Подать объявление

Жилой квартал Файна Таун | KAN Development | ул. Салютная

ЗастройщикKAN Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 49 400 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
192из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 227.
12/5%
15/7%
44/19%
59/26%
97/43%
1. . .214216. . .329
12 дек 2018 17:44
Цитата "Kotyar":

А Ви можете нормально сфотати останню трохспальневу планіровку? Щоб було видно де цей будинок і який метраж? Дякую
12 дек 2018 17:56
Цитата "Scape":

3. сократили к-во гостевых паркингов которых и так было не много


А это реально плохо, во дворах нельзя, так еще и паркинги сокращают :(
Пошел вступать в группу
12 дек 2018 18:19
Цитата "Frenkie":
Большое спасибо. Это реально ценная информация. Единственное, вы платите с карты универсальная, на которую можно ложить деньги без комиссии? Потому что для тех, у кого карта для выплат, положить сумму стоит так же 0,5%, как и заплатить комиссию в Ощаде...

Да, с Универсальной (она открывается бесплатно). Вообще-то на карту для выплат можно умудриться положить деньги без комиссии, но это уже будет совсем другая история и оффтоп :)
12 дек 2018 18:22
Как вариант, Файне можно предложить ставить 16рики по периметру. Это не будет закрывать панопамы, но даст такие жеоанне ими лишние квартиры. Это один из всем выгодных вариантов. К тому же 16 этажки дадут своего рода ограждение-периметр.
12 дек 2018 18:50
Я против увеличения этажности домов. Комплекс позиционировал себя как малоэтажная застройка!
12 дек 2018 19:02
Цитата "Tina_Kiev":
Как вариант, Файне можно предложить ставить 16рики по периметру. Это не будет закрывать панопамы, но даст такие жеоанне ими лишние квартиры. Это один из всем выгодных вариантов. К тому же 16 этажки дадут своего рода ограждение-периметр.


Будет как забор! Извините, но это полный колхоз :). В файне все правильно сделано, исходя из поставленной задачи, конечно
12 дек 2018 20:01

Привет всем.

Я тоже б хотел поучавствовать во встрече. Как минимум готов побыть «недалеко» ))))

Одна из причин почему застройщики могут активизироваться к повышению этажности и плотности населения

https://www.google.com.ua/amp/s/economics.unian.net/realestate/amp-10300590-v-ukraine-ogranichili-plotnost-zastroyki-v-gorodah.html

Вот еще новости

https://www.google.com.ua/amp/s/politeka.net/news/762608-ukrainskie-zastrojshhiki-poluchili-oshhutimye-ogranichenija-novostroev-stanet-znachitelno-menshe/amp/

Но это актуально для «новых построек», а дпт файны уже был более года назад, поэтому ограничения можно обойти и под шумок увеличить плотность.

12 дек 2018 20:08
Я написала ставить, а не заменить все дома по периметру на 16 этажные
12 дек 2018 20:25
Вопрос по инициативной группе.
-Как она формируется?
-Кто в нее войдет?

Идею поддерживаю!
12 дек 2018 20:39
Цитата "dom_m":
Дуже сумна тенденція, коли брали квартру була надія, що в Києві вперше з'явиться нормальний район без "шпаківень".

16 поверхів навіть не висотка. чого всі скиглять?! це ж не стіна будинків у 24 поверхи...
12 дек 2018 20:43
Цитата "Tina_Kiev":
А тем временем видовых квартир еа весь комплекс все меньше) потому что перед носом вырастают новые дома в 16 этажей. Ожидаемый результат

які можуть бути види з 6-9 поверхів? :faceoff: у мене 8й поверх, а перед очима будинок на 9 поверхів... і яка різниця 9 чи 16, всеодно з мого 8ого не видно даху будинку.
12 дек 2018 20:56
Цитата "WhisperUA":

які можуть бути види з 6-9 поверхів? :faceoff: у мене 8й поверх, а перед очима будинок на 9 поверхів... і яка різниця 9 чи 16, всеодно з мого 8ого не видно даху будинку.

Його ще не побудували і навіть не почали продажі. Ще можна принаймні домовитися з забудовником. Не втрачайте віри
12 дек 2018 20:56
Цитата "WhisperUA":

які можуть бути види з 6-9 поверхів? :faceoff: у мене 8й поверх, а перед очима будинок на 9 поверхів... і яка різниця 9 чи 16, всеодно з мого 8ого не видно даху будинку.

Чем выше преграда напротив окон Вашей квартиры, тем меньше у Вас инсоляция.
12 дек 2018 21:26
Цитата "Nata2018":
Мене хвилює питання збільшення поверховості комплексу, збільшення кількості будинків. Коли купували квартиру, то обіцяли комплекс комфорт — класу, а що тепер про комфорт вже забули. Ще цікавить, коли купували квартиру в домі 0302 перша черга, то з вікон був видно променад, а тепер там видно 2 будинки, як так?

нажаль ви купували свої квадратні метри по договору, ще й зі знижкою на стадії фундаменту,забудовник не впише у договір вид із вікон, і не дасть гарантії не все інше, що за межами будинку... гарантії можуть бути лише при купівлі готового житла, інвестування - завжди ризики...
12 дек 2018 21:32
Цитата "Tina_Kiev":

Його ще не побудували і навіть не почали продажі. Ще можна принаймні домовитися з забудовником. Не втрачайте віри

я в перщій черзі. моє вже все побудовано. :shuffle:
13 дек 2018 03:55
Підтримую ідею обговорення проблемних питань із представником забудовника. Коли обіцяють одне, а роблять зовсім інше, завжди потрібно висловлювати своє "фе". Тим паче, якщо воно справедливе. Інвестори повинні мати хочаб якісь важелі впливу на забудовника, не дивлячись на "драконівський договір".

КАН інвестує шалені кошти в рекламу, і вважаю, що якщо інвестори перших черг будуть розповсюджувати та обговорювати "недобросовісну" поведінку забудовника, це буде мати свій вплив на потенційних інвесторів. І я готовий буду висказати все, що я думаю про забудовника, коли в мене про нього запитають, чи висловлять прохання залишити відгук у соціальних мережах.

Нам продавали/продають, як кажуть у відділі продажів "не просто квадратні метри". Враховуючи той факт, що при ціноутворенні в файні відіграють роль не лише поверх, планування квартири, розташування на поверсі, а ще і вид із вікна і ряд інших факторів, повністю розумію інвесторів, які готові були за це заплатити, а в результаті отримають "дулю". В мене також квартира вже збудована і все би влаштовувало, якби не такі негативні зміни, які вносить забудовник (і я не скаржуся про окремі деталі, які також не були дотримані, на них можливо закрити очі).

Якщо окремі особи, не підтримують таку лінію поведінки, навіщо вступати в полеміку? Від вас же ніхто нічого не вимагає, просто когось все це влаштовує, а комусь це важливо.
13 дек 2018 05:02
Цитата "WhisperUA":

я в перщій черзі. моє вже все побудовано. :shuffle:

Ваше так і це чудова новина, а от ті нові згідно плану поки що ні, на майбутні черги є надія вплинути
13 дек 2018 05:52
Цитата "pivan":

А Ви можете нормально сфотати останню трохспальневу планіровку? Щоб було видно де цей будинок і який метраж? Дякую

Тримайте
13 дек 2018 06:24
Цитата "wanek":
КАН інвестує шалені кошти в рекламу, і вважаю, що якщо інвестори перших черг будуть розповсюджувати та обговорювати "недобросовісну" поведінку забудовника, це буде мати свій вплив на потенційних інвесторів.


Что-то вспомнилось как год назад жильцы Комфорт тауна тут во всей красе пытались распостранять информацию про "недобросовестное" поведение застройщика. И потенциальные инвесторы гнали их подальше со словами, что не надо нагнетать, КАН не такой тут все будет отлично.

А по сути, как писали выше - есть договор. И в нем нет ничего ни про количество 16-этажек, ни про длинну променады и заверенный генплан не прилагается. А обещать могут все. Искренне желаю, чтобы у инициативной группы получилось повлиять на инвестора, но в успех верится слабо.
13 дек 2018 06:47
Коtyar,
Спасибо за планы.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .214216. . .329
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее