Подать объявление

ЖК Гармония | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Василия Стуса, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 51.
10/20%
4/8%
10/20%
14/27%
13/25%
1. . .5860. . .94
14 март 2018 12:22
В жк "Верховина" изменения было незначительно от -0.5 до +1.5
14 март 2018 12:42
Цитата "Styl-Styl":
В жк "Верховина" изменения было незначительно от -0.5 до +1.5

Насколько известно из новостей ЖК "Верховина" по адресу пр. Победы 109, еще не введена в эксплуатацию и соответственно пока не может быть обмеров БТИ. А откуда у вас информация про дополнительные метры в ЖК "Верховина"?
15 март 2018 20:12
vb09, молодец, подловил :up: . Да тут большая половина - ОП <:( .
16 март 2018 15:38
Цитата "Oleg_222":
vb09, молодец, подловил :up: . Да тут большая половина - ОП <:( .

Спасибо, этих засланных казачков из ОП нужно давить фактами, вот например в ЖК "Академ-Парк" после обмеров БТИ в 1 ком. было 44 м2 стало 46,3 м2 получается добавилось 2,3 м2, а это существенно и не каждый готов к такому повороту событий.
16 март 2018 15:43
всем привет, а кто-то владеет инфой на сколько застрйщик может изменить метраж квартиры в процентах или как угодно, не нашёл в договоре, может кто-то читал?
16 март 2018 17:05
Цитата "bcexopolllo":
всем привет, а кто-то владеет инфой на сколько застрйщик может изменить метраж квартиры в процентах или как угодно, не нашёл в договоре, может кто-то читал?

Если откроете альбом продаж любую планировку квартиры, то там внизу есть пометка, что площадь квартиры может изменяться в межах 15%. А вы дальше думайте и гадайте сколько же вам достанется дополнительных метров по текущей цене и готовы ли вы этим счастливым метрам?
16 март 2018 21:09
Цитата "vb09":

Спасибо, этих засланных казачков из ОП нужно давить фактами, вот например в ЖК "Академ-Парк" после обмеров БТИ в 1 ком. было 44 м2 стало 46,3 м2 получается добавилось 2,3 м2, а это существенно и не каждый готов к такому повороту событий.


Вы инвестор? Договор читали? Там все написано. Кто не согласен, тот не подписывает. Верно?

Представителям ОП здесь делать больше нечего. В комплексе осталось только несколько непроданных квартир.
17 март 2018 09:36
Цитата "vb09":

Если откроете альбом продаж любую планировку квартиры, то там внизу есть пометка, что площадь квартиры может изменяться в межах 15%. А вы дальше думайте и гадайте сколько же вам достанется дополнительных метров по текущей цене и готовы ли вы этим счастливым метрам?

Да, это я тоже помню, но на сколько это конечная цифра? может быть 25%?
Я не против доп метров, главное чтобы не меньше того что есть, а то совсем конура выйдет)
И интересно по поплате, может кто-то платил доп метры в др ЖК? По какой цене обошёлся метр? По последней оплаченой или по той, которую установит застройщик?
17 март 2018 11:02
Цитата "bcexopolllo":

И интересно по поплате, может кто-то платил доп метры в др ЖК? По какой цене обошёлся метр? По последней оплаченой или по той, которую установит застройщик?


ціна останньої вашої проплати.
17 март 2018 14:06
Мені особисто цікаво, чому укрбуд не пропише дану норму в договорі ? Які можуть бути причини ? Дивився передачу (дам ссилку, потрібно знайти) Житлоблуд по ЖК Садовий. Одній жінці - інвестору потрібно було багато метрів доплатити. Представник Укрбуду сказав "ми підемо на зустріч даному інвестору та ДОЗВОЛИМО доплатити по останній ціні проплати". То як це розуміти ? Виходить, що інші платили по ціні на момент оформлення документів :???: ? Якщо не вірите, можете знайти цю передачу на телеканалі ZIK на Ютубі та подивитись <:(
17 март 2018 14:33
Цитата "Oleg_222":
Мені особисто цікаво, чому укрбуд не пропише дану норму в договорі ? Які можуть бути причини ? Дивився передачу (дам ссилку, потрібно знайти) Житлоблуд по ЖК Садовий. Одній жінці - інвестору потрібно було багато метрів доплатити. Представник Укрбуду сказав "ми підемо на зустріч даному інвестору та ДОЗВОЛИМО доплатити по останній ціні проплати". То як це розуміти ? Виходить, що інші платили по ціні на момент оформлення документів :???: ? Якщо не вірите, можете знайти цю передачу на телеканалі ZIK на Ютубі та подивитись <:(


подивилась відео - там нема того, про що Ви говорите - що інші платили дорожче.

насправді, в договорі прописано "поточна ціна", яку я спочатку і так зрозуміла, як кінцева, але коли ми платили за свої доп.метри - платили по тій ціні, яка була при 100% оплаті, в 2 рази нижчою.
17 март 2018 17:35
alesandrafioni, в передачі прямо не сказано про інших інвесторів, але можна зробити такий висновок, оскільки укрбуд "ПІШОВ НАЗУСТРІЧ", ДОЗВОЛИВ :???: заплатити по ціні останньої проплати . Якби було сказано "згідно договору , укрбуд завжди виставляє ціну, яка була на момент здійснення останнього платежу інвестором" - тоді питань би не виникало <:( .
17 март 2018 19:33
Цитата "Oleg_222":
alesandrafioni, в передачі прямо не сказано про інших інвесторів, але можна зробити такий висновок, оскільки укрбуд "ПІШОВ НАЗУСТРІЧ", ДОЗВОЛИВ :???: заплатити по ціні останньої проплати . Якби було сказано "згідно договору , укрбуд завжди виставляє ціну, яка була на момент здійснення останнього платежу інвестором" - тоді питань би не виникало <:( .


мені здалося, що це було більше сказано заради драматизації сюжету.
я ні в якому разі не захищаю укрбуд (бо у них величезна купа недоліків), але чи є приклади, де вони змусили платити по своїй діючій ціні, а не останнього платежу інвестора? я зустрічала по різним об'єктам, за якими слідкую, тільки по останньому платежу.
18 март 2018 08:25
alesandrafioni, наскільки я знаю, в більш ранніх договорах було чітко прописано , що доплачувати по ціні останнього платежу. Потім договір переробили . І заключають такі, як зараз - можна трактувати як захоче укрбуд <:( .
18 март 2018 11:18
вот да, я тоже не нашёл в договоре, чтобы чётко были указаны цифры в каких пределах может поменяться метраж квартиры и по чём придётся заплатить
18 март 2018 14:29
Цитата "Oleg_222":
alesandrafioni, наскільки я знаю, в більш ранніх договорах було чітко прописано , що доплачувати по ціні останнього платежу. Потім договір переробили . І заключають такі, як зараз - можна трактувати як захоче укрбуд <:( .


у нас договір 2014 року, там було вказано "по поточній ціні", в яких ще раніших договорах вказувалось саме "останнього платежу"?

але так, формулювання дуже напрягає.
18 март 2018 16:18
alesandrafioni, точно не пам"ятаю, якого року, але хтось на форумі (не в цій темі) роз"яснював, що в старіших договорах було написано по - іншому. До речі, у інших забудовників конкретно вказується, що у випадку збільшення площі доплата здійснюється по ПОЧАТКОВІЙ ціні (навіть не по ціні останнього платежу). При чому жорстко фіксується можливе збільшення площі (1-2 м2). У випадку , якщо площа ще більше -взагалі нічого не потрібно доплачувати . Оце я розумію, забудовники :up: . Це тільки Укрбуд Дивелопмент морочить голову .
18 март 2018 17:06
alesandrafioni правильно пише (я інвестор зданих квартир в УБ, доплачував у лютому 2015р. і в січні цього року).
19 март 2018 09:52
Цитата "Oleg_222":
Оце я розумію, забудовники :up: . Це тільки Укрбуд Дивелопмент морочить голову .


Одне тоді не зрозуміло, саша, навіщо ви підписували такий незрозумілий для вас договір?
Навіщо ви купували квартирку в УБ, купили б у іншого забудовника?
виглядає, як в тому анекдоті про рибку)))
19 март 2018 09:55
:winky:
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .5860. . .94
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее