Подать объявление

ЖК Dibrova Park | Диброва Парк | IB Alliance | ул. Северо-Сырецкая

ЗастройщикIB Alliance, PROFINVEST
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 24 003 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
186из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 20.
12/60%
2/10%
2/10%
2/10%
2/10%
1. . .1113. . .95
10 сен 2019 13:08
Цитата "ingprom":
Добрый день! подскажите много людей было сегодня в ОП?

Я мимо них пару раз в неделю на работу езжу. Хотела зайти пообщаться. Примерно в половине десятого утра. Была очередь человек пять при двух работающих менеджерах. Решила не ждать, просто попросила у девушки пример договора.
Насколько я поняла, уже оформляют договора. Или готовятся оформлять. Ксерили чьи-то документы.
10 сен 2019 14:39
Цитата "_Alexandro_":

Откуда информация, на Lunе генподрядчиком ЖК Варшавский плюс указаны ТОВ «Діпроінбуд» и ТОВ «Мoнолiт Будсервic». По Стандарт Констракшин нашел только замороженный обьект на ул. Дегтяревской 25А


Давайте так. 1. не верьте всему, что написано. Пример ЖК Грейт, документы оформлены на "монолит будсервис". Но фактических работ не ведут и отношения не имеют. 2. Я работаю в строительной отрасли, и немного знаком с данным рынком и с клиентами на рынке. И уже писал, что IB Alliance не вызывает у меня сомнений. Стандарт Констракшин имеет на сегодня, как генподрядчик, много строек по городу Киеву. Куда там ноги растут, не знаю пока...
Вообще, застройка этого района напрямую связана со строительством метро, поскольку паевые взносы от данной земли уходят на его реализацию. Документально не смогу подтвердить, но разговоры такие ведутся уже давно
10 сен 2019 15:47
Привіт всім!
Взяли текст договору і до нього є запитання.
Сам договір звучить як "Попередній договір купівлі-продажу квартири №_"
Хоча по-ідеї має бути інвест.договір. Я інвестор, а вони забудовник. Квартири ж ще немає - що вони мені будуть продавати????

Далі по тексту: "предметом договору є укладення сторонами в майбутньому Договору купівлі-продажу об"єкта."
10 сен 2019 17:33
Погуглите, что такое предварительный договор, тогда понятнее станет. Слишком много писать, проще найти и почитать. Если очень кратко, то это нечто типа договора о задатке. Оговаривается цена (с корректировкой) и срок (ориентировочный). Застройщик получает в право собственности квартиру и затем продает ее Вам уже по основному договору (право собственности).
10 сен 2019 17:34
Цитата:
Привіт всім!
Взяли текст договору і до нього є запитання.
Сам договір звучить як "Попередній договір купівлі-продажу квартири №_"
Хоча по-ідеї має бути інвест.договір. Я інвестор, а вони забудовник. Квартири ж ще немає - що вони мені будуть продавати????

Далі по тексту: "предметом договору є укладення сторонами в майбутньому Договору купівлі-продажу об"єкта."

Только что закончил читать текст договора. Попередній договір как раз и подразумевает укладення в майбутньому основного договору купівлі-продажу, який за своєю сутністю (істосні усови) має відповідати попередньому договору.
(Стаття 635. Попередній договір
1. Попереднім є договір, сторони якого зобов'язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором.
Законом може бути встановлено обмеження щодо строку (терміну), в який має бути укладений основний договір на підставі попереднього договору.
Iстотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства.
Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена,- у письмовій формі.
2. Сторона, яка необгрунтовано ухиляється від укладення договору, передбаченого попереднім договором, повинна відшкодувати другій стороні збитки, завдані простроченням, якщо інше не встановлено попереднім договором або актами цивільного законодавства.
3. Зобов'язання, встановлене попереднім договором, припиняється, якщо основний договір не укладений протягом строку (у термін), встановленого попереднім договором, або якщо жодна із сторін не направить другій стороні пропозицію про його укладення.
4. Договір про наміри (протокол про наміри тощо), якщо в ньому немає волевиявлення сторін щодо надання йому сили попереднього договору, не вважається попереднім договором.).
У мене інше питання, хто є стороною (Сторона 1) договору не вказано, питання оплати "рівними частинами" (п. 4.3.1.2) для меня тоже не понятно, если я беру в рассрочку квартиру, почему не могу платить не равными частями, а например большими чем в договоре.
Раздел про расчет платежа (формулы) пытался понять, но видимо нужно читать с утра на свежую голову)).
10 сен 2019 17:41
Не смущает?
КИЇВРАДА ПРОПОНУЄ ВВЕСТИ МОРАТОРІЙ НА НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ
10 сен 2019 18:03
Чому ж не договір інвестування?
Є досвід.
І податків менше
10 сен 2019 18:29
Цитата "060Сев":
Привіт всім!
Взяли текст договору і до нього є запитання.
Сам договір звучить як "Попередній договір купівлі-продажу квартири №_"
Хоча по-ідеї має бути інвест.договір. Я інвестор, а вони забудовник. Квартири ж ще немає - що вони мені будуть продавати????

Далі по тексту: "предметом договору є укладення сторонами в майбутньому Договору купівлі-продажу об"єкта."

Поделитесь пожалуйста текстом договора
10 сен 2019 19:07
Цитата "baloo-30":
Не смущает?
КИЇВРАДА ПРОПОНУЄ ВВЕСТИ МОРАТОРІЙ НА НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ

аналогічні думки виникли, коли сьогодні читала цю новину... це виходить що всі-всі будівництва на квартал повинні заморозити повністю роботи?
10 сен 2019 19:22
Цитата "baloo-30":
Не смущает?
КИЇВРАДА ПРОПОНУЄ ВВЕСТИ МОРАТОРІЙ НА НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ
10 сен 2019 19:27
Цитата "_Alexandro_":

У мене інше питання, хто є стороною (Сторона 1) договору не вказано, питання оплати "рівними частинами" (п. 4.3.1.2) для меня тоже не понятно, если я беру в рассрочку квартиру, почему не могу платить не равными частями, а например большими чем в договоре.
Раздел про расчет платежа (формулы) пытался понять, но видимо нужно читать с утра на свежую голову)).

Конечно, же Вы можете платить бОльшими частями, чем в договоре!
К примеру, "рівними частинами" у Вас получается 15тыс в месяц. А Вы, к примеру, в сентябре месяце готовы оплптить сразу 40тыс.
Вот Вам эти сорок и зачтутся, как 15 за сентябрь + 15 за октябрь + 10 за ноябрь. А потом в октябре можете не платить вообще, а в ноябре доплатить только недостающие пять.
То есть, все Ваши переплаты засчитываются как равные платежи в счет будущих месяцев.
10 сен 2019 20:03
Цитата "Anettta":

аналогічні думки виникли, коли сьогодні читала цю новину... це виходить що всі-всі будівництва на квартал повинні заморозити повністю роботи?


Дія цього рішення не поширюється на випадки: нового будівництва або реконструкції об’єктів соціальної, інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів, що перебувають в аварійному стані, а також тих, що будуються чи реконструюються на замовлення органів держвлади або місцевого самоврядування на землях державної чи комунальної власності.

А поскольку заказчиком является ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ"
значит все ОК
10 сен 2019 20:16
Цитата "blaugranas":
10 сен 2019 20:22
Народ, цей договір - "попередній договір купівлі-продажу квартири" це і є "договор бронювання квартири"?
Чи ні?
Чи правильно я розумію, що за ним я купую готове житло в зданому домі?
11 сен 2019 05:25
Цитата "060Сев":
Чому ж не договір інвестування?
Є досвід.
І податків менше
для инвесторов да, а для застройщика не факт.
Вообще, конечно, эти предварительные договора держатся на честном слове. Куча рисков, нет защиты от двойных продаж, по сути гарантий никаких. Только возврат средств возможен. Без каких либо санкций для застройщика, а так оно и есть, это просто выглядит так, что инвестор дает застройщику взаймы на 2-3 года сумму. Получится и все построится - ок, нет, значит можешь забрать свои деньги обратно. Понятно, что уже в гривне по непонятному курсу, с потерей времени и прибыли (недополученной и потраченных на аренду средств и т. д.). Если застройщик не обанкротится конечно.
11 сен 2019 05:29
Цитата "060Сев":
Народ, цей договір - "попередній договір купівлі-продажу квартири" це і є "договор бронювання квартири"?
Чи ні?
Чи правильно я розумію, що за ним я купую готове житло в зданому домі?

Нет.
Готовое жилье покупается по основному договору. Предварительный это договор о заключении основного, когда это станет возможным (у застройщика появится право собственности)
11 сен 2019 05:37
Цитата "baloo-30":


Дія цього рішення не поширюється на випадки: нового будівництва або реконструкції об’єктів соціальної, інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів, що перебувають в аварійному стані, а також тих, що будуються чи реконструюються на замовлення органів держвлади або місцевого самоврядування на землях державної чи комунальної власності.

А поскольку заказчиком является ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ"
значит все ОК

Так там же не сказано, что если госпредприятие, то ок.
Там говорится, что `органів держвлади або місцевого самоврядування`.
Так что НЕ ОК.
И жилые дома как раз ПОПАДАЮТ ПОД МОРАТОРИЙ
11 сен 2019 05:56
Пахнет большим обломом (. Стройка новых ЖК может остановиться, так и не начавшись, как минимум до конца года.
11 сен 2019 09:09
Віталій Кличко:
"Інформація тільки з’явилася, а вже багато маніпуляцій щодо мораторію на нове будівництво, який планує запровадити столична влада. Цікаво, що деякі "експерти" та народні депутати об’єднались навколо інтересів забудовників і почали нагнітати паніку.
Хочу наголосити: якщо Київрада ухвалить таке рішення, стосуватиметься воно виключно нової забудови та документів на неї. Тобто, йдеться про те, що до нового року не розпочинатимуть зводити нові житлові, комерційні об‘єкти (крім соціальної інфраструктури).
Розпочатого законного будівництва чи об‘єктів, що мають бути законно введені в експлуатацію, мораторій не стосуватиметься. Об’єкти, які зводяться без документації, або щодо яких документація скасована - в експлуатацію введені не будуть."

Виникає питання, Діброву уже розпочали будувати?
11 сен 2019 09:43
Цитата "blaugranas":
Виникає питання, Діброву уже розпочали будувати?

пару сторінок тому тут було відео станом на 7.09 начебто риють котлован для 2-го будинку. Якщо чесно, то та ямка, яка начебто вже вирита для 1-го будинку, якось на котлован слабо змахує, ну хіба що ракурс такий.
Знати б які критерії "будівництво розпочате"...
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .1113. . .95
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее