Подать объявление

ЖК Дания | Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

ЗастройщикСаченко Николай Васильевич, Корнияш Роман Владимирович
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 13 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
82из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 123.
27/22%
11/9%
29/24%
20/16%
36/29%
1. . .6062. . .262
07 июнь 2017 06:47
Цитата "Nuta f":
Ягідна, 19 - дверей немає, котлів зрозуміло також, води і каналізації також немає.Я напевно вже чекати не буду і в кінці неділі розводитиму теплу підлогу. Ну так кому цікаво.
Скажите а теплый пол нужно розводить под стяжку,или на стяжку,какой лучше електрический или водяной,я тоже думаю делать в 55 доме у нас стяжки еще нет,делать сейчас или ждать когда стяжку зделают
07 июнь 2017 08:06
Цитата "Igor_S88":

Привіт, був учора, поки були вихідні домовився з хлопцями подивитись з середини, маємо на вчора: два поверхи, зараз відстоюється перекриття між 2-им та 3-ім поверхами, зроблено монолітні сходи. Так що процес іде, це не може не тішити! :up:

По плану это цокольный этаж и жилой 1 этаж.
07 июнь 2017 08:36
Цитата "Nuta f":
Ягідна, 19 - дверей немає, котлів зрозуміло також, води і каналізації також немає.Я напевно вже чекати не буду і в кінці неділі розводитиму теплу підлогу. Ну так кому цікаво.

А у вас на каком этаже квартира? Мы не делаем теплый пол тоже из-за дверей. Просто мы на первом этаже и обидно будет если стырят или испортят. Теплый пол желательно сразу залить, на сколько я знаю.
07 июнь 2017 18:28
Цитата "Alexis777 ":

А у вас на каком этаже квартира? Мы не делаем теплый пол тоже из-за дверей. Просто мы на первом этаже и обидно будет если стырят или испортят. Теплый пол желательно сразу залить, на сколько я знаю.

У мене 3 поверх 1- го під'їзду. Також не хотіла робити без дверей, але вже кілька разів заїжала і бачила, що на 5 поверсі лежить тепла підлога і нічого. Так що буду ризикувати і робити без дверей.
07 июнь 2017 18:34
Цитата "zzzzzooooo":
Скажите а теплый пол нужно розводить под стяжку,или на стяжку,какой лучше електрический или водяной,я тоже думаю делать в 55 доме у нас стяжки еще нет,делать сейчас или ждать когда стяжку зделают

Водяний під стяжку, електричний на стяжку. А який краще - це індивідуально. Я робитиму водяний. В кухні, ванній кімнаті, в туалеті, коридорі і дитячій.
08 июнь 2017 08:13
По Ягодной 19 - сегодня заносят двери в первый подъезд. Вчера чистили колодцы и установили канализационные люки. Также работники начали благоустраивать территорию возле дома.
08 июнь 2017 20:39
Цитата "Nuta f":

У мене 3 поверх 1- го під'їзду. Також не хотіла робити без дверей, але вже кілька разів заїжала і бачила, що на 5 поверсі лежить тепла підлога і нічого. Так що буду ризикувати і робити без дверей.

А кто вам будет делать теплый пол? Кто-то из строителей на нашем жк или другие?
09 июнь 2017 03:38
Цитата "Alexis777 ":

А кто вам будет делать теплый пол? Кто-то из строителей на нашем жк или другие?

Мій колега. Бачила його роботу не один раз - задоволена.
11 июнь 2017 14:17
Здравствуйте :hi: вопрос по фундаментам, Кошевая 99 глубокий фундамент и мощная арматурная сетка, вообщем все ок) а вот Кошевая 101 визуально фундамент всего 60 см в глубину :ne figa sebe: , это видно с боку со стороны вырытого котлована, для 9-ти этажного дома - маловато. Если застройщик читает форум - прошу прокомментировать
11 июнь 2017 16:30
Соседи по сичевой 55 кто-то уже делал документы купли-продажи.
11 июнь 2017 16:34
я делала
11 июнь 2017 17:47
Цитата "Zoyulka":
я делала
Когда вам обещали доделать дом,в предварительном договоре стоит срок до 1.07
12 июнь 2017 08:41
По Ягодной, 19 - когда уже полы зальют? еще в апреле обещали начать, уже июнь, а воз и ныне там.
12 июнь 2017 08:57
Соседи, кто уже оформил регистрацию места проживания (прописку)? Интересует информация по первым этажам.Спасибо!
12 июнь 2017 16:35
Цитата "Plank":
Здравствуйте :hi: вопрос по фундаментам, Кошевая 99 глубокий фундамент и мощная арматурная сетка, вообщем все ок) а вот Кошевая 101 визуально фундамент всего 60 см в глубину :ne figa sebe: , это видно с боку со стороны вырытого котлована, для 9-ти этажного дома - маловато. Если застройщик читает форум - прошу прокомментировать

Доброго вечора.
Я купував квартиру в 101 будинку ще на стадії котловану й весь час спостерігаю за процесом, що-що, а фундамент там точно не 60 см :protest: , й на вскидку, навіть більше ніж тричі по 60. Так, якщо дивитись неозброєним оком, то не гірше ніж у 99 будинку, здається й товщина арматури та ж, й розмір вічок в'язки такий же. Та й взагалі 60 см це якась дурня, скажу вам відверто, бо, навіть, в одноповерхових будинках в нашій широті, фундамент закладають ніяк не менше ніж глибина промерзання грунту, а це близько 70 см, а що вже казати про дев'ятиповерхівку... Хто ж в адекваті буде вкладати такі кошти, щоб потім будинок рухнув... да й в ГАСКУ, думаю, ніхто, навіть би за "позолотітє ручку" такий би проект не підписав, да й технадзору за грати пряма б дорога була б з фундаментом в 60см :faceoff: Також, не треба забувати про геологорозвідку, в жодній місцині в нашій широті, в принципі, ви не знайдете залягання шару стійкого грунту, тобто природної основи на такій маленькій глибині. Да, й до речі, в основі фундаменту вилита монолітна залізобетонна плита (як в 99 будинку) для міцності й надійності конструкції, а не просто "п'ята". От якось так.
Завтра планую бути в жк, додатково поцікавлюсь точними параметрами.
Гарного вечора. :)
12 июнь 2017 23:18
Здравствуйте. Есть ли уже люди, которые вложились в дома 97 и 99?Заключали ли Вы предварительный договор?Сумму в гривнах выплачивали?Не прыгнет ли цена при оплате 70/30 , 30 по основному договору?Как обстоят дела с коммуникациями в соседних домах?
13 июнь 2017 10:03
Цитата "mariabewz":
Здравствуйте. Есть ли уже люди, которые вложились в дома 97 и 99?Заключали ли Вы предварительный договор?Сумму в гривнах выплачивали?Не прыгнет ли цена при оплате 70/30 , 30 по основному договору?Как обстоят дела с коммуникациями в соседних домах?


А 97 дом это какой?

В 21 доме по Ягодной с коммуникациями всё хорошо, хотя вопросы есть. Газ есть, лицевые счета на него есть. Электричество есть. Есть ли счетчики и когда их опломбируют пока информации нет. Вода есть, пока похоже из скважины. Канализационные отходы куда уходят неизвестно. В целом всё ок. Со вчерашнего дня ЖЭК начал подписывать договора, подробности узнаю сегодня, когда почитаю и подпишу.
13 июнь 2017 14:10
Кто знает почему непокупают квартиры в 17 доме,цена завышеная или что
13 июнь 2017 18:37
Цитата "Plank":
Здравствуйте :hi: вопрос по фундаментам, Кошевая 99 глубокий фундамент и мощная арматурная сетка, вообщем все ок) а вот Кошевая 101 визуально фундамент всего 60 см в глубину :ne figa sebe: , это видно с боку со стороны вырытого котлована, для 9-ти этажного дома - маловато. Если застройщик читает форум - прошу прокомментировать

Доброго вечора.
Як і обіцяв дізнався проектні параметри фундаменту 101 будинку, самому було цікаво, на виході маємо:
Фундамент 2,95
Глибина залягання 2,05
Використовували 20 арматуру
Так, що можна спати спокійно)))
Ще в додаток до свого попереднього коменту додам, що треба враховувати легкий фасад. Оскільки газоблок, на відміну від цегли, є більш легким матеріалом, але при цьому в рази якісніші характеристики тепло- та звукопроникненості.
13 июнь 2017 20:43
Цитата "lenchikk_n":

По Кошевой.Дома ,которые строят. А кто покупал квартиру еще на стадии стройки?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .6062. . .262
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее