Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .456458. . .580
25 ноя 2017 07:55
А.Дядюк вы так хорошо про все знаете и пишите про какую-то крысу. Мы с ней на форуме знакомы. Если Котенко и активисты с июня не имеют никакого отношения к Европейке, почему они ходили на суды, инвесторы все снимали, есть на ютубе ,и вы там??? И о финансах знаете застройщика ? Зачем вам все это? Побойтесь Бога и не принимайте в этом участие. Не думайте ,что этим вы помагаете людям.
25 ноя 2017 08:15
Цитата "1 irin":
А.Дядюк вы так хорошо про все знаете и пишите про какую-то крысу. Мы с ней на форуме знакомы. Если Котенко и активисты с июня не имеют никакого отношения к Европейке, почему они ходили на суды, инвесторы все снимали, есть на ютубе ,и вы там??? И о финансах знаете застройщика ? Зачем вам все это? Побойтесь Бога и не принимайте в этом участие. Не думайте ,что этим вы помагаете людям.



В які суди??!!!!!
Якщо по Празькому кварталу-2 Борщагівська січ, підтримуючи ініціативну групу, у свій час, дійсно подала багато позовів з позовними вимогами про відміну різних документів щодо цієї забудови (подавав ще інший юрист до мене) і в підтримку ініціативної групи дійсно вела активну діяльність - мітинги, протести, скарги в органи влади, тощо (правда все це припинено у травні-червні, коли дороги ініціативної групи і Борщагівської січі повністю розійшлись), то що стосується "Європейки" нею взагалі ніхто не займався. Була одна єдина скарга та і то не від Борщагівської січі а від імені Єфремова, подана ще здається в травні, на підставі якої і було проведено перевірку.
І єдине, що зробила "Борщагівська січ" - це залучилась третьою особою БЕЗ ВЛАСНИХ ПОЗОВНИХ ВИМОГ, в одну єдину справу за позовом самого забудовника проти ДАБІ та й там ще жодного судового засідання не відбулось то суддя хворів то ще чогось переносилось.
І ЦЕ ВСЕ.
Наскільки я знаю (хоча може й помиляюсь) Борщагівська січ більше щодо Європейки ніяких інших дій не вчиняла.
Наскільки я знаю - за весь час Борщагівська січ не подала щодо європейки жодної скарги ні до ДАБІ ні будь куди інше, не проводився жоден мітинг, ні разу ніхто не ходив у ДАБІ чи де інде на прийом щодо цих питань - не було подано жодного позову.
То про які суди ви тут "несете"? Чи просто у страху очі великі і хтось дуже грамотно нагнав вашому забудовнику цього страху, щоб файно розкрутити його з мєнтами на бабло? - ну тіпа - он вони страшниє і ужясниє активісти - дай нам мєнтам бабла і ми щазз їх прищучимо.
А вийшло все навпаки.
Бо якщо раніше "Європейкою" реально ніхто не займався і ЖОДНИХ дій, окрім залучення всього навсього третьою особою в одну судову справу не вчиняв - ЖОДНИХ, то тепер бажаючих помсти може виявитись чимало
25 ноя 2017 09:05
Статистика высказываний А.Дядюка

1."ініціативна група лише озлобились і вдвічі посилили боротьбу проти забудовника"
2."ініціативна група оговталась від невеликого шоку і перейшла у наступ - і наступ, я думаю, тепер буде лише посилюватись.Тепер дуже багато озлоблених людей які бажають помсти."
3. "то тепер бажаючих помсти може виявитись чимало".


Это означает, что А. Дядюк находится в ГРУППЕ . и мешает застройщику выполнять свои обязательства.



То есть, он и его ГРУППА мешает мне получить жилье.
Значит, если в срок я не получу свое жилье, то можно обратиться в суд на А. Дядюка с вышеизложенными доказательствами. Верно?
25 ноя 2017 09:07
Алескандр Дядюк, то есть только что вы признались что катали жалобы в Даби против ЖК Европейка,отчего отменили мбу, потом вступили 3 стороной в суд по Европейке на стороне Даби вместе с ГО Борщаговская Сич, которых пол месяца назад закрыли за вымогательство у застройщика Европейки.
Все уже поняли кто вы есть, я смотрю на других ветках домика заказы отрабатываются хорошо, думаю там люди тоже должны узнать, что ви за "громадский діяч"!
25 ноя 2017 09:50
Майте на увазі, озлоблених інвесторів також стало більше!!! І всі думаючі люди прекрасно розуміють, що дана ситуація з "активістами" створюється задля того, щоб спаплюжити репутацію забудовника і відтак спровокувати відтік потенційних інвесторів.
25 ноя 2017 11:39
Цитата "Ann103-11":
Алескандр Дядюк, то есть только что вы признались что катали жалобы в Даби против ЖК Европейка,отчего отменили мбу, потом вступили 3 стороной в суд по Европейке на стороне Даби вместе с ГО Борщаговская Сич, которых пол месяца назад закрыли за вымогательство у застройщика Европейки.
Все уже поняли кто вы есть, я смотрю на других ветках домика заказы отрабатываются хорошо, думаю там люди тоже должны узнать, что ви за "громадский діяч"!


Ще раз - скарга подавалась від Єфремова ще в травні і на тому все.
Борщагівська січ лише вступила третьою особою.
Вступ третьою особою у судову справу розгляд якої ще навіть не почався, жодним чином не вплинув і не міг вплинути на забудову, в принципі і нічим не перешкоджав будівництву.
Друга перевірка ДАБІ взагалі проводилась за власною ініціативою і я про неї нічого не знав.
Тобто, жодних дій, які перешкоджали б будівництву Європейки ніхто не чинив і жодним чином не перешкоджав.
А те, що хтось навішав забудовнику лапші і разом з мєнтами розвів на бабло - то його проблеми
25 ноя 2017 11:46
Цитата "Hedgina":
Статистика высказываний А.Дядюка

1."ініціативна група лише озлобились і вдвічі посилили боротьбу проти забудовника"
2."ініціативна група оговталась від невеликого шоку і перейшла у наступ - і наступ, я думаю, тепер буде лише посилюватись.Тепер дуже багато озлоблених людей які бажають помсти."
3. "то тепер бажаючих помсти може виявитись чимало".


Это означает, что А. Дядюк находится в ГРУППЕ . и мешает застройщику выполнять свои обязательства.
То есть, он и его ГРУППА мешает мне получить жилье.
Значит, если в срок я не получу свое жилье, то можно обратиться в суд на А. Дядюка с вышеизложенными доказательствами. Верно?



Шановний, наскільки я зрозумів із вчорашнього сюжету в програмі ЦРУ - озлобилась ініціативна група, яка бореться з "Празьким кварталом-2" і до якої Дядюк з червня місяця немає жодного відношення.
Моя довіреність відкликана ще в червні і у них давно вже інший юрист. Я навіть з жодним з них не бачився з червня.
Вам мерещаться якісь групи.

Щодо Європейки - а ЯК Дядюк перешкоджає будівництву?
Може він забор валив на стройці, може він мітинги проти цієї стройки проводив? Може кудись писав скарги чи подавав позови?
Чи ваша фантазія не має меж?

До речі, містобудівні забудовнику скасував не дядюк - а ДАБІ, тому що вони на думку ДАБІ - були видані НЕЗАКОННО. Так рішив не Дядюк - так вирішило ДАБІ.
25 ноя 2017 12:45
А.Дядюк , скажите - кто повлиял на ДАБI про скасування умов? Им так захотелось сделать проверку ? Говорите, что не было судов по Европейке, а чего активисты приходили, ведь есть записи и фото как они себя вели в т.ч.и Котенко. Говорите, что подставили с деньгами ? Но деньги то были в руках, значит не подставили , просто в них нуждались активисты и прочие
25 ноя 2017 12:48
Дядюк перешкоджае будiвництву бо багато говорить
25 ноя 2017 13:05
Цитата "1 irin":
Дядюк перешкоджае будiвництву бо багато говорить



А? Ну хіба що! - Страшний злочин
25 ноя 2017 13:12
Цитата "Valent Ina":
Я извиняюсь за оффтоп((
Скажите, Александр, а дело, которое будет рассматривать 28 ноября Василенко - это то же дело 810/2389/17? Или там другой номер уже? Ничего не могу найти, последняя ухвала по нему от 02.10 про отклонение апеляции...





Це та сама справа, в апеляції лише розглядалась скарга на ухвалу про забезпечення.
По суті позову, ще навіть суд першої інстанції не почав розгляд, може 28 почне
А ви шукайте справу на сайті Київського окружного адміністративного суду - в розділі розклад слухань - виставляєте дату і ставите пошукове слово "Європейка"
Побачите і справу і хто суддя і час і дату.
На сайт судової влади по цьому посиланню
//court.gov.ua а там у розділі суди шукаєте Київський окружний адміністративний суд.
Звертаю увагу, що сьогодні сторінка не відкривається (там іноді у вихідні проводять якісь регламентні роботи із сайтом).
Якщо завтра не вдасться в понеділок точно подивитесь
25 ноя 2017 13:12
Александр, выйдите из всех судебных дел по Европейке и перестаньте угрожать в соцсетях нашему застройщику, тогда ваши слова не будут расходится с делом. А пока вы сами себя подставляете для того криминального дела, по которому вы уже проходите, как один из участников организованной преступной группировки. Если вам небезразлична ваша дальнейшая карьера и репутация
25 ноя 2017 13:16
Кстати, вот как вы были не при делах по отмене мбу по Еропейке
25 ноя 2017 13:36
Цитата "1 irin":
А.Дядюк , скажите - кто повлиял на ДАБI про скасування умов? Им так захотелось сделать проверку ? Говорите, что не было судов по Европейке, а чего активисты приходили, ведь есть записи и фото как они себя вели в т.ч.и Котенко. Говорите, что подставили с деньгами ? Но деньги то были в руках, значит не подставили , просто в них нуждались активисты и прочие



Борщагівська січ залучена виключно у якості третьої особи - без жодних самостійних вимог, в одній єдиній справі і поки що по цій справі ще навіть не розпочалось слухання по суті.
28 листопада можливо лише розпочнеться розгляд та й то не факт що знову не перенесуть.
В суді Борщагівська січ лише підтримала своє клопотання про залучення третьою особою - і це все - бо розгляду ще не бло.
Щодо отримання грошей?
Не знаю - я там зі свічкою не стояв.
Але спитаю вас як художника - отримання грошей у нас злочин?
Сам факт отримання абсолютно ні про що не говорить - можливо забудовник сам шукав контакт з Котенко і запропонував їй гроші - але в цьому разі складу злочину нема.
І саме головне - я ніяк не можу до цих пір второпати, за що було Котенко давати гроші? От ну ніяк не можу зрозуміти? Наскільки я знаю (хоча припускаю, що я щось може не знаю) Борщагівська січ припинила будь яку співпрацю і будь який зв'язок з ініціативною групою Єфремова і сінчугова, що протестують проти "Празького кварталу-2" ще в травні мінімум у червні цього року і з тих пір Борщагівська січ не мала жодного зв'язку з цією ініціативною групою і не здійснювала жодної діяльності щодо цієї забудови.
Щодо Європейки то Борщагівська січ ввійшла в один суд третьою особою абсолютно автономно, уже після того, як давним давно припинила будь який зв'язок з ініціативною групою по Празькому кварталу-2.
І це все що зробила Борщагівська січ.
Окрім цього НІЧОГО - ні скарг, ні звернень ні мітингів ні позовів до суду - НІЧОГО (звичайно - можливо я щось не знаю).
Ну от уявіть, приходить до вас у офіс якийсь шарамидник, який ви знаєте нічого із себе не представляє і який єдине, що може вам зробити - це поцілувати в одне місце з боку спини, нижче пояса і починає вимагати гроші?
Ну от що ви зробите? правильно - пошлете шарамидника під три чорти і накажете охороні гнати копняками.
Забудовник чудово знав, що все що може Котенко - то це поцілувати його в одне місце.
Забудовник не знав цього? А нахрена тоді йому служба безпеки і її начальник?
Служба безпеки, в наш час, це не лише здоровенні накачані гобліни і в першу чергу не це - а аналітики, які працюють не мускулами, а головою - хоч іноді.
І якщо щось радять забудовнику - то прораховують наслідки хоча б на кілька кроків вперед, знаєте головний принцип медиків - "не нашкодь".
А інакше нахрена така служба безпеки?
Хоча я більш схиляюсь до варіанта, що організувавши провокацію проти Котенко, таким чином намагались дотягнутись до Сінчугова, Єфремова і інших активістів, які на відміну від Котенко дійсно дуже муляли забудовнику і яких він не міг ну ніяк дістати.
Проте, не можна впіхнути невпіхуєме і жодного шансу прив'язати Єфремова, Сінчугова, Аксьонову та інших активістів до Котенко - немає.
Тобто, завдання, яке планувалось досягти цією провокацією - не виконане і є недосяжне.
25 ноя 2017 13:37
Цитата "Ann103-11":
Кстати, вот как вы были не при делах по отмене мбу по Еропейке




Шановний, що ж ви пересмикуєте? Ви дату бачили? цей допис я зробив ще у березні, коли я ще дійсно був юристом ініціативної групи.
Ну що ж ви так пересмикуєте.
25 ноя 2017 13:44
Цитата "Александр Дядюк":

Але спитаю вас як художника - отримання грошей у нас злочин?

Отвечу вам, как юристу. Да на Украине передача наличкой 200тыс долларов другому лицу - это преступление, и сразу по нескольким статьям. Странно, что вам, как юристу, это неизвестно.
25 ноя 2017 13:47
Цитата "Ann103-11":
Александр, выйдите из всех судебных дел по Европейке и перестаньте угрожать в соцсетях нашему застройщику, тогда ваши слова не будут расходится с делом. А пока вы сами себя подставляете для того криминального дела, по которому вы уже проходите, как один из участников организованной преступной группировки. Если вам небезразлична ваша дальнейшая карьера и репутация


Я не є стороною у жодній судовій справі - лише борщагівська січ є третьою особою і то лише в одній справі.
І я не в змозі вказувати Борщагівській січі і її керівництву, що їм робити. Це виключно їх справа.
Вашому забудовнику я не погрожую - він мені до єдного мєста.
Судячи по вчорашньому сюжету у програмі "ЦРУ" там він і без мене багато кого розлютив і там без мене буде кому ним займатись.
Шановний, ви могли помітити, що до тих пір, поки мене не поливали брудом всякі продажні "Обозрєватєлі" я мовчав.
Поки тут не почали гнати брєд, я тоже мовчав.
Тому я нікому не погрожую, але не раджу і мені погрожувати, - мені і машину палили і били і це нічого не змінило. Тому, повірте - краще не треба.
Бо якщо мене зачіпають - я вмію захищатись.
Не трогайте мене і ваша забудова і ваш забудовник мені 300 лєт не потрібні
25 ноя 2017 13:47
Цитата "Ann103-11":

Отвечу вам, как юристу. Да на Украине передача наличкой 200тыс долларов другому лицу - это преступление, и сразу по нескольким статьям. Странно, что вам, как юристу, это неизвестно.



Та ви шо - ну тоді назвіть статті?
Якщо це і злочин - то лише того, хто передає
25 ноя 2017 19:56

25 ноя 2017 20:37
Спасибо за видео, ZMaster! :super:
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .456458. . .580
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее