Подать объявление

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .242244. . .282
17 май 2017 12:31
Так и будет.
Думаю ключи нам дадут после решения всех юридических вопросов, а значит на 20.05.2017 никто ничего давать не будет, разве что тем кто все подписал и получил право собственности.
Тут уже нет смысла что-то гадать, в эту субботу все станет ясно.
17 май 2017 12:34
А котлы и счетчики, после подписания всех бумаг, они после этого ваши - вот вы за ними и смотрите :)
17 май 2017 13:33
ключи в субботу дадут, в воскресенье можно будет начинать ремонт - информация от моего менеджера
17 май 2017 13:56
17 май 2017 15:00
отлично..спасибо
на такой детплощадке и я играть буду )))))))
17 май 2017 15:13
Заборчик бы на дет.площадку....
17 май 2017 17:57
І я кажу що треба забор і лавочки для батьків ...
18 май 2017 10:57
Цитата "Ddd1714":
І я кажу що треба забор і лавочки для батьків ...


Доброго дня. Лавочки є по всій території комплекса, а також на дітячих майданчиках.
18 май 2017 14:27
Дуже дякую, а парканчик? )))
18 май 2017 16:25
Скоро 20.05. В долгожданном 3м парадном докрашивают стены, чё-то делают с лифтом, газовые счётчики не у всех. А вцелом красиво!
18 май 2017 17:02
Шановні, Вкладники, ЖК «Єсенін», запрошуємо Вас на відкриття ЖК та вручення ключів!
При цьому, наголошуємо, що газові котли вже встановлюються, будуть встановлені у всіх квартирах у місячний термін. Щодо сплати штрафних санкцій, повідомляємо наступне. Особа може бути притягнена до відповідальності, у разі порушення зобов'язання з її вини. Враховуючи те, що порушення строків мало місце у зв'язку із протиправними діями деяких представників ТГ, то відсутні підстави для сплати штрафних санкцій. Разом з тим, забудовник здійнив благоустрій території дорожчий та комфортніший, ніж було передбачено ПД!
19 май 2017 04:11
Цитата "Орлан Инвест":
Враховуючи те, що порушення строків мало місце у зв'язку із протиправними діями деяких представників ТГ, то відсутні підстави для сплати штрафних санкцій.

А хто такі ТГ і в чому їх протиправні дії? Поясніть, будь ласка.
19 май 2017 04:21
Територіальна Громада
19 май 2017 04:28
Я так розумію , під протиправними діями , Орлан має на увазі блокування робіт , встановлення наметів на будмайданчику, неодноразові безпідставні судові позови , що призводили до неодноразового призупинення робіт.Особливо уже стосується першого будинку.Я особисто інвестував в червні 2015 року.Перші півроку будівництва були схожі на екшн.
19 май 2017 06:37
Дорогие соседи!! Поздравляю НАС с окончанием стройки наших замечательных домов!!!! :poz: :bis: Хоть нам еще предстоит как минимум год кипиша с ремонтами, ЖЭКами и всякими такими делами, но мы все же первый этап пережили как бы тут не ругались)))) Так что запасаемся терпением, добротой к ближним и деньгами и начинаем второй этап с ремонтами)))) и да будет нам счастье в наших новых квадратных метрах!!!! :ura: :hb:
19 май 2017 07:39
Цитата "Орлан Инвест":
Шановні, Вкладники, ЖК «Єсенін», запрошуємо Вас на відкриття ЖК та вручення ключів!
При цьому, наголошуємо, що газові котли вже встановлюються, будуть встановлені у всіх квартирах у місячний термін. Щодо сплати штрафних санкцій, повідомляємо наступне. Особа може бути притягнена до відповідальності, у разі порушення зобов'язання з її вини. Враховуючи те, що порушення строків мало місце у зв'язку із протиправними діями деяких представників ТГ, то відсутні підстави для сплати штрафних санкцій. Разом з тим, забудовник здійнив благоустрій території дорожчий та комфортніший, ніж було передбачено ПД!

Так, тут згодна, благоустрій на 12+, величезне дякую!
19 май 2017 08:48
І чим він відрізняється від запланованого благоустрою території по проекту ?
Окрім "іменних" лавочок ? :)
19 май 2017 09:46
Цитата "Орлан Инвест":
Шановні, Вкладники, ЖК «Єсенін», запрошуємо Вас на відкриття ЖК та вручення ключів!
При цьому, наголошуємо, що газові котли вже встановлюються, будуть встановлені у всіх квартирах у місячний термін. Щодо сплати штрафних санкцій, повідомляємо наступне. Особа може бути притягнена до відповідальності, у разі порушення зобов'язання з її вини. Враховуючи те, що порушення строків мало місце у зв'язку із протиправними діями деяких представників ТГ, то відсутні підстави для сплати штрафних санкцій. Разом з тим, забудовник здійнив благоустрій території дорожчий та комфортніший, ніж було передбачено ПД!

Дуже вдячні за такий чудовий благоустрій!!!!!!!!!!!!Він значно красивіший,ніж планувалося))))
19 май 2017 12:06
хотелось бы знать,кто планирует до конца лета сделать ремонт и въехать в свою квартиру.Много ли таких?Мы планируем до августа вселиться.Очень бы хотелось,что бы соседи побыстрее въехали в свои квартиры,на форуме всем нужно было срочно получить ключи до нового года и заселиться, так как аренду платить нечем.А по факту,многие будут тянуть по 2-3 года не вселяясь.
19 май 2017 12:10
Мы планируем, настолько быстро, насколько сможем организовать минимальные удобства.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .242244. . .282
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx