Подать объявление

ЖК Дания | Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

ЗастройщикСаченко Николай Васильевич, Корнияш Роман Владимирович
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 13 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
82из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 123.
27/22%
11/9%
29/24%
20/16%
36/29%
1. . .143145. . .262
19 март 2018 17:20
И кто еще не проголосовал на петиции о собствнненном общ траспорте на Соф Борщаговке, проголсуйте! И разошлите пл знакомым ссылку... Осталось по моему 1000 тыс голосов всего. Поднажмем!
19 март 2018 17:45
Цитата "kot1984":

Ну и сроки все нечеткие, т.к влияет много факторов. По словам Игоря застройщик все что нужно заказал, оплатил и т.д. Ждут материалы и погоды. Как-то так... "

Спасибо за рассказ! Ну а главная причина медленных темпов строительства, получается, всё-таки погода??
19 март 2018 18:45
КОШЕВАЯ 101
19 март 2018 19:38
Цитата "SEO_expert":
добрый день
когда начнется строительство 3 секции дома 97/22?

Доброго вечора, Олено!

Як мінімум коли, нарешті, настане весна, зійде сніг та хоча б трохи підсохне грунт.

Поясню чому:
Ростверк повинен бути зв'язаний з палями, щоб рівномірно розподілити навантаження.
В нашому випадку ростверк буде монолітним, зав'зуватиметься до отих артматурин, що стирчать з землі (могли бачити на фото пальового поля), тому, щоб почати в'язку ростверку й повинен бути безпосердньо грунт, а не купи снігу.
Для наглядності, що таке ростверк, додаю фото невеликого пальового фундаменту.
19 март 2018 19:47
Цитата "Orologio":

Спасибо за рассказ! Ну а главная причина медленных темпов строительства, получается, всё-таки погода??

При від'ємних температурах:
- штукатурити не можна
- кладку вкладати не бажано (будівничі вихватили декілька теплих днів, зробили міжкімнатні перекриття на 6-7 поверхах, зараз проводять там електрику)
- штукатурити фасад також не бажано
- паяти пластикові труби (вода, каналізація, опалення) взагалі потрібно при стабільному "+"
Тому, ми досить обмежені переліком робіт, які можливо виконувати в зимовий період.
19 март 2018 19:50
Цитата "Nimezistka":
Здравствуйте, сбросьте пожалуйста фото с Кошевой 92/56. Как там проходит строительство, что уде сделали?

Доброго вечора!

Завтра намагатимусь викласти фото Кошова, 92/56 та будинку "Н".

Поки що маю фото 97/22, від п'ятниці
19 март 2018 20:25
А можно фото ещё второй секции дома 97/22?!
Спасибо!
19 март 2018 20:32
Цитата "Kamazzzz":
А можно фото ещё второй секции дома 97/22?!
Спасибо!
20 март 2018 08:44
Цитата "СветланаДания":

Доброго вечора, Олено!

Як мінімум коли, нарешті, настане весна, зійде сніг та хоча б трохи підсохне грунт.

Поясню чому:
Ростверк повинен бути зв'язаний з палями, щоб рівномірно розподілити навантаження.
В нашому випадку ростверк буде монолітним, зав'зуватиметься до отих артматурин, що стирчать з землі (могли бачити на фото пальового поля), тому, щоб почати в'язку ростверку й повинен бути безпосердньо грунт, а не купи снігу.
Для наглядності, що таке ростверк, додаю фото невеликого пальового фундаменту.


Ciponizhka писал(а):
Добрый вечер! Когда начало строительства 3-4 очереди?

Доброї ночі!

Облаштовувати котлован почнемо, як трішки підмерзне земля, бо наразі в ту багнюку важкувато заїхати техніці. Чекаємо постійну температуру хоча б -3 і старт- це було Вами, Світлано, написано 12 грудня 2017року. Просто "шалені" темпи будівництва....
20 март 2018 08:59
Цитата "Інвестор Ірина":


Ciponizhka писал(а):
Добрый вечер! Когда начало строительства 3-4 очереди?

Доброї ночі!

Облаштовувати котлован почнемо, як трішки підмерзне земля, бо наразі в ту багнюку важкувато заїхати техніці. Чекаємо постійну температуру хоча б -3 і старт- це було Вами, Світлано, написано 12 грудня 2017року. Просто "шалені" темпи будівництва....

Не розумію до чого сарказм?
З того, що було мною написано - все виконано, палі облаштовано. Прийде потепління й будемо робити наземну частину будинку.
Чи Ви хочете, щоб Вам в снігу робили в'язку арматури та можливо в сніг заливали бетонний моноліт? Якщо цього хочете Ви, то я впевнена, що решта 179 власників квартир цього будинку від такої ідеї будуть не в захваті, та й від наслідків, як, наприклад, в одному з сусідніх ЖК, коли тріснув фундамент, впевнена, теж радіти не будуть.
Тому, шалені чи ні темпи, але давайте все робити послідовно та за технологією!
20 март 2018 09:23
Цитата "СветланаДания":

Не розумію до чого сарказм?
З того, що було мною написано - все виконано, палі облаштовано. Прийде потепління й будемо робити наземну частину будинку.
Чи Ви хочете, щоб Вам в снігу робили в'язку арматури та можливо в сніг заливали бетонний моноліт? Якщо цього хочете Ви, то я впевнена, що решта 179 власників квартир цього будинку від такої ідеї будуть не в захваті, та й від наслідків, як, наприклад, в одному з сусідніх ЖК, коли тріснув фундамент, впевнена, теж радіти не будуть.
Тому, шалені чи ні темпи, але давайте все робити послідовно та за технологією!

Я поясню, чому був написаний мною попередній допис(і це нів'якому разі не сарказм!)-інвестувавши 8 місяців тому в 4 секцію, відділом продажу було заявлено, що будівництво розпочнеться в грудні місяці 2017 року, і за попереднім договором термін здачі грудень 2018!. Наразі кінець березня 2018р, будівництво 4 секції на якому єтапі? І Ви, Світлано, вважаєте це сарказмом? Я не хочу, щоб мені в снігу робили в'язку арматури, тай впевнена, що решта 179 власників квартир цього будинку від такої ідеї будуть не в захваті. Особисто мені б хотілось, щоб я отримала своє житло, в термін, який був заявлений забудовником. Думаю, що решта 179 власників квартир цього будинку зі мною погодяться. Дякую!
20 март 2018 09:41
Цитата "Інвестор Ірина":

Я поясню, чому був написаний мною попередній допис(і це нів'якому разі не сарказм!)-інвестувавши 8 місяців тому в 4 секцію, відділом продажу було заявлено, що будівництво розпочнеться в грудні місяці 2017 року, і за попереднім договором термін здачі грудень 2018!. Наразі кінець березня 2018р, будівництво 4 секції на якому єтапі? І Ви, Світлано, вважаєте це сарказмом? Я не хочу, щоб мені в снігу робили в'язку арматури, тай впевнена, що решта 179 власників квартир цього будинку від такої ідеї будуть не в захваті. Особисто мені б хотілось, щоб я отримала своє житло, в термін, який був заявлений забудовником. Думаю, що решта 179 власників квартир цього будинку зі мною погодяться. Дякую!

Дякую і Вам за допис!
Наразі ж терміни за договором не порушені, так згодна, що ми були змушені подовжити термін введення в експлуатацію на один квартал. Але, вважаю, що поки зарано панікувати. Наші монолітники працювали навіть в сильний мороз, і зараз працюють, на відміну, коли більшість будівництв взагалі "заморожені" на зимовий період.
Я писала вище, що ми значно обмежені погодними умовами, і повірте, у випадку з 3-4 секціями, якби була можливість проводити роботи, то вже б залили ростверк.
Ви ж повинні розуміти, що спецтехнікою вичистити сніг на майданчику, вкритому арматурою для подальшого моноліту, щоб її не пошкодити майже не можливо та й не варто, все ж сподіваємось, що скоро настане весна й погода зробить свою справу.
20 март 2018 09:51
Цитата "СветланаДания":

Дякую і Вам за допис!
Наразі ж терміни за договором не порушені, так згодна, що ми були змушені подовжити термін введення в експлуатацію на один квартал. Але, вважаю, що поки зарано панікувати. Наші монолітники працювали навіть в сильний мороз, і зараз працюють, на відміну, коли більшість будівництв взагалі "заморожені" на зимовий період.

Я писала вище, що ми значно обмежені погодними умовами, і повірте, у випадку з 3-4 секціями, якби була можливість проводити роботи, то вже б залили ростверк.
Ви ж повинні розуміти, що спецтехнікою вичистити сніг на майданчику, вкритому арматурою для подальшого моноліту, щоб її не пошкодити майже не можливо та й не варто, все ж сподіваємось, що скоро настане весна й погода зробить свою справу.

І Вам дякую за оперативну та змістовну відповідь. Сподіваюсь, що з приходом тепла, темпи будуть надолужені!
20 март 2018 11:20
Цитата "СветланаДания":

Доброго вечора, Олено!

Як мінімум коли, нарешті, настане весна, зійде сніг та хоча б трохи підсохне грунт.

Поясню чому:
Ростверк повинен бути зв'язаний з палями, щоб рівномірно розподілити навантаження.
В нашому випадку ростверк буде монолітним, зав'зуватиметься до отих артматурин, що стирчать з землі (могли бачити на фото пальового поля), тому, щоб почати в'язку ростверку й повинен бути безпосердньо грунт, а не купи снігу.
Для наглядності, що таке ростверк, додаю фото невеликого пальового фундаменту.


Спасибо большое за детальный ответ :)
20 март 2018 19:56
Світлано, підскажіть, будь ласка, коли буде закінчено ремонт в під'їздах 17-го будинку, а саме покладена плитка і закінчені сходинки? Дякую.
22 март 2018 18:15
Светлана, здравствуйте.
Вопрос по детской площадке для домов по Ягодной. Учитывая, сколько времени это займёт, чтобы до лета успеть, может уже начнем решать этот вопрос?
22 март 2018 18:17
Светлана, где машины парковать? В поле?
А то где на асфальте написали, уже не подходит. Скоро на заборе писать будем :drink:
22 март 2018 18:19
Цитата "jemix":
Светлана, где машины парковать? В поле?
А то где на асфальте написали, уже не подходит. Скоро на заборе писать будем :drink:

Инвесторы высотки, надеюсь у Вас машин нет)))))
22 март 2018 18:48
Цитата "jemix":

Инвесторы высотки, надеюсь у Вас машин нет)))))

Машины есть))) А вообще, представитель застройщика когда-то писал, что существует огромная стоянка. Но где она я не знаю. Может нам более актуальную информацию дадут...
22 март 2018 18:57
Цитата "kot1984":

Машины есть))) А вообще, представитель застройщика когда-то писал, что существует огромная стоянка. Но где она я не знаю. Может нам более актуальную информацию дадут...

Стоянки небыло, нет... И наверное не будет. Разве что еще машин на 10.
Уже сейчас, приезжая к 22:00, можно долго искать где стать.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .143145. . .262
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее