Подать объявление

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .8385. . .282
27 авг 2016 14:57
А компот будет?)
27 авг 2016 14:59
Конечно !!!!
27 авг 2016 16:38
Свіжачок :)
Змін ззовні не дуже багато, але будівельники працюють.
27 авг 2016 17:04
Дякую за свіжі фото. В 1-му будинку мабуть ідуть внутрішні роботи, Крім звичайно зовнішнього утеплення будинку 😊
27 авг 2016 19:18
Пятый подъезд, приём-приём!
27 авг 2016 20:13
Цитата "Julia Ирпень":
Пятый подъезд, приём-приём!

:hi:
27 авг 2016 21:30
Цитата "Julia Ирпень":
Пятый подъезд, приём-приём!

На связи !!!!
29 авг 2016 07:58
Цитата "kuzyag":


У мене є знайомі перевірені хлопці, які робили мені три роки тому капітальний ремонт в квартирі.
Беруть не дешево, але роблять швидко, якісно і головне - не закладають прихованих платежів. Наприклад, пліточник не рахує окремо підрізку плитки, затирку швів, свердління отворів для розеток і т.п. - все входить у вартість метра квадратного.
Найматиму їх весною, коли робитиму ремонт на Єсеніна.
Вони працюють бригадою. У них є електрик, штукатур, пліточник, сантехнік.
Ще плюс хлопцям - вони не беруться за роботу, в якій вони не специ. Кондиціонер вони не стали вішати, а допомогли знайти спеціалізовану кантору.

Хто зацікавиться, пишіть в лічку.
З.І. Чіпляю фото свого ремонту.

СКАЖІТЬ будьласка, а чому зліва в унітазі стирчить шланг? і як цього уникнути? :)
29 авг 2016 08:08
Цитата "ibeleiveicanfly":

СКАЖІТЬ будьласка, а чому зліва в унітазі стирчить шланг? і як цього уникнути? :)

:) як один з варіантів, взяти унітаз з іншим видом підключення бачка (знизу)
29 авг 2016 08:08
Цитата "Werik":
Дякую за свіжі фото. В 1-му будинку мабуть ідуть внутрішні роботи, Крім звичайно зовнішнього утеплення будинку 😊


поштукатурили загальні коридори у третьому під*їзді, в інших не була )

Завезли тротуарну плитку (на фото).
29 авг 2016 08:10
Цитата "Werik":
Дякую за свіжі фото. В 1-му будинку мабуть ідуть внутрішні роботи, Крім звичайно зовнішнього утеплення будинку 😊


дякую за підказку :) вчилась на економіста, потихеньку перепрофілююся на будівельника ))) поки робила теплий пол і сантехніку, значно розширила словниковий запас )))) :faceoff:
29 авг 2016 08:20
Цитата "ibeleiveicanfly":


дякую за підказку :) вчилась на економіста, потихеньку перепрофілююся на будівельника ))) поки робила теплий пол і сантехніку, значно розширила словниковий запас )))) :faceoff:


та немає за що))) також звичайно як варіант, це інстальована система (це коли бачок знаходиться в стіні і сам унітаз кріпиться до стіни), але думаю це дорожче вийде
29 авг 2016 08:23
Цитата "Werik":


та немає за що))) також звичайно як варіант, це інстальована система (це коли бачок знаходиться в стіні і сам унітаз кріпиться до стіни), але думаю це дорожче вийде


по нинішнім цінам це дуже дорого )))) ще й простір додатковий краде підвісний унітаз :)
29 авг 2016 08:24
хто де ламінат вибирав та плитку? була в Агроматі, ужасное место,як на базарі )))) продавці різні , асортимент у всіх однаковий )))
29 авг 2016 08:43
Я присмаириваюсь к Леруа Мерлен. Ассортимент послабее чем в Эпике, но цены вкусные.
29 авг 2016 08:46
Цитата "Свідєтєль покращення":
Я присмаириваюсь к Леруа Мерлен. Ассортимент послабее чем в Эпике, но цены вкусные.


Везде можно поискать скидочные карты :) в Леруа мне мне ассортимент тоже скудным показался ( но приятно удивила услуга - бесплатного колорирования, это если стены и потолки будете красить )
29 авг 2016 09:47
По электрике: есть человек, может заняться нашими квартирами. Знаю лично, проработал с ним не один год.
С высшим образовпнием, спортсмен, соотв не бухает, порядочный. Я с ним уже договорился. Если что дам телефон, но нужно понимать сроки допуска к работам.
30 авг 2016 11:18
Уважаемые соседи, кто обратил внимание, заведен ли электропровод в квартиру?
30 авг 2016 11:21
И у кого какая есть информация касательно сроков установки входной двери? Мой менеджер говорит что не в курсе:) может Орлан подскажет? И по поводу вопроса - когда же все таки будет газ? :) Орлан, просим, просим ))
30 авг 2016 12:12
Цитата "ibeleiveicanfly":
И у кого какая есть информация касательно сроков установки входной двери? Мой менеджер говорит что не в курсе:) может Орлан подскажет? И по поводу вопроса - когда же все таки будет газ? :) Орлан, просим, просим ))
Як тільки знайдуть Головного Інженера :))))))))))))))
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .8385. . .282
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее