Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .420422. . .580
04 июль 2017 10:09
Цитата "Tan4o":

Так вам тут и ответили. Тут вон, дядюки всякие читают


Да не в Дядюках проблема, они по-моему законов никаких не нарушают, действуют в правовом поле, тут нужно застройщику предъявлять, пока есть этот самый застройщик, ведь всякое может случиться
04 июль 2017 10:14
Им все равно незачем подкидывать информацию, которая будет использована против нас. Скрины вон как хорошо делают
04 июль 2017 11:04
Вообще я Вам скажу надо в срочном порядке действовать, а особенно это касается инвесторов. Собираться на собрания и ТД. Давить на застройщика, узнавать реальные перспективы, так как стройка, в особенности 3 очереди, стоит, во второй очереди от силы человек 7 работает(говорю это как жилец первой очереди). Не думаю что инвесторы хотят долгостроя, а жильцы вечно жить в стройке, так как не комфортных моментов и так хватает.
04 июль 2017 11:26
Цитата "Gautama":


Да не в Дядюках проблема, они по-моему законов никаких не нарушают, действуют в правовом поле, тут нужно застройщику предъявлять, пока есть этот самый застройщик, ведь всякое может случиться

Проблема тут от части и в таких, но как всегда в этой стране за все будут расплачиваться люди, во многом из за таких как Дядюк. У них же не стоит вопрос о том что бы людям возместить ущерб. Так что надо думать, объединяться, иначе с большой долей вероятности будет долгострой.
04 июль 2017 14:00
Цитата "Rodney":
Вообще я Вам скажу надо в срочном порядке действовать, а особенно это касается инвесторов. Собираться на собрания и ТД. Давить на застройщика, узнавать реальные перспективы, так как стройка, в особенности 3 очереди, стоит, во второй очереди от силы человек 7 работает(говорю это как жилец первой очереди). Не думаю что инвесторы хотят долгостроя, а жильцы вечно жить в стройке, так как не комфортных моментов и так хватает.

Вы пишите давить на застройщика. Каким образом??? Собрания?..., да что они дадут, если есть нарушения и есть этому доказательства (чиновников) .Чиновники разве не видели в течении года нарушения,а то вдруг раз и всплыли.Не кажется ли всё это странным. Как всегда страстрадают обычные люди.Здесь естественно никто не ответит,да и по телефону тоже -ноль!!!
04 июль 2017 14:46
Цитата "laras13":

Вы пишите давить на застройщика. Каким образом??? Собрания?..., да что они дадут, если есть нарушения и есть этому доказательства (чиновников) .Чиновники разве не видели в течении года нарушения,а то вдруг раз и всплыли.Не кажется ли всё это странным. Как всегда страстрадают обычные люди.Здесь естественно никто не ответит,да и по телефону тоже -ноль!!!


Ну в целом согласен, ну а какой вариант решания видите Вы?
04 июль 2017 15:10
И одного я искренне не понимаю, как можно забрать МБУ и аннулировать декларации даже на те дома, которые жилые и у людей на руках право собственности, поясните кто нибудь.
04 июль 2017 15:26
Цитата "Rodney":


Ну в целом согласен, ну а какой вариант решания видите Вы?

Я не могу ответить Вам на этот вопрос, знаю только лишь одно!Есть юристы,они должны отстаивать и доказывать отсутствие нарушений (если их нет), если есть то сделать всё возможное для спасения этого ЖК(мое субъективное мнение)
04 июль 2017 16:09
Не нагоняйте лишней паники - декларации никто не отменял. :ded: Отменены только МБУ, что позволяет застройщику вести строительство и выполнять свои обязательства перед инвесторами.
04 июль 2017 16:17
Цитата "Gerunchik":
Не нагоняйте лишней паники - декларации никто не отменял. :ded: Отменены только МБУ, что позволяет застройщику вести строительство и выполнять свои обязательства перед инвесторами.


Но конфуз в том, что отменено и на первую очередь, вот что меня смутило.
04 июль 2017 21:49
Если отменили значит не соответствует. Имхо, соль в том, что строительство должно соответствовать градостроительным условиям и/или наоборот. На то, что уже построено изменят МБУ и выдадут новые, но на это нужно время и настойчивость застройщика. Т.к. настойчивость со стороны "активистов" присутствует и направлена в противоположную сторону, дело оттягивается ещё на дольше. Сложная ситуация для застройщика, давать делу огласку - портить репутацию, а действовать в одиночку не так то просто. Думаю, для состоявшихся инвесторов все наладится. И надеюсь, что достоят весь комплекс как и планировался.
05 июль 2017 11:07
Цитата "Mr.Volf":
Если отменили значит не соответствует. Имхо, соль в том, что строительство должно соответствовать градостроительным условиям и/или наоборот. На то, что уже построено изменят МБУ и выдадут новые, но на это нужно время и настойчивость застройщика. Т.к. настойчивость со стороны "активистов" присутствует и направлена в противоположную сторону, дело оттягивается ещё на дольше. Сложная ситуация для застройщика, давать делу огласку - портить репутацию, а действовать в одиночку не так то просто. Думаю, для состоявшихся инвесторов все наладится. И надеюсь, что достоят весь комплекс как и планировался.


Нельзя исключать и то, что у застройщика не хватит денег, чтоб вести полноценную масштабную войну и тогда им сам черт не брат
05 июль 2017 11:25
Ну Вам как первой очереди все равно это не так страшно как инвесторам.
05 июль 2017 11:43
Кстати для собственников. Были у нотариуса, делали дарственную. Все нормально, нашли витяг в реестре по номеру, все официально.
06 июль 2017 14:09
Цитата "Gautama":


Нельзя исключать и то, что у застройщика не хватит денег, чтоб вести полноценную масштабную войну и тогда им сам черт не брат

Как же надоело уже все это безобразие. Везде сплошная ложь! Страшно жить, отдаешь последние деньги, в мечтах уже выдача и получение ключей... И вдруг такая неопределенность.А мы все ждем. Только чего? Что нам скажут :"извините и пошли вон! "
06 июль 2017 20:21
Кстати по второй очереди работы ведутся, сегодня видел человек 12, но все равно темп не тот, а вот третья стоит, совсем стоит.
06 июль 2017 22:33
Мы тоже были на выходных на стройке на второй очереди видели человек десять занимались фасадными работами. На третей глухомань!!! Как была в апреле так и есть, изменений 0, может на некоторых домах по одному этажу кладки сделали. И это МАКСИМУМ что было сделано за 3 МЕСЯЦА!!!! В ОП сказали что все нормально все строится и дом сдадут в срок, на вопрос когда же срок, менеджер ответила что по договору со всеми возможными отсрочками это МАРТ. И тут разбилось вдребезги все мои детские мечты получить ключи до Нового года. Соседи, набираемся терпения.
07 июль 2017 10:08
По рішенню моїх, уже колишніх довірителів, я повністю виходжу із справи по БД холдингу, в якій я представляв інтереси мешканців приватного сектору, у яких був конфлікт із даним забудовником.
Мотиви цього рішення мешканців викладені в листі, який я оприлюнив на своїй сторінці у фейсбук "Александр Дядюк.
Що хотілось би сказати на останок:
В принципі те завдання, яке мені ставилось, як юристу я виконав.
Коли я заходив у справу, мені ставилось завдання допомогти мешканцям домогтися від ДАБІ скасування дозвільних документів, які містили суттєві порушення чинного законодавства та спонукання забудовника сісти за стіл переговорів – щоб він погодився знизити висотність забудови, хоча б каскадом (щоб була зменшена поверховість секцій, які примикають до приватного сектору). Настрої тоді були не вельми оптимістичні і мешканці хотіли домогтись ну хоч якихось поступок.
Все це досягнуто. Правда тепер уже мешканці, яких я представляв, відчувши запах перемоги, не хочуть часткових поступок від забудовника, а хочуть повного 100% забезпечення законності по параметрам будівництва (щільність, тощо).
Я вдячний моїм колишнім довірителям за співпрацю і хоча я у цій боротьбі втратив автомобіль і отримав по голові, проте мене гріють ті щирі слова подяки і турботи за моє здоров’я, які мені висловили мої колишні довірителі.
Окремо мені хотілось би висловитись з приводу ЖК «Європейка».
В принципі ЖК «Європейка» нас не цікавила та й навряд чи цікавить зараз, але коли забудовник попри скасування декларацій і ігнорування приписів про зупинення будівництва ЖК «Празький квартал-2», замість того, щоб шукати порозуміння з мешканцями приватного сектору, в наглу продовжив будівництво, повністю ігноруючи і нас і ДАБІ (та закон) ми почали шукати інші важелі впливу на нього. Так постало питання «Європейки».
Я завжди порівнюю юриспруденцію з медициною – «чим раніше почнеш лікування, тим більші гарантії видужання і меншою ціною».
Питання «Європейки» можна було «закрити» ще в його зародженні – зупинити забудову ЖК «Празький квартал-2» і просто сісти за стіл переговорів з мешканцями приватного сектору, яких я представляв та шукати розумний компроміс, але пихатість, зарозумілість забудовника, а можливо жадібність (небажання зменшення щільності забудови ЖК «Празький квартал-2», що зрозуміло дещо зменшило б дохідність ЖК «Празький квартал-2» призвели до того, що він повністю проігнорував і нас і ДАБІ.
Але, насправді, він не нас проігнорував – він проігнорував власних інвесторів.
Зараз інвестори ображаються на нас, в тому числі і на мене, що, начебто через нас, вони можуть залишитись без квартир.
Але, кожен має право на захист своїх інтересів і інтереси та права інвесторів БД холдингу, ну нічим не важливіші і не вищі інтересів і прав мешканців приватного сектору, яких я представляв, а якщо цей захист здійснюється в межах законних засобів – то захист будь яких інтересів є справедливий і моральний.
МИ ДІЯЛИ ВИКЛЮЧНО ЗАКОННИМИ МЕТОДАМИ.
В усіх справах які я коли не будь вів (в тому числі і в цій), більше всього, що мене турбувало – це те – а чи не постраждають невинні люди? Це стосується і долі інвесторів БД Холдингу. Це звернення я пишу, як прощальне і мені пофіг чи вірить хтось в це чи ні і як хтось сприйме ці слова - я це пишу для себе, а не для когось, пишу те, що я раніше можливо і не міг написати. Але весь час (як і в інших справах, які я коли не будь вів), я вважав за найкраще вирішення конфлікту – домогтися пошуку компромісу і порозуміння між сторонами.
Так саме і в цій справі, я хотів лише одного – щоб конфлікт був вирішений саме шляхом розумного взаємоприйнятного компромісу, щоб не постраждали люди і хотів сприяти цьому, бо я хоч і атеїст, а не «лютий» християнин, але долі людей, до яких я був причетний мені не байдужі і я відчуваю і свою певну моральну відповідальність.
Проте, якщо на мені і лежить якась доля відповідальності за ту ситуацію, що склалась – ця доля відповідальності не перевищує 1% (бо я діяв законно) – 99% відповідальності за те, що сталось і за долю інвесторів – лежить ВИКЛЮЧНО на забудовнику.
Через свою жадібність (щоб вижати побільше з ділянки) забудовник порушив містобудівельне законодавство при оформленні дозвільної документації на будівництво своїх ЖК. І це стало причиною скасування документів на будівництво, а ми лише спонукали ДАБІ до проведення перевірки. Якби в документах не було б порушень, ДАБІ б нічого не скасувало б – як би ми цього не хотіли б.
Так саме, через свою гординю і безвідповідальність по відношенню до інвесторів, забудовник не захотів сісти за стіл переговорів з мешканцями та знайти порозуміння ще тоді, коли конфлікт лише розгорявся і коли його ще можна було вирішити швидко і «малою кров’ю», а проблема «Європейки» була б закрита одразу.
Але саме більше, що мене шокує – це те, що забудовник так нічого і не зрозумів (чи не хоче розуміти).
Наразі ситуація критична і вирулити вже дуже важко (хоча можливо), ну був би я забудовником – я б із шкіри ліз би щоб врятувати людей, які мені довірились і віддали мені свої кошти (в багатьох далеко не зайві), а замість цього, в такій критичній ситуації, молодий власник БД холдингу кидає все – і їде відпочивати з «братами по вірі» на Чорне море в Кароліна Бугаз.
Я нічого не маю проти віри і глибоко поважаю будь чиї релігійні почуття та якщо колись і образив їх в пилу емоцій, то приношу свої щирі вибачення. Проте, як на мене, головна чеснота справжнього християнина – творити добро, наприклад належно захистивши людей, які тобі довірились і довірили свої кошти, а псалми вже можна було б поспівати і потім. Я думаю, що Господь – з розумінням віднісся б до цього.
Проте, складається враження, що власники БД Холдингу діють по відношенню до своїх інвесторів по принципу – «порятунок потопаючих – проблема виключно самих потопаючих»?!!
У мене немає слів, а нецензурну лексику тут не можна писати.
І все ж я дуже надіюсь, що порозуміння і компроміс все ж таки будуть знайдені – як по «Європейці» так і по інших об’єктах - і не за рахунок мешканців приватного сектору, законні права та інтереси яких ніхто немає права порушувати і вони мають бути забезпечені і не за рахунок інвесторів – я дуже надіюсь, що вони отримають свої квартири.
Ситуація спричинена «косяками» з боку забудовника в документах і його безвідповідальністю по відношенню, наголошую – БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ до власних інвесторів, а відтак конфлікт має бути врегульований забудовником і за його рахунок – він має піти на зменшення щільності забудови, забезпечення дотримання інших вимог законодавства. Так це призведе до зменшення прибутку, але ще раз наголошую – ситуація породжена «косяками» забудовника і його безвідповідальність, а значить за рахунок виключно його інтересів (а не інтересів мешканців приватного сектору чи інвесторів) має бути вирішено конфлікт.
07 июль 2017 10:36
Интересно озвучит ли кто-то, наконец, нарушения по Европейке. Хотя бы самые большие/важные.
07 июль 2017 11:04
Озвучивали уже 100500 раз. Основное это занижение категории сложности строительства.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .420422. . .580
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее