Подать объявление

ЖК City Park | Сити Парк | Синергия | Ирпень, ул. Чехова, ул. Университетская

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
204из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
7/23%
2/6%
4/13%
5/16%
13/42%
1. . .4749. . .70
05 фев 2019 08:15
Построят дорогу-развязку на Ворзель мимо 4 секции. С нашей стороны, вдоль дороги по периметру города, будут многоэтажки, с другой - лес. Потому что близко к кладбищу строить не будут. Вид из 4ой секции будет на сосны. :)
05 фев 2019 08:48
Доброго дня! Так, там санітарна зона і лишається. Але для будинку потрібна інфраструктура. Я думаю дит. садочок і дорога до будинку Вам вигляд з вікон не зіпсує а навпаки буде комфортніше і безпечніше з цією розв‘язкою добиратися додому.
Знову наголошую, знайдіть новий Генплан, у вас буде уявлення що навколо відбуватиметься і як розвиватиметься наше місто Ірпінь.
05 фев 2019 13:33
Цитата "Anna_Т ":
Построят дорогу-развязку на Ворзель мимо 4 секции. С нашей стороны, вдоль дороги по периметру города, будут многоэтажки, с другой - лес. Потому что близко к кладбищу строить не будут. Вид из 4ой секции будет на сосны. :)



на скільки мені відомо, то буде і дитячий садочок.
Дійсно, треба переглянути генплан :yes:
05 фев 2019 13:34
Цитата "Designer_":
Доброго дня! Так, там санітарна зона і лишається. Але для будинку потрібна інфраструктура. Я думаю дит. садочок і дорога до будинку Вам вигляд з вікон не зіпсує а навпаки буде комфортніше і безпечніше з цією розв‘язкою добиратися додому.
Знову наголошую, знайдіть новий Генплан, у вас буде уявлення що навколо відбуватиметься і як розвиватиметься наше місто Ірпінь.



в цьом урайоні вже є інфраструктура,але думаю вона значно збільшиться , коли почнуть здавати усі жк району
05 фев 2019 17:24
А що ви думаєте стосовно заморожених будівницт позаду будинку? Якось вони як привиди там..
05 фев 2019 18:48
Цитата "satia":
А що ви думаєте стосовно заморожених будівницт позаду будинку? Якось вони як привиди там..


Хотілося б щоб їх добудували, як і планували, на ту ж висоту. Інвестори шукають нового забудовника, але не хочуть доплачувати...
05 фев 2019 18:50
Немного портят вид из окна)
05 фев 2019 21:37
Цитата "Maxim32":
Немного портят вид из окна)

О, ви були на будівництві? Як там справи?
06 фев 2019 04:51
Да, я был еще в декабре. Все пока нормально вроде.
07 фев 2019 14:56
Цитата "Designer_":
Доброго дня! Так, там санітарна зона і лишається. Але для будинку потрібна інфраструктура. Я думаю дит. садочок і дорога до будинку Вам вигляд з вікон не зіпсує а навпаки буде комфортніше і безпечніше з цією розв‘язкою добиратися додому.
Знову наголошую, знайдіть новий Генплан, у вас буде уявлення що навколо відбуватиметься і як розвиватиметься наше місто Ірпінь.

Можливо дитячий садок буде на першому поверсі нашого жк. Тому що контури садка на плані нагадують наш будинок.
07 фев 2019 15:07
Так, можливо і садок в будинку. Ми були пару днів назад на об‘єкті, ходили в першій секції. Там є цікава прибудова...і може бути все що завгодно, від комерції до садочка, так як з‘єднується стилобатом ніби для ігрового майданчика.
07 фев 2019 15:41
Дитячий садочок по техніці та правилам не може знаходитись на першому поверсі багатоповерхового будинку, і сподіваюсь, що садочок все ж буде окремою будовою!

Але в Києві є садочок, який знаходиться в підвальному приміщенні будинку ( без вікон), тому тут, якщо що, не здивуєшся

Нажаль Синергія, нічого не коментує( Видно заклопотані
08 фев 2019 07:58
Цитата "Lesya Belaya":
Дитячий садочок по техніці та правилам не може знаходитись на першому поверсі багатоповерхового будинку, і сподіваюсь, що садочок все ж буде окремою будовою!

Але в Києві є садочок, який знаходиться в підвальному приміщенні будинку ( без вікон), тому тут, якщо що, не здивуєшся

Нажаль Синергія, нічого не коментує( Видно заклопотані


Так, для садочку були такі нормативи. Але зараз ввели нові, де зазначено, що дитячий садок може розташовуватись в частині багатоповерхового будинку з умовою своєї території та окремого входу. Іноді, якщо нормативи не витримуються, такий заклад називають по творчому, наприклад "будинок для дітей Сонечко" і цього достатньо, щоб влада відзвітувалась.

Для багатоповерхового будинку мати на першому поверсі дитячий заклад з багатою кількістю груп не дуже приємно, так як кухня випаровує багато неприємних запахів під час готовки. Наприклад, молочні кухні, кажуть, мали неприємний запах весь день.
08 фев 2019 08:08
Цитата "Anna_Т ":


Так, для садочку були такі нормативи. Але зараз ввели нові, де зазначено, що дитячий садок може розташовуватись в частині багатоповерхового будинку з умовою своєї території та окремого входу. Іноді, якщо нормативи не витримуються, такий заклад називають по творчому, наприклад "будинок для дітей Сонечко" і цього достатньо, щоб влада відзвітувалась.

Для багатоповерхового будинку мати на першому поверсі дитячий заклад з багатою кількістю груп не дуже приємно, так як кухня випаровує багато неприємних запахів під час готовки. Наприклад, молочні кухні, кажуть, мали неприємний запах весь день

Щодо харчування, то не обовязково, де садочок чи дитячий центр, то там готують, є такі заклади куди привозять іжу діткам, два чи три рази в день!
І все ж це наші з вами догадки, як буде насправді побачимо!
Садочок - це добре! Для нас актуальнішим є отримання своіх ключів!
08 фев 2019 11:50
Доброго дня, шановні інвестори ЖК "City Park".

Дитячий садок буде поряд з ЖК, а не в самому будинку.
Детальніше розміщення можна побачити на зображенні в додатку.

Гарного та продуктивного дня!
08 фев 2019 12:22
Дякуємо що трішки просвітили. Було б добре з умовними позначеннями. Що під номером 19 ?? І головна інтрига приховується між нами і парком. Що там? Окремі «свічки» як Чехов чи один «корівник» вздовж паркану? Сфотографуйте будь ласка, якщо це не стратегічна таємниця.
08 фев 2019 13:09
:hi: [size=200]Трішки свіжих фото!!![/size] :hi:
08 фев 2019 13:25
Цитата:
Дякуємо що трішки просвітили. Було б добре з умовними позначеннями. Що під номером 19 ?? І головна інтрига приховується між нами і парком. Що там? Окремі «свічки» як Чехов чи один «корівник» вздовж паркану? Сфотографуйте будь ласка, якщо це не стратегічна таємниця.


:hi: [size=200]Ось, що знайшов в інтернеті. Швидше за усе будуть свічки, як Чехов-Парк![/size] :hi:
08 фев 2019 13:35
Скажіть, будь ласка, садочок під номером 9 чи 10? І що розташовано на плані за домом на пагорбі?
08 фев 2019 13:40
Цитата "Anna_Т ":
Скажіть, будь ласка, садочок під номером 9 чи 10? І що розташовано на плані за домом на пагорбі?


Садочок 10
9- там пише 1 поверх. Значить комерція
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .4749. . .70
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее