Подать объявление

ЖК Дніпровська Мрія | Галжитлобуд | ул. Сосюры, 6

ЗастройщикГалжитлобуд
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
91из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
11/22%
3/6%
8/16%
8/16%
20/40%
1. . .2931. . .40
28 ноя 2020 12:07
28.11.2020
28 ноя 2020 17:33
ХЗ реальним інвесторам буде спокійніше.
Я реальний інвестор, і від вашої писанини мені ніяк не спокійніше, а навпаки.Сприяти відділу продаж, впливати на них, ні я, ні ви не можете,як би вам цього не хотілось. Ви вже відлякали пару інвесторів своїм прогнозом, здається Карамболка, Дміртрій недавно 22.11. про ваш 22 рік писав. Дві квартири,-це 2-3 млн.грн. Лише за ці гроші, квартири третьої секції поштукатурити можна за два-три місяці легенько. Матеріал,- цемент, пісок, вода, -наймай людей, плати, люди зроблять. Які проблеми? Шановний, я не вперше купляю квартиру (і продавав теж), тому не вам мене вчити, що важливіше. Ось ваше повідомлення 15.11.2020 : "Я вже писав,що Мрія краще Дніпровського і Метрополії своїм місцерозташування і матеріалами з яких будують(простіше кажучи тим що будуть з цегли)саме тому я вибрав Мрію". Через 11 днів ви пишете: "запам'ятайте,ніяка штукатурка і цегла не зрівняється з вже зданим в експлуатацію будинком!".Якщо ви реальний інвестор, що у мене особисто викликає сумніви,-ви схожі на хлопця, який вирішив одружитись на Марії, за ресторан заплатив, всім розказав яка гарна його Марія, людей запросив, букет купив, іде до РАГСу,- назустріч йому Галина. Дивиться,- а в Галини груди більші... Повідомляю, в цьому зданому будинку ще є багато квартир, продаєте в Мрії по переуступці,- ідете робити ремонт там.Скажіть який тип планування, знайомі думають купляти в Мрії, якщо буде дешевше відділу продаж (ціни з липня виросли), можливо й допоможу продати.Вам добре і нам на одного панікуючого екстрасенса меньше..



Ви чи не розумієте що я пишу,чи вдаєте що не розумієте? Добре,я поясню вам на ваш манер,може хоч тоді до вас дійде.
Більше пів року тому вирішив ХЗ одружитися(купити квартиру)але от біда, майже всі дівчата ще не готові до одруження,скажімо не вміють готувати(недобудовані).І от знайомиться ХЗ з Мрією,дівчина наче не погана,мала свої деякі переваги з поміж інших,але як і всі зі своїми мінусами,та ще й каже йому,одружись на мені,а я обіцяю що місяців за вісім,навчусь готувати і на додачу зроблю собі татуювання із твоїм іменем(місця для кондиціонерів).Трошки повагавшись ХЗ все таки одружується на ній,платить як ви кажете за ресторан.Але проходить майже пів року і починає помічати хз,що Мрія його не вчиться готувати так як обіцяла,взагалі не так і судячи з темпів навчання,навчиться ще не скоро.Щей до того,татуювання робити відмовилась.Мало того,вона ще підсилає друзів,які говорять,що нащо те тату,без нього ще ліпше,та й те що не вчиться готувати так як обіцяла це не проблема.Тай сама мрія не є вже такою ввічливою як була до заміжжя,на питання чому ж так помалу, тільки відповідає що треба було не одружуватись.Ось в цей момент і зрозумів хз що мабуть тоді,зробив помилку,повівся на примарні обіцянки і що інші дівчата між якими він обирав(ЗА ПЛЮС МІНУС ЦЮ САМУ ЦІНУ,В ОДНІЙ ЦІНОВІЙ КАТЕГОРІЇ!!!) вже майже навчилися готувати,а деякі вже і вміють. І переваги Мрії вже не здаються такими переконливими(((
Так що шановний,те що вам підказує серце,що начебто мають прискоритись, це звісно добре і можливо ваш внутрішній голос ніколи не помилявся і ви йому вірите на сто відсотків,,але цього мало.Якщо вам є що протиставити статистиці РЕАЛЬНИХ ТЕМПІВ, наголошую,РЕЗУЛЬТАТАМ ЗРОБЛЕННОЇ РОБОТИ(якась КОНКРЕТНА ІНФОРМАЦІЯ,можливо розмова з керівництвом фірми,чи з кимось з центрального відділу продажів)то милості прошу,з радість її вислухаю,а ваші здогадки я вже почув,дякую,я поважаю кожну точку зору,але вірю тільки фактам і цифрам.
Тепер щодо відлякування клієнтів.Я за прозорий ринок і хочу щоб людям казали правду,а не те, що вони хочуть почути.Щоб людям надавали достовірну інформацію.Щоб людини самі могли вибрати,що їм важливіше-час, місцерозташування,матеріали і тд і тп...
З приводу квартири- 1Д за 37 її віддав би
29 ноя 2020 14:18

ХЗ: Ви чи не розумієте що я пишу,чи вдаєте що не розумієте? Більше пів року тому
Ви чи самі забули коли, що і де ви писали (може пишете ще десь на інших форумах і заплутались). Нагадаю, 12.08.2020 10:23 ви написали, що стали інвестором першої секції, одразу вас почав хвилювати термін здачі. З того часу ви регулярно, практично кожного дня, щось пишете, рахуєте, то для вас головне місце матеріали, то термін здачі.Не потрібно мати математичні здібності, щоб порахувати,що з 12.08.2020 більше, як півроку не пройшло (діліть на два).Мені не серце підказує, я вам показую фото, який був будинок, коли ви могли купляти квартиру, і який він зараз, як кажуть лікарі,- динаміка позитивна, і ви певно теж замітилирізницю, виходячи з вашої ціни. Шкода, що ваше серце вам нічого не підсказало (поганий ясновидець). Для вас у всьому винна Марія,- їжу довго готує, дешеве тату ( https://prom.ua/ua/p1282903804-izgotovlenie-dekorativnyh-fasadnyh.html?&primelead=My4yNw ) на лобі (фасаді), не зробила, хоча я не чув , що вона сказала, що робити не буде (люди кажуть). Вартість корзини від 700грн.,- коли я купляю машину за 1млн., мені кажуть, що є така ж на 700грн. дешевша, але буде в сірому кольорі,-я всерівно візму ту, що мені подобається. Я вже на вас стільки часу потратив, що міг заробити на дві корзмни (одна для вас). Марія готує вам смачний і правильний плов, з м"ясом, його потрібно ватири, довго варити, але ж ви самі їй заважаєте,-газ скручуєте на мінімум, ще й кричите на неї, що ти світиш газом, приправ насипала, щоб всі бачили і чули, що ти їсти вариш? Галина взяла дешевший рис, замість м"яса кинула щіпку родзинок (їх й варити не потрібно і вони дешевші за м"ясо), трошки цукру, "плов готовий",-каже. Дієтичний плов за цю саму ціну +, но не -чоловікові Галини плов вийшов дорожчий, вона собі тихенько заначку зробила. Галина вже плов зварила,- хозяйка,- кажете ви, й наколка у неї є, на грудях. Але ми вже знаєм, які у неї груди, тому ця наколка розтягнулась, був метелик, став слон. Але розлучатись з Марією ви не хочете, вірніше, як би й не проти, якщо доплатити вам 5 тисяч. Я маю сестру-близнючку , їх ціну знаю. Планування підходить, але ви хочите дорожче, чим у забудовника, хто у вас її купить? Квартиру на 3-му поверсі (що продають всі агенства) в кінці вересня я міг купити за 848000 грн. (ще маю номер телефону, збереглась переписка, можу уточнити безпосередньо у продавця, не АН, якщо цікаво), за цей час якщо ціна й змінилась,- думаю не суттево. Я купив квартиру видову, більшу і дешевшу. То чому ви хочете 37? По переуступці у вас ніхто не купить дорожче забудовника до тих пір, доки є квартири у забудовника (ще комусь переуступку потрібно заплатити).Такий прозорий ринок, і не потрібно мені розповідати, що ви за людей переживаєте, щоб лиди самі вибирали і т.д.,- люди й без вас самі вибирають і головним для них є не наша писанина. Не зрозуміло, хто за вас вибирав, якщо вам немає де жити, для вас головним був термін здачі,- потрібно було купляти в зданому будинку. Ви можете продати нічого не втративши, Мрія будується кожен день (неділя 16.15,-хлопці працюють на фасаді, екскаватор на паркінгу, машини їздять) ціна зростає. Але ж ви, альтруїст і борець за прозорий ринок, хочете заробити кругленьку суму за декілька місяців. Для того, щоб щось продати,- потрібно було щось купити. Ви або не хочете продати, або нічого не купляли в Мрії і просто тут щось пишете з відділу продаж Дніпровського, чи надієтесь, що ринок у нас не прозорий? https://dom.ria.com/uk/realty-prodaja-kvartira-kiev-dneprovskiy-vladimira-sosyury-ulitsa-17410445.html?r_audience=partners_buyers&r_campaign=feed_cpc&r_medium=feed&r_source=lun.ua&utm_campaign=external_rank_3&utm_medium=referral&utm_source=flatfy.ua&utm_term=374569697

30 ноя 2020 04:54
Fistani

ЧИТАЙТЕ УВАЖНО МОЇ ПОВІДОМЛЕННЯ!!!
Наголошую УВАЖНО!!!!
12.08 я написав що НЕДАВНО став інвестором Мрії,це не означає що це відбулося в цей день і не означає що вчора і не означає що місяць тому.Так мене з самого початку хвилюють темпи і зараз нічого не змінилося,вони мене теж хвилюють і до нині. Я не писав що Мрію зовсім не будуть!Фасадні роботи роблять(може не такими темпами як хотілося,але роблять)а от внутрішні роботи практично відсутні!!!Саме на цьому я наголошував. Один поверх за місяць,це дуже мало.І то,це один поверх за місяць тільки в першій секції,в другій і третій взагалі нічого. І скориставшись не хитрими підрахунками я і припустив що термін здачі буде десь в 22.Саме з приводу цього були мої повідомлення.А ви мені тут пишете м'яко кажучи якісь нісенітниці,про весілля,автомобілі і так далі, пишете що ні, я відчуваю вони додадуть в темпі,тому я вам і писав,що одних ваших відчуттів мало, буде якась конкретна інформація з цього приводу, обов'язково її вислухаю....
З приводу ціни.На момент купівлі,долар коштував не так як зараз,а на купівлю я міняв американську валюту,з того така ціна.
Моя ситуація з проживанням, мені звісно приємно що вона вас турбує,але це м'яко кажучи,не ваше діло,від слова-зовсім!
Пишу я стільки повідомлень,тому що мушу такім як ви,все по десять разів розжовувати...
30 ноя 2020 09:06
Странно...
Прочёл отзыв "ХЗ" пошёл читать отзывы застройщика к нему на сайт... чёт там по другому скорость работы описывают... по крайней мере штукатурят по 10 этажей(хотя я могу чуть ошибиться) и комуникации тянут... и чуть больше месяца понадобилось чтоб утеплить и покрасить фасад первой секции со стороны Дарницкой площади.
Про какое затягивание Вы говорите?
30 ноя 2020 18:44
Pauchtok

Что значит -штукатурят по 10 этажей,но я могу ошибаться???Это что то вроде,я не читал до конца,так глянул что на второй секции оштукатуренно 10 этажей и написал,или может,я почитал до конца,но не понял,или может,я почитал до конца,понял,но пишу лишь бы писать???
Посмотрите их отчёты и посмотрите за сколько месяцев эти 10 этажей были оштукатуренны. Та и с фасадом вы не перегибайте,с ним ситуация получше,но уж никак не чуть больше месяца.Они начали в начале сентября,а закончили красить первые полосы совсем недавно.Так что тут больше,чем ваших - чуть больше месяца)



Кстати сегодня выложили свежий отчёт за ноябрь. Тенденция та же. Первая секция по оштукатуриванию без изменений вообще,по электричеству и водоснабжению все тот же один этаж в месяц. Вторая секция плюс один этаж по оштукатуриванию. Третья по внутренним работам, уже привычно-ничего!!!
Возможно!
Заехала одна фирма(имеется в виду,одна фирма на электричество,одна на оштукатуривание, и одна на сантехнику) и будет делать все секции по очерёдно, сначала первую, потом вторую и затем третью.Другого объяснения почему не делается паралельно электричество и водоснабжение на второй и ничего абсолютно на третьей у меня попросту нет...
30 ноя 2020 20:08
Рідко читаю тут, а пишу ще рідше.
Хочу погодитись з ХЗ..... Робота ведеться дуже повільно, причина: бо немає грошей у забудовника. І надія лише на те, що перетягнуть з іншого об"єкта, щоб добудувати Мрію.
Щоб інвестори не відчували зраду, то я теж інвестор, купувала в квітні 2019 року. Дуже шкодую, чесно! Бо за цей період часу, вклавшись в іншому об"єкті, який вже здано в експлуатацію, заробила б не меньше 10 тис уо. А так лише втратила. Тепер лише чекати і сподіватись, що через рік хоча б здадуть.
Про паркінг: якщо він описаний одним пусковим комплексом, то ДАБІ не приймуть об"єкт без нього!!!
Повірте, знаю, як приймає ДАБІ, бо сама в нерухомості вже дуже багато років.
Купувала в Мрії, бо живу поряд і брала квартиру для дитини, щоб і він був поряд. Тепер дякую тим львівським колегам, які божились, що все буде вчасно і що все надійно.
Ніяк не наганяю на інвестора смуток, бо я теж не хочу втрачати те, що заробила власною працею і вклала в цей будинок.
01 дек 2020 00:14
ЕленаХмель вы пока дописали до конца сообщение уже и забыли с чего начинали. Вы уже определитесь - для ребенка брали или под перепродажу.
01 дек 2020 14:04
Я брала для сина квартиру, яка мала ввестись в експлуатацію в 4 кварталі 2020 року. Квартира не ввелась!
Якби купила в об"єкті, в якому працюю, то вже перепродала б і заробила на готову квартиру в тому місці, де мені більше підходить. Так зрозуміліше?
Не шукайте зради в моєму повідомленні!
Складається враження, що в цьому об"єкті купували сліпі інвестори із якоїсь секти, які постійно пишуть хвалебні оди забудовнику. Або гарно працює маркетинг. Ніби не бачите, що робота ведеться дуже повільно, що строки обіцяні не витримуються.
01 дек 2020 15:28
Рідко читаю тут, а пишу ще рідше.
Хочу погодитись з ХЗ..... Робота ведеться дуже повільно, причина: бо немає грошей у забудовника. І надія лише на те, що перетягнуть з іншого об"єкта, щоб добудувати Мрію.
Щоб інвестори не відчували зраду, то я теж інвестор, купувала в квітні 2019 року. Дуже шкодую, чесно! Бо за цей період часу, вклавшись в іншому об"єкті, який вже здано в експлуатацію, заробила б не меньше 10 тис уо. А так лише втратила. Тепер лише чекати і сподіватись, що через рік хоча б здадуть.
Про паркінг: якщо він описаний одним пусковим комплексом, то ДАБІ не приймуть об"єкт без нього!!!
Повірте, знаю, як приймає ДАБІ, бо сама в нерухомості вже дуже багато років.
Купувала в Мрії, бо живу поряд і брала квартиру для дитини, щоб і він був поряд. Тепер дякую тим львівським колегам, які божились, що все буде вчасно і що все надійно.
Ніяк не наганяю на інвестора смуток, бо я теж не хочу втрачати те, що заробила власною працею і вклала в цей будинок.

Олено, у Ваших зауваженнях є протиріччя які їх дискредитують і наводять на певні думки, а саме:
Цифри взяті незрозуміло звідки, мета інвестиції перепродаж, чи для дитини, якщо багато років у нерухомості то добре знаєте що раніше обіцяного майже ніхто не здає.
Більш того з Ваших власних слів Ви є співробітником відділу продажу у іншому жк і поперше - це є не етично поливати брудом своїх конкурентів (які ще нічого не затримали а ваші здогадки то є не об’єктивна думка а лише припущення), по друге чому не інвестували у свій же жк а пишете погане зі свого відділу продажу на мрію?!
01 дек 2020 19:07
Я брала для сина квартиру, яка мала ввестись в експлуатацію в 4 кварталі 2020 року. Квартира не ввелась!
Якби купила в об"єкті, в якому працюю, то вже перепродала б і заробила на готову квартиру в тому місці, де мені більше підходить. Так зрозуміліше?
Не шукайте зради в моєму повідомленні!
Складається враження, що в цьому об"єкті купували сліпі інвестори із якоїсь секти, які постійно пишуть хвалебні оди забудовнику. Або гарно працює маркетинг. Ніби не бачите, що робота ведеться дуже повільно, що строки обіцяні не витримуються.


Складається враження, що в цьому об"єкті купували сліпі інвестори із якоїсь секти - это вы о ком :))??? Вы себя не уважаете и это плохо
01 дек 2020 22:01
Доброго времени суток, я интересуюсь Галабудом в качестве второго жилья для расширения. Интересует в том числе горячее водоснабжение, оно на автономной котельне. Тут есть плюсы и минусы, так вот, подскажите пожалуйста по этой котельне:

1. Она как-то фигурирует в ваших инвест-договорах на квартиры?
(мне дали типовой договор, там указано всё, канализация, холодная вода, отопление, электрика, всё, кроме подачи/подогрева горячей воды от автономной котельни)

2. В сданных секциях Галабуда, ЖК Бережанского и ЖК Боговутивського, хоть где-то уже запущена такая котельня? Если да, то выдерживаются ли температурные параметры и какова стоимость куба горячей воды — лучше ли и дороже ли в сравнении с централизованной водоподачей? Выгодно ли..

3. Известен ли тип котла, возможно известны какие-то технические характеристики, на какой срок эксплуатации он расчитан? Через какое-то количество лет жильцам придётся сбрасываться на починку/замену этой надомной котельни — мне интересно, сколько лет беспечной жизни..


Ещё один важный апект по Водоканалу. Жильцы близлежащих домов жалуются на недостаточный напор холодной воды и на плохой водоотвод/канализацию. Там вроде бы им соорудили напороповышающую подстанцию (или насосы), но помогает мало. Дома и трубы у них, вероятно, старые.... но вот вопрос: достаточного ли сечения труб сети Водоканала в том месте для того, чтобы запитать водой такую огромную махину в 3 секции, 25 этажей, 500 с лишним квартир —— да ещё вода понадобится для превращения её в горячую в надомной автономной кательне, а это не мало.

Ну и последнее, не смущает ли вас близость Дарницкой ТЭЦ..... что-то вроде пары киллометров от Днепровской Мрии. Высота трубы этой ТЭЦ, если я правильно разобрался, сопоставима с этим комплексом. Западной стороне, наверное, все равно, а востоку может доставаться гарь и копоть.

Всем благодарен за ответы и надеюсь развеять свои сомнения.
02 дек 2020 08:13
Могу ответить по поводу ТЭЦ. Изучала экологию в университете.


ТЭЦ постоена давно, а значит при строительстве учитывалась роза ветров. И чаще всего ветер дует не в сторону ЖК. А если и дует, то не воздух обычно не стоит на месте и выбросы быстро развеиваются по Киеву.

Но!
Все таки выбросы есть и тут на качество воздуха буду влиять такие факторы как качество топлива и состояние фильтров, которые нам, к сожалению не известны. Есть нюанс, что эта ТЭЦ может работать как на угле так и на газу. На газу, конечно лучше для экологии, но это зависит, к сожалению, не от нас. А если качество угля не очень, то достается и Дарнице, и Познякам, и Харьковскому массиву...

С практической точки зрения, качество воздуха в Киеве впринципе не очень. И не из-за этой ТЭЦ, а, к сожалению, из-за пробок и машин (((. В не зависимости от того, где бы вы хотели приобрести жилье,я бы рекомендовала вам поставить фильтры или очистители воздуха в квартиру. Может жителям этого района просто они слегка более критичны, чем остальным.
02 дек 2020 09:42
Цитата "mahag":
Доброго времени суток, я интересуюсь Галабудом в качестве второго жилья для расширения. Интересует в том числе горячее водоснабжение, оно на автономной котельне. Тут есть плюсы и минусы, так вот, подскажите пожалуйста по этой котельне:

1. Она как-то фигурирует в ваших инвест-договорах на квартиры?
(мне дали типовой договор, там указано всё, канализация, холодная вода, отопление, электрика, всё, кроме подачи/подогрева горячей воды от автономной котельни)

2. В сданных секциях Галабуда, ЖК Бережанского и ЖК Боговутивського, хоть где-то уже запущена такая котельня? Если да, то выдерживаются ли температурные параметры и какова стоимость куба горячей воды — лучше ли и дороже ли в сравнении с централизованной водоподачей? Выгодно ли..

3. Известен ли тип котла, возможно известны какие-то технические характеристики, на какой срок эксплуатации он расчитан? Через какое-то количество лет жильцам придётся сбрасываться на починку/замену этой надомной котельни — мне интересно, сколько лет беспечной жизни..


Ещё один важный апект по Водоканалу. Жильцы близлежащих домов жалуются на недостаточный напор холодной воды и на плохой водоотвод/канализацию. Там вроде бы им соорудили напороповышающую подстанцию (или насосы), но помогает мало. Дома и трубы у них, вероятно, старые.... но вот вопрос: достаточного ли сечения труб сети Водоканала в том месте для того, чтобы запитать водой такую огромную махину в 3 секции, 25 этажей, 500 с лишним квартир —— да ещё вода понадобится для превращения её в горячую в надомной автономной кательне, а это не мало.

Ну и последнее, не смущает ли вас близость Дарницкой ТЭЦ..... что-то вроде пары киллометров от Днепровской Мрии. Высота трубы этой ТЭЦ, если я правильно разобрался, сопоставима с этим комплексом. Западной стороне, наверное, все равно, а востоку может доставаться гарь и копоть.

Всем благодарен за ответы и надеюсь развеять свои сомнения.


Котельная будет. Какая именно и какие Там будут стоять котлы и насосы в моём договоре(а он такой же по сути как и типовый) не прописано, да и признаться честно мне не особо это важно, для меня важно чтоб этот весь комплекс работал, а это в большой части зависит от монтажа и обслуживания.
Жильцы оплачивают обслуживание своих котелен постоянно - это заложено в тариф, и в случае домовой котельной эти суммы меньше чем у Централизованных котелен
Какая будет горячая вода по стоимости? - Хотите экономить - ставьте бойлер, это наиболее дешовый вариант, так как вода приготовленная по месту всегда лучше(вы греете её лишь тогда и до той температуры какую хотите) да и в принципе бойлер в нынешних реалиях нужен
По водоканалу... Опять же ориентируясь на свой опыт жизни в другом доме... Так вот Централизованного давления воды хватает только на пару этажей, дальше всё равно воду докачивают "Домовые" насосы, то есть за давление воды в нашем доме будут отвечать насосы которые находятся в нашем же доме, а от города зависит лишь чтоб хватило объёма воды в подающей трубе и хватило объёма канализации для отвода стока но эти вопросы в основном уже к Градостроителю. Но мне кажется раз разрешение на строительство есть - то всё должно быть хорошо.
02 дек 2020 12:41
Я брала для сина квартиру, яка мала ввестись в експлуатацію в 4 кварталі 2020 року. Квартира не ввелась!
Якби купила в об"єкті, в якому працюю, то вже перепродала б і заробила на готову квартиру в тому місці, де мені більше підходить. Так зрозуміліше?
Не шукайте зради в моєму повідомленні!
Складається враження, що в цьому об"єкті купували сліпі інвестори із якоїсь секти, які постійно пишуть хвалебні оди забудовнику. Або гарно працює маркетинг. Ніби не бачите, що робота ведеться дуже повільно, що строки обіцяні не витримуються.

Олено із "сектою хвалебних од" Ви путаєте якусь іншу гілку, об'єктивно у жк який Ви представляєте та увірвались сюди піарити і хейтити Мрію що як вказано вище порушує Вашу порядність і професійну етику відбулася затримка у рік, це видно по скріншоту нижче (обіцяли 4 квартал 2019 по факту ключі люди отримують у 4 кварталі 2020 року).
Врахочуючи той факт що там жк в кілька разів менше (10 поверхів), газоблочні, без підземного паркінгу а також те що на Мрії згідно договора (ящко Ви взагалі його читали) зазначено що введення будинку в експлуатацію заплановано протягом 3х місяців після орієнтовного завершення спорудження будинку + місяць оформелння власності - виходить 30 квітня 2021 (це якщо не буде зовсім ніякої затримки) то Ви явно дезінформуєте людей, не зрозуміло з якою метою, було б краще винонувати кожному свою роботу і не лізти в чужу, не треба будь ласка тут рекламувати свій жк за межами міста у полі біля траси і робити наклеп на Мрію у якій ще немає факта затримки, прислухайтесь будь -ласка. Дякую!
02 дек 2020 14:14
Секта свидетелей Мрии / ОП Галжитлобуда пытается заткнуть рот всем кто с ними не согласен. И отрицает очевидный факт того, что ЖК явно просрочен и явно на большой срок, пусть день формальной сдачи еще не наступил.
Угомонитесь, пожалуйста. Смиритесь, что альтернативная точка зрения существует и здесь она тоже будет присутствовать.
02 дек 2020 18:42

Varyaa и Pauchtok, благодарю Вас за ответы. Если ещё кто-нибудь сможет добавить, буду признателен.

Наверное стоит задать этот же вопрос на форуме Бережанского, любопытно, у них в сданной секции уже поставили котёл, работает?

Pauchtok, Вы верно заметили, что локальный нагрев более эфективный. Только бойлеры это вещь тоже довольно затратная и долго нагревают. У людей счета за электрику больше 500 кВт выходят.

Просто заявлена автономка, а как-то ни у кого нету опыта использования... быть может есть опыт у других ЖК, там поинтересоваться...


Могу ответить по поводу ТЭЦ. Изучала экологию в университете.


ТЭЦ постоена давно, а значит при строительстве учитывалась роза ветров. И чаще всего ветер дует не в сторону ЖК. А если и дует, то не воздух обычно не стоит на месте и выбросы быстро развеиваются по Киеву.

Но!
Все таки выбросы есть и тут на качество воздуха буду влиять такие факторы как качество топлива и состояние фильтров, которые нам, к сожалению не известны. Есть нюанс, что эта ТЭЦ может работать как на угле так и на газу. На газу, конечно лучше для экологии, но это зависит, к сожалению, не от нас. А если качество угля не очень, то достается и Дарнице, и Познякам, и Харьковскому массиву...

С практической точки зрения, качество воздуха в Киеве впринципе не очень. И не из-за этой ТЭЦ, а, к сожалению, из-за пробок и машин (((. В не зависимости от того, где бы вы хотели приобрести жилье,я бы рекомендовала вам поставить фильтры или очистители воздуха в квартиру. Может жителям этого района просто они слегка более критичны, чем остальным.





Котельная будет. Какая именно и какие Там будут стоять котлы и насосы в моём договоре(а он такой же по сути как и типовый) не прописано, да и признаться честно мне не особо это важно, для меня важно чтоб этот весь комплекс работал, а это в большой части зависит от монтажа и обслуживания.
Жильцы оплачивают обслуживание своих котелен постоянно - это заложено в тариф, и в случае домовой котельной эти суммы меньше чем у Централизованных котелен
Какая будет горячая вода по стоимости? - Хотите экономить - ставьте бойлер, это наиболее дешовый вариант, так как вода приготовленная по месту всегда лучше(вы греете её лишь тогда и до той температуры какую хотите) да и в принципе бойлер в нынешних реалиях нужен
По водоканалу... Опять же ориентируясь на свой опыт жизни в другом доме... Так вот Централизованного давления воды хватает только на пару этажей, дальше всё равно воду докачивают "Домовые" насосы, то есть за давление воды в нашем доме будут отвечать насосы которые находятся в нашем же доме, а от города зависит лишь чтоб хватило объёма воды в подающей трубе и хватило объёма канализации для отвода стока но эти вопросы в основном уже к Градостроителю. Но мне кажется раз разрешение на строительство есть - то всё должно быть хорошо.
03 дек 2020 03:40
В Бережанском котельная не работает, УК не принимает ее из-за недоделок.
04 дек 2020 12:06
В Бережанском котельная не работает, УК не принимает ее из-за недоделок.

понятно. Недоделки, надеюсь, преодолимы и будут доработаны.

Вообще, ГалаЖитлоБуд довольно лихо строит, за какие-нибудь пару лет и комплекс готов. Оно и понятно, застройщик не обременён многочисленными долгостроями. Но помимо коробок зданий, основная работа это всё-таки внутренние разводки и отделка.

Что мне удалось узнать конкретно по Мрии:

— три свечки Мрии уже выстроены вместе с крышей;
— внутренние разводки сделаны только в половине первой секции, а в двух других даже не начаты;
— сейчас выстраивают подземный паркинг и, как я понимаю, пока его не закончат, внутренняя отделка секций будет затруднена.

Сроки готовности и сдачи комплекса, вероятно, будут отодвинуты. Но это общее место практически всех новостроек и, наверное, в данном случае не страшно.

Ещё, что привлекает моё лично внимание, так это надомная котельная. Дарницкая ТЭЦ совсем рядом и логично было бы подключить горячую воду по централке. Почему от этого отказались, видимо не тянут сети... так наверное. С другой стороны, их там не так много, они совсем близко к ТЭЦ и переложить их на более мощные было бы вариантом вполне осуществимым. Но запланирована автономка, которую ГалаЖитлобуд в городе Киеве пока ни в одном из своих комплексов не запустил.
05 дек 2020 11:27
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2931. . .40
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее