Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .447449. . .580
19 окт 2017 20:24
ZMaster у відпустці.
19 окт 2017 22:51
Цитата "westvan":
Офіційне повідомлення
У зв'язку з опублікованою інформацією на сторінці Олександра Бардакова https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208345397627113&set=a.10208345403387257.1073741828.1669866206&type=3&theater та ресурсі «КиївВлада» - //kievvlast.com.ua/news/protiv_stroitele j_zhk_evropejka_v_sofievskoj_borshhagovk e_otkrito_ugolovnoe_proizvodstvo55318.ht ml про те, що, цитуємо: «проти будівельників ЖК« Європейка »в Софіївській Борщагівці відкрито кримінальне провадження», вважаємо за необхідне повідомити про наступне:
Перш за все, звертаємо увагу інвесторів і партнерів на той факт, що містобудівні умови і декларації житлової програми «Європейка» - діючі, земельні ділянки придбані в рамках закону і їх цільове призначення відповідає містобудівному законодавству, що дає право компанії на законних підставах продовжувати будівництво об'єкту.
Таким чином, інформація, озвучена автором матеріалу, цитуємо: «житловий комплекс "Європейка "в Софіївській Борщагівці будується на захоплених землях ...», не відповідає дійсності. Всі необхідні правовстановлюючі документи, видані згідно з чинним законодавством країни, в наявності.
В рамках законодавства України слідчий зобов'язаний був відреагувати на інформацію з боку будь-якого громадянина України про вчинення або нібито вчинення кримінального правопорушення і на протязі 24 годин внести заяву до реєстру. Компанія впевнена, що за умови об'єктивного розслідування і перевірки всіх правовстановлюючих документів дана ситуація вирішиться на користь забудовника.
Повертаючись до матеріалу, відзначимо, що автор навмисно подає інформацію у вигляді доконаного факту, - справа буде розглянута в суді і згодом заморожено будівництво житлової програми, чим вводить в оману читачів видання. Рішення суду не винесено, як, власне, і справу не доведено до суду. Очевидно, в силу незнання питання і небажання в ньому розібратися в рамках підготовки матеріалу, що говорить про непрофесіоналізм журналіста, Олексій Алтинов наділяє себе повноваженнями представника судової системи країни і виносить рішення.
На нашу думку, відкриття цієї справи, - чергова атака на бізнес. Зацікавлені особи, вводячи своїми заяви в оману правоохоронні органи, намагаються всіляко призупинити будівництво наших об'єктів. Нагадаємо, що раніше були припинені будівельні роботи житлового комплексу «Празький квартал. Друга черга ». У серпні поточного року BD Holding відновив всі документи в судовому порядку, а з 28 серпня компанія планує відновити будівельні роботи на майданчику.
У понеділок, 21 серпня, компанія направила офіційного листа на шеф-редактора Ігоря Дамострука і журналіста «КиївВлада» Олексія Алтинова з рекомендацією опублікувати спростування, оскільки факти в статті навмисно спотворені і завдають шкоди діловій репутації компанії. Згідно діючим законодавством України, компанія має право на спростування матеріалу. У разі, якщо воно не буде опубліковано протягом 7 днів, ми будемо змушені звернутися до суду.

И зачем вы старую информацию пишите??? Сколько вам заплатили?? У нас в ЖК все отлично.
20 окт 2017 05:57
Цитата "soldatkiev":

И зачем вы старую информацию пишите??? Сколько вам заплатили?? У нас в ЖК все отлично.

Что у вас с логикой? В статье наоборот выгораживают Европейку. Если кто и платил, то явно не противники :)
20 окт 2017 06:43
Вчора представник позивача ТОВ "Європейка" не зявився на суд по своєму ж власному позову, яким він оскаржив накази ДАБІ по скасуванню містобудівних і декларацій по "європейці".
Це дає підстави вважати, що забудовник не дуже впевнений у своїй перемозі в суді і обрав тактику простого затягування часу - щоб встигнути продати ще хоч трохи квартир.
Проте, розгляд перенесли всього на два тижні і він навряд чи це кардинально змінить ситуацію
20 окт 2017 12:26
Прекрасное место, на днях прижали к подруге на европейку)
20 окт 2017 16:21
А у нас в отделе несколько человек собираются инвестировать в Европейку. Нравится место, развязка и недалеко от центра.
21 окт 2017 09:01
ШАНОВНІ МЕНЕДЖЕРИ ЖК ЄВРОПЕЙКА!! ЩО У ВАС ЗА ДИВНІ ПРАВИЛА? ЧОМУ ПЕРЕГЛЯД КВАРТИРИ з 9 до 18 год? Я працюю у цей час. Чому маю брати відпустку у будний день, щоб побачити свою квартиру? Чому не можу подивитися іі у вихідні суботу або неділю!!!!!!! Що за знущання!!!! Я вклала кошти і не можу подивитись на будівництво!!!!! Ганьба вам!!!!
21 окт 2017 10:20
Ребят, сфоткайте 3-ю очередь. Не поленитесь. Заранее благодарна.
21 окт 2017 17:03

21 окт 2017 18:03
Цитата "ZMaster":

Спасибо за видео!
22 окт 2017 07:59
ZMaster, СПАСИБО!
22 окт 2017 08:30
К 1 ноября коробки 3-й очереди будут готовы. За зиму сделают внутреннюю отделку и весной можно заселяться. Прогресс очевиден.
22 окт 2017 10:44
Цитата "Язик":
ШАНОВНІ МЕНЕДЖЕРИ ЖК ЄВРОПЕЙКА!! ЩО У ВАС ЗА ДИВНІ ПРАВИЛА? ЧОМУ ПЕРЕГЛЯД КВАРТИРИ з 9 до 18 год? Я працюю у цей час. Чому маю брати відпустку у будний день, щоб побачити свою квартиру? Чому не можу подивитися іі у вихідні суботу або неділю!!!!!!! Що за знущання!!!! Я вклала кошти і не можу подивитись на будівництво!!!!! Ганьба вам!!!!

Можливо так співпало, що просто ваш менеджер був у вихідні вихідний. Бо інші менеджери не люблять водити не своїх клієнтів. Раз були приїхали, кол наш був вихідний, як рознилися, і не ведуть на стройку, і не кажуть що не поведуть, при тому що людей взагалі не було, в стелю сиділи плювали, зібралися і поїхали геть від них. Потім вихопили свого менеджера у вихідні і все норм, у них плаваючі вихідні.
22 окт 2017 11:49
Цитата "Hedgina":
К 1 ноября коробки 3-й очереди будут готовы. За зиму сделают внутреннюю отделку и весной можно заселяться. Прогресс очевиден.


Да-да. Мы квартиру во второй очереди покупали в ноябре прошлого года. Были готовы коробки, как сейчас в третьей. Прошел год - не заселились. Так что раньше чем через год третья, думаю, не заселится. Может только BD прискорится, а так....
22 окт 2017 12:23
Цитата "DDemian":

Можливо так співпало, що просто ваш менеджер був у вихідні вихідний. Бо інші менеджери не люблять водити не своїх клієнтів. Раз були приїхали, кол наш був вихідний, як рознилися, і не ведуть на стройку, і не кажуть що не поведуть, при тому що людей взагалі не було, в стелю сиділи плювали, зібралися і поїхали геть від них. Потім вихопили свого менеджера у вихідні і все норм, у них плаваючі вихідні.


Мені повідомили у відділі, що тепер перегляд квартири у будні дні з 9 по 18год. Так, це правда інші менеджери не хочуть показувати. Це таке відношення до інвесторів!!! Пішли геть!!
22 окт 2017 12:29
Але я працюю у будні дні. Таких інвесторів багато. Чому такі правила?
22 окт 2017 13:19
Цитата "Язик":
Але я працюю у будні дні. Таких інвесторів багато. Чому такі правила?

очень странно, наоборот люди на выходные намечают себе визиты в отделы продаж . Странные правила
22 окт 2017 13:49
Цитата "juliarusinova":


Да-да. Мы квартиру во второй очереди покупали в ноябре прошлого года. Были готовы коробки, как сейчас в третьей. Прошел год - не заселились. Так что раньше чем через год третья, думаю, не заселится. Может только BD прискорится, а так....


Очень жаль вас всех со 2-й очереди. О-о-очень... Теперь нас будет в двое больше. Я лично терплю убытки и контролировать не перестану. Мне нужно жилье.
А вам неустойку начали платить?
22 окт 2017 14:39
Цитата "Hedgina":
К 1 ноября коробки 3-й очереди будут готовы. За зиму сделают внутреннюю отделку и весной можно заселяться. Прогресс очевиден.

По 3 очереди прогресс последние пол года приблизительно 2 этажа в месяц(иногда 3). На сегодня для завершения кладочных работ на 4х секциях нужно построить ещё по этажу, на 1 секции - 2. Плюс парапеты крыши. Считаем. В лучшем случае к новому году коробки будут готовы. А там плюсуйте ещё год - так как вторая очередь в том году была на том же этапе, и ещё не завершена, а в 3ей больше домов.
Но в октябре действительно стройка пошла быстрее, главное чтобы так и осталось, тогда все может быть.
22 окт 2017 16:27
Цитата "Ann103-11":

По 3 очереди прогресс последние пол года приблизительно 2 этажа в месяц(иногда 3). На сегодня для завершения кладочных работ на 4х секциях нужно построить ещё по этажу, на 1 секции - 2. Плюс парапеты крыши. Считаем. В лучшем случае к новому году коробки будут готовы. А там плюсуйте ещё год - так как вторая очередь в том году была на том же этапе, и ещё не завершена, а в 3ей больше домов.
Но в октябре действительно стройка пошла быстрее, главное чтобы так и осталось, тогда все может быть.

"Поддерживаем" огонек и отгоняем непрошенных гостей, которые BD мешают достроить. BD старается, отбивается. И мы здесь, нас много, мы держим руку на пульсе. Не забрасываем форум, контролируем стройку. Так и дождемся.
В общем тенденция строительства положительная.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .447449. . .580
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее