Подать объявление

ЖК Гармония | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Василия Стуса, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 51.
10/20%
4/8%
10/20%
14/27%
13/25%
1. . .3335. . .94
25 фев 2017 20:45
Не знаю, кто решится купить квартиры смотрящие на общагу? Наверное они их в счет долга за землю отдадут министерству МВД. Тем более там трешки по плану, не самые бюджетные, и врядли их как пирожки раскупают под сдачу.
26 фев 2017 15:34
Цитата "motos":
Не знаю, кто решится купить квартиры смотрящие на общагу?


Просто будут действовать "знижки на окремі квартири" . У кого не хватает денег - купят с видом на общагу. Не так и плохо, если цена квадрата будет 600 долларов после сдачи в эксплуатацию. Привыкнуть можно ко всему .Лучше вид на общагу, чем жить над грязным, шумным проспектом, как в ЖК Верховина 6-) .
26 фев 2017 17:50
Цитата "Sasha_Investor":


Просто будут действовать "знижки на окремі квартири" . У кого не хватает денег - купят с видом на общагу. Не так и плохо, если цена квадрата будет 600 долларов после сдачи в эксплуатацию.


АЛЕКС, куплять скоріше в сусідньому комплексі Академпарк, без гуртожитків, без підземних річок-вонючок, без незрозумілої перспективи забудлви сусідніх участків, що в результаті позбавить двору зовсім, без унилого мікрорайону хрущовок, без прибудов-апендіксів, роблячих незручним підїзд.
А в Академпарку двір є, і закритий, і своя інфрастуктура, і ціна вже зараз нижча на 10% і строки сдачі вдвічі швидші.

Цитата "Sasha_Investor":

Лучше вид на общагу, чем жить над в ЖК Верховина.

Вам може і краще, :)
А люди проголосували грошима навпаки.
В верховині залишились лічені квартири з 220шт.
А у в Гармонії і кіт не валявся, а після підвищення ціни, так можна взагалі стикнутися з відсутністтю фінансування через відсутність попиту і відповідно з ще більшими затримками строків сдачі.
[/quote]
26 фев 2017 21:47
Цитата "Andriy_Ch":

в сусідньому комплексі Академпарк, без гуртожитків, без підземних річок-вонючок, без унилого мікрорайону хрущовок,
А в Академпарку двір є, і закритий, і своя інфрастуктура


Зато Академпарк - це унила промзона :blah: . А у нас - поруч м.Житомирська . І де ви бачили в районі Гармонії "Річку - вонючку", про яку ви пишете 6-) ? Також звідки у вас інформація про те, що "у Гармонії ще кіт не валявся" :@-: ? Однокімнатних вже немає :ded:
26 фев 2017 22:02
Цитата "Sasha_Investor":


Зато Академпарк - це унила промзона :blah: . А у нас - поруч м.Житомирська . І де ви бачили в районі Гармонії "Річку - вонючку", про яку ви пишете 6-) ? Також звідки у вас інформація про те, що "у Гармонії ще кіт не валявся" :@-: ? Однокімнатних вже немає :ded:


Річка, та що поруч з фундаментом проходить.
Ті квартири, які викуплені в гармонії, були куплені на старті продажів.
Після підвищення ціни цей об'єкт перестав бути цікавим, тобто потік інвестицій зменшиться в рази. Це вплине на затримки.
А додайте сюди інфо про підземну річку і забудову не одного участку поруч, на який вже є проект, а можливо і другого участку, з'являється бажання вийти з проекту взагалі.

Не забувайте, що частина тих однокімнатних, які були куплені на старті буде виставлена на переуступку через рік, тобто це не нові інвестори зайдуть (якщо ще зайдуть), а просто зміна власника.

Ну і гуртожиток впритул до будинку, це на любителя, благо є такі любителі, правда Алекс?))))
27 фев 2017 09:53
Andriy_Ch, затримки по Гармонії не повинно бути, оскільки нам навіть не потрібно буде чекати на присвоєння поштової адреси. У нас вона вже є :ded: !
27 фев 2017 10:47
Цитата "Sasha_Investor":
Andriy_Ch, затримки по Гармонії не повинно бути, оскільки нам навіть не потрібно буде чекати на присвоєння поштової адреси. У нас вона вже є :ded: !


Тут дело не в почтовой адресе, а в том, что при отсутствии инвесторов строительство сильно замедляется. Почитайте параллельные ветки строек укрбуда, тот же Академпарк — задержка на 9-12-14 месяцев уже приемлемая норма задержки, увы.
27 фев 2017 10:57
Цитата "Sasha_Investor":

затримки по Гармонії не повинно бути, оскільки нам навіть не потрібно буде чекати на присвоєння поштової адреси. У нас вона вже є :ded: !


Алекс, те що гармонію прибудовують до гуртожитку, ще не означає що і адреса буде така ж сама.
Якщо і буде літера А, то процедура присвоєння адреси буде така ж сама як і для нового будинку.
Для вас питання , як для "знатока", яким чином адреса гуртожитка, впливає на номери ще навіть не збудованих квартир в гармоніЇ, чи іх проклонують з номерами кімнат в гуртожитку?
27 фев 2017 11:37
Цитата "Andrew Z":


Тут дело не в почтовой адресе, а в том, что при отсутствии инвесторов строительство сильно замедляется. Почитайте параллельные ветки строек укрбуда, тот же Академпарк — задержка на 9-12-14 месяцев уже приемлемая норма задержки, увы.


Я уверен, Гармонии отсутствие инвесторов не грозит . Академпарк - менее привлекательный комплекс, т.к. это считай что промзона . Да и от метро далеко. А Верховина - это вообще шум и грязь. На их фоне Гармония смотрится несравнимо более привлекательно 8-) .
27 фев 2017 11:58
Цитата "Sasha_Investor":


Я уверен, Гармонии отсутствие инвесторов не грозит . Академпарк - менее привлекательный комплекс, т.к. это считай что промзона . Да и от метро далеко. А Верховина - это вообще шум и грязь. На их фоне Гармония смотрится несравнимо более привлекательно 8-) .


Алекс, ви як папуга, щось собі в голову вбили і повторюєте з одного поста в інший, і інші думки вас не цікавлять.
Але це і зрозуміло, влізли в проект і зворотнього шляху вже немає.
Залишається лише самого себе програмувати на успіх, не аналізуючи наявної реальності. Як то кажуть в народі, "дурний думкою, радіє" (це не про вас звісно) :)
Академпарк кращий комплекс за гармонію.
А за верховину кажуть відсутність вільних квартир і темпи будівництва )))
Ну а ви сидіть зі своїми думками про спільну адресу з гуртожитком )))
І мрійте , що це пришвидшить здачу будинку, в той час , коли затримка буде збільшуватись на очах через відсутність інвесторів.
27 фев 2017 12:59
Цитата "Sasha_Investor":

Лучше лишних пять минут по улице пройтись,чем лифт ждать неизвестно сколько (три лифта на 190кв.)
27 фев 2017 15:41
Цитата "Andriy_Ch":


Влізли в проект і зворотнього шляху вже немає.
Залишається лише самого себе програмувати на успіх, не аналізуючи наявної реальності.


Це ви напевно, про себе. Співчуваю . Якщо вас це заспокоїть, я сам колись хотів інвестувати в Верховину, але відмовився, коли прибув на місце та оцінив обстановку.

Цитата "Andriy_Ch":

Академпарк кращий комплекс за гармонію.


І чим же він кращий ?

Цитата "Andriy_Ch":
А за верховину кажуть відсутність вільних квартир і темпи будівництва )))


На той час Верховина здавалася непоганим об"єктом для інвестициї, але повністю втратила актуальність на фоні ЖК Гармонія 8-) .
27 фев 2017 16:51
Алекс, від верховини ви відмовилися коли не знайшли маленьких квартир, бо всі вже були заброньовані або продані.
Тому з переляку купили квартирку у гармонії, яктільки вони почали продаватися.
Навіть не проаналізувавши проект, документи і можливі підводні камені.

А підводний камінь (точніше підземна річка) робить цей проект непривабливам, навіть незважаючи на його переваги і недоліки, які є в бкожному проекті.

Думаю, зараз ви кусаєте лікті, і залюбки перекинули гроші на інший проект.
І така можливість є, тільки розповідати вам бажання немає, через ваше нахабне відношення до учасників форуму.

всі відповіді на ваші інші запитання знайдете вище в постах.

Стосовно цих трьох проектів - Гармонія, Верховина, Академпапк. Так, я дійсно інвестував в Верховину спочатку, потім думав про другу і6вестицію в гармонію і академпарк, і зупинився на академ, після того як на гармонію підняли ціну, а на академ знизили, а по гармонії ще купа косяків повилазило.
Стосовно мікрорайону, то побувавши на стуса, таке враження що в совок повернувся.
Навколо унилий приватний сектор, а ще гірще це ці уродські хрущовки.
Мовчу вже про обшарпаний гуртожиток-шпаківню.

Але кожен сам вибирає, що йому подобається, кому підземний паркінг, закритий двір, наявність дит.садочку в комплексі, адекванті сусід.
А кому унилий совок з гуртожитком під носом, Зато метро на 3 хвилини ближче, до якого вам від гармонії ще топать і топать)))
27 фев 2017 18:52
Andriy_Ch, дуже цікаві у вас фантазії, але вони не відповідають дійсності . Струмок закований в колектор, тому він не становить небезпеки . Локті я точно не кусаю, так як проінвестував по демпінговій ціні (нижче ринкової).
"Топати" до метро - 3-5 хвилини повільним кроком . Те, що ви кажете ніби то на Стуса ви відчуваєте себе як "в Совку", то весь Київ - це і є "Совок", це не Львів з європейською архітектурою.

Стосовно Верховини - я не інвестував туди, оскільки над дорогою. Також мені не сподобалася явно завищена ціна на етапі розчищення площадки та відносно великі метражі.

Ви кажете, що в Академпарку буде власний дитсадок - а ціни в ньому які будуть ? Явно завищені в декілька разів, ніж середня по району (такі, як у приватних школах у порівнянні з державними).

Стосовно того як можна "перекинути кошти на інший об"єкт" - за ті кошти, які я сюди вклав, нічого кращого не знайти. Тому я вважаю, що зробив правильний вибір. Головне, щоб не прийшла серйозна криза або війна . Але я думаю учасникам форуму буде цікаво прочитати ваші пропозициї та поради стосовно "перекидання коштів" . Наведіть хоча б один проект з відповідно удачним місцерозташуванням, в який би варто було переінвестувати, не доплачуючи великі суми .
27 фев 2017 20:04
Ок, кожному своє.
27 фев 2017 21:54
Andriy_Ch, а Ви не цікавились звідки тече ця "річка"?
Дуже раджу. Підсказка: Шукайте неподалік ЖК Академ парк. Не жартую.
28 фев 2017 08:50
Sender, Andriy_ch навряд чи буде шукати, а навіть якщо й спробує - не знайде, скоріш за все. Ви обіцяли, що на минулих вихідних будете "шукати витоки цієї річки" та що всіх повідомите про результат .
Я так розумію, ви знайшли витоки, то поділіться з інвесторами - що це за річка, її назва, звідки тече і т.д. Будемо дуже вдячні 8-) .
28 фев 2017 09:55
Цитата "Sasha_Investor":
Sender, Andriy_ch навряд чи буде шукати, а навіть якщо й спробує - не знайде, скоріш за все. Ви обіцяли, що на минулих вихідних будете "шукати витоки цієї річки" та що всіх повідомите про результат .
Я так розумію, ви знайшли витоки, то поділіться з інвесторами - що це за річка, її назва, звідки тече і т.д. Будемо дуже вдячні 8-) .


Вилазку в "поля" тимчасово відклав по причині стрімкого танення снігу і як наслідок грязюки навколо.

Наразі проаналізована офіційна містобудівна документація, дигерські схеми, карти, вилазки та звіти. Методом виключення спростовано належність нашої "річки" до більшості з відомих (іменитих) підземних річок. Відповідно карт встановлене імовірне місце витоку та назву системи. Деталі згодом.
01 март 2017 16:37
UPD: Сегодня видел как завершали заливку основы фундамента (не путать с фундаментом). К сожалению уже было темно и фото не вышли.
01 март 2017 18:08
Цитата "Sasha_Investor":
Andriy_Ch, дуже цікаві у вас фантазії, але вони не відповідають дійсності . Струмок закований в колектор, тому він не становить небезпеки . Локті я точно не кусаю, так як проінвестував по демпінговій ціні (нижче ринкової).
"Топати" до метро - 3-5 хвилини повільним кроком . Те, що ви кажете ніби то на Стуса ви відчуваєте себе як "в Совку", то весь Київ - це і є "Совок", це не Львів з європейською архітектурою.

Стосовно Верховини - я не інвестував 8туди, оскільки над дорогою. Також мені не сподобалася явно завищена ціна на етапі розчищення площадки та відносно великі метражі.

Ви кажете, що в Академпарку буде власний дитсадок - а ціни в ньому які будуть ? Явно завищені в декілька разів, ніж середня по району (такі, як у приватних школах у порівнянні з державними).

Стосовно того як можна "перекинути кошти на інший об"єкт" - за ті кошти, які я сюди вклав, нічого кращого не знайти. Тому я вважаю, що зробив правильний вибір. Головне, щоб не прийшла серйозна криза або війна . Але я думаю учасникам форуму буде цікаво прочитати ваші пропозициї та поради стосовно "перекидання коштів" . Наведіть хоча б один проект з відповідно удачним місцерозташуванням, в який би варто було переінвестувати, не доплачуючи великі суми .

В Укр буде нет такой опции смены обекта инвестиции, только есть возможность менять поквартирно в своём доме цена около 4 тыс грн
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3335. . .94
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее