Подать объявление

ЖК Дания | Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

ЗастройщикСаченко Николай Васильевич, Корнияш Роман Владимирович
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 13 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
82из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 123.
27/22%
11/9%
29/24%
20/16%
36/29%
1. . .183185. . .262
19 сен 2018 14:29
Цитата "Orologio":

Можно сказать одной фразой, просто и ясно: возьмите болгарку и спилите эту лавку!

Или продайте квартиру))))))
А на самом деле не в лавке вопрос, я думаю все жильцы домов это понимают.
19 сен 2018 19:54
Цитата "Августина":
Мы записывались в телефонном режиме. Работник отдела продаж Ярослава сказала, что записала нас, мы поверили ей на слово. Но как проверить, есть ли запись , не знаю...


Дякую вам за відповідь, на вихідних зайду увідділ продаж і запишуся теж на зустріч з забудовником! :)
20 сен 2018 10:43
Цитата "Svetlaya13":
Зараз читаю про те як хвилюються інвестори за поточну стройку жк Данія і згадую про те які були негаразди після заселенення і мокрі стіни , і потоп зверху , і зламаний замок на дверях нових і т.п., але думала що все вже позаду і нічого вже не станеться такого що може зіпсувати мені життя в моїй новій квартирці, та не тут то було! Такого я ніяк не очікувала що на моє спокійне життя прийде кінець після того як поставили лавку у мене під вікно Ягідна,19 ( вікна майже на землі величезні) при чому моя думка не цікавить працівника ЖЕКу,коли я купувала цю квартиру, то ретельно дивилася план який був у відділі продажу та і на сайті ЖК теж був, ніколи вжитті не погодилася б купити квартиру під вікном якої буде лавка, на якій цілодобово є гості які п'ють пиво, палять цигарки, розмовляють матом, голосно ригочуть, інші влаштовують сімейні розбірки, другі ведуть розмови по телефону годинами бо поганий зв'язок в жк, наступні сидять пліткують один про одного все дослівно чути і я мабуть знаю про всіх більше ніж хтось, хоча ніколи не стою на вулиці з плітками, навіть не знаю що робиться навколо. Мене цікавить кому прийшла така думка так познущатися з мене і моєї сім'ї? Скажіть по якому закону мене примушують дихати димом від цигарок який наповнює постійно моє житло бо всі вікна влітку відкрити і в осени, і взимку теж не поспішаю їх зачиняти бо люблю свіже повітря, і по якому закону мене примушують сприймати цей шум від балачок та матюків і так на протязі кожної доби вже три місяці твориться!!! Я працююча людина і хочу нормального відпочинку і Я НЕ ХОЧУ ДИХАТИ ДИМОМ!!! На якій законній підставі таке зробили? Чи може вже дозволили шуміти після 21 години (а тут цілодобово, бо декому не спиться вночі)? Чи може дозволили курити там де знаходяться не курці? Чи може ви малі лоджії поробили і курити немає де? ЧОМУ Я МАЮ СТРАЖДАТИ ЧЕРЕЗ ЦЕ?!!!! Виходить що забудовнику вже не цікаво як живуть люди і можна порушувати їх права на збереження здоров'я і спокійне життя?! Купуючи квартиру в ЖК Данія , я думала що купую сучасне європейське житло, а по факту це савок з п'ятиповерхівки тільки стареньких бабульок на лавці замінили алкашами, курцями та шанувальниками гучних компаній. Чого ще мені чекати??? Може є вкого бажання зіткнути сусідів лобами поки не станеться лихо? Навіщо псувати стосунки через якусь лавку, сіяти ворожнечу? Звичайно що для курців і всіх кого я тут позначила ця лавка потрібна , але до чого туту я? Чому я маю страждати постійно?!
Я прошу вибачення за емоції, але за всі місяці мого терпіння і очікування реакції на моє прохання прибрати лавку в інше місце де вона буде потрібна або хтось її забажає собі під вікно, були обіцянки на протязі кількох місяців, в які я більше не вірю. Змиритися я з цим положенням не можу тому дуже прошу і наполягаю звернути увагу на моє кричуще положення, Я ЗВЕРТАЮСЯ ДО ЗАБУДОВНИКА!!! Мені дуже не хотілося писати це тут, але мене не чують. БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!! :pray: Дякую.

Світлано, доброго дня!

Ви оце серйозно написали з претензією до забудовника????
На Вашу думку, забудовник повинен вчити людей культурі спілкування, співмешкання, кодувати від паління, бути сімейним психологом тощо???
Спочатку мешканці даного будинку наполягали на встановленні біля будинку лавочок, купили, встановили, тепер, виявляється забудовник в цьому винен.
Вирішіть краще між мешканцями, потрібна вона чи ні, якщо ні, працівники ЖЕКу приберуть її та встановлять в інше місце.
20 сен 2018 10:47
Кошова, 101
20 сен 2018 10:56
Кошова, 97/22 - 1,2 секції

Встановлюємо вікна, утеплюємо фасад, облаштовуємо внутрішні перегородки.
З наступного тижня почнемо встановлювати вікна з боку двору.
20 сен 2018 11:01
Кошова, 97/22 - 3,4 секції

Сьогодні встановлюємо опалубку для перекриття наступного поверх.
"Вирівнюємо" роботи по 4-ій секції.
20 сен 2018 11:22
Цитата "Romchiк":
Уважаемый отдел продаж, подскажите пожалуйста, а сколько этажей будет в 4-й секции? Было заявленно 10, но судя по второй секции,возможно и больше, меня интересует этот вопрос, так как я инвестор 4-й секции 10 этаж, и мне интересно,буду жить под крышей или еще будут квартиры надо мной?


Здравствуйте.

Высота всех секций будет одинаковой.
20 сен 2018 11:26
СветланаДания, спасибо за фотоотчет! Большая просьба- хотя б 1 раз в 10 дней делать такие и информировать инвесторов о ходе строительства.
20 сен 2018 19:44
Светлана,спасибо за фотоотчет. Надеюсь теперь всем видно 4-ую секцию. Уважаемые инвесторы, огромная просьба писать на форуме более конструктивно и не флудить, сами являемся инвесторами 3-й секции и иногда кажется,что некоторые заходят на этот форум просто выплеснуть свой негатив. Конечно всем хочется побыстрее получить свою квартиру и что бы вокруг все было аккуратно и красиво, но смотрите на вещи и на саму стройку более реально. Да,я сам не согласен со сроками,которые объявляет застройщик,они не совсем объективные,но поверьте-это не плохой темп. Я не защищаю застройщика,но проблемы возникают в ходе строительства и сдачи квартир абсолютно везде,а наша с Вами задача- решать их цивилизованным и мирным путём, раз мы уже все купили здесь квартиры. Всем терпения и позитива!
20 сен 2018 19:47
Сделали перегородки на балконах
Кошевая 90
21 сен 2018 05:00
Спасибо за фото по 90 дому!)) Не было возможности съездить посмотреть последнее время. Отсутствие перегородок беспокоило, хорошо что все сделали))
21 сен 2018 11:20
Цитата "Irina iris":
Спасибо за фото по 90 дому!)) Не было возможности съездить посмотреть последнее время. Отсутствие перегородок беспокоило, хорошо что все сделали))


добрый день ,Светлана. Очень хочется посмотреть и фото отчет по дому - Н-Так ,как нет часто выбираться на стройку.
21 сен 2018 11:50
УВАЖАЕМЫЕ ИНВЕСТОРЫ ДОМА - Н -вы здесь есть отзовитесь....проблему с застройщиком решают только по высотке 101,а мы все по норам,это нас не касается.Моя хата с краю....но это наша хата и по ней нет информации.ОТЗОВИТЕСЬ!!!!!
21 сен 2018 16:38
Цитата "агнеса":
УВАЖАЕМЫЕ ИНВЕСТОРЫ ДОМА - Н -вы здесь есть отзовитесь....проблему с застройщиком решают только по высотке 101,а мы все по норам,это нас не касается.Моя хата с краю....но это наша хата и по ней нет информации.ОТЗОВИТЕСЬ!!!!!


По каким еще норам? Я инвестор дома Н. И в отличие от большинства постоянно пишу на форуме и периодически бываю на стройке. И в чем суть вопроса? Если есть идеи, то я слушаю...
21 сен 2018 16:48
+ 2 человека на собрание, сегодня записались 😉
А ты записался на собрание с застройщиком? 🧐Тема: Кошевая.
22 сен 2018 07:50
Цитата "Osya N":


По каким еще норам? Я инвестор дома Н. И в отличие от большинства постоянно пишу на форуме и периодически бываю на стройке. И в чем суть вопроса? Если есть идеи, то я слушаю...

извините если я вас обидела.Но вот только нас двое инвесторов дома Н.
И я не вижу беспокойства,участия,обсуждения проблем.А они касаются и нас у меня 4 очередь сдачи...конец года.Не достроена и первая очередь,что можно ожидать ? А мы пассивны и идея в том,чтобы нас было на форуме больше инвесторов дома Н и обсуждали
строительство нашего дома.
22 сен 2018 17:51
Конечно же я записался. Но только почему то желающих немного. Сроки уже подошли уже, само собой что будет задержка сдачи, но нужно понимать сроки...Так что гоу на собрание!..
23 сен 2018 08:22
Добрий день! Дуже дякую за вирішення питання відносно лавки під вікном, досі не віриться що її вже немає, така тиша настала і немає цього смраду димового, просто кайфую, відчуваю себе тепер спокійно як всі! :thanks:
Правда ще залишився на підсвідомості страх що вона може з'явитися знову :ne figa sebe: Але я думаю що це пройде :wow:
Ще раз величезне дякую!!! :thanks: :thanks: :thanks:
23 сен 2018 08:53
Цитата "СветланаДания":

Світлано, доброго дня!

Ви оце серйозно написали з претензією до забудовника????
На Вашу думку, забудовник повинен вчити людей культурі спілкування, співмешкання, кодувати від паління, бути сімейним психологом тощо???
Спочатку мешканці даного будинку наполягали на встановленні біля будинку лавочок, купили, встановили, тепер, виявляється забудовник в цьому винен.
Вирішіть краще між мешканцями, потрібна вона чи ні, якщо ні, працівники ЖЕКу приберуть її та встановлять в інше місце.


Шановна, Світлана, в тому вся і справа що я теж не збираюся займатися вихованням людей і це теж не моя справа, але перш ніж щось встановлювати під вікном у людей потрібно спитати чи вона хоче цього так як це моє особисте життя і кожна людина має право на відпочинок у себе вдома , лавки для активного відпочинку (куріння,пива та гучного спілкування) не можуть бути розташовані під вікном будинків ми не в совку живемо коли квартири давалися безкоштовно і люди раділи їм на будь-яких умовах! А на рахунок того що не забудовника справа, так мені було сказано що це він все планує тому я і звертаюсь до нього сюди. Також відносно жеку, так я вже писала, ви мабуть погано читали. Просто не потрібно нав'язувати людям ваші проблеми нестачі місць для відпочинку, лавочки не повинні стояти під вікнами у людей, а мають стояти в скверах!!! Я розумію що земля коштую дорого і хочеться її забудувати квартирами, будь ласка, але не робіть життя не стерпним, бо як що люди почнуть битися між собою, то рейтинг ЖК наврядчи буде високим , тому робіть цивільно. Це по-перше, а по-друге мені так і не вдалося знайти бажаючих поставити собі лавку під вікно, навіть другі поверхи категорично проти, за перші і говорити не приходиться, тому не потрібо перевалювати провину на людей і зіштовхувати їх лобами один з одним від цього ніякої користі ні вам ні людям.
Зайшла сьогодні сюди написати подяку і написала не подивившись на ваше зауваження, але прийшлося все це написати , бо спортили мені добрий настрій від радощів, але я і це переживу! Гарного вам дня, Світлано!
24 сен 2018 07:23
Цитата "агнеса":

извините если я вас обидела.Но вот только нас двое инвесторов дома Н.
И я не вижу беспокойства,участия,обсуждения проблем.А они касаются и нас у меня 4 очередь сдачи...конец года.Не достроена и первая очередь,что можно ожидать ? А мы пассивны и идея в том,чтобы нас было на форуме больше инвесторов дома Н и обсуждали
строительство нашего дома.

Доброго дня! А будинок Н теж має 4 черги, чи ви переплутали з будинком Кошова 97/22?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .183185. . .262
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее