Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .459461. . .580
08 дек 2017 10:11
Добрий день.

от чесно, індивідуально. робили теплу підлогу лише у санвузлі, і не користуємося (ну 2 рази поки що спробували). ходимо у капцях, нам нормально, підлога вже не бетонна (ламінат та лінолеум). киці теж не холодно, хоча лапки бувають холодненьки (вона потім гріється на батареї).

звукоізоляція - якщо сусіди із ремонтом та не користуються повсякчас перфоратором, тоді не чутно їх. ми слухаємо гучно музику важку, то теж не жалілися на нас. а от якщо у сусідів ще все бетонне, меблів не має та постійно "падає шарик та катиться" :) :) :) , то жесть :@-:[/quote]

Добрый день. Подскажите по цене сколько вышел теплый пол в санузле? Он от отопления или электро? И может сразу поделитесь контактами кто Вам его делал ( тоже планируем). Вдруг котика заведем чтобы лапки где было греть :winky: :super:
08 дек 2017 12:40
Цитата "Nika_2016":
Добрий день.

от чесно, індивідуально. робили теплу підлогу лише у санвузлі, і не користуємося (ну 2 рази поки що спробували). ходимо у капцях, нам нормально, підлога вже не бетонна (ламінат та лінолеум). киці теж не холодно, хоча лапки бувають холодненьки (вона потім гріється на батареї).

звукоізоляція - якщо сусіди із ремонтом та не користуються повсякчас перфоратором, тоді не чутно їх. ми слухаємо гучно музику важку, то теж не жалілися на нас. а от якщо у сусідів ще все бетонне, меблів не має та постійно "падає шарик та катиться" :) :) :) , то жесть :@-:


Добрый день. Подскажите по цене сколько вышел теплый пол в санузле? Он от отопления или электро? И может сразу поделитесь контактами кто Вам его делал ( тоже планируем). Вдруг котика заведем чтобы лапки где было греть :winky: :super:[/quote]

)))
у нас електро з програматором, для експлуатації так дешевше, нагрівається швидко. для санвузла під плитку ми клали небагато (минали техніку, ще щось), вийшла зона десь 1м*1м, може трохи більше. обійшлося приблизно до 1,5 тис грн. з усіма якісними матеріалами, робили самостійно: розробили схему, поклали теплоізолюючий шар, потім поклали металеву сітку чи фольгу (вже точно не пам'ятаю), змонтували кабель та терморегулятор, залили підлогу - все дуже просто.
08 дек 2017 14:03
Спасибо и мы тогда попробуем сделать по Вашей схеме
08 дек 2017 16:55
Я один с семьёй буду жить в 12 доме ))) судя по комментариям)))
08 дек 2017 18:37
Нашому котику теж потрібна тепла підлога))
09 дек 2017 17:17
BD Holding розпочинає вручення ключів
У понеділок 11 грудня 2017 року BD Holding розпочинає вручення ключів власникам квартир.
Першими їх отримають інвестори будинку за адресою вул. Соборна, 103/10 корпус 3 житлової програми “Європейка”.

Ну що ж, вітаю 2 чергу з почином! =) надіюсь, що таке повідомлення буде й для інвесторів 3 черги вже в квітні.

P.S. інформація з офіційної сторінки на фейсбуці
09 дек 2017 17:25
Поздравляю! Двигаемся дальше))) :yes:
09 дек 2017 18:03
Вітаю інвесторів 2 черги, а нам 3-ій черзі - терпіння та удачі!
10 дек 2017 09:02
Нас (3 очередь) менеджер сразу предупредил, что ключи мы увидим не ранее, чем конец лета.
10 дек 2017 10:58
Цитата "MamaMary":
Нас (3 очередь) менеджер сразу предупредил, что ключи мы увидим не ранее, чем конец лета.

Нам сказали - конец апреля-начало мая

Поздравляю вторую очередь!!
Наконец-то!!!
10 дек 2017 15:32
Цитата "MamaMary":
Нас (3 очередь) менеджер сразу предупредил, что ключи мы увидим не ранее, чем конец лета.

Інформації від щойно зареєстрованих користувачів із аж 1 повідомленням в арсеналі, я б не дуже довіряв. Мій менеджер іншу інфу озвучує...
10 дек 2017 15:46
Інформації від щойно зареєстрованих користувачів із аж 1 повідомленням в арсеналі, я б не дуже довіряв. Мій менеджер іншу інфу озвучує...
І вам дають більш оптимістичний прогноз? Якщо так, то дайте знати, бо настрою ніякого.
10 дек 2017 16:30
Мне мой менеджер тоже сказала август, но как бы я и не ожидала что весной ключи будут. С их темпами стройки август был бы супер оптимистичным раскладом... Если бы хоть она начали ставить хотя бы в ближайший месяц два....
10 дек 2017 18:02
Цитата "DDemian":

Інформації від щойно зареєстрованих користувачів із аж 1 повідомленням в арсеналі, я б не дуже довіряв. Мій менеджер іншу інфу озвучує...


Только зарегистрированна, так как только инвестируем) я бы тоже была довольна, если бы сдали весной.
10 дек 2017 23:33
Привет будущим соседям, стали инвесторами 3-й очереди 103/14 :hi:
10 дек 2017 23:37
Цитата "Sosed_po_domy":
Я один с семьёй буду жить в 12 доме ))) судя по комментариям)))


А я один в 14том)
11 дек 2017 06:23
А мне на прошлой неделе менеджер сказал, что на пару мес всего задержат выдачу, сейчас вторую запустят и все силы бросят на третью. По планам окна должны ставить в декабре, на прошлой неделе вопрос решался с главным архитектором. Как решился - не знаю. Пусть хоть в 11 доме начнут оперативнее ставить, а там и другие дома быстрее подтянут.
11 дек 2017 07:22
Цитата "Парашютик":
А мне на прошлой неделе менеджер сказал, что на пару мес всего задержат выдачу, сейчас вторую запустят и все силы бросят на третью. По планам окна должны ставить в декабре, на прошлой неделе вопрос решался с главным архитектором. Как решился - не знаю. Пусть хоть в 11 доме начнут оперативнее ставить, а там и другие дома быстрее подтянут.

Я очень надеюсь что так и будет, сейчас всё-таки возьмутся за третью очередь, и наконец то начнут делать остекление! Мы уже ключи от квартир должны были получить, а в то время не можем уговорить застройщика поставить хотя бы окна в квартирах...
Кстати вторая очередь красивая получается, как на картинке
11 дек 2017 07:24
2-я очередь, ПОЗДРАВЛЯЮ! :poz: :leb: :poz: . Вот бы еще Новый Год встретить в новом жилье!
11 дек 2017 09:51
здадуть у квітні (та й ще по новим правилам), а ключі можуть і влітку. а взагалі, краще б будинки добряче просушили , бо вони мокрі через цю вологу погоду.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .459461. . .580
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее