Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .434436. . .580
13 авг 2017 20:15
13 авг 2017 21:26
Пичалька уважаемый, это у вас. Вы купили в Петровском, живите.
Чего вы не снимали 2,3 очередь? Или там тоже движения никакого. Вам бы не стоило переживать, будет у вас красивейший вид очень скоро
13 авг 2017 22:09
Печалька пройде, як добудують будинки :thanks:
:yes:
13 авг 2017 23:44
Цитата "Tan4o":

Чего вы не снимали 2,3 очередь? Или там тоже движения никакого.


Якщо вам це так треба, то наступного разу зніму усі черги. Який там перебіг будівництва, мені не надто цікаво, тому я його по 2-3 лінії і не знаю. А 4-а з травня місяця потрапляла мені в об'єктив, тому я її і прокоментував.
Цитата "Tan4o":
Вам бы не стоило переживать, будет у вас красивейший вид очень скоро

За вид конкретно зі свого вікна я точно не переживаю. У мене вікна виходять на дубову алею - в протилежну від Європейки сторону.
14 авг 2017 06:51
Я на будівництві буваю часто,будівельники є,роботи ведуться!
14 авг 2017 06:54
Цитата "Ny_SeChKa":
Всем доброго дня. Подскажите кто знает, а что за основной суд в сентябре? Уже перебрали кучу вариантов и с нашим ограниченным бюджетом нашим требованиям отвечает только "Европейка". Но отпугивает вся эта ситуация с судами и активистами. Что за суд в сентябре? И как это относится к Европейке?
Якщо хочете якоїсь конкретної інфи то тут її не буде,на цьому форумі вам ніхто толком нічого не скаже!Кажу це як реальний інвестор 2 черги!
14 авг 2017 08:09
Цитата "ZMaster":

Якщо вам це так треба, то наступного разу зніму усі черги. Який там перебіг будівництва, мені не надто цікаво, тому я його по 2-3 лінії і не знаю. А 4-а з травня місяця потрапляла мені в об'єктив, тому я її і прокоментував.


Не здивуюся, якщо саме Петровський замовив (додатково профінансував) активістів для боротьби з Європейкою. До речі, Петровський теж має кучу проблем (3 категорія складності і т.д. і т.п.), теж можна скасувати усі декларації, але чомусь він нікому не цікавий, принаймні поки не цікавий. Тому краще не "злорадствувати", а тихенько сидіти і надіятися, що отримаєте у своєму Петровському квартиру.
14 авг 2017 15:24
1 червня цього року придбала квартиру в 4 черзі Європейки.Будинок 103-19.Так от на 1 червня на територіі 4 черги було вирито 1 котлован і закладався фундамент до другого будинку.Бачила це особисто бо ходила з менеджером по всій територіі.Так що не треба брехати.А взагалі мені як інвестору Європейки було б не цікаво видертися на будову і знімати будівництво сусіднього кварталу.Якось це нелогічно.А тут дійсно за рахунок невеликих площ найдешевші квартири в ближньому передмісті.
14 авг 2017 15:41
Цитата "Lyudmila4708":
Якщо хочете якоїсь конкретної інфи то тут її не буде,на цьому форумі вам ніхто толком нічого не скаже!Кажу це як реальний інвестор 2 черги!

Спасибо за ответ. Хотелось бы просто узнать стоит ли сейчас вкладывать деньги или лучше подождать сентября. Сам ЖК нам очень нравится и найти такую же квартиру которая отвечала бы всем нашим требованиям в других ЖК нам так и не удалось. Переживаю что в сентябре могут поднять цены и у нас просто не хватит денег на ту квартиру что хотим. Но и рисковать не хотелось бы. Никак не пойму, в других ЖК которые смотрели строят по той же схеме и категория у всех занижена. Да и застройщик не единственный в СБ. Не этот построит дома, так другие 100%. Чего это активисты именно к этому застройщику пристали?
15 авг 2017 10:16
Спасибо за ответ. Хотелось бы просто узнать стоит ли сейчас вкладывать деньги или лучше подождать сентября. Сам ЖК нам очень нравится и найти такую же квартиру которая отвечала бы всем нашим требованиям в других ЖК нам так и не удалось. Переживаю что в сентябре могут поднять цены и у нас просто не хватит денег на ту квартиру что хотим. Но и рисковать не хотелось бы. Никак не пойму, в других ЖК которые смотрели строят по той же схеме и категория у всех занижена. Да и застройщик не единственный в СБ. Не этот построит дома, так другие 100%. Чего это активисты именно к этому застройщику пристали?[/quote]

практически все активисты проплаченные, т.е. за ними всегда стоит какое-либо заинтересованное лицо, значит кто то просто не хочет чтоб БД процветал и строился, вот поэтому именно на него и пал удар, а на счет занижения категории, так если выбрать в реестре ГАСИ в поиске разрешительной документации 5 категорию то по ней просто нет ни одного здания, так стоят все застройщики,а вкладывать деньги сейчас в европейку или ждать сентября это уже вам решать,на данный момент стройка идет и думаю все будет хорошо)
15 авг 2017 19:41
Был в субботу в консьерж сервисе , строители были и на второй и на третьей очереди. На второй снаружи работал экскаватор возле 103/9 , а строителей видел внутри дом 103/8, на третьей очереди тоже были строители. Так что строиться хоть и малыми темпами.
15 авг 2017 19:53
Дуже повільно будують((
15 авг 2017 20:05
Сьогодні десь о 18:00 будівельники працювали на 3-й черзі, так що будівництво іде!!!

Zmaster, дякую за відео будівництва Европейки, в черговий раз переконався в правильності свого вибору (інвестор 3 черги) бо крім неякісного будівництва Петрівського кварталу (повірте моєму слову), ваш забудовник ще й не дотримується жодних правил безпеки на будові, адже пускати інвесторів на дах будуючого будинку це абсурд дотримання норм безпеки.
16 авг 2017 06:17
[quote="ProFEssoR"]Сьогодні десь о 18:00 будівельники працювали на 3-й черзі, так що будівництво іде!!!

Zmaster, дякую за відео будівництва Европейки, в черговий раз переконався в правильності свого вибору (інвестор 3 черги) бо крім неякісного будівництва Петрівського кварталу (повірте моєму слову), ваш забудовник ще й не дотримується жодних правил безпеки на будові, адже пускати інвесторів на дах будуючого будинку це абсу

Щодо техніки безпеки на будівництві, то я вкурсі щодо них не гірше за Вас. Я колись їздив працювати на будівництво у Польщу, і не з чуток можу порівнювати ступінь захисту від проникнення сторонніх осіб на будмайданчик у нас і в ЄС. Так от ніде я ще небачив на 100% ізольованого будмайданчика. Особливо, коли забудовнику нема чого скривати від інвесторів. Поява хоч і не знайомої людини, але з адекватною поведінкою і з засобами сахисту, присутніх на майданчику будівельників якось не напрягає.
І відповідно до будівельних навиків можу не гірше за Вас оцінювати якість будівництва. Я звичайно не бачив з близька, як будуються, наприклад, на Печерську, але ВСЯ бюджетна приміська забудова приблизно однаково закосячена, включно із ПК. Але маєте право вірити у те, що Європейка має якусь унікальну в бюджетному сегменті якість. Я тепер так бачу, що у вас взагалі якийсь просто унікальний ЖК виключно усім задоволених інвесторів.
Якщо зйомка ходу будівництва вашого ЖК вас не цікавить, просто ігноруйте мої повідомлення, якщо раптом вони ще колись з'являться у цій темі.
16 авг 2017 06:35
Цитата "ProFEssoR":
Сьогодні десь о 18:00 будівельники працювали на 3-й черзі, так що будівництво іде!!!

Zmaster, дякую за відео будівництва Европейки, в черговий раз переконався в правильності свого вибору (інвестор 3 черги) бо крім неякісного будівництва Петрівського кварталу (повірте моєму слову), ваш забудовник ще й не дотримується жодних правил безпеки на будові, адже пускати інвесторів на дах будуючого будинку це абсурд дотримання норм безпеки.


:super:

а ми бачили будівельників без касок на висоті у ПК. ще хотіли зняти це на відео та надіслати відповідним органам на розгляд як недбайство. потім передумали, можливо дарма...
16 авг 2017 06:55
Очень даже зря, что не сняли и не отправили куда нужно.
Может тогда бы не было бы таких умников, которые лазят по крышам и снимают стройки соседних жк😏
16 авг 2017 07:08
Цитата "ZMaster":

А с какой целью Вы,как инвестор другого ЖК,будете постить в этой теме? Вы за нас так сильно переживаете? Оно Вам надо?))Спите спокойно)
16 авг 2017 09:53
Цитата "Lolkа":

А с какой целью Вы,как инвестор другого ЖК,будете постить в этой теме? Вы за нас так сильно переживаете? Оно Вам надо?))Спите спокойно)


А це якось суперечить правилам форуму? Можете і ви скидати фото і відео з будівництвом ПК на відповідний форум. Можете на цьому сайті, а ще краще - на нашому окремому. Інвестори вам тільки подякують. Особливо коли по кілька днів ніхто не викладає свіжих матеріалів.

Я якраз був на будівництві, спеціально зайшов у будинок, з котрого видно всю Європейку. Викладу сюди після того, як виріжу кадри, на котрих ваші будівельники також грішать тим, що у спеку освіжться без касок не відриваючись від роботи. Тимбільше я їх дуже навіть розумію - інколи є значно більший ризик нещасного випадку через перегрів, ніж через відсутність каски.
Поки коротко можу написати лиш те, що роботи ведуться всюди, крім вже зданої першої лінії, і невідомо коли востаннє тронутої четвертої.

Але якщо тут усі такі агресивно налаштовані до інвесторів інших ЖК з відповідною фобією, і у вас завжди достатньо свіжої і актуальної інформації про хід будівництва - я вас не турбуватиму.
16 авг 2017 10:25
Цитата "ZMaster":


А це якось суперечить правилам форуму? Можете і ви скидати фото і відео з будівництвом ПК на відповідний форум. Можете на цьому сайті, а ще краще - на нашому окремому. Інвестори вам тільки подякують. Особливо коли по кілька днів ніхто не викладає свіжих матеріалів.

Я якраз був на будівництві, спеціально зайшов у будинок, з котрого видно всю Європейку. Викладу сюди після того, як виріжу кадри, на котрих ваші будівельники також грішать тим, що у спеку освіжться без касок не відриваючись від роботи. Тимбільше я їх дуже навіть розумію - інколи є значно більший ризик нещасного випадку через перегрів, ніж через відсутність каски.
Поки коротко можу написати лиш те, що роботи ведуться всюди, крім вже зданої першої лінії, і невідомо коли востаннє тронутої четвертої.

Але якщо тут усі такі агресивно налаштовані до інвесторів інших ЖК з відповідною фобією, і у вас завжди достатньо свіжої і актуальної інформації про хід будівництва - я вас не турбуватиму.

Нет,правилами форума не запрещено,конечно. Но,мне бы было совершенно не интересно,что и как строится на соседних стройках.Спасибо за то,что переживаете за нас. Мира и добра Вам!
18 авг 2017 09:27
Цитата "Язик":
Дуже повільно будують((

выложили новые фотографии. Сужу по своему дому - как был недостроенный 6 этаж, так и остается, печалька!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .434436. . .580
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее