Подать объявление

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .139141. . .282
12 дек 2016 07:34
Цитата "Buch 86":
Что с разничой в размере у всех сошлось?

а что кому-то звонили по этому поводу? мне лично не звонили
12 дек 2016 07:49
Нам что то вообще ни по какому поводу не дзвонили. Ни за котлы, ни за оформление документов...первый дом.
12 дек 2016 08:13
была в воскресенье на стройке, но к сожалению не удалось попасть к себе в квартирку((( охранник сказал что в подъезде заливают стяжку...хотя на неделе перед этим звонила прорабу он сказал что без проблем приходите...по первому дому видела что центральный подъезд делали ступеньки...по второму как то печальненько все((
12 дек 2016 08:24
Цитата "ibeleiveicanfly":



Кто-то ошибся в выборе валюты. За оформление необходимо сдать триста долларов.


вот интересно надо именно в долларах сдавать? или все же эквивалент
12 дек 2016 08:30
Доброго ранку, сусідоньки!!!! І нам не дзвонили, але прочитавши на форумі що вже платять за котли, передзвонили ми самі. Нам сказали, що потрібно здавати за котли і на оформлення документів. Суми такі ж як на форумі. Звичайно дивно, що менеджери якось не поспішають з обзвоном....По метражу, у нас різниця в майже 1,5 м2 в меншу сторону:( але вже нічого не поробиш.
12 дек 2016 08:40
Цитата "Oks0804":


вот интересно надо именно в долларах сдавать? или все же эквивалент


я сдала в евро
12 дек 2016 08:47
Цитата "nadyk":
Доброго ранку, сусідоньки!!!! І нам не дзвонили, але прочитавши на форумі що вже платять за котли, передзвонили ми самі. Нам сказали, що потрібно здавати за котли і на оформлення документів. Суми такі ж як на форумі. Звичайно дивно, що менеджери якось не поспішають з обзвоном....По метражу, у нас різниця в майже 1,5 м2 в меншу сторону:( але вже нічого не поробиш.


Менеджери просто фізично не встигають всіх обзвонити. Мені дзвонив представник Орлану, але не мій менеджер
12 дек 2016 08:57
Цитата "ibeleiveicanfly":


я сдала в евро


я имела ввиду оформление квартир, не котел
12 дек 2016 08:59
Цитата "Oks0804":


я имела ввиду оформление квартир, не котел


сдала 300 долларов.
12 дек 2016 10:03
Цитата "nadyk":
Доброго ранку, сусідоньки!!!! І нам не дзвонили, але прочитавши на форумі що вже платять за котли, передзвонили ми самі. Нам сказали, що потрібно здавати за котли і на оформлення документів. Суми такі ж як на форумі. Звичайно дивно, що менеджери якось не поспішають з обзвоном....По метражу, у нас різниця в майже 1,5 м2 в меншу сторону:( але вже нічого не поробиш.

це в менеджера можна взнати про фактичну площу квартири?
12 дек 2016 10:11
Цитата "nadyk":
Доброго ранку, сусідоньки!!!! І нам не дзвонили, але прочитавши на форумі що вже платять за котли, передзвонили ми самі. Нам сказали, що потрібно здавати за котли і на оформлення документів. Суми такі ж як на форумі. Звичайно дивно, що менеджери якось не поспішають з обзвоном....По метражу, у нас різниця в майже 1,5 м2 в меншу сторону:( але вже нічого не поробиш.

а який тип квартири у вас?
12 дек 2016 10:32
Кому з першого будинку цікава площадь квартири, набирайте менеджера.
В мене теж вийшло на 0,93 метра менше, але я знала, що так буде, бо сама переміряла.
Гроші повернуть в той спосіб, яким ви оплачували. Якщо через банк, то на ваш рахунок.
12 дек 2016 12:04
у нас 1П.
12 дек 2016 12:05
дякую
12 дек 2016 12:41
Цитата "ibeleiveicanfly":
Кому з першого будинку цікава площадь квартири, набирайте менеджера.
В мене теж вийшло на 0,93 метра менше, але я знала, що так буде, бо сама переміряла.
Гроші повернуть в той спосіб, яким ви оплачували. Якщо через банк, то на ваш рахунок.


вот как то бы не хотелось меньше((( у вас каждого помещения по чуть чуть меньше или какого то одного?
12 дек 2016 13:11
Цитата "nadyk":
Доброго ранку, сусідоньки!!!! І нам не дзвонили, але прочитавши на форумі що вже платять за котли, передзвонили ми самі. Нам сказали, що потрібно здавати за котли і на оформлення документів. Суми такі ж як на форумі. Звичайно дивно, що менеджери якось не поспішають з обзвоном....По метражу, у нас різниця в майже 1,5 м2 в меншу сторону:( але вже нічого не поробиш.

Это в каком подъезде и какого дома?
12 дек 2016 21:32
Можливо нам не вірно пояснив наш менеджер - але чому зараз потрібно сплачувати за отримання права власності, це при тому що будівництво не завершено?!
Чи не значитиме отримання права власності - те, що Орлан не буде віповідати за завершення робіт по комплексу і відповідальність лягає на власників квартир?!
Комусь називали строки, коли будуть оформлятись договори чи це попередій збір коштів ?!
13 дек 2016 07:24
Цитата "Кастомер":
Можливо нам не вірно пояснив наш менеджер - але чому зараз потрібно сплачувати за отримання права власності, це при тому що будівництво не завершено?!
Чи не значитиме отримання права власності - те, що Орлан не буде віповідати за завершення робіт по комплексу і відповідальність лягає на власників квартир?!
Комусь називали строки, коли будуть оформлятись договори чи це попередій збір коштів ?!


оформление документов будет длиться не один месяц и только после сдачи дома в эксплуатацию..по 1му дома уже есть "декларація про готовність об’єкта до експлуатації", как мне сказал мой менеджер сейчас должна идти установка газовых труб, поставить котлы это дело пары дней.. и вроде как до конца декабря должно все завершиться..
13 дек 2016 09:37
Не може зрозуміти логіки.
Є незавершене будівництво, і Орлан пропонує офорлення права власності і кошти потрібно внести до 31/12/2016 (зі слів менеджера).
Чи оформлення права власності зараз можливе в добровільному порядку?
13 дек 2016 09:52
Главное на данном этапе не подписывать акт приема передачи вашей жил. площади, вот когда акт подпишите при не достроенном доме, тогда могут возникнуть проблемы с устранением недоделок от застройщика.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .139141. . .282
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее