ЖК "Дания", Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

Расположены вплотную к западной части Киева. Могут считаться условно Киевом, но административно - это уже пригород.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
5
7%
Плохо
4
6%
Нормально
22
31%
Хорошо
15
21%
Отлично
26
36%

Всего голосов : 72
користувач форуму
Ответов: 41
Конечно же я записался. Но только почему то желающих немного. Сроки уже подошли уже, само собой что будет задержка сдачи, но нужно понимать сроки...Так что гоу на собрание!..
користувач форуму
Ответов: 66
Добрий день! Дуже дякую за вирішення питання відносно лавки під вікном, досі не віриться що її вже немає, така тиша настала і немає цього смраду димового, просто кайфую, відчуваю себе тепер спокійно як всі! :thanks:
Правда ще залишився на підсвідомості страх що вона може з'явитися знову :ne figa sebe: Але я думаю що це пройде :wow:
Ще раз величезне дякую!!! :thanks: :thanks: :thanks:
користувач форуму
Ответов: 66
СветланаДания писал(а):Світлано, доброго дня!

Ви оце серйозно написали з претензією до забудовника????
На Вашу думку, забудовник повинен вчити людей культурі спілкування, співмешкання, кодувати від паління, бути сімейним психологом тощо???
Спочатку мешканці даного будинку наполягали на встановленні біля будинку лавочок, купили, встановили, тепер, виявляється забудовник в цьому винен.
Вирішіть краще між мешканцями, потрібна вона чи ні, якщо ні, працівники ЖЕКу приберуть її та встановлять в інше місце.

Шановна, Світлана, в тому вся і справа що я теж не збираюся займатися вихованням людей і це теж не моя справа, але перш ніж щось встановлювати під вікном у людей потрібно спитати чи вона хоче цього так як це моє особисте життя і кожна людина має право на відпочинок у себе вдома , лавки для активного відпочинку (куріння,пива та гучного спілкування) не можуть бути розташовані під вікном будинків ми не в совку живемо коли квартири давалися безкоштовно і люди раділи їм на будь-яких умовах! А на рахунок того що не забудовника справа, так мені було сказано що це він все планує тому я і звертаюсь до нього сюди. Також відносно жеку, так я вже писала, ви мабуть погано читали. Просто не потрібно нав'язувати людям ваші проблеми нестачі місць для відпочинку, лавочки не повинні стояти під вікнами у людей, а мають стояти в скверах!!! Я розумію що земля коштую дорого і хочеться її забудувати квартирами, будь ласка, але не робіть життя не стерпним, бо як що люди почнуть битися між собою, то рейтинг ЖК наврядчи буде високим , тому робіть цивільно. Це по-перше, а по-друге мені так і не вдалося знайти бажаючих поставити собі лавку під вікно, навіть другі поверхи категорично проти, за перші і говорити не приходиться, тому не потрібо перевалювати провину на людей і зіштовхувати їх лобами один з одним від цього ніякої користі ні вам ні людям.
Зайшла сьогодні сюди написати подяку і написала не подивившись на ваше зауваження, але прийшлося все це написати , бо спортили мені добрий настрій від радощів, але я і це переживу! Гарного вам дня, Світлано!
користувач форуму
Ответов: 50
агнеса писал(а):
извините если я вас обидела.Но вот только нас двое инвесторов дома Н.
И я не вижу беспокойства,участия,обсуждения проблем.А они касаются и нас у меня 4 очередь сдачи...конец года.Не достроена и первая очередь,что можно ожидать ? А мы пассивны и идея в том,чтобы нас было на форуме больше инвесторов дома Н и обсуждали
строительство нашего дома.

Доброго дня! А будинок Н теж має 4 черги, чи ви переплутали з будинком Кошова 97/22?
новий користувач
Ответов: 5
Інвестор Ірина писал(а):Доброго дня! А будинок Н теж має 4 черги, чи ви переплутали з будинком Кошова 97/22?
нет не перепутала,в договоре стоит 4 очередь и сдача в декабре,так что тоже беспокоит срок сдачию
користувач форуму
Ответов: 50
Цитата:
нет не перепутала,в договоре стоит 4 очередь и сдача в декабре,так что тоже беспокоит срок сдачию

Зрозуміло. Записуйтесь на 29.09 на зустріч з забудовником. В мене також 4 черга, тільки Кошова 97/22 термін здачі грудень 2018, а по факту тільки палі та плита :faceoff:
користувач форуму
Ответов: 36
СветланаДания писал(а):Шановні інвестори ЖК "Данія".

Попередньо дату зустрічі плануємо на суботу 29 вересня за умови достатньої кількості бажаючих.

Бажаючих запрошуємо зареєструватись на зустріч в відділі продажів (відвідаши особисто, по телефону, в повідомленні тощо) назвавши ПІБ, інвестиційний об'єкт та контактний номер телефону.

Дякуємо за розуміння.

Світлано, доброго дня.

Зустріч вже за кілька днів, а час зустрічі досі невідомий. На котру буде зустріч?
новий користувач
я бы рада посмотреть застройщику в глаза,но я с другого региона и в Киеве буду только после 3 октября.Надеюсь встретиться с ним.А вы о результатах собрания по дому Н напишите.Спасибо. .
новий користувач
Ищу соседей по дому Ягодная, 14! "Дом с магазином" К нашему дому с тыльной стороны пристраивают огромную пристройку на весь первый этаж. Теперь наши окна в пол будут выходить прямо на крышу этого сооружения!
Кстати на если кто-то записывался на встречу по телефону то едьте проверяйте список, я была в субботу и оказалось что мы не записаны. На момент моей записи было около 30 человек уже.
новий користувач
Ответов: 18
Maria Petrovic писал(а):Ищу соседей по дому Ягодная, 14! "Дом с магазином" К нашему дому с тыльной стороны пристраивают огромную пристройку на весь первый этаж. Теперь наши окна в пол будут выходить прямо на крышу этого сооружения!
Кстати на если кто-то записывался на встречу по телефону то едьте проверяйте список, я была в субботу и оказалось что мы не записаны. На момент моей записи было около 30 человек уже.

пристройка интересно изначально в планах была? если нет, то как всегда в оп вешают лапшу на уши про красивые окна, не уточняя куда будет вид...
Представник проекту
Ответов: 309
Кошова, 97/2 - 3,4 секції
97 3 2409 5.jpg
97 3 2409 4.jpg
97 3 2409 3.jpg
97 3 2409 2.jpg
97 3 2409 1.jpg
користувач форуму
Ответов: 20
Добрый день! Светлана, дайте информацию о собрании, когда и во сколько? Спасибо!
Представник проекту
Iryna_M писал(а):
Світлано, доброго дня.

Зустріч вже за кілька днів, а час зустрічі досі невідомий. На котру буде зустріч?

Шановні інвестори.

Було прийнято рішення, задля конструктивності проведення зустрічі між забудовником та інвесторами, розмежувати зустрічі інвесторів Кошова, 97/22 та інвесторів малоповерхових забудов.
В звязку з цим, починаючи з 05.10.2018 відділ продажів буде зв'язуватись з зареєстрованими на зустріч та повідомляти про дату, час та місце зустрічі.
Наголошую, зустріч відбудеться для інвесторів.
Мешканці, котрі зареєструвались на зустріч, можуть вирішити свої питання в приватному порядку як з ЖЕКом, так і безпосередньо з забудовником в будь-який день в робочий час.

Дякуємо за розуміння!
Всім вдалого робочого дня!
новий користувач
Цитата:

пристройка интересно изначально в планах была? если нет, то как всегда в оп вешают лапшу на уши про красивые окна, не уточняя куда будет вид...

Сегодня со мной связался владелец "пристройки" назначили встречу, будем выяснять.
користувач форуму
Ответов: 41
Светлана, подскажите какой период прозвонов???
А то ждать можно еще год звонка, потом год пока достроят... А нам дом уже нужен!
користувач форуму
Ответов: 29
Светлана, возможно здесь опубликовать список записавшихся??? Многие записались по телефону, так как нет возможности ездить в отдел продаж. Как проверить, что нас записали???
Представник проекту
Августина писал(а):Светлана, возможно здесь опубликовать список записавшихся??? Многие записались по телефону, так как нет возможности ездить в отдел продаж. Как проверить, что нас записали???

Добрый день.

Пожалуй, не очень корректно будет выкладывать данные инвесторов без их согласия в широкий доступ.
Но Вы, Ирина, не переживайте, Вы в списке есть.

Хорошего дня.
Представник проекту
Osya N писал(а):Светлана, подскажите какой период прозвонов???
А то ждать можно еще год звонка, потом год пока достроят... А нам дом уже нужен!

Доброе утро.

В октябре проведут все встречи.
Представник проекту
Кошова, 97/22 - 3,4 секції
97 3 2709 7.jpg
97 3 2709 4.jpg
97 3 2709 3.jpg
97 3 2709 2.jpg
97 3 2709 1.jpg
97 3 2709 6.jpg
97 3 2709 5.jpg
користувач форуму
Ответов: 29
СветланаДания писал(а):Добрый день.

Пожалуй, не очень корректно будет выкладывать данные инвесторов без их согласия в широкий доступ.
Но Вы, Ирина, не переживайте, Вы в списке есть.

Хорошего дня.

Как я могу быть в списке, если я не записывалась?
Пред.След.

Вернуться в Чайки, Петропавловская Борщаговка, Софиевская Борщаговка

dsf

цена: 23 000 грн./м2
тел: (044) 390 10 68

цена: от 36 660 грн./м2
тел: (044) 223 55 11

цена: от 64 400 грн./м2
тел: (044) 22 000 22

цена: от 21 500 грн./м2
тел: (044) 333 42 33

цена: 33 150 грн./м2