Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .433435. . .580
08 авг 2017 13:35
Цитата "aGez":
Приветствую...
В субботу получил право собственности во второй очереди :hi:

Вот пару фото (строители ходили лишь на 3й очереди, когда выходил из своей квартиры, то двое рабочих сидели на ступеньках дома 103/8)

добрый день.а как вам дали документы в недостроенном доме
08 авг 2017 14:03
Цитата "DVadym":
Суд сьогодні?


Суд успешно прошел
08 авг 2017 16:12
Цитата "pandex":


Суд успешно прошел


Надіюся успішно для Європейки.
08 авг 2017 16:30
Цитата "ftfhgjkh":

добрый день.а как вам дали документы в недостроенном доме


Дом введен в єксплуатацию. Ключи обещают на конец сентября.
На устранение недоделок у застройщика есть еще 1,5 месяца. Что Вас смущает???
08 авг 2017 19:20
Цитата "DVadym":


Надіюся успішно для Європейки.

Містобудівні умови житлової програми "Європейка" - діючі!
Шановні інвестори житлової програми, повідомляємо вам про те, що сьогодні відбулося судове засідання, на якому було відхилено апеляційну скаргу ДАБІ на рішення першої інстанції щодо забезпечення у справі про скасування містобудівних умов та обмежень житлової програми.
ТОБТО документи (містобудівні умови) відновлені, декларації - діючі, ми продовжуємо будівництво й святкуємо перемогу. Дякуємо вам за підтримку!

Это на странице Европейки!
Ура, товарищи, ура!
08 авг 2017 19:31
УРА, вітаю всіх інвесторів! :super:
08 авг 2017 20:09
Цитата "DVadym":


УРА, вітаю всіх інвесторів! :super:



Тільки треба не забувати, що містобудівні відновлені лише тимчасово, до розгляду справи по суті, який розпочнеться у вересні.
Я щиро вітаю тих інвесторів, будинки яких вже введені в експлуатацію до 10 червня цього року (коли ще діяв декларативний принцип введення в експлуатацію) і дуже надіюсь, що проблеми їх минують, але треба не забувати, що що стосується інших будинків, то навіть якщо забудовник і встиг розпочати будівництво по деклараціях поданих до 10 червня (коли ще діяв декларативний принцип), то вводити будинки в експлуатацію доведеться по новому законодавству - не через декларації, а по сертифікатам відповідності - з обов'язковою повною перевіркою - і всі невідповідності всеїдно почнуть вилазити
08 авг 2017 20:35
Цитата "Александр Дядюк":



Тільки треба не забувати, що містобудівні відновлені лише тимчасово, до розгляду справи по суті, який розпочнеться у вересні.
Я щиро вітаю тих інвесторів, будинки яких вже введені в експлуатацію до 10 червня цього року (коли ще діяв декларативний принцип введення в експлуатацію) і дуже надіюсь, що проблеми їх минують, але треба не забувати, що що стосується інших будинків, то навіть якщо забудовник і встиг розпочати будівництво по деклараціях поданих до 10 червня (коли ще діяв декларативний принцип), то вводити будинки в експлуатацію доведеться по новому законодавству - не через декларації, а по сертифікатам відповідності - з обов'язковою повною перевіркою - і всі невідповідності всеїдно почнуть вилазити


Олександре, ви обіцяли подивитися на //forum.domik.ua/sofiya-rezidens-sofievs kaya-borshhagovka-ul-yablonevaya-15-t305 00.html, які будують точно так само як Європейка. Уже вдалося ознайомитися? Дякую.
08 авг 2017 20:43
Я й забувся - гляну на днях
08 авг 2017 21:04
" у декларативному періоді" у жк європейка з документами все відмінно і надалі так буде :HI: не заважайте людям бути щасливими у своїй україні!!! не заважайте людям народжувати дітей у своїх домівках, просто будьте людиною
08 авг 2017 21:11
Всі ваші проблеми породив не я, а БД холдинг і я заважаю не вам, а їм.
Я не скасовував жодного документа - їх скасував уповноважений державний орган - ДАБІ, який, як відомо, мені не підпорядковується.
І якби у БД холдинга все було в порядку - то що б я зробив? Що я маю повноваження наказувати ДАБІ щось комусь скасовувати? Я маю такі повноваження?
А вами, обманутими ними людьми, вони просто прикриваються.
08 авг 2017 21:37
Суд выиграли, суппер ,стройка должна пойти быстрей.
09 авг 2017 01:06
Как только у БД налаживаются все дела, сразу же появляются люди пытающиеся рассказать, что все будет плохо. :super: По поводу суда предстоящего, надеюсь, что стороны смогут все таки найти компромисс, и все останутся довольны.
09 авг 2017 11:37
Цитата "Александр Дядюк":
Всі ваші проблеми породив не я, а БД холдинг і я заважаю не вам, а їм.
Я не скасовував жодного документа - їх скасував уповноважений державний орган - ДАБІ, який, як відомо, мені не підпорядковується.
І якби у БД холдинга все було в порядку - то що б я зробив? Що я маю повноваження наказувати ДАБІ щось комусь скасовувати? Я маю такі повноваження?
А вами, обманутими ними людьми, вони просто прикриваються.


Пане Олександре, яка Ваша особиста зацікавленість у тому, щоб всі " невідповідності" BD Holding було усунуто? Працюючи з держ.органами, можу запевнити Вас, що невідповідності можна знайти завжди з обох сторін. І юридично кожна сторона відповідно до Закону має нести відповідальність. Є невідповідності суттєві, які впливають на здоров'я і життя громадян, безпеку навкодишнього серндовища. А є формальні невідповідності. Часом буває, що в одному і тому ж Законі є статті, які суперечать одна одній.
Як інвестору, в якого на руках мала дитина, поясніть мені, будь ласка, які саме вимоги законодавства (ст Закону) порушив забудовник при будівництві ЖК Європейка? Які у Вас особисто претензіі до забудовника? Офіційно кого Ви представляєте? На підставі яких документів дієте? Чи є у Вас експертиза давати оцінку діям забудовника? Чим підтверджена ця експертиза? Дякую заздалегідь за відповідь.
09 авг 2017 11:37
Цитата "Александр Дядюк":
Всі ваші проблеми породив не я, а БД холдинг і я заважаю не вам, а їм.
Я не скасовував жодного документа - їх скасував уповноважений державний орган - ДАБІ, який, як відомо, мені не підпорядковується.
І якби у БД холдинга все було в порядку - то що б я зробив? Що я маю повноваження наказувати ДАБІ щось комусь скасовувати? Я маю такі повноваження?
А вами, обманутими ними людьми, вони просто прикриваються.


Пане Олександре, яка Ваша особиста зацікавленість у тому, щоб всі " невідповідності" BD Holding було усунуто? Працюючи з держ.органами, можу запевнити Вас, що невідповідності можна знайти завжди з обох сторін. І юридично кожна сторона відповідно до Закону має нести відповідальність. Є невідповідності суттєві, які впливають на здоров'я і життя громадян, безпеку навкодишнього серндовища. А є формальні невідповідності. Часом буває, що в одному і тому ж Законі є статті, які суперечать одна одній.
Як інвестору, в якого на руках мала дитина, поясніть мені, будь ласка, які саме вимоги законодавства (ст Закону) порушив забудовник при будівництві ЖК Європейка? Які у Вас особисто претензіі до забудовника? Офіційно кого Ви представляєте? На підставі яких документів дієте? Чи є у Вас експертиза давати оцінку діям забудовника? Чим підтверджена ця експертиза? Дякую заздалегідь за відповідь.
12 авг 2017 17:09
У відповідь, тиша :umnik:
12 авг 2017 17:57
Він вам потрібен?не зачіпайте того Дядюка
13 авг 2017 09:32
Ребята, кто проживает рядом или ездит мимо стройки - подскажите, какая ситуация со строителями? Веселее стало, или так же полтора человека работает? Меня больше интересует 11 дом.
13 авг 2017 09:57
Цитата "Парашютик":
Ребята, кто проживает рядом или ездит мимо стройки - подскажите, какая ситуация со строителями? Веселее стало, или так же полтора человека работает? Меня больше интересует 11 дом.


Веселіше. Зараз жара, тому не завжди можна помітити, то є , то ховаються.
13 авг 2017 15:38
Всем доброго дня. Подскажите кто знает, а что за основной суд в сентябре? Уже перебрали кучу вариантов и с нашим ограниченным бюджетом нашим требованиям отвечает только "Европейка". Но отпугивает вся эта ситуация с судами и активистами. Что за суд в сентябре? И как это относится к Европейке?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .433435. . .580
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx