Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .435437. . .580
18 авг 2017 19:20
Цитата "Tan4o":

Чего вы не снимали 2,3 очередь?


Отримуйте 2 і 3, і ще й 1 та 4 в нагрузку:



18 авг 2017 19:34
За відео дякую, з такого ракурсу ще не бачили, хороший зумер чи телевик.

Мені здається, що щось схоже на якийся піар себе, як оператора-коментатора, на фоні трохи пошумівшого будівництва (може в якихось вузьких колах). Явно увага не зрозуміла, значить за нею криються якісь, корисні чи фінансофі, чи просто его-піднімаючі мотиви.
18 авг 2017 20:04
Видео и в правду хорошее.
Вот только подозрительно, зачем вы это делаете? Ехать на Петровский чтоб специально снимать Европейку?!...а фото 4 очереди, травень, червень...зачем оно вам?
Почему такое пристальное внимание к соседнему жк? Мне лично все равно что твориться у вас, если б вас не строили, я б и не додумалась снимать и коментировать...
18 авг 2017 20:21
Взагалі я фотографував 12-у лінію ПК. Спочатку навіть особливо не надавав кваги на те, що в ліворуч в кадрі те, що за забором. Відео про 4-у чергу Європейки зняв тоді, коди ходив знімати літаки, повітряний простір яких проходить над нашими ЖК.

Такого негативу ніяк не очікував.
18 авг 2017 20:35
Цитата "ZMaster":
Взагалі я фотографував 12-у лінію ПК. Спочатку навіть особливо не надавав кваги на те, що в ліворуч в кадрі те, що за забором. Відео про 4-у чергу Європейки зняв тоді, коди ходив знімати літаки, повітряний простір яких проходить над нашими ЖК.

Такого негативу ніяк не очікував.


Просто люба інформація це "зброя". Хороша чи погана, люба, її можна використати при правильних вміннях. Ви ж самі бачите які справи, і маєте знати що у нашого ЖК певні труднощі. Значить люди озлоблені і ведуть боротьбу із проблемами. А Ви берети і показуєте якусь інформацію і починаєте тикати нею. Не знаю чим ви там мотивуєтеся, але про те як хто її сприйме, абсолютно не задумуєтеся( і не думаєте що людям в такому стані любе тикання - біль). Треба чіткіше аналізувати свої дії. Принаймні якби це було відео без слів, було б простіше. А так отримуйте реакції на необдумані дії, щодо даного форуму.
19 авг 2017 06:32
Цитата "DDemian":


Просто люба інформація це "зброя". Хороша чи погана, люба, її можна використати при правильних вміннях. Ви ж самі бачите які справи, і маєте знати що у нашого ЖК певні труднощі. Значить люди озлоблені і ведуть боротьбу із проблемами. А Ви берети і показуєте якусь інформацію і починаєте тикати нею. Не знаю чим ви там мотивуєтеся, але про те як хто її сприйме, абсолютно не задумуєтеся( і не думаєте що людям в такому стані любе тикання - біль). Треба чіткіше аналізувати свої дії. Принаймні якби це було відео без слів, було б простіше. А так отримуйте реакції на необдумані дії, щодо даного форуму.



:up:

ніколи не зрозумію таких людей, які хочуть нашкодити іншим. у цьому випадку краще вже "моя хата з краю"...
19 авг 2017 07:08
Цитата "ZMaster":


Отримуйте 2 і 3, і ще й 1 та 4 в нагрузку:




Спасибо за видеобзор! Снимайте еще! Видео со стройки никогда не помешает
19 авг 2017 07:58
на 3-й очереди делают крышу.
Неужели не видны доски на крыше? Да и разводку внутри делают.
Внимательнее, внимательнее.Видео старое. Не смотрите его.
19 авг 2017 08:12
а ще краще приїжджайте самі та дивиться. нікому не довіряйте в інтернеті. я пам'ятаю, як у свій час така інформаційна війна була і з кт (а тепер супер-пупер крутяцький), і з жк мартинова (10 кримінальніх впроваджень, а зараз його ім'ям вул називають, мда), так само як зараз із багатьма жк різних забудовників.
19 авг 2017 09:35
Цитата "Hedgina":
на 3-й очереди делают крышу.
Неужели не видны доски на крыше? Да и разводку внутри делают.
Внимательнее, внимательнее.Видео старое. Не смотрите его.

У вас есть более свежее фото? Где крышу делают? Это на каком доме? Выложите сюда пожалуйста))
19 авг 2017 13:51
Цитата "Hedgina":
Видео старое.

Відео зняте в середу три дні назад.
19 авг 2017 18:44
Спасибо, классний обзор
20 авг 2017 06:26
Перечитала форуми Петрівського і зрозуміла звідки такий інтерес у того сиромудрого оператора до Європейки.Інвесторам Петрівського замість Європейки забудовник обіцяв паркінги та зелені зони.Тому така люта ненависть до нас.Ми всі інвестори і Петрівського і Європейки придбали житло не на Печерських Липках а на окраіні, і маємо однакові проблеми.Тому не треба таких саркастично-песимістичних коментарів до свого відео.Знімайте мовчки,як вже так переймаєтесь нашими проблемами.Як майбутні сусіди,ми повинні підтримувати один одного.
20 авг 2017 09:57
Цитата "aliceblago":
Перечитала форуми Петрівського і зрозуміла звідки такий інтерес у того сиромудрого оператора до Європейки.Інвесторам Петрівського замість Європейки забудовник обіцяв паркінги та зелені зони.Тому така люта ненависть до нас.Ми всі інвестори і Петрівського і Європейки придбали житло не на Печерських Липках а на окраіні, і маємо однакові проблеми.Тому не треба таких саркастично-песимістичних коментарів до свого відео.Знімайте мовчки,як вже так переймаєтесь нашими проблемами.Як майбутні сусіди,ми повинні підтримувати один одного.

У Вас какие то фобии, человек снял видео, показали вам, Вьі вместо спасибо прецируете на него какието свои страхи.
20 авг 2017 13:59
Цитата "aliceblago":
Перечитала форуми Петрівського і зрозуміла звідки такий інтерес у того сиромудрого оператора до Європейки.Інвесторам Петрівського замість Європейки забудовник обіцяв паркінги та зелені зони.Тому така люта ненависть до нас.Ми всі інвестори і Петрівського і Європейки придбали житло не на Печерських Липках а на окраіні, і маємо однакові проблеми.Тому не треба таких саркастично-песимістичних коментарів до свого відео.Знімайте мовчки,як вже так переймаєтесь нашими проблемами.Як майбутні сусіди,ми повинні підтримувати один одного.


По-перше - особисто мені паркінг ніхто не обіцяв.
По-друге - обіцяли його не на місці Європейки, а на місці нинішніх 10-ї, 11-ї та 12-ї лінії Петрівського кварталу. До нинішньої території Європейки ніколи ніяких планів в ПК не озвучували.
По-треттє - переглядаючи відео можна виключити звук, якщо раптом він заважає.

ПС. Деякі відгуки на відео сам для себе можу пояснити лише приказкою "кожен судить по-собі". Хто мстливий, заздрісний, продажний і схильний до западла, той легко може запідозритиив цьому й інших.
20 авг 2017 23:15
Цитата "P_nik":

У Вас какие то фобии, человек снял видео, показали вам, Вьі вместо спасибо прецируете на него какието свои страхи.
Может
проецируете, а не прецируете. :ded:
20 авг 2017 23:27
Прослушала видео. Комментарий объективный. Спасибо.
Видеокамера классная.
С самолетом стало не по себе... Мы в зоне риска.
Да, стройка затянулась. Это плохо.
Ждем...
21 авг 2017 04:52
Мда... Слежу за Европейкой, и понимаю, что часть жильцов снобы. Во всем видят негатив, все им не так, то не делай, то не пиши, так не поступай. Порой стыдно читать. Ребята, откуда столько негатива? Только не заливайте про нервы, озлобленность и тд. Нормальный никогда не будет на пустяках масло взбивать. Болел за решение вашей проблемы, однако теперь даже и читать вас не хочется - одни негативные эмоции. Надеюсь я ошибаюсь в этих людях. Без обид, так, сторонний наблюдатель.
21 авг 2017 05:39
Цитата "Hereiam":
Мда... Слежу за Европейкой, и понимаю, что часть жильцов снобы. Во всем видят негатив, все им не так, то не делай, то не пиши, так не поступай. Порой стыдно читать. Ребята, откуда столько негатива? Только не заливайте про нервы, озлобленность и тд. Нормальный никогда не будет на пустяках масло взбивать. Болел за решение вашей проблемы, однако теперь даже и читать вас не хочется - одни негативные эмоции. Надеюсь я ошибаюсь в этих людях. Без обид, так, сторонний наблюдатель.


ошибаетесь.
жильцов на этом форуме давно уже нет. у них своя жизнь
21 авг 2017 07:04
Цитата "Hedgina":

С самолетом стало не по себе... Мы в зоне риска.


Якщо коротко, то причин переживати разів у тисячу менше, ніж, наприклад, в ЖК Софія. Тимнеменше читав на їхньому форумі тему про літаки, навіть вони не особливо переживають через це.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .435437. . .580
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее