Подать объявление

ЖК Дания | Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

ЗастройщикСаченко Николай Васильевич, Корнияш Роман Владимирович
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 13 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
82из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 123.
27/22%
11/9%
29/24%
20/16%
36/29%
1. . .130132. . .262
07 фев 2018 08:52
Цитата "Nimezistka":

Да эти, говорят в мае будут готовы, вот и интересно))

А когда Вы в них инвестировали? Мне интересно, я вот хотела инвестировать в небольшой дом, а мне предложили только 10-тиэтажку!
07 фев 2018 11:56
Вот и я тоже только, что узнала об трехэтажном доме. Я бы тоже лучше жила в небольшом. Но мне когда я покупала о нем вообще не упоминали.(((
07 фев 2018 12:56
Цитата "ElenDor":
Вот и я тоже только, что узнала об трехэтажном доме. Я бы тоже лучше жила в небольшом. Но мне когда я покупала о нем вообще не упоминали.(((

Может теперь застройщик виноват, что не рассказал Вам о своих планах))). В округе полно малоэтажных домов, и выбор есть...
07 фев 2018 14:39
Когда я инвестировала в стройку по плану это была пятиэтажка. И таки да они должны были об этом сказать, тогда я скорее всего выбрала что-то другое. Млейте дальше.
07 фев 2018 14:48
Цитата "СветланаДания":
Й на останок сьогодні:

Розпочали роботи по облаштуванню свай 3-ої черги, далі на черзі 4-а черга.

Вітаю інвесторів!!! :super:

дякую за інформацію
07 фев 2018 14:52
Цитата "Августина":

Может теперь застройщик виноват, что не рассказал Вам о своих планах))). В округе полно малоэтажных домов, и выбор есть...


На самом деле нигде никто не афиширует, что это вообще принадлежит ЖК "Дания", потому в принципе нормально, что об этом мало кто в курсе. Мы тоже не слышали, чтоб эти дома продавались в инвестиции, я лично думала, что их будут продавать так, как Ягодную - уже с документами.
07 фев 2018 18:16
Цитата "Августина":

Может теперь застройщик виноват, что не рассказал Вам о своих планах))). В округе полно малоэтажных домов, и выбор есть...

В продаже есть только 10-тиэтажка! Об этом Вам скажут и в отделе продаж, и зайдите на сайт, увидите только продажи в 4х секциях дома 97/22. А в "округе"(то есть в других ЖК) я б купила, если б располагала большей суммой.
07 фев 2018 18:56
Здравствуйте есть ли тут инвесторы Н дома?
07 фев 2018 19:56
Цитата "Helgis":


ТОбто з урахуванням цоколя і технічного - це буде 12?


Цоколь + 10 житлових поверхів.
07 фев 2018 19:57
Цитата "СветланаДания":


Цоколь + 10 житлових поверхів.


Тоді виникає питання щодо ліфта. Чи одного достатньо?
07 фев 2018 20:29
Якось ми не очікували, що будівництво нового будинку викличе таку хвилю негативу...

Задля уникнення подальших інсинуацій, розставляю крапки над "і":
1. Трьохповерховий будинок за адресою Кошова, 92/56 - так, це частина ЖК "Данія";
2. На сьогодні будинок є введеним в експлуатацію;
3. Продаж квартир в цьому будинку розпочався буквально декіілька тижнів тому;
4. Коли вельмишановна пані Олена інвестувала в будинок 101, на той час навіть не було придбано земельну ділянку під будівництво будинку 92/56, тому, таки да, відділ продажів не мав змоги пропонувати альтернативу, якої на той час просто не було;
5. Наразі відділ продажів продає квартири як в будинку 97/22, так і в будинку 92/56 (інакше як би там з'явились інвестори?), є лише принципова відмінність, це вартість;
6. Глибоко переконана, що забудовник має право на власний розсуд розпоряджатись власним (збудованим) майном і самостійно вирішувати будувати щось і що саме, на якому етапі будівництва розпочинати продаж, хто буде продавати, чи буде будинок відноситись до певного ЖК тощо.

Та й взагалі, як то кажуть, хочеш розсмішити Господа - розкажи Йому про свої плани!
07 фев 2018 20:31
Майданчик секції 3
08 фев 2018 07:18
[quote="СветланаДания"]Якось ми не очікували, що будівництво нового будинку викличе таку хвилю негативу...

Світлана,доброго дня! Це чудово, що Ви задля уникнення подальших інсинуацій, розставили крапки над "і" і відповіли на всі питання, окрім мого, яке було Вам адресовано ще 30.01.2018.
Світлана, доброго дня! Проясніть, будь-ласка ситуацію з термінами здачі 4-ї секції будинку Кошова 97? А також, хотілось би взнати коли почнуться роботи?
Конкретизую питання-(задля уникнення подальших інсинуацій:хотілось би більш детально взнати на скільки переносяться терміни?
08 фев 2018 07:43
Цитата "СветланаДания":
Якось ми не очікували, що будівництво нового будинку викличе таку хвилю негативу...

Задля уникнення подальших інсинуацій, розставляю крапки над "і":
1. Трьохповерховий будинок за адресою Кошова, 92/56 - так, це частина ЖК "Данія";
2. На сьогодні будинок є введеним в експлуатацію;
3. Продаж квартир в цьому будинку розпочався буквально декіілька тижнів тому;
4. Коли вельмишановна пані Олена інвестувала в будинок 101, на той час навіть не було придбано земельну ділянку під будівництво будинку 92/56, тому, таки да, відділ продажів не мав змоги пропонувати альтернативу, якої на той час просто не було;
5. Наразі відділ продажів продає квартири як в будинку 97/22, так і в будинку 92/56 (інакше як би там з'явились інвестори?), є лише принципова відмінність, це вартість;
6. Глибоко переконана, що забудовник має право на власний розсуд розпоряджатись власним (збудованим) майном і самостійно вирішувати будувати щось і що саме, на якому етапі будівництва розпочинати продаж, хто буде продавати, чи буде будинок відноситись до певного ЖК тощо.

Та й взагалі, як то кажуть, хочеш розсмішити Господа - розкажи Йому про свої плани!


Світлано, інформація досить змістовна, добре, що розвіяли здогадки фактами. Єдине, що я не згодна з останнім пунктом в тому сенсі, що, якщо вже заявлено, що ЖК буде певної поверховості і певного виду, скажімо так, то забудовник має того притримуватись, а не змінювати свої плани в процесі - чесно скажу, я прийняла той факт, що тепер ми таки знову будемо жити в бетонних джунглях, від яких я тікала, бо мені таки обіцяли малоповерховий ЖК, але до кінця змиритись з тим, що нас обманули я не можу. Тому Ваш посил в цьому пункту вважаю вже занадто заангажованим зі сторони забудовника.
08 фев 2018 08:43
Светлана, таки да, мы все хотели жить в малоэтажках.!!!!! Я когда инвестировала, то было 7 этажей, это ещё было нормально и то... Но сейчас просто ужас что высотка получается. Об этом нужно было предупреждать!!! Многие люди попросту не брали бы квартиры в этом доме и вообще в этом ЖК!!!!! Да и ещё что сроки из-за этажности отодвигаются!!! Это очень разочаровывает.
08 фев 2018 09:52
Цитата "СветланаДания":
Якось ми не очікували, що будівництво нового будинку викличе таку хвилю негативу...

Задля уникнення подальших інсинуацій, розставляю крапки над "і":
1. Трьохповерховий будинок за адресою Кошова, 92/56 - так, це частина ЖК "Данія";
2. На сьогодні будинок є введеним в експлуатацію;
3. Продаж квартир в цьому будинку розпочався буквально декіілька тижнів тому;
4. Коли вельмишановна пані Олена інвестувала в будинок 101, на той час навіть не було придбано земельну ділянку під будівництво будинку 92/56, тому, таки да, відділ продажів не мав змоги пропонувати альтернативу, якої на той час просто не було;
5. Наразі відділ продажів продає квартири як в будинку 97/22, так і в будинку 92/56 (інакше як би там з'явились інвестори?), є лише принципова відмінність, це вартість;
6. Глибоко переконана, що забудовник має право на власний розсуд розпоряджатись власним (збудованим) майном і самостійно вирішувати будувати щось і що саме, на якому етапі будівництва розпочинати продаж, хто буде продавати, чи буде будинок відноситись до певного ЖК тощо.

Та й взагалі, як то кажуть, хочеш розсмішити Господа - розкажи Йому про свої плани!

Во-первых- да я хотела жить в малоэтажке, именно это мне нравилось в нашем ЖК. Притом когда я инвестировала уже был готов фундамент и стрился цоколтный этаж.
Во-вторых - квартиру я покупала в пятиэтажке без лифта. Срок здачи в моем договоре стоит 30 сентября 2017 года. А когда сдадут теперь .... боюсь уже даже загадывать.
В-третьих - моя квартира №1 на первом этаже, и представте мое удивление когда через пару месцев после покупки я узнаю, что там где по плану у меня санузел - теперь лифт. Думаю все кто купил квартиры надомной тоже были ну очень "приятно" удивлены. Так, что не нужно мне тут рассказывать о "планах" и кто над чем смеётся. Претензий я никому не предъявляла, а просто констатировала, что если б знала о трехэтажном доме, то купилаб квартиру лучше в нем.
08 фев 2018 10:31
Цитата "ElenDor":

Во-первых- да я хотела жить в малоэтажке, именно это мне нравилось в нашем ЖК. Притом когда я инвестировала уже был готов фундамент и стрился цоколтный этаж.
Во-вторых - квартиру я покупала в пятиэтажке без лифта. Срок здачи в моем договоре стоит 30 сентября 2017 года. А когда сдадут теперь .... боюсь уже даже загадывать.
В-третьих - моя квартира №1 на первом этаже, и представте мое удивление когда через пару месцев после покупки я узнаю, что там где по плану у меня санузел - теперь лифт. Думаю все кто купил квартиры надомной тоже были ну очень "приятно" удивлены. Так, что не нужно мне тут рассказывать о "планах" и кто над чем смеётся. Претензий я никому не предъявляла, а просто констатировала, что если б знала о трехэтажном доме, то купилаб квартиру лучше в нем.

Именно для таких как Вы и Я ( купила готовую квартиру в малоэтажке в ЖК " Дания") и существует готовое, построенное и сданное в эксплуатацию жилье. Приходите и покупаете. Но, так как Вы не имели достаточно средств или хотели потратить меньше, или хотели квартиру побольше, то должны были учесть все риски. Зная ситуацию в стране и постоянно изменчивый климат в экономике, особенно в строительстве нужно допускать все варианты !!! Я не защищаю застройщика, не имею с этого никаких интересов, но давайте будем поумнее и не будем разводить эту полемику!!! Думаю, достаточно проехаться до всем недостроям с 2008 года в Киеве и понять - что инвесторы этих домов были бы счастливы хоть 25-ти этажке. При инвестировании в недострой, я как строитель со стажем скажу , застройщик имеет очень много преимуществ. И все это законно, он может менять декларацию на строительство (этажность + размеры в плане + планировки дома) много раз, если это позволяют градостроительные условия. И при этом, Вы имеете право отстаивать свои права( обещания) лишь в судебном порядке если все это у Вас прописано в договоре, но и там есть очень много нюансов. Мой Вам совет - любите спать спокойно, покупайте готовое. Бесплатный сыр... или дешевый , его не бывает . :faceoff:
08 фев 2018 11:20
Цитата "lenchikk_n":


Світлано, інформація досить змістовна, добре, що розвіяли здогадки фактами. Єдине, що я не згодна з останнім пунктом в тому сенсі, що, якщо вже заявлено, що ЖК буде певної поверховості і певного виду, скажімо так, то забудовник має того притримуватись, а не змінювати свої плани в процесі - чесно скажу, я прийняла той факт, що тепер ми таки знову будемо жити в бетонних джунглях, від яких я тікала, бо мені таки обіцяли малоповерховий ЖК, але до кінця змиритись з тим, що нас обманули я не можу. Тому Ваш посил в цьому пункту вважаю вже занадто заангажованим зі сторони забудовника.


Пані Олено!

Всі землі навколо Киева будуть забудованими. Й з роками висотність та щільність забудови збільшуватиметься. Тому сподіватись, що навколо будуть поля з зайцями не варто. Та й думаю, сприймати той факт, що поряд буде багатоповерхівка треба філософськи (принаймні мені так здається), от якби ці багатоповерхівки будувались іншим забудовником чи продавались під егідою іншого ЖК, в такому випадку Ваші відчуття були б інші?
Хоча, визнаю, мені б також, як інвестору не сподобались би певні "качелі".

П.М. А моя остання теза стосувалась питань по конкретному будинку і стосувалась радше того, що квартири в даному будинку не почали продавати в якісь зручні (можливо) для когось терміни.

Вдалого дня!
08 фев 2018 11:22
Цитата "Інвестор Ірина":


Доброго дня!

Зконтактуйте з Вашим менеджером для отримання вичерпної інформації.

Дякую.
08 фев 2018 11:40
Цитата "ElenDor":

Во-первых- да я хотела жить в малоэтажке, именно это мне нравилось в нашем ЖК. Притом когда я инвестировала уже был готов фундамент и стрился цоколтный этаж.
Во-вторых - квартиру я покупала в пятиэтажке без лифта. Срок здачи в моем договоре стоит 30 сентября 2017 года. А когда сдадут теперь .... боюсь уже даже загадывать.
В-третьих - моя квартира №1 на первом этаже, и представте мое удивление когда через пару месцев после покупки я узнаю, что там где по плану у меня санузел - теперь лифт. Думаю все кто купил квартиры надомной тоже были ну очень "приятно" удивлены. Так, что не нужно мне тут рассказывать о "планах" и кто над чем смеётся. Претензий я никому не предъявляла, а просто констатировала, что если б знала о трехэтажном доме, то купилаб квартиру лучше в нем.


Пані Олено!

Ви в попередніх дописах прямо сказали, що Вас були зобов'язані попередити про будинок 92/56 і запропонувати його, тому я Вам і пояснила, що фізично Вам просто не могли цього зробити, оскільки на той час навіть не мали земельної ділянки для продовження будівництва ЖК, от і все, ніхто не має на меті Вас образити чи якимось чином утискати Ваші права.
На скільки я пам'ятаю про зміну поверховості вже було відомо в травні, тому не можу сказати хто і з якої причини Вас про це не повідомив, але, якщо це так, то приношу свої вибачення від імені виконавця.

П.М. Для тих, хто прагнув мати житло в малоповерховій забудові у нас завжди була альтернатива - буквально нещодавно продали останню квартиру в будинку по Ягідній, 19, а в будинку по Ягідній, 17 ще й наразі є декілька вільних квартир.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .130132. . .262
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее