лишь одного - чтобы застройщик выполнял условия договора. Сроки сдачи дома в эксплуатацию уже наступили и Вы об этом прекрасно знаете. Почему Вы не предоставляете никакой информации по собственной инициативе - нет новостей, фото, видеоотчётов, каких либо планов работ на странице в фейсбуке, на сайте, здесь, на форуме, в конце концов. Почему мы, инвесторы должны тратить свои нервы и время на выяснения, звонки, приезды на стройку, выслушивание надуманных аргументов, общение с руководством, о чем? Какие вообще могут быть аргументы такой безответственности, да и зачем они мне, мне нужно только одно - то, за что заплачены деньги.
Просто адекватно предоставляйте информацию, исходя из ёё содержания каждый сам решит верить или нет.
20 окт 2017 16:49
[quote="Shurin"]Уважаемые инвесторы!
Хочу Вас вернуть на землю и не много прояснить ситуацию.
Никто уже ничего строить не будет, денег нет... Сейчас вывозят со стройки все что имеет хоть какую-то материальную ценность для продажи. Крупий давно уже за границей, скрывается от кредиторов.

Добрый вечер.Мне интересно от куда, такая информация у Вас? Сегодня были в офисе,Виктор Сергеевич, на месте и не от кого не скрывается,это первое.Второе-ни,кто ничего не распродает,поменяли подрядчика,вот и вывозили,они свое оборудование.Должен зайти сейчас новый подрядчик.И третья-прежде чем прояснять ситуацию,проверяйте информацию, на действительность.Так,как реально,может человек,перенервничать и попасть в больницу.Все таки там вложены наши деньги. Вам это надо? Было временное затишье,но сейчас обещают,что стойка уже пойдет вверх :hi:
23 окт 2017 08:33
Я бы не был, таким оптимистом
23 окт 2017 10:16
//mykyivregion.com.ua/2017/10/23/budivel na-piramida-v-buchi-yak-fedoruk-dopomig- zabudovniku-krupiyu-zdihatisya-zamorozhe noyi-nedobudovi/

У четвер, 19 жовтня, Бучанська міська рада ухвалила рішення про передачу недобудованого житлового комплексу «Gold City» з ТОВ «В квартирі», власником якої є місцевий забудовник Віктор Крупій, у власність фізособи Гребенчука Сергія Вікторовича. Дехто вважає це спробою одіозного забудовника позбутися недобудови, яку він не здатен завершити. Що в такому разі робитимуть ошукані інвестори, наразі невідомо

У мера Бучі Анатолія Федорука, судячи з усього, вирішили допомогти своєму «кишеньковому» забудовнику Віктору Крупію позбутися проблем зі скандальною недобудовою. Рішення міськради зводиться до наступного: «надати дозвіл КП «Бучабудзамовник» на розірвання договору суперфіцію, укладеного 10.09.2015 між КП «Бучабудзамовник» та ТОВ «В КВАРТИРІ», за яким КП «Бучабудзамовник» було передано в строкове платне користування ТОВ «В КВАРТИРІ» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку земельну ділянку площею0,4000 гакадастровий номер 3210800000:01:001:0211, що знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Островського, №34-Б». У цьому ж документі Бучанська міськрада надала дозвіл дозвіл КП «Бучабудзамовник» на укладення аналогічного договору з таким собі Гребенчуком Сергієм Вікторовичем.

Про що йдеться? За цією адресою знаходиться недобудований житловий комплекс «Gold City», власником якого була компанія Крупія «В квартирі». ЖК мав бути зданий ще наприкінці 2016 року. Утім, пізніше строк здачі перенесли на літо 2018 року. Але останнім часом роботи на будмайданчику не ведуться, а тому шансів, що він буде добудований вчасно, вкрай мало.
23 окт 2017 11:05
Представитель застройщика ,откомментируйте и дайте четкое объяснение, данной ситуации
23 окт 2017 11:45
Просто нет слов.
23 окт 2017 12:01
Дорогие инвесторы! Мы инвесторы с 2016 года.Написали заявление о возврате денег с августа, Виктор не берет трубку! Записались на прием в мерию на среду 25.10.2017 года, по нашему вопросу.Кто с нами? Желательно чтобы приняли участие все, от этого будет зависеть результат!
23 окт 2017 12:30
Цитата "investor 2017":
//mykyivregion.com.ua/2017/10/23/budivel na-piramida-v-buchi-yak-fedoruk-dopomig- zabudovniku-krupiyu-zdihatisya-zamorozhe noyi-nedobudovi/

У четвер, 19 жовтня, Бучанська міська рада ухвалила рішення про передачу недобудованого житлового комплексу «Gold City» з ТОВ «В квартирі», власником якої є місцевий забудовник Віктор Крупій, у власність фізособи Гребенчука Сергія Вікторовича. Дехто вважає це спробою одіозного забудовника позбутися недобудови, яку він не здатен завершити. Що в такому разі робитимуть ошукані інвестори, наразі невідомо

У мера Бучі Анатолія Федорука, судячи з усього, вирішили допомогти своєму «кишеньковому» забудовнику Віктору Крупію позбутися проблем зі скандальною недобудовою. Рішення міськради зводиться до наступного: «надати дозвіл КП «Бучабудзамовник» на розірвання договору суперфіцію, укладеного 10.09.2015 між КП «Бучабудзамовник» та ТОВ «В КВАРТИРІ», за яким КП «Бучабудзамовник» було передано в строкове платне користування ТОВ «В КВАРТИРІ» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку земельну ділянку площею0,4000 гакадастровий номер 3210800000:01:001:0211, що знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Островського, №34-Б». У цьому ж документі Бучанська міськрада надала дозвіл дозвіл КП «Бучабудзамовник» на укладення аналогічного договору з таким собі Гребенчуком Сергієм Вікторовичем.

Про що йдеться? За цією адресою знаходиться недобудований житловий комплекс «Gold City», власником якого була компанія Крупія «В квартирі». ЖК мав бути зданий ще наприкінці 2016 року. Утім, пізніше строк здачі перенесли на літо 2018 року. Але останнім часом роботи на будмайданчику не ведуться, а тому шансів, що він буде добудований вчасно, вкрай мало.


Чесно кажучи, думаю що це "вброс".

Я спеціально заходив на сайт Бучанської міської ради, перелопатив і порядок денний сесії за 19.10.17 //www.bucha-rada.gov.ua/agenda-city-coun cil і рішення Бучанської міської ради //www.bucha-rada.gov.ua/decision-city-co uncil - нічого подібного там немає.
Може це було якось завуальовано, може я пропустив...
23 окт 2017 12:41
Цитата "Feshchenko Ksenia":
Дорогие инвесторы! Мы инвесторы с 2016 года.Написали заявление о возврате денег с августа, Виктор не берет трубку! Записались на прием в мерию на среду 25.10.2017 года, по нашему вопросу.Кто с нами? Желательно чтобы приняли участие все, от этого будет зависеть результат!

Напишите результат после!
23 окт 2017 12:42
Я с вами. Время встречи?
23 окт 2017 13:17
Цитата "Pishpunt":


Чесно кажучи, думаю що це "вброс".

Я спеціально заходив на сайт Бучанської міської ради, перелопатив і порядок денний сесії за 19.10.17 //www.bucha-rada.gov.ua/agenda-city-coun cil і рішення Бучанської міської ради //www.bucha-rada.gov.ua/decision-city-co uncil - нічого подібного там немає.
Може це було якось завуальовано, може я пропустив...

нічого дивного бо вони ще на сайті офіційно не оприлюднені,є рвшення тільки 33 сесії.
Мені взагалі дивні висловлювання "інвесторів"які зразу захищають"чесне ім*я забудовника".Все наклеп ,їх хотять омовити !!!! якщо Ви справжні інвестори не розумію жестів цих мазохістських!!!! які наклепи???? будинок повинен бути зданий вже давним давно ,а там все стоїть ще навіть не на половині!!!!
23 окт 2017 13:59
Цитата "Воок":
Я с вами. Время встречи?

В 9.30 на входе!
23 окт 2017 13:59
Шановні інвестора. Даний сайт не є офіційним джерелом подання інформації. На жаль зацікавлені особи використовують всі можливі джерела для досягнення своїх цілей. Та з усього роблять політику. При виникненні питань, звертайтеся до менеджерів та приходьте на зустріч з керівництвом. Дякую
23 окт 2017 14:35
Цитата "investor 2017":

нічого дивного бо вони ще на сайті офіційно не оприлюднені,є рвшення тільки 33 сесії.
Мені взагалі дивні висловлювання "інвесторів"які зразу захищають"чесне ім*я забудовника".Все наклеп ,їх хотять омовити !!!! якщо Ви справжні інвестори не розумію жестів цих мазохістських!!!! які наклепи???? будинок повинен бути зданий вже давним давно ,а там все стоїть ще навіть не на половині!!!!


Ша-ша! Не треба так хвилюватись!

По-перше: я такий самий інвестор, як і ви!
По-друге: я нікого не захищаю! Я лише хочу зменшити ваші хвилювання, котрі можуть бути підсилені "вкинутими" статтями! Я провів невеличкі досліди (на хвилинку, перелопатив майже 400 документів) і написав про з величезною вірогідністю "лівість" тієї статті (до речі, на сайті міської ради викладено саме результати 34 сесії від 19.10.17, а не 33)
І останнє: коли люди дуже хвилюються, вони втрачають можливість адекватно мислити. Це може зіграти на руку тим, хто саме цього добивається (хтось-же замовляє і йому мастирять ті пасквелі!). А всім нам з вами треба світлий розум.
23 окт 2017 14:50
Цитата "Gold_City":
Шановні інвестора. Даний сайт не є офіційним джерелом подання інформації. На жаль зацікавлені особи використовують всі можливі джерела для досягнення своїх цілей. Та з усього роблять політику. При виникненні питань, звертайтеся до менеджерів та приходьте на зустріч з керівництвом. Дякую


Как всегда скользкий ответ.Вопросов много,ответов нет(((
Трубку не берут и деньги людям не отдают.Тоже будем у мера на среду.Я не думаю,Pishpunt,что повода для беспокойства,нет
23 окт 2017 14:55
//kotsubynske.com.ua/2017/10/23/na-sesij i-buchanskoji-miskrady-vyrishuvaly-pytan nya-zabudovnykiv/
На сесії Бучанської міськради вирішували питання забудовників
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1719. . .23
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее