Подать объявление

ЖК Chehov Парк Квартал | Чехов | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Чехова, 27

ЗастройщикОРЛАН ИНВЕСТ ГРУПП, Molodist
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 600 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 72.
18/25%
8/11%
13/18%
9/13%
24/33%
1. . .1921. . .172
17 окт 2017 06:45
Цитата "Olya03":
Орлан Інвест можна нові фото та звіт по будівництву

Фото звіт буде 18.10.2017 року :hi:
17 окт 2017 07:19
Соседи, давайте не будем нагнетать обстановку раньше времени. Почитав некоторые отзывы, решила на выходных съездить посмотреть на стройку. В выходной, да еще и в праздник строители работали и краны тоже. Да, стройка двигается не супер быстро, но главное, что она двигается!!!! Еще целый год впереди!!!!
18 окт 2017 06:44
Цитата "IRA-S":
Соседи, давайте не будем нагнетать обстановку раньше времени. Почитав некоторые отзывы, решила на выходных съездить посмотреть на стройку. В выходной, да еще и в праздник строители работали и краны тоже. Да, стройка двигается не супер быстро, но главное, что она двигается!!!! Еще целый год впереди!!!!


10 поверхівка стоїть, не рухається. Вже 4-квартал, залишились 11 місяців до поселення, а три зимових місяця розумієм як один. Отже що можна побудувати і прокласти комунікації за 9 місяців? :@-: .
18 окт 2017 12:14
Доброго дня, шановні інвестори! :hi:
До уваги фотозвіт 18.10.2017 року!
На сьогоднішній день були виконані такі роботи:
1-Будинок.
1,2-підїзд Цегляна кладка 6-поверху, монтаж армованого пояса на 7 поверх.
3,4-підїзд Перегкриття 4-поверху,цегляна кладка 5-поверху.
5,6-підїзд Перекриття 5-поверху, цегляна кладка 6 поверху.
2-Будинок.
Побудований 14-поверх, зведення конструкції 15-поверху!
3-Будинок.
Побудований 14-поверх, початок конструкції 15- поверху!
Гарного перегляду :hi:
18 окт 2017 12:53
Дякую за фото :)
18 окт 2017 13:04
Орлан, спасибо за отчет!
Подскажите, пож, территория между средней секцией 10-этажки и санаторием будет нашей придомовой? Она будет как-то облагорожена?
18 окт 2017 15:06
Цитата "Eska":
Орлан, спасибо за отчет!
Подскажите, пож, территория между средней секцией 10-этажки и санаторием будет нашей придомовой? Она будет как-то облагорожена?


гарне питання!
18 окт 2017 15:07
Тут є власники квартир, у яких між 10-ти поверхівкою і 16 - будуть кімнати, так звані веранди?
19 окт 2017 11:56
Цитата "RBKA":
Тут є власники квартир, у яких між 10-ти поверхівкою і 16 - будуть кімнати, так звані веранди?

Да, есть . Я инвестировал в 2-х комн. квартиру в 10-этажном доме и должна быть эта веранда.
19 окт 2017 14:34
Цитата "Slava Ch":

Да, есть . Я инвестировал в 2-х комн. квартиру в 10-этажном доме и должна быть эта веранда.


Уверены? Первые два и последний без веранды (лоджии).
19 окт 2017 15:04
У меня средний этаж .
19 окт 2017 20:24
Цитата "mvs24":


Уверены? Первые два и последний без веранды (лоджии).


взагалі веранди з четвертого по девятий
19 окт 2017 20:26
Цитата "Slava Ch":

Да, есть . Я инвестировал в 2-х комн. квартиру в 10-этажном доме и должна быть эта веранда.


Мені от цікава ваша думка - чи потрібне тій кімнаті якесь додаткове утеплення? Що у вас там планується? Моя на 5-му поверсі
20 окт 2017 00:37
Утеплять однозначно буду. Что ещё будет не определился точно, может гардероб.
20 окт 2017 11:11
Шановний Орлан, питання по ЖК Єсенін 1.
Ви якщо щось обіцяєте - то робіть. Видимість роботи нам не потрібна. Цікавить усіх питання електрики та газу. Немає ні того - ні того...
Не буду зараз говорити про недоотриманий дохід через відсутність на роботі (у звязку з вашими фіктивними викликами на ЖК під придлогом включення газу), проте виходить фігня якась...
Якщо у вас є мужики з яй...ми, то хай зроблять порядок на ЖК Єсенін....
А вам, реальним інвесторам, а раджу зважати на те, як забудовник забиває болт на ЖК після того як зібрав гроші за квартири ...
Гарного дня....
20 окт 2017 17:53
Цитата "Кастомер":
Шановний Орлан, питання по ЖК Єсенін 1.
Ви якщо щось обіцяєте - то робіть. Видимість роботи нам не потрібна. Цікавить усіх питання електрики та газу. Немає ні того - ні того...
Не буду зараз говорити про недоотриманий дохід через відсутність на роботі (у звязку з вашими фіктивними викликами на ЖК під придлогом включення газу), проте виходить фігня якась...
Якщо у вас є мужики з яй...ми, то хай зроблять порядок на ЖК Єсенін....
А вам, реальним інвесторам, а раджу зважати на те, як забудовник забиває болт на ЖК після того як зібрав гроші за квартири ...
Гарного дня....

Може я помиляюсь,але мені здається,що ви трохи помилилися адрeсою написавши своє повідомлeння зі своім ЖК. Ваші поради нам нe цікави,бо тут всі дорослі люди,які і так моніторять всю ситуацію і по різним гілкам форума і по різним ЖК.
20 окт 2017 19:29
Цитата "Chieff":

Може я помиляюсь,але мені здається,що ви трохи помилилися адрeсою написавши своє повідомлeння зі своім ЖК. Ваші поради нам нe цікави,бо тут всі дорослі люди,які і так моніторять всю ситуацію і по різним гілкам форума і по різним ЖК.


Поддерживаю!
23 окт 2017 10:48
Цитата "Chieff":

Може я помиляюсь,але мені здається,що ви трохи помилилися адрeсою написавши своє повідомлeння зі своім ЖК. Ваші поради нам нe цікави,бо тут всі дорослі люди,які і так моніторять всю ситуацію і по різним гілкам форума і по різним ЖК.

хочеться глянути чи будете ви такі розумні коли Орлан і на ваш жк після його "здачі" заб'є болт. Люди пишуть на вашій гілці в сподіваннях, що забудовник хоч тут прочитає (бо нас всіх ігнорують) і дасть відповідь на запитання: "Чому люди через рік після здачі будинку в експлуатацію сидять в холодних квартирах без газу і без світла???" на вулиці мороз, в будинку малі діти, а нас годують обіцянками уже пів року. ОРЛАН ми не пусті коробки у вас купували, а квартири придатні для ЖИТТЯ!!!!!!!!
23 окт 2017 10:55
Люди у нас наивные и думают, что неприятности бывают только у соседей.И когда их хотят предупредить-они отмахиваются руками и ногами... :call:
23 окт 2017 10:58
Так вы же знаете где находится их офис, почему бы вам не пойти всем туда, тем самым отогнали бы новых покупателей, Орлану это не нужно. И может вам это поможет. А так сидеть и писать толку? Если у нас будут такие проблемы с ЖК думаю жильцов поднять не проблема, особенно если нет тепла и света.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1921. . .172
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx