Подать объявление

ЖК Гармония | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Василия Стуса, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 51.
10/20%
4/8%
10/20%
14/27%
13/25%
1. . .46. . .94
17 ноя 2016 15:56
Цитата "121715":

Тому що в цей час входить - реконструкція гуртожитку, побудова власне будинку (ЖК), а також побудова нежитлової споруди, що сполучує два вищезгаданих будинки. Взяли, як то кажуть "с запасом".

Что-то я не вижу на стройплощадке самого общежития, оно за строительным забором. На паспорте обьекта написано, что целевое - реконструкция. Так что строим ?
Возможно уважаемый BILKLINON введет в курс дела, и напишет сколько же все-таки будет домов, какой размер участка, что с целевым и что с арендой на второй участок (если он есть).
Правда, интересно ! )) На сайте ничегошеньки, а цены поднимаете.
17 ноя 2016 15:58
Цитата "ДІВАН_16":
цікаво як часто будуть переглядати ціну....до цього казали шо раз на квартал і то після нового року....


У ВП казали, що це "експерементальна ціна", ріст залежатиме від стадії будівництва і виваженої ринкової вартості та (куди ж без нього) курсу $
17 ноя 2016 15:59
Цитата "МБ":

Что-то я не вижу на стройплощадке самого общежития, оно за строительным забором. На паспорте обьекта написано, что целевое - реконструкция. Так что строим ?
Возможно уважаемый BILKLINON введет в курс дела, и напишет сколько же все-таки будет домов, какой размер участка, что с целевым и что с арендой на второй участок (если он есть).
Правда, интересно ! )) На сайте ничегошеньки, а цены поднимаете.

Зателефонуйте до ВП, та задайте їм ці питання.
17 ноя 2016 16:18
По поводу оплаты практически без комиссии. В Приватбанке нужно иметь карту "для выплат" и депозит "Приват-вклад". Если нет их у вас, открываются бесплатно за 10 минут в любом отделении. Вносите требуемую сумму (которую нужно перевести) + 3 грн на депозит "Приват-вклад". В терминале или в кассе банка это бесплатно (без комиссии). Сразу же переводите всю сумму на карту "для выплат" - через терминал или Приват-24 - тоже бесплатно. Затем платите с карты - в терминале или Приват 24 - вводите реквизиты, которые указаны в договоре - и - вуаля - деньги на счету ФФС. Комиссия 3 грн. Делал это неоднократно, последний раз - сегодня. Примечание: если сразу пополнять карту для выплат - будет комиссия 0,5%, а если через "Приват-вклад" - на шару.
17 ноя 2016 16:22
Цитата "121715":

Зателефонуйте до ВП, та задайте їм ці питання.

Всенепременно. Вопрос был не к Вам, а к сотруднику УБ, если Вы читали сообщение.
Планировки небольшие, классные, особенно двушки 57-60 метров, супер.
//jk-garmonia.com.ua/
17 ноя 2016 22:31
Где же вы были раньше, могли бы сэкономить мне 147 гривен))) На оплату 5 дней дает укрбуд)
18 ноя 2016 07:04
Цитата "ДІВАН_16":
з 21 підвищують...а хтось вже перший внесок зробив???


100% проплачено
18 ноя 2016 07:40
Цитата "Mikhail30":
Где же вы были раньше, могли бы сэкономить мне 147 гривен))) На оплату 5 дней дает укрбуд)

И как вы считаете эти пять дней? В среду вечером прислали СМС. До 16.00 пятницы надо заплатить. И где пять дней?
18 ноя 2016 11:20
сьогодні на питання чому ціни на м кв так швидко підняли, хоча рекламували як доступне житло, - сказали, шо ажіотаж великий і треба починати будівництво....а спочатку казали, шо до НР не піднімуть ціну......отаке доступне житло у розсрочку....
18 ноя 2016 11:22
доречі, хто знає...на місці котловану виглядає арматура - це шось старе, чи до цього встигли шось залити...у ВП сказали, шо ще не заливали....
18 ноя 2016 11:30
сьогодні у ВП бачив чувака з Дизель Шоу...теж купує квартиру......
18 ноя 2016 11:31
Цитата "vadik_v":


100% проплачено

круто...
18 ноя 2016 11:40
Цитата "ДІВАН_16":
доречі, хто знає...на місці котловану виглядає арматура - це шось старе, чи до цього встигли шось залити...у ВП сказали, шо ще не заливали....

Вроді як не заливали... Але покругу майданчика копали траншеї, вроді як врізались до комунікацій і ставили колодязі...
18 ноя 2016 11:46
Цитата "vadik_v":

Вроді як не заливали... Але покругу майданчика копали траншеї, вроді як врізались до комунікацій і ставили колодязі...


я розмовляв із старшим....це тимчасове підключення комунікацій до обєкту будівництва....сказав, шо будинок 100 пудов построять....
18 ноя 2016 12:20
Цитата "ДІВАН_16":


я розмовляв із старшим....це тимчасове підключення комунікацій до обєкту будівництва....сказав, шо будинок 100 пудов построять....


Дай Бог.
Ви інвестор?
18 ноя 2016 12:26
Цитата "vadik_v":


Дай Бог.
Ви інвестор?

да...сказав старший на підключенні мереж.....але сказав шо підключали поруч 2 обєкти: верховина і на Вернадського....сказав надійний забудовник ...так шо здадуть....
18 ноя 2016 12:34
здається треба вже котлован рити під фундамент....чи в нас як завжди морозної зими чекають....шоб цеменет закалявся!!!!!!

а так одна вантажівка вивозить землю....
18 ноя 2016 12:34
Цитата "ДІВАН_16":

да...сказав старший на підключенні мереж.....але сказав шо підключали поруч 2 обєкти: верховина і на Вернадського....сказав надійний забудовник ...так шо здадуть....



Звісно ж здадуть)
18 ноя 2016 22:20
Цитата "shutins":

И как вы считаете эти пять дней? В среду вечером прислали СМС. До 16.00 пятницы надо заплатить. И где пять дней?

Честно, не знаю. На моем опыте было так, может переиначили в связи с поднятием цены, до этого было 5 календарных дней с момента подписания договора.
19 ноя 2016 06:35
Цитата "Mikhail30":

Честно, не знаю. На моем опыте было так, может переиначили в связи с поднятием цены, до этого было 5 календарных дней с момента подписания договора.

Я имел в виду, что формально пять, а по факту получается два.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .46. . .94
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее