Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .501503. . .580
12 апр 2018 21:14
Невже знову будівельники святкують? Зараз чудова погода, світить сонечко, прекрасний час для будівельних робіт.

відгадайте загадку: коли введуть в експлуатацію третю чергу?
12 апр 2018 21:50
Цитата "Апельсина":
Невже знову будівельники святкують? Зараз чудова погода, світить сонечко, прекрасний час для будівельних робіт.

відгадайте загадку: коли введуть в експлуатацію третю чергу?


через год после третьей
13 апр 2018 07:01
Доброе утро Уважаемые форумчане!
Планирую приобрести 1к. квартиру в ЖК Европейка. Вчера ездил, смотрел квартиру в д. №103/9 на четвертом этаже. Начитавшись форума, теперь даже не знаю стоит ли вообще затевать это в Европейке? Что посоветуете?
13 апр 2018 07:36
Цитата "Ann103-11":

Я так понимаю, вы представитель застрощика? Слышу знакомые фразы. Потенциальные покупатели этот форум тоже читают, не провоцируйте настоящих инвесторов, общайтесь, будьте добры, нормально, такая манера общения только во вред идёт.это же адресовано и остальным не инвесторам тут отписавшимся

Раніше я вже вам відповідав на це запитання. А далі собі думайте так, як вважаєте за потрібне. Якщо моя власна думка відрізняється від вашої це не означає, що я не буду її висловлювати. До того ж я тут жодного разу нікого не образив. Якщо я представник забудовника, то ви представник конкурентів.
13 апр 2018 08:44
Цитата "Maksim41":
Доброе утро Уважаемые форумчане!
Планирую приобрести 1к. квартиру в ЖК Европейка. Вчера ездил, смотрел квартиру в д. №103/9 на четвертом этаже. Начитавшись форума, теперь даже не знаю стоит ли вообще затевать это в Европейке? Что посоветуете?

Единственное, что нас смутило, это небольшие задержки по сдаче. Но нам не срочно, ждать можем спокойно и к этому были готовы. Стройка медленно, но идет.
13 апр 2018 13:12

Тримаємо вас у курсі робіт, що відбуваються на другій черзі забудови житлової програми «Європейка»

Упродовж місяця на території другої черги забудови буде завершено роботи із благоустрою та озеленення території: влаштовано дитячий майданчик, лавки, газони, зелені насадження.

За тиждень буде завершено роботи для підключення до мережі Інтернет будинків 103/8 та 103/10. Щодо підключення до мережі, звертайтеся, будь ласка, до компанії BD NETWORK //bdnetwork.com.ua/.

У будинку 103/9 тривають фасадні роботи, які планується завершити упродовж місяця. До кінця наступного тижня буде змонтовано всі електролічильники (водолічильники вже є).
У цей же термін планується завершити роботи із внутрішньої розводки газифікації та розпочати під’єднання будинку і квартир до газової мережі.

13 апр 2018 13:45
Цитата "Maksim41":
Доброе утро Уважаемые форумчане!
Планирую приобрести 1к. квартиру в ЖК Европейка. Вчера ездил, смотрел квартиру в д. №103/9 на четвертом этаже. Начитавшись форума, теперь даже не знаю стоит ли вообще затевать это в Европейке? Что посоветуете?

А мы вот взяли в 3 очереди
13 апр 2018 13:50
Цитата "BD_Holding":
Підбиваємо підсумки виконаних робіт за березень 3 черги житлової програми «Європейка», а також ділимося планами на квітень 2018 року

Підсумки березня 3 черга
103/11
корпус 1
Монтаж вікон. Фасадні роботи - утеплення пінопластом. Виготовлення тимчасового водостоку.
корпус 2
Монтаж димоходів 22 стояків. (5 і 6 поверх + дах). 4м3. Виготовлення тимчасового водостоку.
корпус 3
Виготовлення перегородок 5 поверх. Монтаж вікон. Виготовлення тимчасового водостоку.
103/12
корпус 1
Виготовлення тимчасового водостоку.
корпус 2
Бетонування проміжного майданчику. Виготовлення тимчасового водостоку.
103/13
корпус 1
Бетонування плити перекриття машинного відділення. Виготовлення тимчасового водостоку.
корпус 2
Виготовлення парапету над машинним відділенням. Виготовлення тимчасового водостоку.
103/14
корпус 1
Виготовлення цегляних несучих стін. Монтаж опалубки на плиту перекриття.
103/15
корпус 1
Бетонування плити перекриття.
103/15
корпус 2
Виготовлення парапету.

Плани на квітень 3 черга
103/11
Влаштування перегородок та монтаж вентблоків
Влаштування шиделів
Оздоблення та утеплення фасадів
Влаштування вікон
Електромонтажні роботи (внутрішні
Влаштування переходів, драбин, люків та решіток пожежних

103/12
Влаштування парапетів
Влаштування шиделів
Влаштування переходів, драбин, люків та решіток пожежних

103/13
Влаштування перегородок та монтаж вентблоків
Влаштування шиделів
Оздоблення та утеплення фасадів
Огородження балконів
Влаштування відливів на вікнах та парапетах
Влаштування покрівлі
Влаштування вікон
Штукатурка приміщень
Влаштування переходів, драбин, люків та решіток пожежних

103/14
Влаштування парапетів
Влаштування плити перекриття
Влаштування шиделів
Влаштування переходів, драбин, люків та решіток пожежних

103/15
Влаштування парапетів
Влаштування перегородок та монтаж вентблоків
Влаштування шиделів
Влаштування переходів, драбин, люків та решіток пожежних

Наметили хороший план.
13 апр 2018 18:30
Цитата "Апельсина":
Невже знову будівельники святкують? Зараз чудова погода, світить сонечко, прекрасний час для будівельних робіт. ?

Сегодня строители были на стройке. На 11 доме.
13 апр 2018 18:40
Доброе утро Уважаемые форумчане!
Планирую приобрести 1к. квартиру в ЖК Европейка. Вчера ездил, смотрел квартиру в д. №103/9 на четвертом этаже. Начитавшись форума, теперь даже не знаю стоит ли вообще затевать это в Европейке? Что посоветуете?

Що порадити Вам? ЖК - непоганий, інакше б не була інвестором (3 черги). Подобається концепція, планування квартири, затишні дворики. Не менш важливе те, що поруч будується торгівельно-розважальний центр. Обіцяють невеличкий ринок, то будемо очікувати.
Як бачите - будують, але повільно. Були пробеми, уповільнилось будівництво. Сподіваюсь, все вирішилось, тому як бачите зараз є будівельники.
Якщо читали всі репліки форуму, то вони завжди бувають недовольними, коли люди перебувають в стані очікування. Але коли отримують такі бажані ключі - то ніхто не гнівається.
Тому поміркуйте в родині та приймайте єдине правильне рішення для вашої родини. :) :) :)
13 апр 2018 21:37
Як можна не скаржитись, якщо затримується здача будинку в експлуатацію?
14 апр 2018 04:55
Может Вы знаете такого Застройщика, который не задерживает? Вроде таких нет. Но контроль инвесторов нужен. Инициативные группы имеют значение.
14 апр 2018 06:41
Цитата "Maksim41":
Доброе утро Уважаемые форумчане!
Планирую приобрести 1к. квартиру в ЖК Европейка. Вчера ездил, смотрел квартиру в д. №103/9 на четвертом этаже. Начитавшись форума, теперь даже не знаю стоит ли вообще затевать это в Европейке? Что посоветуете?

Так 103-9 уже вот-вот, там фасады доделать и часть коммуникаций, если ещё не сделали.В самом худшем случае подождете несколько месяцев пока доделают, даже если затянут с этим. А так, кроме задержек со сроками, которые уже не особо касаются 9го дома, все хорошо, жк действительно один из самых уютных, тихих, каких то проблем особых в сравнении с другими ЖК нет.
14 апр 2018 07:55
Цитата "Alya23":
Доброе утро Уважаемые форумчане!
Планирую приобрести 1к. квартиру в ЖК Европейка. Вчера ездил, смотрел квартиру в д. №103/9 на четвертом этаже. Начитавшись форума, теперь даже не знаю стоит ли вообще затевать это в Европейке? Что посоветуете?

Що порадити Вам? ЖК - непоганий, інакше б не була інвестором (3 черги). Подобається концепція, планування квартири, затишні дворики. Не менш важливе те, що поруч будується торгівельно-розважальний центр. Обіцяють невеличкий ринок, то будемо очікувати.
Як бачите - будують, але повільно. Були пробеми, уповільнилось будівництво. Сподіваюсь, все вирішилось, тому як бачите зараз є будівельники.
Якщо читали всі репліки форуму, то вони завжди бувають недовольними, коли люди перебувають в стані очікування. Але коли отримують такі бажані ключі - то ніхто не гнівається.
Тому поміркуйте в родині та приймайте єдине правильне рішення для вашої родини. :) :) :)

Когда все хорошо то все молчат. Когда что-то плохо то сразу пишут об этом. Невозможно сделать правильный вывод только по комментариям
14 апр 2018 08:11
Цитата "Апельсина":
Як можна не скаржитись, якщо затримується здача будинку в експлуатацію?

Мы, перед покупкой, читали очень много разных отзывов, мониторили соцсеть жк и понимали, что застройщик сдает с задержками. И видели это. Еще мы ездили на стройку и понимаем, что дома строятся и сдаются. Т.е мы осознанно сделали этот выбор. Возможно и другие люди, понимая это все, тоже купили.
14 апр 2018 08:13
Цитата "Апельсина":
Невже знову будівельники святкують? Зараз чудова погода, світить сонечко, прекрасний час для будівельних робіт.

відгадайте загадку: коли введуть в експлуатацію третю чергу?

Может то вы так попали? Мы как не приедем, так всегда видим рабочих и стройку
14 апр 2018 15:55
Чому тоді менеджери обманюють потенційних інвесторів, існуючих інвесторів про реальні строки здачі будинків? Кажіть, так через два, а може через три роки здадуть. Я б придбала в іншого забудовника.
14 апр 2018 16:33
Цитата "Язик":
Чому тоді менеджери обманюють потенційних інвесторів, існуючих інвесторів про реальні строки здачі будинків? Кажіть, так через два, а може через три роки здадуть. Я б придбала в іншого забудовника.

Менеджеры не строители ,как им говорят ,так они ..
15 апр 2018 03:55
Цитата "Bukabu":

Может то вы так попали? Мы как не приедем, так всегда видим рабочих и стройку

а я как вложился, в декабре, так 2 раза сроки сдачи перенесли
15 апр 2018 08:20
Привет будущим соседям! Вчера красили фасад на первой секции 11 дома. Очень надеюсь что пойдут и дальше, все ждут такого же активного строительства и на других домах :)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .501503. . .580
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее