Подать объявление

ЖК "Перспектива", ул. Т. Драйзера, 40 - "Київмонтажбуд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 125.
74/59%
14/11%
18/14%
9/7%
10/8%
1. . .5153. . .55
29 сен 2017 06:36
Господа, я инвестор ЖК Шевченковский квартал. Нужно нам объеденять усилия, дабы как то выскочить из этого болота.
23 окт 2017 13:47
Цитата "ZGA":
Кто в курсе что улучшилось раз в списке ее нет? Потихоньку Стройки Войцеховского начинают узаканивать разными путями. Киеврада этому способствует.



А можна взнати - які забудови Войцеховського вже вдалось узаконити "разними путями"?
07 ноя 2017 10:56
Еще ни одна. Но в процессе. Многие создали Кооперативы и ОСББ и за свой счет достраивают дома. Остальные по переименовывали свои ЖК на другие и их достраивают, либо снова собирают деньги с доверчивых инвесторов. Правда не знаю, на сколько нужно быть сейчас наивным, что б в них покупать квартиры. Хотя наверное есть те, которые любят пить шампанское и могут рискнуть потому как за квадрат от 10000 грн в Киеве просят. и они наверное будут в более выгодном положении, потому как доллар, врятли снова взлетит в 3 раза. А достроить по тому же алгоритму скорее всего смогут потому как по подсчетам возможно это будет все таки выгодней чем оставить не дострой учитывая что себестоимость эти же 10000 грн\м2.(клас эконом) Они будут условно строить сами себе и никто на этом не будет зарабатывать. Если сами все будут контролировать.
07 ноя 2017 13:25

из последних новостей:
почтового адреса не будет. а значит не будет и коммуникаций постоянных и права собственности законного.

"Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просив:
- зобов'язати Деснянську районну у місті Києві державну адміністрацію присвоїти об'єкту будівництва по вул. Теодора Драйзера, 40 в Деснянському районі міста Києва поштову адресу відповідно до поданого клопотання.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 06 вересня 2017 року скасувати в частині задоволених позовних вимог та прийняти в цій частині нову постанову, якою у задоволенні позову відмовити.

//reyestr.court.gov.ua/Review/69795989

14 ноя 2017 09:52
Подскажите коммуникации к 1-1 и 2-й секции подключены городские. (особенно интересует подача тепла) ? Какова стоимость обслуживания дома и сколько оплачиваете за отопление?
14 ноя 2017 11:45
8-()
15 ноя 2017 07:48
Забудовнику уже насправді глибоко начхати на людей, він з прокуратурою уже все "порєшал" - отримав 5 років з відстрочкою виконання (тобто буде спати дома на мякій постелі, у дорогій кроваті купленій за людські гроші.
А інвесторам може сказати - робяти - я за те, що вас кинув уже поніс кримінальне покарання, а відтак - тепер я нікому нічого не должен.
І більш нічого він робити не буде.
Хоча, як на мою думку, питання не однозначне. А що Кличко і його молода команда протягом 2014-2016 років нічого не знали про цей самострой? Чи ДАБІ про нього нічого не знали? Чи прокуратура нічого не знала? І всі спохватились лише в 2017 році?
Вони мали зупинити шахрая-забудовник аще тоді - і врятувати інвесторів (я не виправдовую лохів-інвесторів, які не перевіривши всі документи віддали свої гроші невідомо кому).
Але, люди, прості інвестори все ж не фахівці, а в профільних структурах КМДА і ДАБІ працюють фахівці і саме вони мали вчасно розібратись і вжити всіх заходів для зупинення незаконного будівництва і інформування інвесторів про аферу. Проте не зробили цього. Відтак, добрих 50% вини лежить на київській владі і ДАБІ - а віддуватись за все будуть лише інвестори.
Як на мене, це не зовсім справедливо
17 ноя 2017 20:45
Цитата "Александр Дядюк":
Як на мене, це не зовсім справедливо

Так, по справедливості, з інвесторів потрібно стягнути кошти на знесення самобудов та приведення захопленої землі до початкового стану, бо вони фінансували злочинців, а от же є співучасниками.
17 ноя 2017 21:18
Цитата "l-m":

Так, по справедливості, з інвесторів потрібно стягнути кошти на знесення самобудов та приведення захопленої землі до початкового стану, бо вони фінансували злочинців, а от же є співучасниками.


Можна і так сказати, але хіба це заперечує те, що я написав вище?
Припустимо, що інвестори також співучасники злочину забудовника (бо фінансували, хоча скоріш несвідомо). Я з цим абсолютно згоден, але, якщо вони й злочинці то в цій "банді" вони лише на дрібних другорядних ролях.
Головними "бандитами" - є київська міська влада і продажні прокурори, які багато років знали що ця забудова незаконна і своєю бездіяльністю покривали її.
Якби ви знали, скільки скарг я написав в прокуратуру ще в 2012-2013 роках щодо незаконного будівництва аферистом Войцеховським ЖК "Перлина Троєщини" і якби ви знали скільки отримав відповідей з прокуратури, що - "за результатами проведеної перевірки, підстав для прокурорського реагування немає"?!
Як ви думаєте, хоч один з тих прокурорів, які покривали Войцеховського у цій і десятках інших незаконних забудов сидить у тюрмі?
Якби не так - всі успішно пройшли люстрацію або пішли на "заслужену" і жирну пенсію.
Те ж саме з тими чиновниками КМДА, які все це беззаконня покривали - може хоч один жує тюремну баланду?
А якби вони не покривали ці забудови і вчасно та належно виконували б свою роботу то ці незаконні забудови можна (і треба) було зупиняти ще на початкових етапах - тоді б і інвестори в халепу не попадали б і незаконних будівництв не було б.
А так чиновники і прокурори покривали ці незаконні забудови, даючи можливість забудовникам-аферистам продавати всі чи майже всі квартири, а коли з будівництва вже були зняті всі гроші (і поділені між забудовником, київськими чиновниками і прокурорами), то тут всі рєзко просипаються і - а я яй, о йо йой, а я така затуркана, така затуркана, раніш нічого і не бачила". І глазки такі удівльонні - начебто вони вперше почули про цю незаконну забудову.
То чому за все мають віддуватись лише інвестори, а не ті, на кому лежить 90% вини?
18 ноя 2017 19:28
Теперь только на бога стоит надеяться. Инвестирование в фирму Войцеховского было тупостью изначально, любой думающий головой это понимал.
Теперь же, при лучшем раскладе, придётся достраивать и узаконивать своими силами. Если же будет арест имущества (при иске любого инвестора), то гаплык...
12 март 2018 12:46

Это же нужно было додуматься объединить канализацию с ливнестоками. Я думаю за такое нужно садить.
Хотя в нормальном провавом государстве наверное и посадили бы.
Витік нечистот на Троєщині ліквідували за допомогою поліції
https://vechirniykiev.com.ua/news/vytik-nechystot-na-troyeshchyni-likviduvaly-za-dopomohoyu-politsii

Интересно как там сейчас жильцы в ведра по нужде ходят? Кто-то вкурсе?

12 март 2018 13:13
Цитата "EDS":
Теперь только на бога стоит надеяться. Инвестирование в фирму Войцеховского было тупостью изначально, любой думающий головой это понимал.
Теперь же, при лучшем раскладе, придётся достраивать и узаконивать своими силами. Если же будет арест имущества (при иске любого инвестора), то гаплык...


Сейчас к сожалению многие фирмы взяли за пример принцип работы Войцеховского. "Безнаказанность порождает еще большее зло"
26 март 2018 09:44
Цитата "Povezlo":
Это же нужно было додуматься объединить канализацию с ливнестоками. Я думаю за такое нужно садить.
Хотя в нормальном провавом государстве наверное и посадили бы.
Витік нечистот на Троєщині ліквідували за допомогою поліції
https://vechirniykiev.com.ua/news/vytik-nechystot-na-troyeshchyni-likviduvaly-za-dopomohoyu-politsii

Интересно как там сейчас жильцы в ведра по нужде ходят? Кто-то вкурсе?


замяли дело. Сделали латку в асфальте как было.
27 март 2018 07:52
Заглушку поставили, наверное
А может и в правду замяли, путь какашкам Десну
27 март 2018 08:35
Цитата "yankiev ":


замяли дело. Сделали латку в асфальте как было.
:faceoff:

О, жителям Трояка теперь будет гораздо приятней купаться в Десёнке. Свежие фекалии в реке - круто... :shuffle:
27 март 2018 09:34
Цитата "EDS":

О, жителям Трояка теперь будет гораздо приятней купаться в Десёнке. Свежие фекалии в реке - круто... :shuffle:


Было столько надежд, что "Гангрена УКО" не доберется до нашего района. Но нет. Растет, гадит и пахнет. Пока администрация Деснянского района живет на откатах.
"Перспектива", "Жемчужина Троещины", "Район", "Прага" и уже "Прага 2", "Slove Sky". Кто следующий?
04 апр 2018 20:34
Продам 1-к квартиру в 3 секции, 12 этаж, 42.55 м2. Без комиссии. Продажа от собственника по переуступке. Торг.
05 апр 2018 06:22
Цитата "Инвестор ЖК ":
Продам 1-к квартиру в 3 секции, 12 этаж, 42.55 м2. Без комиссии. Продажа от собственника по переуступке. Торг.

Даю 500 USD при условии, что вы единственный владелец данной квартиры. :)
14 апр 2018 17:51
В старый люк гадить не дали - вырезали новый.
На фото стрелкой указано место старой врезки.

Общий вид удручающий
15 июнь 2018 16:58

ну что ж. суд предписал снести

Зобов'язати товариство з обмеженою відповідальністю «Глобал Строй-3» (02225, м.Київ, вул.Теодора Драйзера, будинок 40, код ЄДРПОУ 37117755), товариство з обмеженою відповідальністю «Українська будівельна компанія «Укрсоцбуд» (02156, м.Київ, вул.Братиславська, будинок 14-Б, код ЄДРПОУ 34635681), товариство з обмеженою відповідальністю «Київмонтажбуд» (02154, м.Київ, проспект Воз'єднання, буд.21, літера Б, приміщення №8, код ЄДРПОУ 38735603) знести об'єкт самочинного будівництва «реконструкція нежитлового будинку під багатоквартирний житловий будинок по вул. Теодора Драйзера, 40 у Деснянському районі м. Києва», як самочинно збудований на земельній ділянці та привести земельну ділянку (кадастровийномер: 8 000 000 000:62:096:0038, місцезнаходження ділянки: вул. Теодора Драйзера, 40, м. Київ) у попередній стан.

//reyestr.court.gov.ua/Review/74632136

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .5153. . .55
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее