Подать объявление

ЖК Гармония | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Василия Стуса, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 51.
10/20%
4/8%
10/20%
14/27%
13/25%
1. . .7476. . .94
14 фев 2019 14:16
підкажіть, будь ласка, коли планується здача будинку?
14 фев 2019 16:45
2 кв 2019 + 6 месяцев. Думаю к новому году получим ключи .
14 фев 2019 20:25
дякую :thanks:
14 фев 2019 22:17
Цитата "Styl-Styl":
2 кв 2019 + 6 месяцев. Думаю к новому году получим ключи .

Какие ещё 6 месяцев? Что вы придумали?
15 фев 2019 12:54
Назовите хоть один объект укрбуд который был сдан вовремя ?
15 фев 2019 14:25
Цитата "Styl-Styl":
Назовите хоть один объект укрбуд который был сдан вовремя ?

Я в отличии от вас ничего не утверждал. Ваша задача аргументировать, не моя. И очевидно, что был сдан вовремя и не один. Вот возьмите 24 введённых объекта, зайдите на их форумы, проанализируйте, а потом пишите. А то вы просто пишите, что писать. А наш дом очень хорошо идёт по срокам на данный момент.
15 фев 2019 19:25
Я в отличии от вас ничего не утверждал. Ваша задача аргументировать, не моя. И очевидно, что был сдан вовремя и не один. Вот возьмите 24 введённых объекта, зайдите на их форумы, проанализируйте, а потом пишите. А то вы просто пишите, что писать. А наш дом очень хорошо идёт по срокам на данный момент.
:super:
15 фев 2019 20:58
ну наконец-то ожила тема! а то я думала,что никто ничего никогда не напишет! все сдастся.Дом практически готов.
Лифты на месте,батареи на месте, даже плитка в коридорах есть.осталось все подключить,фасады оштукатурить и внутренние работы декоративные а также придомовую территорию.
15 фев 2019 21:03
Цитата "Styl-Styl":
2 кв 2019 + 6 месяцев. Думаю к новому году получим ключи .

в июне
16 фев 2019 07:46
Время готовить актив дома для создания ОСББ ?
16 фев 2019 08:12
сказали что будет ЖЕК.Но неизвестно свой или местный.
16 фев 2019 21:45
Цитата "Styl-Styl":
Время готовить актив дома для создания ОСББ ?

Если это делают за 5 месяцев до сдачи - можно начинать обсуждение, искать желающих заниматься эттм вопросом и т.д.
18 фев 2019 18:38
Цитата "tatoo40":
сказали что будет ЖЕК.Но неизвестно свой или местный.

а хто сказав?
20 фев 2019 07:35
Вже мав досвід створення ОСББ в новобудові. Був членом правління 3 роки від створення ОСББ. Тому поділюсь своїм досвідом.

[list]
[*] Після здачі будинку забудовник передав його в обслуговування своєму кишеньковому жеку[/*:m]
[*] Жек займався підключенням будинку до комунікацій - це затратний і непростий етап, тому варто почекати зі створенням ОСББ[/*:m]
[*] Тоді ми створили ОСББ, але управління будинком залишалось у ЖЕК[/*:m]
[*] Десь через рік після цього ми звільнили ЖЕК від управління будинком і будинком почав повністю управляти ОСББ. Самі встановили тариф, який досі дуже низький у порівнянні з іншими будинками. Внески почали надходити на ОСББ, голова ОСББ отримує ЗП.[/*:m]
[*] На етапі передачі будинку дуже багато нюансів. Кишеньковий жек закриває очі на недоліки забудовника при здачі будинку. На ліфти документації ніякої не було, підйомники в будинку були не придатними для перевезення людей і небезпечні. Були і інші проблеми, вирішувалось все в судовому порядку, деякі суди з ЖЕКом виграли, деякі програли.[/*:m]
[*] Крім голови ЗП отримує бухгалтер і двірник. Сантехніка і електрика наймають при потребі.[/*:m]
[*] На перших порах укладали договір з аварійною компанією, яка предоставляла сантехніка, електрика чи аварійну бригаду при потребі. Порахували, що такий сервіс невиправданий.[/*:m]
[*] Члени правління і ревізійнка комісія виборчі особи, діють на громадських засадах. Голова теж виборчий, але отримує ЗП. Все залежить від особи голови і його ентузіазму, у нас голова - такий самий співвласник, як всі інші.[/*:m]
[*] Загалом, думаю, від ОСББ більше виграшу, але так буде виключно, якщо толковий голова.[/*:m][/list:u]
20 фев 2019 18:57
Підтримую.все правильно, забудовник здає будинок керуючій компанії.
20 фев 2019 21:53
На форууме пишут,что застройщик "Укрбуд" чаще всего навязывает свой " жэк ", который впоследствии устанавливает большие тарифы. Если не получается сразу создать ОСББ, придется обращаться за помощью юриста при составлении договора, как инвесторы ЖК "Академ Парк".
21 фев 2019 09:06
Добрый день, ЖК Верховина, укрбуда, рядом с нашим, который наблюдаю из окон своего дома,стоит полностью готовый, без передачи ключей инвесторам уже ГОД. Так что, когда нам их передатут большой вопрос.
21 фев 2019 17:45
мій теперішній сусід- голова де яких профспілок, який не далекий в таких темах,так той каже, що жек- зовсім не принципово!!! просто це вигідно в першу чергу застройщику! так сказати:"щоб замолити всі гріхи!"
21 фев 2019 18:35
Ну якщо він недалекий в таких темах, то чи варто його слухати? :)
27 фев 2019 00:23

26 лютого 2019

Більше на сайті ЖК

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .7476. . .94
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее