Подать объявление

ЖК Дания | Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

ЗастройщикСаченко Николай Васильевич, Корнияш Роман Владимирович
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 13 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
82из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 123.
27/22%
11/9%
29/24%
20/16%
36/29%
1. . .106108. . .262
21 ноя 2017 16:22
Как-то не хочется привыкать к ужинам при свечах 🤔
Да и зима близко☝️
22 ноя 2017 07:55
Когда котлы будут в 55 доме?Сколько можно ждать?!Одни обещания!!!
22 ноя 2017 09:08
Цитата "svetik ":


В этом случае,главное свечками запастись!!!😉


Вчора увечері знову вимикали світло. Це вже стає поганою традицією :faceoff:
Напруга постійно дуже низька, постійно вибивають запобіжники і це при тому, що в квартирі може бути увімкнена лише лампочка 8-() Я вже не говорю про електроприлади. Напруга вище 195 не підіймається.
Все б може і нічого, ми всі любимо романтику і свічки і т.д., але ж без світла немає води, не працює котел. Зима планується весела. :ne figa sebe: :ne figa sebe:

Шановий відділ продажу, будь ласка, вирішіть проблему. :protest: :protest: :protest:
22 ноя 2017 13:00
Ігоре, приймаю естафету)))

Шановні мешканці, інвестори та просто відвідувачі форуму ЖК "Данія", рада вітати вас, мене звати Світлана, від сьогодні я беру на себе місію спілкування з вами від імені забудовника.

Одразу хочу розставити всі крапки над "і":
1) результатом своєї роботи бачу проінформованість зацікавлених осіб про перебіг будівництва, ремонту, облаштування тощо, отримання інформації від мешканців про проблеми/питання та передача її до забудовника з метою вирішення та усунення, а також надання інформації у зворотньому напрямку від забудовника;щось накшталт сполучної ланки між інвесторами та забудовником.
2) вважаю, що наше спілкування повинно будуватись на принципах взаємної поваги та коректності. Готова читати негатив й , можливо, в якійсь мірі ставлюсь до цього з розумінням, але до певної межі. Без образ, але на дописи персонально образливого змісту, з використанням ненормативної лексики відповідати не буду.
3) не ставлю на меті надання неправдивої інформації, вважаю, що краще "горькая правда, нежели сладкая лесть", але інформація отримується з різних джерел - забудовник, центр продажу, виконроб, закуполог тощо, тому прошу з розумінням ставитись до можливих відхилень. Буду намагатись оперативно тримати вас в курсі справ.
4) вважаю, що найбільш ефетивним є конструктивне спілкування, по суті.

От, якось так, якщо коротко. Все інше, вважаю, відпрацюємо в процесі спілкування.

P.S.Можливо, вже зараз маєте чіткі побажання, щодо питань для висвітлення чи періодичності завантаження фотографій тощо, пишіть тут або в приват.
22 ноя 2017 15:06
Вітаю Светлана Дания!!! Бажаю вам успіху у Вашій роботі та сподіваюся відтепер на конструктивний діалог із забудовниками заснований на взаємній повазі, а також своєчасне та достовірне інформування інвесторів.
До Вас перші 2 питання:
1) Паркувальні місця.
2) Лежачі поліцейські.
Вони будуть розглядатись найближчим часом чи взагалі?
22 ноя 2017 15:09
Уважаемая Светлана!Когда установят котлы в 55 доме и подключать газ?Мы заканчиваем делать ремонт и хотелось бы в ближайшее время заселиться.
22 ноя 2017 15:37
Шановна Світлано! Раді познайомитись! Ми, мешканці ПЕРШОГО будинку Данії, на вулиці Козацькій також цікавимося термінами появи лежачих поліцейських в нас на вулиці Козацькій. Донесіть будь-ласка забудовнику, що вони необхідні нам, краще зараз лежачі поліцейські, ніж потім-лежачі покалічені люди!!! :oh: :oh: :oh:
22 ноя 2017 16:36
Цитата "Односельчанин":
Вітаю Светлана Дания!!! Бажаю вам успіху у Вашій роботі та сподіваюся відтепер на конструктивний діалог із забудовниками заснований на взаємній повазі, а також своєчасне та достовірне інформування інвесторів.
До Вас перші 2 питання:
1) Паркувальні місця.
2) Лежачі поліцейські.
Вони будуть розглядатись найближчим часом чи взагалі?

Рада знайомству, Односельчанин! Дякую! Навзаєм!!!
Щодо Ваших питань:
1. Чекаю на відповідь від забудовника стосовно місця розміщення додаткових паркувальних місць, за отримання - викладу інформацію;
2. Зараз проводиться асфальтування по вулиці Січовій по закінченню цей же підрядник мається облаштувати 2-а обмежувачі швидкості по вулиці Ягідній - поряд з 23-ім будинком (на розі) та поряд з 19-им будинком.
22 ноя 2017 16:42
Цитата "Августина":
Шановна Світлано! Раді познайомитись! Ми, мешканці ПЕРШОГО будинку Данії, на вулиці Козацькій також цікавимося термінами появи лежачих поліцейських в нас на вулиці Козацькій. Донесіть будь-ласка забудовнику, що вони необхідні нам, краще зараз лежачі поліцейські, ніж потім-лежачі покалічені люди!!! :oh: :oh: :oh:

Доброго вечора! Дякую!

Зрозуміла Ваша стурбованість,обов'язково проінформую про дану проблему.
Про результати повідомлю.
22 ноя 2017 16:55
Цитата "Zoyulka":
Уважаемая Светлана!Когда установят котлы в 55 доме и подключать газ?Мы заканчиваем делать ремонт и хотелось бы в ближайшее время заселиться.


Добрый вечер,Zoyulka!

Ожидается ближайшее время. Немного подводят газовики, как с 17-ым так и с 55-ым домами. Сами рассчитывали, что пуск 17-го будет на прошлой неделе, а с этой недели начнут 55-ый. Для того, чтобы без проблем подключить газ и наш ЖК не отсылали в "конец очереди" мы вынуждены покупать у них отопительное оборудование, а с оперативностью поставок и выполнения работ газовики, к сожалению, очень неповоротливые. Знают, что все равно без них никак.
Со слов, на следующей неделе должны быть котлы, очень надеемся, что слова не разойдутся с действительностью.
22 ноя 2017 17:17
Судя по темпу строительства 101-го дома в октябре сдачи не будет...
22 ноя 2017 17:18
Цитата "Zoyulka":
Уважаемая Светлана!Когда установят котлы в 55 доме и подключать газ?Мы заканчиваем делать ремонт и хотелось бы в ближайшее время заселиться.


Присоединяюсь! От себя добавлю что уже и двери(их нет) в парадное и само парадное привести в порядок. Уточню для понимания, дом должен был быть сдан и полностью укомплектованным 4 месяца назад.
22 ноя 2017 18:38
Цитата "kot1984":
Судя по темпу строительства 101-го дома в октябре сдачи не будет...

С учетом того что движется конец ноября :)
22 ноя 2017 18:43
Цитата "Lym":

С учетом того что движется конец ноября :)

Вот по этому поводу и хотелось бы услышать комментарии застройщика.... У меня в предварительном договоре стоит дата 30 октября, потом сказали 30 ноября, а что дальше??? Договор то по факту уже нарушен
22 ноя 2017 19:08
Цитата "kot1984":
У меня в предварительном договоре стоит дата 30 октября, потом сказали 30 ноября, а что дальше??? Договор то по факту уже нарушен

Я звонила в цп, мне сказали ориентироваться на декабрь. о ноябре речь не шла:) а звонила я примерно 30 октября +/-2 дня
НО! всё таки услышать ТУТ обновленные сведения от застройщика - не помешает
22 ноя 2017 20:13
Светлана добрый вечер!интересует когда будет закладка фундамента 4й очереди по дому 97/22? обещали ноябрь.
22 ноя 2017 20:15
Цитата "Varlus":


Присоединяюсь! От себя добавлю что уже и двери(их нет) в парадное и само парадное привести в порядок. Уточню для понимания, дом должен был быть сдан и полностью укомплектованным 4 месяца назад.


Доброго вечора!

Від імені забудовника приношу вибачення за затримки та незручності пов'язані з цим.
Двері в під'їзди замовлено, чекаємо на виготовлення та встановлення.
З ремонтом всередині під'їздів швидше за все доведеться почекати, перила будуть зварені, як на східцях так і на ганках у всіх будинках. Що стосується вкладання плитки, фарбування, то поки що, нажаль, терміни Вам вказати не можу.
Звісно,про стурбованість мешканців повідомлю забудовника та виконроба.
За наявності будь-якої іншої, більш предментної інформації буду повідомляти.
22 ноя 2017 20:23
Цитата "Natalichek":
Светлана добрый вечер!интересует когда будет закладка фундамента 4й очереди по дому 97/22? обещали ноябрь.


Доброго вечора, Natalichek!

Роботи по облаштуванню фундаменту 3-ої та 4-ої секцій будинку 97/22 плануюється розпочати з середини грудня.
Не берусь стверджувати будь-що за обіцянки інших, але сама є інвестором 4-ої черги (є, так би мовити зацікавленою особою), мені з самого початку ставили терміни старту на грудень.
22 ноя 2017 20:40
Цитата "Lym":

Я звонила в цп, мне сказали ориентироваться на декабрь. о ноябре речь не шла:) а звонила я примерно 30 октября +/-2 дня
НО! всё таки услышать ТУТ обновленные сведения от застройщика - не помешает


Доброго вечора!

Забудовник наразі активно займається оформленням документації по будинку 101.
Про більш конкретні терміни введення будинку в експлуатацію повідомлю по отриманню інформації від забудовника.
Наразі активно проводяться будівельні роботи: в будинку виконано розведення електрики, проводять облаштування штукатурки стін, встановлення вікон, утеплення фасаду та його оштукатурення. Чекаємо на облаштування даху. Виконроб обіцяв, що днями приступлять до покрівельних робіт.
Я не будівельник, тому, нажаль, зі свого боку не можу оцінити виконання залишку робіт в часі, покладаюсь у цьому питанні на фахівців та їх об'єктивність.
А поки чекаємо на інформацію та результати будівельних робіт, пропоную перегланути фотографії по темі, нажаль маю трохи застаралі, але ближче до кінця тижня викладу оновлені. Будемо разом спостерігати за динамікою.
23 ноя 2017 06:04
Світлано, доброго дня! Якщо можна отримати від забудовника інформацію стосовно вхідних дверей у під'їзд. Чи реально замінити їх на металеві без скла, щоб ми мали можливість поставити на них магнітний замок чи домофон? Ці пластикові двері в нашому під'їзді (Ягідна 21, 3й під'їзд) один раз вже міняли, бо вони від вітру розкрилися і зламалися. Після того поставили доводчик, але вони все одно вже тріснули. На них немає сенсу ставити магнітний замок чи домофон, бо вони легкі і відірвати їх від пристрою досить просто.
Якщо потрібна якась участь мешканців під'їзду, ми готові до обговорення.

Також хочу дуже просити, при можливості, на перилах нашого під'їзду приварити знизу додаткову горизонтальну планку - дуже слизька плитка і мала дитина, проходячи повз, може туди впасти (кожен день завмирає серце, коли виходимо з квартири).

Буду дуже вдячна за інформацію.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .106108. . .262
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее