Подать объявление

ЖК Французский Квартал - 2 | bUd development | ул. Б. Васильковская, 139

ЗастройщикbUd development
Сдача ЖК2017 - 2021 г.
Планировки
от 52 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 117.
7/6%
11/9%
20/17%
34/29%
45/38%
1. . .8890. . .156
05 март 2018 15:02
Цитата "alex b":
На монитор консьержу,если у нас он будет

Если в качестве консьержа будет 100-летняя бабуля, то смысл в этих камерах и мониторах я не вижу. Как правило, такие консьержи дремлют в кресле или на диванчике или смотрят сериалы целый день. Разве что по факту происшедшего можно посмотреть кто и что ( при условии что лицо "читабельно").
05 март 2018 15:06
Сейчас ставят ip камеры и все жители могут иметь доступ
06 март 2018 14:04
Цитата "mushroom2005":


может у меня были доисторические проточники, но отрегулировать температуру невозможно, постоянно перегревается и кушает электричество как не в себя. Только бойлер.


Вобщем, как я понял из дальнейшего обсуждения везде есть свои плюсы и минусы - что в бойлере что в проточнике.
06 март 2018 14:05
Цитата "VO7":

Це правда. Старі, слабкі однофазні проточники(не має значення хто виробник), які розраховані на одну точку водорозбору (один кран) - майже завжди не мають регулювання і температура води постійно скаче. Це дійсно дуже поганий варіант. І часто він просто перегорає, коли вода відсутня або тече дуже слабко - тому і живуть вони недовго.

Сучасні проточники з електронним регулюванням і підключенням до трьох фаз електроенергії можуть обслуговувати всю квартиру (кухня, умивальник, ванна) - потужності вистачає, температура води стабільна. Бере енергії багато, але лише тоді коли кран відкритий! Бойлер навпаки бере потроху і довго. Більше того, нагріта вода в бойлері весь час охолоджується - хоч і потроху, але 24 години на добу йде втрата тепла і нагрів приміщення (так, там є хороша теплоізоляція, але втрата тепла все рівно йде!). Ви можете навіть не помічати падіння температури води на 2-3-5 градусів за добу, і те що бойлер потроху весь час включається щоб підтримати температуру води, але на такому обємі води (50-100літрів) - це досить суттєві втрати енергії, причому ці втрати будуть кожного дня! Тому сумарна енергоефективність проточника вища! Він просто не розсіює енергію на нагрів приміщення. Розмір сучасного проточника - як коробка від взуття. Він легко прячеться за тумбочкою у ванні (в задній стінці тумбочки просто випилюється потрібний виступ). Ну і гаряча вода може текти стільки скільки треба - а в бойлері вона закінчується, доводиться чекати пару годин. Для сім'ї з дітьми бойлер має бути великий - а естетика бочки з водою яка нависає над головою дуже сумнівна. Таку бочку не сховаєш. Тому я вже 7 років у різних квартирах (новобудови) ставлю проточники. Бойлер лише там де слабка електромережа - тоді це дійсно єдиний розумний варіант.


А какие проточники вы себе ставили? На каких производителей мне обратить внимание? Кого лучше не брать? Буду благодарен за рекомендации.
07 март 2018 09:23
Цитата "Yuriy Mashedo":
А какие проточники вы себе ставили? На каких производителей мне обратить внимание? Кого лучше не брать? Буду благодарен за рекомендации.

Перед тим як щось собі поставити, поговоріть з людьми які займаються цим професійно - вони краще пояснять нюанси. Я собі ставив бренд Kospel і задоволений. Але я думаю є багато хороших брендів інших. Просто треба брати потужний апарат (мінімум 12кВт, краще 15-18) і з електронним управлінням потужністю (ні в якому разі не гідравлічний, буде багато стресу і незадоволення). Ну і треба буде правильно підвести електромережу спеціально під такий нагрівач (5 товстих проводів від щитка).
07 март 2018 09:31
Цитата "VO7":

Перед тим як щось собі поставити, поговоріть з людьми які займаються цим професійно - вони краще пояснять нюанси. Я собі ставив бренд Kospel і задоволений. Але я думаю є багато хороших брендів інших. Просто треба брати потужний апарат (мінімум 12кВт, краще 15-18) і з електронним управлінням потужністю (ні в якому разі не гідравлічний, буде багато стресу і незадоволення). Ну і треба буде правильно підвести електромережу спеціально під такий нагрівач (5 товстих проводів від щитка).

Не буду утверждать, но 12кВт только на проточник это слишком. Такие мощности не всегда дают даже на коттеджи
07 март 2018 09:53
12 киловатт нагреватель? вы наверное хотели написать 1-2 киловатта, 12 киловатт в час это слишком. посчитайте сначала потребление электричества .
07 март 2018 10:17
Як казав Михайло Жванецький - "Давайте спорить о вкусе устриц и кокосовых орехов с теми, кто их ел".

Я не просто написав правильно про потужність - я це декілька разів втілював в життя. Маркування нагрівача 12кВт вказує на його максимальну потужність. Тобто в пікові моменти, коли у вас відкрито (наприклад) 3 крани (кухня, ванна, умивальник) і всюди потрібна гаряча вода - він мусить витрачати багато енергії. Закони фізики не обманеш. І споживання з такою потужністю буде саме на протязі того часу, доки відкриті всі ці крани. А в більшості випадків на протязі дня, ви максимум 1 кран одночасно будете використовувати, і там значно менше енергії буде витрачатися, і споживана потужність буде набагато нижча. Ну просто прикиньте, скільки часу на протязі дня у вас відкритий кран гарячої води.

В сучасних новобудовах договірна потужність, яку дає Київенерго на квартиру як правило 10кВт, а реально кабелі (5 проводів по 4-6 кв.мм) і вимикачі (типовий С25 трьохфазний) абсолютно безпечно видають ці самі 15-20кВт. Тому тут немає нічого дивного і нереального.
07 март 2018 12:15
логично, не видел просто что писали про краны
07 март 2018 17:44
2 дом коридор на этаже
07 март 2018 19:34
Спасибо за долгожданные фото!
07 март 2018 20:19
Julia, спасибо за фото! Я инвестор 4 дома, секция 2, этаж 2. Привет соседям, если вы тут) У нас еще даже фасад не закончили, не то что коридоры. С декабря почти никаких изменений. Кто-нибудь спрашивал в отделе продаж, когда на просмотр будут пускать? Мой менеджер по срокам ничего сказать не может :faceoff:
07 март 2018 20:28
Ведутся активные внутренние работы по покраске стен и укладке плитки. Во 2 доме уже на средних этажах (9-8), двигаются вниз. Отопление работает.
07 март 2018 20:50
Цитата "july2385":
2 дом коридор на этаже

Спасибо за фото,а кто знает сколько ширина коридора? И что то входная дверь слабовата, или это так на фото?! Цветовая гамма в коридоре приятная))) Судя по готовности на фото, можно уже выдавать ключи:)
07 март 2018 21:00
Была сегодня в первом доме...судя по фото,до состояния второго дома ему еще далеко((
07 март 2018 21:47
Цитата "july2385":
2 дом коридор на этаже


А какой это этаж?
08 март 2018 09:07
Цитата "Evochka":
Была сегодня в первом доме...судя по фото,до состояния второго дома ему еще далеко((


продажники водили? или охранник за 20 грн пропустил?
08 март 2018 21:24
Цитата "VO7":


вы же помните, что о наличии видеокамеры должна напоминать соответствующая табличка...
10 март 2018 02:00
Прочитала несколько страниц форума о "Наш будинок" и ужаснулась. Нас ждут такие же проблемы: недоделки, которые не устраняются месяцами, протекает крыша, никто ничего не делает, ужасно работает жук...
10 март 2018 06:58
Цитата "Marigold-2017":
Прочитала несколько страниц форума о "Наш будинок" и ужаснулась. Нас ждут такие же проблемы: недоделки, которые не устраняются месяцами, протекает крыша, никто ничего не делает, ужасно работает жук...


с чего это нас ждет то же самое? вот иногда почитаешь форум, хоть садись и начинай рыдать :faceoff: голосую за позитив и веру в лучшее!))))
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .8890. . .156
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее