Подать объявление

ЖК "Forest Land", Буча, ул. Ивана Выговского, 3

ЗастройщикMAX ART Development
Сдача ЖК2016 - 2017 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
н/а
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 78.
38/49%
9/12%
10/13%
10/13%
11/14%
1. . .139141. . .144
13 апр 2018 07:39
Цитата "alya_8":

А скажіть інвестори яких секцій збираються?

Ну и вопрос, абсолютно всех секций. У нас недострой, в стиле АО МММ, просто будка без комуникаций, канализации, и даже разрешение на них.
Вообщем хозяева всего этого бардака,кинули нас на деньги, а с выручкой смылись кто куда.Ни рабочих, ни отдела продаж, никого нет, кроме обманутых инвесторов.
13 апр 2018 11:56
З приводу коментаря на рахунок «вранья» можу повідомити слідуюче:

В мене просте питання: Ви відкривали кран на кухні чи у ванній кімнаті щоб набрати води? Вона тече? Ви спускали воду в туалеті? А чи не замислювались при цьому куди вона стікає? Ви включали світло (поки це дозволяли робити безкоштовно)? Якщо Ви дійсно являєтесь власником (інвестором) квартири в даному будинку тоді нам всім зрозуміло яка у Вас буде відповідь. Якщо ні, ну тоді я не буча сенсу щось пояснювати.

Усі нібито докази «вранья» зводяться до елементарної провокації висвітлити договори або ще якісь документи на привселюдний огляд. Шановний, якщо Ви такий гарний знавець законодавства то прекрасно розумієте, що такі документи я зобовязаний надати на перший Ваш запит а не висвітлювати на форумах. Однак, знову ж таки, якщо Ви являєтесь власником (інвестором) квартири.

Тому усі слова які написані від імені Форестленд я готовий підтвердити документально. А Ви готові???
13 апр 2018 12:18
Цитата "eje2":

Ну и вопрос, абсолютно всех секций. У нас недострой, в стиле АО МММ, просто будка без комуникаций, канализации, и даже разрешение на них.
Вообщем хозяева всего этого бардака,кинули нас на деньги, а с выручкой смылись кто куда.Ни рабочих, ни отдела продаж, никого нет, кроме обманутых инвесторов.

Запитання як запитання.Які цікавлять такі й пишу.Якщо не подобається не відповідайте...
13 апр 2018 13:28
Цитата "Forest Land":
З приводу коментаря на рахунок «вранья» можу повідомити слідуюче:

В мене просте питання: Ви відкривали кран на кухні чи у ванній кімнаті щоб набрати води? Вона тече? Ви спускали воду в туалеті? А чи не замислювались при цьому куди вона стікає? Ви включали світло (поки це дозволяли робити безкоштовно)? Якщо Ви дійсно являєтесь власником (інвестором) квартири в даному будинку тоді нам всім зрозуміло яка у Вас буде відповідь. Якщо ні, ну тоді я не буча сенсу щось пояснювати.

Усі нібито докази «вранья» зводяться до елементарної провокації висвітлити договори або ще якісь документи на привселюдний огляд. Шановний, якщо Ви такий гарний знавець законодавства то прекрасно розумієте, що такі документи я зобовязаний надати на перший Ваш запит а не висвітлювати на форумах. Однак, знову ж таки, якщо Ви являєтесь власником (інвестором) квартири.

Тому усі слова які написані від імені Форестленд я готовий підтвердити документально. А Ви готові???

По существу вы не ответили не на один вопрос. Информация, которую вы боитесь "показать" не является какой-либо тайной.
То, что есть свет, есть канализация не говорите о чем, весь свет на времянке.. все течет в выгребные ямы.. Это как пример, который имеет место быть и в ФЛ.
К собственикам вы относитесь с презрением и игнорирование, а "потенциальным" инвесторам или форумчанам не собираетесь ничего объяснять.
Насчет вранья грамотно все написано, мог бы еще дополнить со своей стороны, но от вас аргументов и ответов все равно не дождаться.
13 апр 2018 14:36
Цитата "Forest Land":
З приводу коментаря на рахунок «вранья» можу повідомити слідуюче...


«…куди вона стікає?» - у пісок. Такие примеры уже были, гугл вам в помощь.

«Ви включали світло (поки це дозволяли робити безкоштовно)» - электричество не должно быть бесплатным. Оно должно быть легальным, постоянным и официально оплачиваемым!!!

«…висвітлити договори або ще якісь документи на привселюдний огляд» - я не просил ничего показывать тут на форуме, раз уж вы такие стеснительные.

«такі документи я зобовязаний надати на перший Ваш запит…, якщо Ви являєтесь власником (інвестором) квартири» - какие проблемы!!! ЗАВТРА (14.04.2018) сборы инвесторов – приезжайте и показывайте. Жду с нетерпением, на краешке стула.

«А Ви готові???» - готовы. Завтра в 11-00 вас ждут инвесторы в отделе продаж.
15 апр 2018 12:23
Цитата "Forest Land":
З приводу коментаря на рахунок «вранья» можу повідомити слідуюче:

В мене просте питання: Ви відкривали кран на кухні чи у ванній кімнаті щоб набрати води? Вона тече? Ви спускали воду в туалеті? А чи не замислювались при цьому куди вона стікає? Ви включали світло (поки це дозволяли робити безкоштовно)? Якщо Ви дійсно являєтесь власником (інвестором) квартири в даному будинку тоді нам всім зрозуміло яка у Вас буде відповідь. Якщо ні, ну тоді я не буча сенсу щось пояснювати.

Усі нібито докази «вранья» зводяться до елементарної провокації висвітлити договори або ще якісь документи на привселюдний огляд. Шановний, якщо Ви такий гарний знавець законодавства то прекрасно розумієте, що такі документи я зобовязаний надати на перший Ваш запит а не висвітлювати на форумах. Однак, знову ж таки, якщо Ви являєтесь власником (інвестором) квартири.

Тому усі слова які написані від імені Форестленд я готовий підтвердити документально. А Ви готові???


Дорогий наш ВП "ФорестЛенду" Скажіть, а де у нас в комплексі хтось живе і де та вода і газ і електрика?
Скільки мені відомо навіть в відділ продажу ви не приходити томущо світла немає! Кого ви ще хочите обдурити?
15 апр 2018 12:28
Цитата "Forest Land":
З приводу коментаря на рахунок «вранья» можу повідомити слідуюче:

В мене просте питання: Ви відкривали кран на кухні чи у ванній кімнаті щоб набрати води? Вона тече? Ви спускали воду в туалеті? А чи не замислювались при цьому куди вона стікає? Ви включали світло (поки це дозволяли робити безкоштовно)? Якщо Ви дійсно являєтесь власником (інвестором) квартири в даному будинку тоді нам всім зрозуміло яка у Вас буде відповідь. Якщо ні, ну тоді я не буча сенсу щось пояснювати.

Усі нібито докази «вранья» зводяться до елементарної провокації висвітлити договори або ще якісь документи на привселюдний огляд. Шановний, якщо Ви такий гарний знавець законодавства то прекрасно розумієте, що такі документи я зобовязаний надати на перший Ваш запит а не висвітлювати на форумах. Однак, знову ж таки, якщо Ви являєтесь власником (інвестором) квартири.

Тому усі слова які написані від імені Форестленд я готовий підтвердити документально. А Ви готові???


Был вчера на собрании. После открыл воду в кране. Ну и где она.? Пообщавшись с инвесторами других квартир, узнал, что наличие воды в квартирах имеет вид бутлей привезеных. Что касается права на первый запрос просмотра документов. Это что за цирк был? Это по какому такому критерию вы ставите условия, что покажите документы только одному инвестору не из числа выбранной нами инициативой группы на предыдущем собрании. Не слишком ли много от вас условий в сторону инвесторов и хазяев у которых вы взяли деньги, а услуг на эти деньги не предоставили? А бабушка на собрании, которой вы продали воздух в 1 секции (на земле, которая в ипотеке за которую сейчас прокуратура разбирается) это вообще треш. У меня нет слов просто. Я после собрания был просто в Шоке.
19 апр 2018 15:01
Цитата "mr.smile":
«такі документи я зобовязаний надати на перший Ваш запит…, якщо Ви являєтесь власником (інвестором) квартири» - какие проблемы!!! ЗАВТРА (14.04.2018) сборы инвесторов – приезжайте и показывайте.


Разумеется, никто не приехал и ничего не показал. Показывать-то особо нечего, на самом деле. Но если что - в течение рабочего дня в отделе продаж всегда можно найти кого-то из инвесторов и отчитаться перед ними о проделанной работе.

Кроме этого, инвесторы, владеющие РЕАЛЬНОЙ ситуацией в ЖК "Forest Land" или, другими словами, имевшие неосторожность купить квартиры в этом комплексе, с удовольствием пообщаются с теми, кто еще не в курсе происходящего.
20 апр 2018 11:15
Говорят что немерюк уже смылся, на прощанье продолжает продавать квартиры в несуществующих секциях, 6 и 7, там просто трава, нет даже одного кирпича.
Наши действия против воров-застройщиков .
Вышел сюжет на ТВ "Погляд" (дальше будут и всеукраинские каналы, если в ближайшее время ситуация не изменится)
Блокируется ОП для недопущения обмана новых инвесторов.
Поданы заявления/запросы в:
прокуратуру (На сегодня около 20 человек)
Кабинет министров
МВС
Бучанский горсовет
Народным депутатам Украины
НАБУ
Ген. Прокуратуру
Задействовали действующего народного депутата Украины, являющегося заместителем председателя КВРУ по вопросам законодательного обесечения правоохранительной деятельности.
21 апр 2018 07:26
https://opendatabot.com/court/73396432-5d425f649c17fa0889da6843f4c878a1

Клопотання прокурора у кримінальному провадженні- прокурора Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури юриста 2 класу Шубчика С.С. про арешт майна у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42017111200000823 від 04.12.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 364 КК України задовольнити частково .

Накласти арешт на речовий доказ у кримінальному провадженні № 42017111200000823 від 04.12.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 364 КК України, а саме на частку в статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю Дієва Хвиля (ідентифікаційний код 33789984) у розмірі 30 026 300,00 грн., що становить 100% статутного капіталу , яка на праві власності належить учаснику ОСОБА_9 (2900, АДРЕСА_2); частку в статутному капіталі Приватного підприємства Капітал Інвест Груп (ідентифікаційний код 36398004) у розмірі 200,00 грн., що становить 100% статутного капіталу, яка на праві власності належить ОСОБА_7 (29001, АДРЕСА_1), заборонивши відчужувати, користуватися та розпоряджатися даним майном, тимчасово, до скасування даного арешту у встановленому КПК України порядку.

В інший частині клопотання залишити без задоволення.

Копію ухвали направити ОСОБА_9 (2900, АДРЕСА_2) та ОСОБА_7 (29001, АДРЕСА_1) для відома.

Ухвала про арешт майна виконується негайно прокурором.

На ухвалу може бути подана апеляція до Апеляційного суду Київської області на протязі п'яти днів.
22 апр 2018 08:59
Цитата "Forest Land":
З приводу коментаря на рахунок «вранья» можу повідомити слідуюче:

В мене просте питання: Ви відкривали кран на кухні чи у ванній кімнаті щоб набрати води? Вона тече? Ви спускали воду в туалеті? А чи не замислювались при цьому куди вона стікає? Ви включали світло (поки це дозволяли робити безкоштовно)? Якщо Ви дійсно являєтесь власником (інвестором) квартири в даному будинку тоді нам всім зрозуміло яка у Вас буде відповідь. Якщо ні, ну тоді я не буча сенсу щось пояснювати.

Усі нібито докази «вранья» зводяться до елементарної провокації висвітлити договори або ще якісь документи на привселюдний огляд. Шановний, якщо Ви такий гарний знавець законодавства то прекрасно розумієте, що такі документи я зобовязаний надати на перший Ваш запит а не висвітлювати на форумах. Однак, знову ж таки, якщо Ви являєтесь власником (інвестором) квартири.

Тому усі слова які написані від імені Форестленд я готовий підтвердити документально. А Ви готові???

Я готова оформить право собственности, подписать акт приема-передачи квартиры! квартиры со всеми коммуникациями!!! А не пустой коробки где может быть когда-нибудь будут свет, газ, вода и канализация (так же спустя 6 месяцев не устранены недоработки). И не надо подтверждать документально, так как ни одна коммунальная служба не подписывала договора с нашим ЖК. А вот что вы готовы делать и делаете в данной ситуации интересует не только меня, а и других инвесторов?
Никому не нужны пустые обещания, на словах уже не верит вам ни один инвестор! Нас интересуют действия!
23 апр 2018 08:12
З приводу ухвали Ірпінського міського суду щодо накладення арешту на земельні ділянки:

Як вбачається зі змісту ухвали, судом за клопотанням прокурора накладено арешт на земельні ділянки, які належать забудовнику. Накладення такого арешту зовсім не означає, що на земельних ділянках заборонено будувати, підводити комунікації, продавати квартири чи вчиняти будь-які інші дії з об’єктом будівництва. А отже, накладення арешту ніяким чином не впливає на хід будівництва.

При цьому, слід зазначити, що в ухвалі чітко зазначено, в чиїх інтересах накладено такий арешт та за чиєю заявою.

З наведеного прослідковується висновок про саме звичайне рейдерське захоплення майна забудовника і для досягнення цієї мети не гребуються навіть такими брудними методами як негативні пости підставних осіб, створення нібито ініціативної групи та псевдозаяви в усі інстанції.

Забудовником ведеться абсолютно законна господарська діяльність та оформлені усі необхідні дозвільно-технічні документи. Тому коментарям типу «немерюк смылся» можу повідомити, що «кримінал висмоктаний з пальця» насправді найближчим часом посиплеться як картковий будиночок, оскільки нормальна здравомисляча людина може чітко відрізнити законе рішення від «фейку», який оскаржується в суді апеляційної інстанції та буде скасований.
23 апр 2018 08:59
" А отже, накладення арешту ніяким чином не впливає на хід будівництва"
Все вірно, арешт не впливає на будівництво, яке перебуває у стадії "0" - повна відсутність будівництва з минулого 2017 року!
23 апр 2018 09:18
На самом деле высосаная из пальца, как вы выразились, это ваша псевдо "діяльність". Любой здравомыслящий человек уже не будет покупать квартиру не видя ни строителей ни рабочих, а только свалку мусора за якобы сданых 2 и 3 секциях. Где ни газ, ни свет не подключён "умным" застройщиком. А зачем? Люди и так вовсю оформляют право собственности без коммуникаций, а значит их все устраивает? Да? И вы ещё имеете наглость подавать апелляцию на решение суда? И врать, нагло врать, тем кто вступил в ваш Г*вно Ленд.
23 апр 2018 10:43
Застройщик тупо кинул людей. Люди сделали ремонты и переехали жить (10-20 семей), а им не подключили обещанный газ к отопительному сезону, а электричество, которым те обогревались и вовсе отключили в феврале месяце, когда были морозы и это несмотря на то, что там жили семьи с маленькими в т.ч. и грудными детьми и люди преклонного возраста. У некоторых в квартирах полопали трубы, так как никого не уведомили об отключении.
23 апр 2018 10:54
Цитата "Forest Land":
З приводу ухвали Ірпінського міського суду щодо накладення арешту на земельні ділянки:

Як вбачається зі змісту ухвали, судом за клопотанням прокурора накладено арешт на земельні ділянки, які належать забудовнику. Накладення такого арешту зовсім не означає, що на земельних ділянках заборонено будувати, підводити комунікації, продавати квартири чи вчиняти будь-які інші дії з об’єктом будівництва. А отже, накладення арешту ніяким чином не впливає на хід будівництва.

При цьому, слід зазначити, що в ухвалі чітко зазначено, в чиїх інтересах накладено такий арешт та за чиєю заявою.

З наведеного прослідковується висновок про саме звичайне рейдерське захоплення майна забудовника і для досягнення цієї мети не гребуються навіть такими брудними методами як негативні пости підставних осіб, створення нібито ініціативної групи та псевдозаяви в усі інстанції.

Забудовником ведеться абсолютно законна господарська діяльність та оформлені усі необхідні дозвільно-технічні документи. Тому коментарям типу «немерюк смылся» можу повідомити, що «кримінал висмоктаний з пальця» насправді найближчим часом посиплеться як картковий будиночок, оскільки нормальна здравомисляча людина може чітко відрізнити законе рішення від «фейку», який оскаржується в суді апеляційної інстанції та буде скасований.



Ответ.
У першу чергу необхідно звернути увагу, що відповідно до вимог ст. 173 Кримінального процесуального кодексу України при вирішенні питання про накладення арешту слідчий суддя обов'язково враховує, поміж іншим:

можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні;
наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння.
Зазначене свідчить, що при винесенні ухвали від 13.04.2018 по справі № 367/127/18 про накладення арешту на речовий доказ у кримінальному провадженні № 42017111200000823 від 04.12.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 364 КК України судових досліджено всі матеріали, обставини провадження та враховано інтереси ошуканих інвесторів.
Необхідно зазначити, що по вказаному провадженні потерпілими визнано близько 20 осіб (інвесторів).

Досить цікавим виглядає наступне твердження представника відділу продажу (далі дослівно): “... При цьому, слід зазначити, що в ухвалі чітко зазначено, в чиїх інтересах накладено такий арешт та за чиєю заявою ...”.

У зв'язку із зазначеним рекомендуємо авторів цього вислову детально ознайомитися з положеннями ст. 173 Кримінального процесуального кодексу України, де чітко зазначено мету та завдання накладення арешту.
Арешт на майно накладається для: запобігання його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Взагалі не витримає жодної юридичної критики твердження, що відбувається рейдерське захоплення майна забудовника.
Твердження є голослівним та не підтвердженим жодними належними та допустимими доказами (документами, судовими рішеннями тощо). Наскільки нам відомо, на сьогодні навіть відсутнє кримінальне провадження за фактом рейдерського захоплення майна забудовника.

Наостанок, хочемо звернути увагу, представника ВП що рішення суду є “фейковим” та буде скасовано.
Відповідно до положень Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України рішення суду є законним.
Наводячи вищевказані твердження представник ВП фактично взяв на себе повноваження апеляційного суду Київської області.
23 апр 2018 10:57
Цитата "Forest Land":
З приводу ухвали Ірпінського міського суду щодо накладення арешту на земельні ділянки...


У першу чергу необхідно звернути увагу, що відповідно до вимог ст. 173 Кримінального процесуального кодексу України при вирішенні питання про накладення арешту слідчий суддя обов'язково враховує, поміж іншим:

1) можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні;

2) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння.

Зазначене свідчить, що при винесенні ухвали від 13.04.2018 по справі № 367/127/18 про накладення арешту на речовий доказ у кримінальному провадженні № 42017111200000823 від 04.12.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 364 КК України судом досліджено всі матеріали, обставини провадження та враховано інтереси ошуканих інвесторів.

Необхідно зазначити, що по вказаному провадженні потерпілими визнано близько 20 осіб (інвесторів).

Досить цікавим виглядає наступне твердження представника відділу продажу ЖК «Forest Land» (далі дослівно): “... При цьому, слід зазначити, що в ухвалі чітко зазначено, в чиїх інтересах накладено такий арешт та за чиєю заявою ...”. Рекомендуємо автору цього вислову детально ознайомитися з положеннями ст. 173 Кримінального процесуального кодексу України, де чітко зазначено мету та завдання накладення арешту. Арешт на майно накладається для: запобігання його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.

Взагалі не витримує жодної юридичної критики твердження, що відбувається рейдерське захоплення майна забудовника. Твердження є голослівним та не підтвердженим жодними належними та допустимими доказами (документами, судовими рішеннями тощо). Наскільки нам відомо, на сьогодні навіть відсутнє кримінальне провадження за фактом рейдерського захоплення майна забудовника.

Наостанок, хочемо звернути увагу на слова представника ВП, що рішення суду нібито є “фейковим”. Стверджуючи подібне, представник ВП фактично взяв на себе повноваження апеляційного суду Київської області. Насправді, відповідно до положень Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України рішення суду є законним.
30 апр 2018 09:42
Праздничный фотоотчет.

Дорогие потенциальные инвесторы!
Вы действительно пока еще «дорогие» для отдела продаж ЖК «Forest Land», но только до тех пор пока у вас есть деньги на покупку квартиры. В этом ЖК масса «преимуществ» (в кавычках!) - убедитесь сами.

1. В единственном доме в ЖК очень толстые стены. И ничего, что в некоторых местах дешевый кирпич начал уже саморазрушаться в результате 2-ух летнего простоя:


- эти воздушные емкости потом закроются пенопластом и еще лучше помогут сохранить тепло!

2. Для дополнительного удобства вам будут предложены вместительные подвалы с кладовками. После покупки этого «счастья» не забудьте приобрести водонасосы для откачки воды, тепловые пушки для осушения, а также несколько бочек антигрибкового средства – если конечно в последствии вы НЕ станете выращивать шампиньоны или вешенки в таких антисанитарных условиях:



3. Электричество, газ и вода в квартирах - это, на самом деле, «блажь», то есть - те блага, без которых вполне можно обойтись. Ну или подождать их подключения неопределенное время. А если вы так НЕ считаете - застройщик и работники ОП сочтут вас за неадекватных людей.



4. Благоустроенная территория вокруг ЖК позволит вашим детям кататься на велосипедах или самокатах. И ничего, что кое-где плитка на дорожках может провалиться:



или прогулке помешают горы мусора или открытые люки – нужно же как-то приучать младшее поколение внимательности и осторожности:



5. Перспективы развития комплекса поражают воображение. Очарованные рассказами отдела продаж, инвесторы со счастливой улыбкой на лице покупают квартиры в еще несуществующих секциях. И ничего, что на их месте пока только котлованы со ржавой опалубкой и водой – до начала великой стройки туда можно, к примеру, запустить рыбу и наслаждаться летним отдыхом:



Так что быстрее становитесь инвесторами ЖК «Forest Land»! Но когда через пару лет у вас возникнет вопрос «Где моя квартира с газом и светом?», не удивляйтесь услышать ответ от какого-нибудь очередного менеджера из отдела продаж – «Вы сами виноваты! Не нравится ждать годами – надо было квартиру в другом ЖК покупать»…

03 май 2018 09:45
https://www.poglyad.tv/chy-ne-stane-buchanskyj-forest-land-drugoyu-elita-tsentr/
Чи не стане бучанський “Forest Land” другим «Еліта-Центром»?
03 май 2018 09:59
Цитата "jackson31":
https://www.poglyad.tv/chy-ne-stane-buchanskyj-forest-land-drugoyu-elita-tsentr/

А сколько в домике предупреждений было, помните что те аферисты из ОП во главе с Немерюком-неадекватом отвечали, сколько на протяжении 2х лет вранья было от них, думаю что сюда будет не лишним заглянуть и ребятам из прокуратуры )
Мерзавцы!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .139141. . .144
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx