Подать объявление

ЖК Дания | Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

ЗастройщикСаченко Николай Васильевич, Корнияш Роман Владимирович
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 13 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
82из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 123.
27/22%
11/9%
29/24%
20/16%
36/29%
1. . .133135. . .262
13 фев 2018 21:03
Цитата "СветланаДания":

Ну, сайт в нас трохи трохи "непричесаний" :'( , будемо зараз це виправляти, тому інфо на сайті наразі не оновлена.

Сайт - это лицо ЖК! А у вас (нас) сайт запущенный, неухоженный, информация устаревшая! Как вообще можно что-то продать с таким сайтом? 8-()
И по поводу застройщика. Если он так долго не может построить такой маленький неказистый домик на 1 подъезд (101), то у меня лично большие сомнения, справится ли он с 11-тиэтажкой из четырех секций (97/22) ??? Наш застройщик вообще умеет такое строить? :faceoff:
13 фев 2018 21:48
Доброй ночи! Светлана, подскажите пожалуйста а почему строят 1и 2 секцию дома 97/22 какими то маленькими промежутками?! Я имею ввиду что перекрытия 1 секции должно бить до угла дома!???
13 фев 2018 22:22
Цитата "Orologio":

Сайт - это лицо ЖК! А у вас (нас) сайт запущенный, неухоженный, информация устаревшая! Как вообще можно что-то продать с таким сайтом? 8-()
И по поводу застройщика. Если он так долго не может построить такой маленький неказистый домик на 1 подъезд (101), то у меня лично большие сомнения, справится ли он с 11-тиэтажкой из четырех секций (97/22) ??? Наш застройщик вообще умеет такое строить? :faceoff:

Уявляете, сама в шоці! Як з таким сайтом, навіть такий борець за права сайтів, як Ви, придбали у нас квартиру??? :hi:
Щодо сайту і "лица" - так сайт це інструмент інформування та продажів, наявність чи відсутність якого досить опосередковано впливає на якість та терміни будівництва. І відкрию для Вас таємницю, 90% наших клієнтів дізнались про нас не з сайту, й тому цей напрямок не є для нас пріоритетним. Так і ще одна таємниця - є багато інших способів та джерел інформування про продукт, а в нашому випадку будівництво, це й зовнішня реклама, й реклама в друкованих виданнях, спеціалізованих інтернет ресурсах тощо. Не сайтом єдиним!!!
Щодо забудовника, то б познайомились та поспілкувались би з ним за нагоди, тоді б і висновки робили. А в мої функції, вибачте, не входить характеристика особистостей, як працівників забудовника, так і інвесторів, хоча повірте, інколи дуже кортить)))

Надобраніч!
13 фев 2018 22:26
Доброй ночи! Скажите, сваи забили на 3-4 секцию или только пока на 3?
14 фев 2018 05:34
Цитата "СветланаДания":

Уявляете, сама в шоці! Як з таким сайтом, навіть такий борець за права сайтів, як Ви, придбали у нас квартиру??? :hi:

Я сама в шоке. Знала бы, что у вас такие запоздания в сроках - не покупала бы. И кстати, по поводу сайта, мы-то живём в 21м веке!
14 фев 2018 08:58
Цитата "Kamazzzz":
Доброй ночи! Светлана, подскажите пожалуйста а почему строят 1и 2 секцию дома 97/22 какими то маленькими промежутками?! Я имею ввиду что перекрытия 1 секции должно бить до угла дома!???

Сразу извиняюсь, что вмешиваюсь. Я не застройщик, и в строительстве мало разбираюсь, но мне кажется, что т.к. у 1й и 2й секции общий фундамент,то чтобы он не треснул, не деформировался, 1ю и 2ю секции надо строить параллелльно. А "в углу" как раз стык, место соединения двух секций. Может быть поэтому этот угол пока недостраивают? Но, повторяю, это лично мои предположения.... :notsure:
14 фев 2018 10:09
Цитата "Orologio":

Светлана, а не получается так, что рабочие и техника отвлечены на строительство нового дома Н, поэтому строительство дома 97/22 идет так медленно?

действительно большая путаница и с номерами и этажами..лабиринт.... говорили в отделе продаж что 5 этажей дома Н...ИЛИ МЕНЕДЖЕРЫ 6-) А У ИНВЕСТОРОВ 6-)
14 фев 2018 12:57
а когда по Сечевой сдача в эксплуатацию домов?
14 фев 2018 14:31
Я инвестор Н дома, а как так быстро дом стал трехэтажным? Если инвестировала в пятиэтажном?😟🤔
15 фев 2018 19:44
Цитата "SEO_expert":
а когда по Сечевой сдача в эксплуатацию домов?


Будинок по вулиці Січова, 55 збудований та введений в експлуатацію ще в минулому році.
Багато квартир вже, наразі, є й заселеними.
15 фев 2018 19:52
Цитата "эрдэнэ":

действительно большая путаница и с номерами и этажами..лабиринт.... говорили в отделе продаж что 5 этажей дома Н...ИЛИ МЕНЕДЖЕРЫ 6-) А У ИНВЕСТОРОВ 6-)

Доброго вечора.

Ніякої плутанини:
1. Будинки Ягідна, 17,19,21,23, Січова, 55, Козацька - збудовані, введені в есплуатацію, заселені;
2. Будинки Кошова, 90 (чотирьохповерховий) та 92/56 (триповерховий) - введені в експлуатацію, перебувають у доступному продажі;
3. Будинок Кошова, 101 - цоколь + 8-ім поверхів на завершальній стадії будівництва;
4. Будинок Кошова, 97/22 - цоколь + 10-ть поверхів, чотирьохсекційний, у вигляді літери "П", на стадії будівництва;
5. Будинок Кошова, 83-85 - триповерховий, матиме вигляд літери "Н", на стадії будівництва.
15 фев 2018 19:54
Цитата "Ciponizhka":
Доброй ночи! Скажите, сваи забили на 3-4 секцию или только пока на 3?

Зараз в роботі 3-тя секція, далі за нею 4-та. Процес послідовний.
15 фев 2018 19:57
Цитата "Kamazzzz":
Доброй ночи! Светлана, подскажите пожалуйста а почему строят 1и 2 секцию дома 97/22 какими то маленькими промежутками?! Я имею ввиду что перекрытия 1 секции должно бить до угла дома!???


Будівництво регламентується технічним наглядом.
Чому саме так, а не інакше з наукової точки зору, відповім, з Вашого дозволу вже завтра.
15 фев 2018 19:58
Будинок Кошова, 101
16 фев 2018 09:52
имелось в виду 2 новых дома(3 и 4 этажей) по парной стороне Сечевой, а не Сечевую 55, когда спрашивалось о сроках сдачи. там уже коробка есть, а когда ввод?
16 фев 2018 11:43
Цитата "SEO_expert":
имелось в виду 2 новых дома(3 и 4 этажей) по парной стороне Сечевой, а не Сечевую 55, когда спрашивалось о сроках сдачи. там уже коробка есть, а когда ввод?

Я зрозуміло.
Відповідь є в дописі вище, повторюсь:
Це будинки за адресою Кошова, 90 та 92/56 - введені в есплуатацію.
Фактична здача орієнтовно травень-червень 2018 року.
16 фев 2018 12:08
Будинок 101 сьогодні
16 фев 2018 12:58
Цитата "СветланаДания":

Я зрозуміло.
Відповідь є в дописі вище, повторюсь:
Це будинки за адресою Кошова, 90 та 92/56 - введені в есплуатацію.
Фактична здача орієнтовно травень-червень 2018 року.

Світлана! Де Ви берете номери будинків ? Наскільки мені відомо ( законодавчо ) , номери призначаються будівлі після здачі її в експлуатацію? Наступним етапом є - призначення поштової адреси.
16 фев 2018 13:16
Цитата "Августина":

Світлана! Де Ви берете номери будинків ? Наскільки мені відомо ( законодавчо ) , номери призначаються будівлі після здачі її в експлуатацію? Наступним етапом є - призначення поштової адреси.


По-перше, будинки, про які мова, введені в експлуатацію, а по-друге, є таке поняття, як будівельна адреса, тобто адреса земельної ділянки, на якій розпочато будівництво. Порядок надання земельній ділянці будівельної адреси встановлюють органи місцевого самоврядування.
А безпосередньо будівлі, як завершеному об'єкту нерухомості, то, так, звичайно, після введення в експлуатацію.
16 фев 2018 14:16
Светлана, я писала о домах не с перекрестка Кошевой и Сечевой.
а о домах посередине улицы Сечевая, они еще без окон.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .133135. . .262
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее