Подать объявление

ЖК Французский Квартал - 2 | bUd development | ул. Б. Васильковская, 139

ЗастройщикbUd development
Сдача ЖК2017 - 2021 г.
Планировки
от 52 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 117.
7/6%
11/9%
20/17%
34/29%
45/38%
1. . .8789. . .156
28 фев 2018 12:49
Цитата "PS2018":

Всем привет, среди соседей приветствуются обсуждение чего угодно: бойлеров, красок и обоев и т.д., тем более благодаря застройщику время на это имеется!
За фото спасибо

Спасибо всем, кто писал о бойлерах. Для дизайн проекта очень важно подобрать заранее и по функционалу и по размерам бытовую технику и сантехнику. А не так, что дизайнер нарисовала ( все красиво и все помещается), а потом бегай ищи, например, тот же бойлер или стиралку. И выясняется, что по размерам становится, а функций необходимых нет, или не такое качество как хотелось.
28 фев 2018 14:26
Цитата "rysik0704":
Да, но когда 5 страниц форума забито бойлерами - это слишком.

Бойлери класна тема - ви ще просто не втягнулися :)

Насправді теми будуть мінятися по мірі готовності будинку.
Ще будемо скандалити чому одним ключі вже дали, а іншим аж через півтора місяці призначили зустріч. Чому ЖЕК дере високі гроші і погано прибирає, дверні замки поламалися і ніхто не міняє, чому конс'єржі пускають людей без документів, хтось постійно буде викидати будівельне сміття + справляти нужду в спільний коридор і ліфт, потім будуть масові кражі електролічильників на поверхах де ніхто не живе (і конс'єржі з цим нічого вдіяти не зможуть, а потім і кражі з квартир (явно хтось із будівельних бригад) - радіаторів, терморегуляторів, лічильників води і т.д. Потім це все потроху утрясеться, і почнеться боротьба за створення ОСББ, з'явиться багато окремих ОСББ для кожного окремо будинку, які будуть затверджувати різні програми і фінансувати різні інтереси - а двір-то спільний, деякі будуть намагатися обгородити свій будинок і дитячий майданчик індивідуально (щоб алкаші не заходили), потім буде обговорення як всі окремі ОСББ звести в спільне об'єднання ОСББ для всього комплексу і т.д.

Буде весело, як і у кожної новобудови! Не переключайтеся :)
28 фев 2018 16:28
" чому конс'єржі пускають людей без документів, хтось постійно буде викидати будівельне сміття + справляти нужду в спільний коридор і ліфт, потім будуть масові кражі електролічильників на поверхах де ніхто не живе (і конс'єржі з цим нічого вдіяти не зможуть, а потім і кражі з квартир (явно хтось із будівельних бригад) - радіаторів, терморегуляторів, лічильників води і т.д. "
Хіба таке можливо в такому комплексі? Це комплекс бізнес класу і я вважала, що інвестори відповідного рівня. Я трішечки шокована. :wow:
28 фев 2018 17:16
Цитата "Fart13":
" чому конс'єржі пускають людей без документів, хтось постійно буде викидати будівельне сміття + справляти нужду в спільний коридор і ліфт, потім будуть масові кражі електролічильників на поверхах де ніхто не живе (і конс'єржі з цим нічого вдіяти не зможуть, а потім і кражі з квартир (явно хтось із будівельних бригад) - радіаторів, терморегуляторів, лічильників води і т.д. "
Хіба таке можливо в такому комплексі? Це комплекс бізнес класу і я вважала, що інвестори відповідного рівня. Я трішечки шокована. :wow:

Согласна! Я тоже считаю, что ни один человек с "гоповатыми" повадками не сможет купить квартиру минимум за 40-50 тысяч$
28 фев 2018 17:24
Цитата "Fart13":
" чому конс'єржі пускають людей без документів, хтось постійно буде викидати будівельне сміття + справляти нужду в спільний коридор і ліфт, потім будуть масові кражі електролічильників на поверхах де ніхто не живе (і конс'єржі з цим нічого вдіяти не зможуть, а потім і кражі з квартир (явно хтось із будівельних бригад) - радіаторів, терморегуляторів, лічильників води і т.д. "
Хіба таке можливо в такому комплексі? Це комплекс бізнес класу і я вважала, що інвестори відповідного рівня. Я трішечки шокована. :wow:


А причем тут инвесторы.... Те кто будет делать ремонты, будут этим заниматься... Вы ж не будете с ними целыми днями и следить чем они будут заниматься... Они время найдут для этого дела...
Допускаю что еще забьют канализацию , и ее прорвет в подвалах, так как работники будут сливать остатки штукатурки в канализацию... Короче говоря "приколов будет много"...
Надеюсь что таких "приколов" будет как можно меньше!!!!
28 фев 2018 19:58
Звонила в отдел продаж, не берут трубку. У них там что, номера инвесторов в черном списке?)
01 март 2018 03:25
Цитата "Ani376":

Согласна! Я тоже считаю, что ни один человек с "гоповатыми" повадками не сможет купить квартиру минимум за 40-50 тысяч$





Вы меня рассмешили - человек с головатыми повадками не сможет купить квартиру за 40-50 тыс. Как раз у таких есть деньги, они и покупают. Посмотрите на волосатых олигархов, которые кроме мата других языков особо не знают. Я как-то вышла из Сильно, который чуть выше нашего комплекса, за мной вышел молодец весь такой красивый, ухоженный, стильный, он что-то желал и упаковку от этого выбросил себе под ноги, сел в красивую новую ауди и уехал. Я подумал - это скорее всего наш сосед из какого-нибудь комплекса рядом. Такие правят миром.
01 март 2018 08:37
Цитата "Marigold-2017":





Вы меня рассмешили - человек с головатыми повадками не сможет купить квартиру за 40-50 тыс. Как раз у таких есть деньги, они и покупают. Посмотрите на волосатых олигархов, которые кроме мата других языков особо не знают. Я как-то вышла из Сильно, который чуть выше нашего комплекса, за мной вышел молодец весь такой красивый, ухоженный, стильный, он что-то желал и упаковку от этого выбросил себе под ноги, сел в красивую новую ауди и уехал. Я подумал - это скорее всего наш сосед из какого-нибудь комплекса рядом. Такие правят миром.

точно!! гоповатость не в кошельке,а в голове
01 март 2018 08:53
По вопросу воровства счетчиков на этажах. В ОП мне говорили, что счетчики на этажах будут в специальных шкафах под замком, доступ к счетчикам будет только в ЖЭКе или УК.
01 март 2018 09:15
Цитата "Fart13":
По вопросу воровства счетчиков на этажах. В ОП мне говорили, что счетчики на этажах будут в специальных шкафах под замком, доступ к счетчикам будет только в ЖЭКе или УК.

Це так в усіх новобудовах. Просто відкрити ті замки абсолютно не проблема - це я вам з досвіду розповідаю.
Практика показує, що як тільки жильці на поверхах встановлюють відеоспостереження - одразу крадіжки обходять стороною ці поверхи. А коли ще і на всіх входах у будинок, ліфтових холлах і виходах на кришу встановлюють спостереження - то взагалі стає спокійно у будинку. Просто в момент заходу перших ремонтних бригад цього всього немає, і порядку теж іще немає.
01 март 2018 11:22
Будинок 6 – у секції 1 виконуються вертикальні елементи 13-го поверху, у секції 2 – виконуються монолітні роботи на рівні 11-го поверху. Продовжуються роботи з цегляної кладки до 10-го поверху.

Будинки 8, 9 та 10 – виконуються роботи з улаштування покрівлі.
01 март 2018 11:31
//france2.com.ua/ua/gallery/fotoaero/
Уже монтируют ограждения на балконах.
Красавец-комплекс не смотря ни на что!
01 март 2018 12:19
Цитата "Pavel 777":

Сегодня тоже общался с ОП. Озвучили ту же информацию по ключам - апрель. В конце марта будут составлять списки на подписание основных договоров.


То что апрель, этого следовало ожидать, так как конец отопительного сезона. Точно не раньше. Думаю в апреле-мае будут ключи. Хотя если затянут, тогда вопрос, с чем это связано. Тогда уже можно будет тризвонить в отдел продаж.
01 март 2018 20:31
Обзор от Domik.ua в котором упоминается ЖК "Французский Квартал - 2":
Мой дом - моя крепость: киевские новостройки с закрытой территорией
02 март 2018 03:12
Цитата "VO7":

Це так в усіх новобудовах. Просто відкрити ті замки абсолютно не проблема - це я вам з досвіду розповідаю.
Практика показує, що як тільки жильці на поверхах встановлюють відеоспостереження - одразу крадіжки обходять стороною ці поверхи. А коли ще і на всіх входах у будинок, ліфтових холлах і виходах на кришу встановлюють спостереження - то взагалі стає спокійно у будинку. Просто в момент заходу перших ремонтних бригад цього всього немає, і порядку теж іще немає.




А хіба відеокамер не буде? Їх повинні встановлювати мешканці? Я маю на увазі в холлах, на вході?
02 март 2018 09:50
А что разве должны быть? Вам кто то говорил в ОП или в договоре на покупку есть такая иформация?
05 март 2018 12:19
Цитата "KMS81":
А что разве должны быть? Вам кто то говорил в ОП или в договоре на покупку есть такая иформация?

камеры нужная вещь, но за них нужно самим договариваться, платить деньги за установку и обслуживание
05 март 2018 13:12
Цитата "PS2018":

камеры нужная вещь, но за них нужно самим договариваться, платить деньги за установку и обслуживание

я согласен что вещь нужная, но сколько это по деньгам выйдет? и куда с них всех видео сводить для отображения? если на каждом этаже ставить и кто их контролировать будет?
05 март 2018 13:30
На монитор консьержу,если у нас он будет
05 март 2018 13:54
Цитата "KMS81":

я согласен что вещь нужная, но сколько это по деньгам выйдет? и куда с них всех видео сводить для отображения? если на каждом этаже ставить и кто их контролировать будет?

Консьержу реально потрібні камери на входах і пожежних виходах і на виходах на кришу - щоб одразу виводилося на екран це все. На поверхах - можна щоб жильці поверху собі самі поставили камери (за свої гроші, реєстратор в своїй квартирі), або поставити централізовано і підключити до централізованого обладнання, але там буде в основному запис в архів (якщо щось станеться - можна знайти запис, або простими переключеннями консєрж може вивести на екран потрібний поверх). Я на поверсі точно одразу поставлю кілька камер за свій рахунок і підведених в мою квартиру (ціна питання 6-9 тис).
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .8789. . .156
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx