Подать объявление

ЖК "Перспектива", ул. Т. Драйзера, 40 - "Київмонтажбуд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 125.
74/59%
14/11%
18/14%
9/7%
10/8%
1. . .4749. . .55
17 ноя 2016 17:32
Цитата "Logic":

... сказала учётная запись с сегодняшней регистрацией и двумя высравшими сообщениями в жк без документов.

та пусть себе люди медитируют)) ну что им остается, если надежды на отопление для уже сделавших ремонт и заселившихся тают с каждым днем?
23 ноя 2016 13:10
Цитата "Kompanetss":
Я инвестор данного дома.Уже заканчиваю ремонт.В доме все хорошо.Электричество,вода,лифт все есть.В доме проживает постоянно семей 15-20,остальные делают ремонт и довольно активно,днем дом гудит,машину сложно поставить.Так что все ок.На новЫй год планирую вселиться.Кому интересно могу встретится и все показать,пишите.P.S."Ботам" из форума привет. :)

добрый день
Интересует возможность встретится посмотреть. Живу в 5 минутах на ул Лаврухина, подскочу в любой момент.
23 ноя 2016 13:29
Цитата "julson":

та пусть себе люди медитируют)) ну что им остается, если надежды на отопление для уже сделавших ремонт и заселившихся тают с каждым днем?

https://kievcity.gov.ua/news/43020.html
25 ноя 2016 05:01

Як тут більшість "експертів" би не хотіла, а Перспективу таки прибрали із загального списку "Войцеховського" із сайту Київської адміністрації
https://kievcity.gov.ua/news/43020.html

Тож при певних ризиках їх цінова пропозиція й надалі залишається найкращою по Києву і це 100% факт, плюс реальність така, що ризики присутні зараз всюди.

А тепер ще трохи фактів, оскільки на відміну від "експертів" я заходив до них в офіс декілька тижнів тому.
1. 2-у секцію хочуть здати на початку 2017 року, в тому, що це так буде, сумніватися не доводиться, для цього достатньо зайти на сайт і подивитися за ходом будівництва, у будь-якому варіанті я не думаю, що це буде пізніше 1 кварталу.

2. Цікавився опаленням, на кінець жовтня його не було, але начебто цим питанням займалися і в листопаді мали встановити систему автономного опалення для першої секції, що мало здешевити його вартість від централізованого, як по факту підключення, так і по факту оплати споживачами.

3. Для підключення 2-ої секції до опалення ресурси є, але скоріш за все на першому етапі заселення це буде не рентабельно, через брак мешканців.

4. Документів на квартири на кінець жовтня ще не було, оскільки будинок ще не має своєї адреси, по мірі вирішення цього питання мешканці їх отримають.

Тож на базі цих фактів, я й надалі схильний вважати, що попри низку деяких технічних проблем, це одна із найбільш привабливих пропозицій, але зрештою всі секції будуть успішно добудовані, не дивлячись на всіх місцевих експертів і їх бажання, щоб це будівництво закрилося.

25 ноя 2016 05:53
И земле отвод есть под данный ЖК ?
Сколько строек не ВОЙЦЕХОВСКОГО по Киеву стоят ?
Все судебные дела решены в пользу ЖК ?
Я надеюсь , что все разрешиться в положительную сторону, НО за какое время и какой кровью!
25 ноя 2016 10:06
Цитата "metros":
Як тут більшість "експертів" би не хотіла, а Перспективу таки прибрали із загального списку "Войцеховського" із сайту Київської адміністрації
https://kievcity.gov.ua/news/43020.html

Тож при певних ризиках їх цінова пропозиція й надалі залишається найкращою по Києву і це 100% факт, плюс реальність така, що ризики присутні зараз всюди.

А тепер ще трохи фактів, оскільки на відміну від "експертів" я заходив до них в офіс декілька тижнів тому.
1. 2-у секцію хочуть здати на початку 2017 року, в тому, що це так буде, сумніватися не доводиться, для цього достатньо зайти на сайт і подивитися за ходом будівництва, у будь-якому варіанті я не думаю, що це буде пізніше 1 кварталу.

2. Цікавився опаленням, на кінець жовтня його не було, але начебто цим питанням займалися і в листопаді мали встановити систему автономного опалення для першої секції, що мало здешевити його вартість від централізованого, як по факту підключення, так і по факту оплати споживачами.

3. Для підключення 2-ої секції до опалення ресурси є, але скоріш за все на першому етапі заселення це буде не рентабельно, через брак мешканців.

4. Документів на квартири на кінець жовтня ще не було, оскільки будинок ще не має своєї адреси, по мірі вирішення цього питання мешканці їх отримають.

Тож на базі цих фактів, я й надалі схильний вважати, що попри низку деяких технічних проблем, це одна із найбільш привабливих пропозицій, але зрештою всі секції будуть успішно добудовані, не дивлячись на всіх місцевих експертів і їх бажання, щоб це будівництво закрилося.

Свежие факты на конец ноября:
1-я секция не имеет документов на ввод в эксплуатацию
1-я секция не имеет почтового адреса
Инвесторы 1-й секции даже теоретически не могут получить право собственности, потому что дом полностью не законный.
В первой секции нет отопления
В большей части дома застройщик даже батареи не ставил (Кто-то установил за свой счет, но они холодные пока)
Из трех лифтов, в доме есть только один, двух физически нет.
Вывод: 1-я секция не здана.

Говорить про привлекательность комплекса и перспективы достройки следующих секций - это больше похоже на издевательство
25 ноя 2016 10:26

Вы можете самостоятельно наблюдать над судебными действиями вашего застройщика;1) Открываете ЕРСР //reyestr.court.gov.ua/
2) Задает поиск ООО Глобал строй 3,регион Киев для удобства ставите упорядочение по дате. Как видите перспектива на "Перспективу" отсутствует...

25 ноя 2016 13:10
В отделе продаж сказали что отопление до 8-го этажа уже есть; так что проверяйте..
25 ноя 2016 16:20
Цитата "masiv9":
В отделе продаж сказали что отопление до 8-го этажа уже есть; так что проверяйте..

Да?)) А мне рассказывали басню что до седьмого)) при это люди там живущие об этом не в курсе. Им сказали что оно уже было но поломалось)
26 ноя 2016 02:20
Це все дешева лірика, бо із цим будівництвом якраз все доволі зрозуміло, є судові позови лише щодо невідповідності класу будівництва, і де не стоять питання законності. Є проблеми із отриманням документів на квартири, але 1-а секція введена в експлуатацію і в ній живуть люди, які у будь-якому варіанті отримають свої документи.
Скоро введуть в експлуатацію 2-у секцію, всі квартири у якій вже давно продані і яку активно добудовують.
Гадаю, так само не буде проблем і з 3-ою секцією потім, вартість метра в якій складає лише 13.000 грн на сьогоднішній день.

А тепер головне питання до супер "експертів", чи може хтось запропонувати, якусь реальну альтернативу в даному ціновому сегменті із перспективою отримати подібне житло в Києві за рік-другий, ще й з можливістю розстрочки?
26 ноя 2016 10:59
Цитата "metros":
Це все дешева лірика, бо із цим будівництвом якраз все доволі зрозуміло, є судові позови лише щодо невідповідності класу будівництва, і де не стоять питання законності. Є проблеми із отриманням документів на квартири, але 1-а секція введена в експлуатацію і в ній живуть люди, які у будь-якому варіанті отримають свої документи.
Скоро введуть в експлуатацію 2-у секцію, всі квартири у якій вже давно продані і яку активно добудовують.
Гадаю, так само не буде проблем і з 3-ою секцією потім, вартість метра в якій складає лише 13.000 грн на сьогоднішній день.

А тепер головне питання до супер "експертів", чи може хтось запропонувати, якусь реальну альтернативу в даному ціновому сегменті із перспективою отримати подібне житло в Києві за рік-другий, ще й з можливістю розстрочки?


Вы действительно свято верите в то, что написали?
Слава Богу, что я не инвестировал денег в вашу стройку, иначе ответил бы в другой форме. А ведь люди инвестировали.
26 ноя 2016 18:15

[quote="metros"]Це все дешева лірика, бо із цим будівництвом якраз все доволі зрозуміло, є судові позови лише щодо невідповідності класу будівництва, і де не стоять питання законності.... ........................................ ........... - НІ, НЕ ТАК ШАНОВНА наша "тролля", чи ввідділ продажу.. Вчитаємось уважно, та прочитаємо постанову суду, тут вам чорним-по білому сказано не "про невоеідповідність класу буд-цтва, а про незаконність прав оренди.." Ви хоч би ознайомились з постановою суду, перед тим як "троллітьь"..
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Глобал Строй-3" до Київської міської ради, на стороні відповідача - Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації про визнання права на оренду, визнання договору укладеним залишити без розгляду.//reyestr.court.gov.ua/Review/61999158

02 дек 2016 03:20
Я цікавлюся цим будівництвом виключно тому, що в нього інвестували гроші мої знайомі, і тому я вболіваю за них та інших інвесторів, щоб всі вони отримали свої квартири, а от який ваш інтерес, чому така зацікавленість, щоб ще одне будівництво закрилося, а люди залишилися без грошей і квартир, я щось геть не бачу логіки?

Попри фінансові складності, бюрократизм, хабарі і так далі, ведеться будівництво за надто доступними цінами, але чомусь "експертам" це не подобається.
Власне, у мене вже давно складається враження, що тутешні "експерти" абсолютно не зацікавлені у здешевленні і доступності житла для наших громадян, і виключно чекають і прагнуть на повернення часів коли метр коштував 1500-2000 у.о.?
02 дек 2016 03:52
А ось ще один жах тутешніх "експертів", це саме той кран, який вже забрали і будівництво далі вже не мало йти, ви не повірите, але його знову поставили і схоже таки буде ще й 4-та секція із дуже низькими цінами, від чого тут когось аж колотить, але головне, що виходить, що бариги знову не зароблять, а багато нормальних людей зможуть купити собі квартири по нормальним цінам
https://perspektiva-house.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/IMG_6316.jpg
02 дек 2016 04:12

КОНЕЧНО!!! Репа О.Н кинул Жемчужину Троещины, а нас думаете "пронесёт"?? Ну-ну.. Читайте и вникайте внимательно; Деловепером(управляющей организацией)над ЖК Перспектива,ЖК Шевченковский квартал и ЖК Краевид является //ron-stone.com.ua/, во главе Репа О.Н - бывший учредитель Жемчужины Троещины...

02 дек 2016 04:59
Якийсь дитячий садок, це до чого було, вас чимось образили, у вас якісь проблеми в житті, ви інвестували у Перлини, що вас так зачепило, що Перспектива таки попри всі палки в колеса таки добудує будинок і багато людей отримають житло?

І ще раз для тих хто трохи не в'їхав, мене тут ніхто кинути не може, тому я поки від того чи добудують об'єкт, чи ні, не виграю, не програю, а то мої знайомі можуть, хоча в добудові 2-ої секції я вже не сумніваюся, в принципі і 3-я секція вже також вселяє оптимізм.

Стосовно Перлин, раз вам так болить, скажу, що я також стою на стороні тих інвесторів, які зараз опинилися у підвішеному стані, і бажаю, щоб було знайдено прийнятне рішення із добудови цього об'єкту та інших проблемних об'єктів.
02 дек 2016 05:11
Цитата "metros":
Якийсь дитячий садок, це до чого було, вас чимось образили, у вас якісь проблеми в житті, ви інвестували у Перлини, що вас так зачепило, що Перспектива таки попри всі палки в колеса таки добудує будинок і багато людей отримають житло?

І ще раз для тих хто трохи не в'їхав, мене тут ніхто кинути не може, тому я поки від того чи добудують об'єкт, чи ні, не виграю, не програю, а то мої знайомі можуть, хоча в добудові 2-ої секції я вже не сумніваюся, в принципі і 3-я секція вже також вселяє оптимізм.


Стосовно Перлин, раз вам так болить, скажу, що я також стою на стороні тих інвесторів, які зараз опинилися у підвішеному стані, і бажаю, щоб було знайдено прийнятне рішення із добудови цього об'єкту та інших проблемних

Вы так и не ответили на вопрос :"Вы считаете что Репа О.Н "кинул" Жемчужину Троещины, а нас не "кинет"??, нам повезёт типа?? или вы считаете что Перспектива не относится к ??
02 дек 2016 05:31
Я вам абсолютно нічого не винний, і не зобов'язаний відповідати на ваш дитячий садок і ваші переживання мене якось не особливо обходять.

Я бачу, що вам важко зрозуміти просту річ, що на відміну від більшості псевдо-експертів, які начебто в курсі справ по всім об'єктам, мене цікавить лише хід будівництва конкретного об'єкту, за яким власне я і спостерігаю, при чому я це можу робити з вікна свого будинку, а не видавати із себе також супер юриста і робити оцінку із судових витягів, хоча із цікавості я і їх детально читаю, щоб бути максимально в курсі всіх подій.

Зате, заради цікавості, я зайшов на інший об'єкт Рон-Стону, "Шевченківський Квартал" і з фотографій бачу, що і він будується, що мабуть також в плюс "Перспективі", тож дякую за цю додаткову оптимістичну інформацію. Ще й здається там також прийнятні ціни по 15.000 грн., а ще об'єкт повністю законний, тож рекомендую тим, кому той район більше підходить.
02 дек 2016 06:49
Цитата "metros":
Привіт, шановні Тролі!

Я так розумію, що окрім бла-бла-бла, ніхто так і не зміг назвати жодної подібної альтернативи, щось слабенько, як для "експертів", тут взагалі є реально хтось окрім маси тролей?

Але мене цікавить також інше питання.
Я цікавлюся цим будівництвом виключно тому, що в нього інвестували гроші мої знайомі, і тому я вболіваю за них та інших інвесторів, щоб всі вони отримали свої квартири, а от який ваш інтерес, чому така зацікавленість, щоб ще одне будівництво закрилося, а люди залишилися без грошей і квартир, я щось геть не бачу логіки?

Попри фінансові складності, бюрократизм, хабарі і так далі, ведеться будівництво за надто доступними цінами, але чомусь "експертам" це не подобається.
Власне, у мене вже давно складається враження, що тутешні "експерти" абсолютно не зацікавлені у здешевленні і доступності житла для наших громадян, і виключно чекають і прагнуть на повернення часів коли метр коштував 1500-2000 у.о.?

ДОРОВ!
Моя история проста.
С женой ездил в первую секцию, смотрел , когда было всего пять этажей. Не устроил земле отвод. Подыскивал вариант и в в конце 15 нашел ЖК 7Я в Счастливом, точнее рекламу о начале строительства. В марте 16 вложился по 9500 за квадрат, через два месяца начинаю ремонт.

Интересно земле отвод уже получен на ЖК ПЕРСПЕКТИВА?
02 дек 2016 07:00
Не хотел я пока про это писать, но разозлила меня тролля "metros", поэтому видно пришло время и вам подключаться.. Значит мы являемся инвесторами Шевченковского квартала, как и вы Перспектива относимся к Ron-Stone, т.е к Репе О.Н, который "кинул" Жемчужину Троещины .Разрешительные документы на строительство имеет только 1-я секция, все остальные 3 разрешения не имеют, судятся уже 3 года как и ваша Перспектива..Мы сделали запрос в ДАБИ по поводу сдачи в эксплуатацию 1-й секции (временные коммуникации от застройщика как и у вас, нас не устраивают). Пришёл ответ.., что дом может быть сдан в эксплуатацию(соответственно и право властности), когда будут достроены все секции.. Т.е в одном доме на три подъезда (застройщик называет их секциями), по отдельности подъезды не сдаются.. ВВод дома в эксплуатацию, возможен, только при завершении строительства всех подъездов..Поэтому советуем вам сделать соответствующий запрос в ДАБИ, о реальной возможности введения в эксплуатацию секций независимо друг от друга в одном строящемся доме.. Если у вас будет такой ответ как и у нас (уверен на 99%), то давайте объединятся, подключайтесь к нам "гуртом и батька легше быть.." Планируем это действие на весну, с привлечением телевидения,СМИ и т.д
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .4749. . .55
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее