Подать объявление

ЖК "Французский квартал", Вышгород, ул. Шолуденко - "Профрембуд"

ЗастройщикProfGroup
Сдача ЖК2014 - 2015 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 104.
16/15%
4/4%
23/22%
32/31%
29/28%
1. . .127128130
08 авг 2016 17:48
Цитата "little":
Добрый день,соседи из корпуса 1, чьи окна выходят на дорогу. Кому удалось уменьшить шум от движения автомобилей. Есть вероятность что-то изменить?


Мечты:
1) установить на ул. Шолуденко лежачих полицейских через каждые 50 метров.
2) сделать ул. Шолуденко пешеходной

Реальность:
3) Не открывать окна :notsure:
09 авг 2016 15:06
Кстати лежачий полицейский вполне реальность. Выяснял этот вопрос. Нужно написать заявление в обладминистрацию, собрать подписи жильцов (чем больше тем лучше) и ждать. Таким не хитрым способом бабушки в частном секторе ставили этих полицейских.
11 авг 2016 16:17
Цитата "osolo":


Мечты:
1) установить на ул. Шолуденко лежачих полицейских через каждые 50 метров.
2) сделать ул. Шолуденко пешеходной

Реальность:
3) Не открывать окна :notsure:


Даже с закрытыми окнами не помогает :no: думали может окна переустановить. А с полицейским идея! Спасибо :yes:
11 авг 2016 17:24
Безпека дорожнього руху
ПРИСТРІЙ
ПРИМУСОВОГО ЗНИЖЕННЯ ШВИДКОСТІ
ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ТЕХНІКИ
НА ВУЛИЦЯХ І ДОРОГАХ
Загальні технічні вимоги
ДСТУ 4123:2006

5 ПРАВИЛА ЗАСТОСОВУВАННЯ
5.1 Пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати в районі розташування дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза межами перехресть, перед нерегульованими перехрестями за відповідного обґрунтування.
Елементи примусового зниження швидкості можна застосовувати в місцях інтенсивного руху транспортних засобів у житлових зонах та прилеглих до дороги територіях.

Де ваш випадок? Підстав не існує. Хіба що перед і після пішоходного переходу напротив стадіону.

За вашою логікою, вся Набережна повинна бути в "лежачих" після сдачі "Берегині".
15 авг 2016 10:15
Добрый день. Подскажите, есть ли у вас еще не купленные квартиры в квартале. И подскажите номер телефона застройщика. Спасибо
21 авг 2016 06:47
Цитата "Antrate":
Безпека дорожнього руху
ПРИСТРІЙ
бу-бу-бу

Де ваш випадок? Підстав не існує. Хіба що перед і після пішоходного переходу напротив стадіону.

За вашою логікою, вся Набережна повинна бути в "лежачих" після сдачі "Берегині".


Стадион подходит. Туда дети бегают, Машины со спуска несутся на всех парах. Постоянно слышен визг тормозов. Постоянно случаются ДТП. Если вы считаете, что ничего сделать нельзя - ваше дело. Я считаю, что нужно как минимум попробовать. Давайте напишем заяву и соберем подписи. Получится - отличною. Нет, ну мы хотябы попробовали!
21 авг 2016 06:51
Дорогие соседи, если сегодня в час ночи вас разбудила громкая музыка и пьяный ор, то знайте - это бравые сотрудники "Безпека-сервис" с друзьями радовались жизни под стадионом.
Как можно доверить им охрану своего имущества и жизней, если их сотрудники не понимают даже значение слов "общественный порядок". И что оно потом на вызов обкуренным приедет? <:(
21 авг 2016 06:54
Цитата "Miliya":
Добрый день. Подскажите, есть ли у вас еще не купленные квартиры в квартале. И подскажите номер телефона застройщика. Спасибо


сайт застройщика //prb.kiev.ua/page/vishgorod/
10 сен 2016 12:41

Петиція у Вишгородську мерію - Установить "лежачие полицейские" ул. Шолуденка, трасса p69 (напротив автошколы) https://e-dem.in.ua/vyshgorod/Petition/View/84

Задля підвищення безпеки мешканців нашого мікрорайону пропонуємо мерії розглянути питання про встановлення крайнеобхідних технічних засобів, а самє "лежачих полицейских" , якіб примушували водіїв знижувати швідкість на цій небезпечній ділянці дороги. З гори на великій швидкості летять автомобілі, та вже неодноразово ми всі бачили і знесені стовби єлектромережі, і урамки автівок які потрапляють у дтп біля автошколи та стадіону.

Не будьте пасивними наглядачами, робіть те що буде покращувати наше життя.

https://e-dem.in.ua/vyshgorod/Petition/View/84
Підписуємо, не вагаємось!

29 сен 2016 17:40
Доброго вечора всім сусідам нашого кварталу! Сьогодні була знову шокована проблемою води. На вході водопроводу в квартиру поставили фільтр для механічної очистки води при черговій зміні картриджа (фото додам) хотілось просто плакати. Воду з крана не п"ємо, але ж техніка, головне КОТЕЛ, ііі така халепа. Щось потрібно робити, бо це ж якийсь жах. Після київського водопроводу це дійсно жах. Хоча сподівались на АРТЕЗІАНСЬКУ воду чи то воду зі свердловини. Сантехніка в ванній кімнаті з вапняковим "нальотом", 3 дні і через скло в ванній тебе не видно!Що робити? Це ж не тільки в нашій квартирі така проблема! Можливо потрібно ставити в підвалах на вході в будинок якісь фільтри для механічної очтстки та пом"якшення води і вчасно їх обслуговувати!?
02 окт 2016 09:12
Добрый день.
Соседи, подскажите, пожалуйста, к какому интернет провайдеру можно подключиться в нашем доме? Какие отзывы?
02 окт 2016 11:37
У нас МТМ тариф 109 грн.+ телебачення - норм., стоїть Wi-Fi в коридорі - інтернет ловить по всій квартирі (2 кімн.)
25 окт 2016 08:10
Доброго времени суток. Присматриваю квартиру в вашем доме, с выходом окон на свалку какой-то техники. Может подскажете, что это за организация, на сколько шумная эта мини свалка? Это свалка только старой техники или может еще чего-то?

И как обстоят дела с качеством воды в доме? А то пост выше не сильно радует.
Заранее спасибо за ответы.
25 окт 2016 09:23
А Вы смотрите не вниз на свалку , а дальше ;) , там лес вечнозеленый :).
25 окт 2016 09:44
Да я бы рад, но квартира на 3м этаже)
Был сегодня там - сказали, что они занимаются оптовой заправкой картриджей для принтеров, и что мол шума от них должно быть меньше чем от дороги.

Только вот я теперь думаю: на сколько вредны для здоровья лежащие под окнами отработанные картриджи для принтеров?

P.S.: на фото старой техники не видно - ее через некоторое время увозят, а на этих поддонах она скапливается, так как еще пару дней назад там была огромная куча.
25 окт 2016 09:48
Цитата "JARINKA":
Доброго вечора всім сусідам нашого кварталу! Сьогодні була знову шокована проблемою води. На вході водопроводу в квартиру поставили фільтр для механічної очистки води при черговій зміні картриджа (фото додам) хотілось просто плакати. Воду з крана не п"ємо, але ж техніка, головне КОТЕЛ, ііі така халепа. Щось потрібно робити, бо це ж якийсь жах. Після київського водопроводу це дійсно жах. Хоча сподівались на АРТЕЗІАНСЬКУ воду чи то воду зі свердловини. Сантехніка в ванній кімнаті з вапняковим "нальотом", 3 дні і через скло в ванній тебе не видно!Що робити? Це ж не тільки в нашій квартирі така проблема! Можливо потрібно ставити в підвалах на вході в будинок якісь фільтри для механічної очтстки та пом"якшення води і вчасно їх обслуговувати!?


Общался с несколькими людьми с вашего дома, все мне говорили, что с водой все хорошо, никаких налетов нет.
У вас проблема с водой пока так и не решилась?
26 окт 2016 18:56
Соседи. Кто водит детей в bambini? Буду признателен за любые отзывы. В интернете ничего пока не нашли. Всем спасибо
27 окт 2016 19:51
Общался с несколькими людьми с вашего дома, все мне говорили, что с водой все хорошо, никаких налетов нет.
У вас проблема с водой пока так и не решилась?[/quote]


Смішно, у мене ж в квартиру воду подають не з тієї труби,що у інші, тому така якість. А у всих інших вода супер! Я її не п"ю і не готую з неї їжу, а техніку шкода, нічого - ми поставили в квартирі очисну систему зворотнього осмосу. Так,що все ОК!!!! Буду міняти фільтри (Їх три) - викину фото :faceoff:
27 окт 2016 23:01
Цитата "JARINKA":
у мене ж в квартиру воду подають не з тієї труби,що у інші, тому така якість. А у всих інших вода супер!


Так а у вас какой корпус дома? Я во 2м присматриваю...

Напишите мне на почту пожалуйста ваш номер телефона, хотел бы с вами пообщаться, если вы не против: cors.creation@gmail.com

P.S.: а на счет склада старых принтеров за домом ничего никто не знает?
Шум с дороги сильно ощутим?
28 окт 2016 08:11
Цитата "JARINKA":

Смішно, у мене ж в квартиру воду подають не з тієї труби,що у інші, тому така якість. А у всих інших вода супер! Я її не п"ю і не готую з неї їжу, а техніку шкода, нічого - ми поставили в квартирі очисну систему зворотнього осмосу. Так,що все ОК!!!! Буду міняти фільтри (Їх три) - викину фото :faceoff:


Стосовно води, то в мене також встановлений магістральний фільтр на воду з однією колбою (картридж 5мкм). Ситуація аналогічна. Міняв після 8 чи 9 куб.м. води (на етикетці написано, що розрахований до 10).
Збираюсь на питну воду ставити систему зворотнього осмосу.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .127128130
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx