Подать объявление

ЖК City Park | Сити Парк | Синергия | Ирпень, ул. Чехова, ул. Университетская

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
204из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
7/23%
2/6%
4/13%
5/16%
13/42%
1. . .2527. . .70
25 июнь 2018 14:56
Цитата "Jiva4ka":


Почитайте ветку форму о комплексе Грин Сайд, Синергия 2 - и найдёте там реальные ответы...

почитайте ветки разных форумов -строителей Ирпеня, Бучи, Вишневого и близь находящийся - и увидете, что нет нигде идеального застройщика. Визде есть "что-то не так" или "кто-то не так".
А решать Вам.
26 июнь 2018 08:08
А ви бачили, що нам змінили матеріали для фасаду - тепер це " Комбинированный, утепление стен эффективными материалами."
26 июнь 2018 08:16
Цитата "satia":
А ви бачили, що нам змінили матеріали для фасаду - тепер це " Комбинированный, утепление стен эффективными материалами."


А шо було раніше?
26 июнь 2018 08:18
Цитата "vasiliy.melnik":


А шо було раніше?

мін вата
26 июнь 2018 08:26
Цитата "satia":

мін вата


То критично? :)
+то на сайті змінили? :)
якщо почитаєте договір, там по іншому написано, і шо тепер? :)
26 июнь 2018 08:48
Цитата "vasiliy.melnik":


То критично? :)
+то на сайті змінили? :)
якщо почитаєте договір, там по іншому написано, і шо тепер? :)

Критично тільки те, що в Синегрії на сайті більш правдивіша інформація, ніж в нашому договорі.
Критично, що забудовник здешевляє будівництво.
26 июнь 2018 08:56
Еще и без документов на землю строится с неизвестным результатом стройки...
26 июнь 2018 08:59
Цитата "satia":

Критично тільки те, що в Синегрії на сайті більш правдивіша інформація, ніж в нашому договорі.
Критично, що забудовник здешевляє будівництво.


На основі чого ви зробили висновок, що здешевлюється будівництво?
Ви провели експертну оцінку, що мінвата дорожче за "Комбинированный, утепление стен эффективными материалами."

я не будівельник, тому було б добре якби розписали детально на що це впливає, і чого вимагати від забудовника.

а так це просто блаблабла...
26 июнь 2018 09:08
Цитата "vasiliy.melnik":


На основі чого ви зробили висновок, що здешевлюється будівництво?
Ви провели експертну оцінку, що мінвата дорожче за "Комбинированный, утепление стен эффективными материалами."

я не будівельник, тому було б добре якби розписали детально на що це впливає, і чого вимагати від забудовника.

а так це просто блаблабла...

Експертну оцінку не проводили, а фраза "Комбинированный, утепление стен эффективными материалами." говорить про те, що забудовник себе оберігає від таких от "вимагателів". Може хоч пінопластом заліпить, хоч дідовським методом ....
Я намагаюсь позитивно відноситись до будівництва нашого будинку, але коли набирається купа негативу, то волею не волею переживаєш, куди впхнув носа.
26 июнь 2018 09:10
Доброго дня! Питання до тих, хто вже інвестував: чи консультувалися Ви з юристом щодо будівельної документації? Чи вносили зміни в Попередній договір і які?
Питання до тих, хто тільки приглядається до даного ЖК: давайте "приглядатися" разом.)) Розглядаю Сіті Парк або Грін Сайд. Можемо розділити витрати на юриста.
26 июнь 2018 10:28
Я инвестор Сити парка и С2+. Изучала доки)) лично пришли с мужем к выводу - смотри на репутацию. Разрешения на строительство есть. Отлично. А начинать стройку после получения всех доков это дорого и долго.
26 июнь 2018 10:54
Цитата "Julia Koroleva":
Я инвестор Сити парка и С2+. Изучала доки)) лично пришли с мужем к выводу - смотри на репутацию. Разрешения на строительство есть. Отлично. А начинать стройку после получения всех доков это дорого и долго.

Є Дозвіл на будівництво Сіті Парк? Вам його показували? Мені у відділі продажів відповіли, що дозволу якраз немає, і невідомо коли буде. Це смущає навіть більше, чим цільове призначення землі. Поправте мене, якщо це не так.
27 июнь 2018 04:37
Не дозвіл. В ЗУ в 2017 внесены были изменения, теперь не обязательно его иметь, если класс риска стройки сс1. Как по нашему дому. Исправьте, если не права.
27 июнь 2018 07:49
Было бы не плохо, если бы застройщик на сайте выложил все сопутствующие документы и разрешения, как делают нормальные строительные компании. А как по мне еще и строительные чертежи и исправленный генплан територии с разметкой.
29 июнь 2018 12:35
Цитата "Milka2016":
Доброго дня!
Хто з Ірпіня, чи вже купував тут новобудову, підкажіть, яка якість інтернету в місті?
Чи правда, що дуже погана? Цікавить як провідний, так і мобільний інтернет.

Ilan.com.ua Мы пользуемся,всё устраивает !
30 июнь 2018 06:32
Вітаємо шановні інвестори і всі, хто хоче придбати квартиру в City Park. Пропонуємо Вам переглянути черговий фотозвіт про хід будівництва та виконані роботи на об'єкті за період з 15 червня по 27 червня 2018 року.

У першій секції ведуться роботи по влаштуванню залізобетонних вертикальних конструкцій 17 поверху (дах).

У другій секції ведуться роботи по монтажу вентиляційних блоків. Тривають роботи по влаштуванню залізобетонних вертикальних конструкцій 17 поверху (дах). Триває кладка зовнішніх стін і міжкімнатних перегородок 5 і 6 поверхів.

У третій секції ведуться роботи по влаштуванню залізобетонних вертикальних конструкцій 17 поверху (дах).

У четвертій секції завершені всі монолітні роботи. Тривають роботи по монтажу вентиляційних блоків. Триває кладка зовнішніх стін і міжкімнатних перегородок 3 і 4, а також з 7 по 10 поверх.

На території комплексу пробурена свердловина глибиною 120 метрів для подачі питної води в будинок.
30 июнь 2018 17:02
Добрый вечер соседи! Я что не дополняла видимо...збудовано 17 поверх..
Будет 16 или 17 этажей?
Или первый ( коммерческий) и 16 жилых ?
Спасибо заранее
30 июнь 2018 17:36
Я так поняла, что 17 этажем они называют крышу.
01 июль 2018 08:13
17 этаж- это технический этаж.
Судя по фото- это фотоотчет 4 секции. Для нас уже инвесторов с этого отчета понятно что кроме тех этажа ничего не делают.
01 июль 2018 08:13
17 этаж- это технический этаж.
Судя по фото- это фотоотчет 4 секции. Для нас уже инвесторов с этого отчета понятно что кроме тех этажа ничего не делают.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .2527. . .70
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее