Подать объявление

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .221223. . .282
14 март 2017 15:48
Цитата "Менеджер «Єсенін»":
Доброго дня)
До Вашої уваги пишу коротенький звіт по роботах, які ведуться на об'єкті.
1 будинок впевненими кроками прямує до здачі:
- 14.03 завезено плитку для підлоги, і вже 15.03 розпочнуться роботи по її укладанню;
- каркас під підвісну стелю готовий на всіх поверхах, встановлення модулів стелі розпочнеться після завершення робіт по підлозі;
- стіни в коридорі готові до фарбування, фінішні роботи розпочнуться після завершення робіт по підлозі;
- розпочато фінішні роботи по благоустрою прибудинкової території;
- вхідні групи в підїзди зроблено, остаточний завершений вигляд вони набудуть після благоустрою прибудинкової території;
- розведено і підключено водопостачання і каналізування по будинку;
- лічильники на газ встановлено, а на електрику і воду будуть встановлюватись з 29.03;

2 будинок:
- ведуться роботи по утепленню і фарбуванню фасаду будинку;
- встановлено всі вікна (в квартирах і місцях загального користування);
- встановлення вхідних девей в квартири розпочнется з 29.03;
- продовжуються роботи по вхідних групах в підїзди;
- в 1 і 2 підїзді квартири оштукатурено, в 3 і 4 підїзді ведуться внутрішньо квартирні оштукатурювальні роботи;
- з 20.03 буде здійснено розведення електрики в квартири і місця загального користування;
- з 20.03 будуть розпочаті роботи з будівництва систем внутрішнього газопостачання по будинку;
- розведено і підключено водопостачання і каналізування по будинку;
- з 29.03 буде встановлено і підключено водонасосні станції.


Що з котлами в першому будинку? Гроші здали ще в грудні 16 го року
14 март 2017 17:16
Цитата "Oks0804":


у меня вопрос - а водопостачання у нас не городское?? зачем водонасосные станции? или я может что то не правильно понимаю

Там какая то хрень с уровнями.
А что ж не пишут когда аппогей всего этого?! Когда ж торжественное вручение ключей, обоим домам одновременно?! :ded:
14 март 2017 17:21
Цитата "mov55555":


Що з котлами в першому будинку? Гроші здали ще в грудні 16 го року

а что у Вас за котлы по проекту? и за сколько покупали?
14 март 2017 17:57
Цитата "Halva7878":

Там какая то хрень с уровнями.
А что ж не пишут когда аппогей всего этого?! Когда ж торжественное вручение ключей, обоим домам одновременно?! :ded:

Ну если все будет как было написано выше то думаю в мае...
14 март 2017 19:14
Спасибо за отчёт!
14 март 2017 20:29
Круто. Можно такой отчет хотя бы раз в месяц? Спасибо
15 март 2017 07:44
Цитата "mov55555":


Що з котлами в першому будинку? Гроші здали ще в грудні 16 го року


Доброе утро! Котлы будут установлены перед вручением ключей. Потому что сейчас большой риск их установливать.
15 март 2017 09:11
Шановний наш забудовнику! Досить нам вже відео, надуманих звітів, які не виконуються та інших фантиків. Залиште їх собі. Ми всі тут дорослі люди і прекрасно розуміємо, що плитка і стелі це добре, але це також фінтіклюшки. Нас перш за все хвилюють життєво необхідні речі - це вода, газ та світло. Коли вони будуть в квартирах??? Від ваших відповідей типу "проводяться роботи" ми вже втомилися. Ми хочемо отримати своє житло. Ми хочемо знати коли нам передадуть квартири з ключами придатними для проживання або хоть у тому стані, який ви так красиво описали в акті. Конкретне питання КОЛИ??? і дайте таку ж конкретну відповідь в конкретній даті у числовому значенні!!!!
15 март 2017 10:34
Цитата "Манго1":
Шановний наш забудовнику! Досить нам вже відео, надуманих звітів, які не виконуються та інших фантиків. Залиште їх собі. Ми всі тут дорослі люди і прекрасно розуміємо, що плитка і стелі це добре, але це також фінтіклюшки. Нас перш за все хвилюють життєво необхідні речі - це вода, газ та світло. Коли вони будуть в квартирах??? Від ваших відповідей типу "проводяться роботи" ми вже втомилися. Ми хочемо отримати своє житло. Ми хочемо знати коли нам передадуть квартири з ключами придатними для проживання або хоть у тому стані, який ви так красиво описали в акті. Конкретне питання КОЛИ??? і дайте таку ж конкретну відповідь в конкретній даті у числовому значенні!!!!


а почему вы так уверены что отчеты надуманные и что работы не выполняются?
15 март 2017 10:47
Цитата "Oks0804":



Советую не обращать внимания на такие негативные сообщения.
Я каждый день общаюсь с нашим сантехником и мастером и работы делаются, пусть не так быстро, но все же сдвиг есть. Мне недавно перезвонили с орлана насчет теплого пола и на этой неделе будут его делать.
15 март 2017 10:53
Цитата "Mikolenko":



Советую не обращать внимания на такие негативные сообщения.
Я каждый день общаюсь с нашим сантехником и мастером и работы делаются, пусть не так быстро, но все же сдвиг есть. Мне недавно перезвонили с орлана насчет теплого пола и на этой неделе будут его делать.

как вам повезло что не залили пол)))а я к сожалению не успела((
15 март 2017 10:54
Цитата "Mikolenko":


Мне недавно перезвонили с орлана насчет теплого пола и на этой неделе будут его делать.

Зачем звонили, чтоб Вы присутствовали при заливке?
15 март 2017 10:59
Цитата "a_andru":

Зачем звонили, чтоб Вы присутствовали при заливке?

и мне звонили...а прозвон делают для того чтобы кто хочет теплый пол успел сделать его..и не ищите тут какого то подвоха или негатива)) как вы обычно любите делать))
15 март 2017 11:02
Цитата "Oks0804":

и мне звонили...а прозвон делают для того чтобы кто хочет теплый пол успел сделать его..и не ищите тут какого то подвоха или негатива)) как вы обычно любите делать))

Да не ищу я подвоха. Просто хочу уточнить детали.
Я если правильно понял, ТП делает не застройщик?
15 март 2017 11:53
Цитата "a_andru":

Да не ищу я подвоха. Просто хочу уточнить детали.
Я если правильно понял, ТП делает не застройщик?


до сдачи дома только бригада застройщика
15 март 2017 13:10
Цитата "Манго1":
Шановний наш забудовнику! Досить нам вже відео, надуманих звітів, які не виконуються та інших фантиків. Залиште їх собі. Ми всі тут дорослі люди і прекрасно розуміємо, що плитка і стелі це добре, але це також фінтіклюшки. Нас перш за все хвилюють життєво необхідні речі - це вода, газ та світло. Коли вони будуть в квартирах??? Від ваших відповідей типу "проводяться роботи" ми вже втомилися. Ми хочемо отримати своє житло. Ми хочемо знати коли нам передадуть квартири з ключами придатними для проживання або хоть у тому стані, який ви так красиво описали в акті. Конкретне питання КОЛИ??? і дайте таку ж конкретну відповідь в конкретній даті у числовому значенні!!!!

Действительно неужели нельзя назвать конкретные даты??? Мы не просим чего то сверх естественного от Вас, а хотим понимать на сколько ещё затянется сдача дома 🏡!!!
15 март 2017 13:12
Цитата "Oks0804":

как вам повезло что не залили пол)))а я к сожалению не успела((

А чому Ви так переживаєте?Я спілкувалася із знайомим будівельником.То він казав,що робити теплу підлогу можна і після стяжки,просто трошки дорожче буде,але не набагато.І я сама практикуючий дизайнер інтер'єру і скажу Вам що Ви навіть зможете потім вже точно з'ясувати де що у вас буде стояти,які меблі,і під ними (наприклад під диваном чи шафою)не класти теплу підлогу)А покласти саме там де буде вільна підлога,і де вона вам точно потрібна.
15 март 2017 14:45
Цитата "kate_10":

А чому Ви так переживаєте?Я спілкувалася із знайомим будівельником.То він казав,що робити теплу підлогу можна і після стяжки,просто трошки дорожче буде,але не набагато.І я сама практикуючий дизайнер інтер'єру і скажу Вам що Ви навіть зможете потім вже точно з'ясувати де що у вас буде стояти,які меблі,і під ними (наприклад під диваном чи шафою)не класти теплу підлогу)А покласти саме там де буде вільна підлога,і де вона вам точно потрібна.


ну если делать по верх стяжки то я подниму пол как минимум на 5 см...а если учесть что я хотела не по всей квартире его делать, то перепады пола меня такие не устраивают(( а снимать стяжку и заново ее заливать это дорого оч.
15 март 2017 18:54
Конечно после заливки никто теплый пол ложить не будет. Не рационально,это ж какой объем работ проделать надо!!! Цена на теплый пол до стяжки уж очень кусается.,а если еще и стяжку убирать.
15 март 2017 20:21
Електрична підлога робиться без проблем брати в матах вона йде прямо під плитку з врахуванням слою клея 5мм)І ніяку стяжку знімати не потрібно.І різниці в рівнях не буде. Я консультувалася з будівельною бригадою з якою працюю.Я просто вирішила написати, що існує ще й такий варіант, а кожен сам собі обирає і вирішує, як робити )
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .221223. . .282
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее