Подать объявление

ЖК Chehov Парк Квартал | Чехов | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Чехова, 27

ЗастройщикОРЛАН ИНВЕСТ ГРУПП, Molodist
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 600 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 72.
18/25%
8/11%
13/18%
9/13%
24/33%
1. . .1315. . .172
11 сен 2017 11:03
Супер!
11 сен 2017 11:26
Цитата "Byte-Service":

Ура )) Мой этаж построили))


а мой еще нет((((
11 сен 2017 11:31
Цитата "Inprove":
Питання в ОРЛАН: Не сикрет, що ви ставите бюджетний варіант вікон, і багато хто хотів би поставити більш якісні преміальні. В ЖК Київський я наблюдав вікнопад панорамних вікон після здачі. В звязку з тим що, в мене перший поверх і хотілося б поставити панорамне вікно з замками та більш звуко-теплоізолюючі, чи можлива заміна металопластикових вікон на інші шляхом доплати різниці вартоcті в компанії постачальника вікон? Ця практика існуває в інших забудовниках та в компанії ГЛАССО. Не хотілося б викидати потім це вікно, якщо його можливо буде не ставити.
І 2-ге чи ставите в стяжку на першому поверсі утеплювач стіродур/пінопласт?

Доброго дня, Вікна WDS 2 камерний склопакет 5-камерний профіль-це не буджетний варіант! Це вікна хорошої якості! Ви можете звернутися до свого менеджера щоб він надав вам контакти Після продажного сервісу для отримання інформації, перший поверх так утеплюється !
11 сен 2017 11:56
Цитата "ManagerOrlaninvest":

Доброго дня, Вікна WDS 2 камерний склопакет 5-камерний профіль-це не буджетний варіант! Це вікна хорошої якості! Ви можете звернутися до свого менеджера щоб він надав вам контакти Після продажного сервісу для отримання інформації, перший поверх так утеплюється !

Товщина профілю 6 чи 7 см? Яка модель WDS якщо є?
11 сен 2017 12:10
Цитата "Inprove":

Товщина профілю 6 чи 7 см? Яка модель WDS якщо є?
11 сен 2017 12:40
Цитата "Inprove":
Питання в ОРЛАН: Не сикрет, що ви ставите бюджетний варіант вікон, і багато хто хотів би поставити більш якісні преміальні. В ЖК Київський я наблюдав вікнопад панорамних вікон після здачі. В звязку з тим що, в мене перший поверх і хотілося б поставити панорамне вікно з замками та більш звуко-теплоізолюючі, чи можлива заміна металопластикових вікон на інші шляхом доплати різниці вартоcті в компанії постачальника вікон? Ця практика існуває в інших забудовниках та в компанії ГЛАССО. Не хотілося б викидати потім це вікно, якщо його можливо буде не ставити.
І 2-ге чи ставите в стяжку на першому поверсі утеплювач стіродур/пінопласт?

Я теж хочу якісні склопакети.
11 сен 2017 12:49
Цитата "ManagerOrlaninvest":
Вікна - ок.
11 сен 2017 13:56
Были на стройке.Возник вопрос.Почему в 16этажки не заходят каменщики? На обькте даже кирпича нет...
11 сен 2017 13:59
Цитата "IRA-S":


а мой еще нет((((

НУ все еще впереди)) На след. неделе планируем поехать посмотреть))
11 сен 2017 15:03
Цитата "ManagerOrlaninvest":

Доброго дня, Вікна WDS 2 камерний склопакет 5-камерний профіль-це не буджетний варіант! Це вікна хорошої якості! Ви можете звернутися до свого менеджера щоб він надав вам контакти Після продажного сервісу для отримання інформації, перший поверх так утеплюється !
Такі вікна у всіх квартирах будуть,чи тільки на пeршому повeрсі?
11 сен 2017 15:57
Цитата " KJ123":
Были на стройке.Возник вопрос.Почему в 16этажки не заходят каменщики? На обькте даже кирпича нет...

Как нам говорил менеджер, сначала у 16 этажных строится скелет, мастера уезжают на обьект NewYork, а с другого обьекта приезжают укладчики, кажется так.
13 сен 2017 07:23
День добрый! Орлан, вы обещали видео отчет. Когда можно ожидать?
13 сен 2017 08:51
Цитата "katrynZ":
День добрый! Орлан, вы обещали видео отчет. Когда можно ожидать?

Доброго дня, відео звіт буде на наступному тижні :hi:
13 сен 2017 08:52
Цитата "Chieff":
Такі вікна у всіх квартирах будуть,чи тільки на пeршому повeрсі?

Вікна WDS 500 будуть у всіх наших будинках :hi:
13 сен 2017 18:16
Цитата "ManagerOrlaninvest":

Вікна WDS 500 будуть у всіх наших будинках :hi:

Зрозуміло,дякую за відповідь.
14 сен 2017 14:12
Цитата "IRA-S":
Привет соседи :hi:!!!! Сегодня купили квартиру во втором доме, 13 этаж.

Здравствуйте дорогой сосед :) тоже 2й дом 13й этаж :)
15 сен 2017 09:06
А то что нет балконов никого не смущает? Лоджий я так понимаю тоже.
15 сен 2017 09:34
Вы Сами себе сможете сделать лоджию, вопрос уже поднимался. :yes:
15 сен 2017 09:42
никто не просчитывал, сколько будет стоить сделать лоджию? стоимость черновой работы?
15 сен 2017 09:48
А что вы имеете ввиду? перегородку с балконным блоком? или просто стеклянную? не думаю что очень дорого, хотя смотря с чем сравнивать.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1315. . .172
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее