Подать объявление

ЖК Chehov Парк Квартал | Чехов | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Чехова, 27

ЗастройщикОРЛАН ИНВЕСТ ГРУПП, Molodist
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 600 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 72.
18/25%
8/11%
13/18%
9/13%
24/33%
1. . .109111. . .172
04 май 2019 16:07
Помню 2,5 роки тому їх головний (той що самий головний, не той що директор) на зборах сказав ображеним інвесторам Пєшого, «думайте куди інвестуєте» - повірили, інвестували. Так Алфавіт вже все ок. А тут мабуть чекають поки інвестори прийдуть на суботник басейн будувати.
04 май 2019 16:13
Какая осень-зима???Охренеть!!!! Нам сказали конец лета. Может пора собраться наконец-то и пойти на встречу с руководством Орлана?
04 май 2019 16:19
Я ще осінню казав пора йти. Бо буде Ж, бо їм пофіг. Лояльні до Орлані на форумі сказали не потрібно в березні ключі і Що???! Якщо ви такі вже там компетентні в ОІ, то я не знаю щоб будинки здавали в листопаді-грудні. В мене оренда за 8 місяців 50тис. Я ПІДУ НА ВІДКРИТТЯ NewYork. Там диретора і головного можна зустріти.
04 май 2019 16:38
Поддерживаю! Я тоже приеду, если успею. Во сколько мероприятие?
04 май 2019 17:55
Поддерживаю. Если нормально напрячься по всем фронтам - то можно все за 2-3 месяца доделать и пустить на ремонты. И почему опять застопорился паркинг вообще не понятно. Видимо праздники затянулись.
05 май 2019 08:50
Да свята для будівельників затяглись. А потім буде похмілля. А інші ЖК будуються.
05 май 2019 11:08
12 травня 13:00
05 май 2019 11:14
Цитата "Inprove":
Я ще осінню казав пора йти. Бо буде Ж, бо їм пофіг. Лояльні до Орлані на форумі сказали не потрібно в березні ключі і Що???! Якщо ви такі вже там компетентні в ОІ, то я не знаю щоб будинки здавали в листопаді-грудні. В мене оренда за 8 місяців 50тис. Я ПІДУ НА ВІДКРИТТЯ NewYork. Там диретора і головного можна зустріти.

Треба йти з плакатами "Коли здасте Чехов парк?"
05 май 2019 19:40
Поддерживаю, надо как то реагировать.
06 май 2019 17:44
Цитата "Inprove":
Помню 2,5 роки тому їх головний (той що самий головний, не той що директор) на зборах сказав ображеним інвесторам Пєшого, «думайте куди інвестуєте» - повірили, інвестували. Так Алфавіт вже все ок. А тут мабуть чекають поки інвестори прийдуть на суботник басейн будувати.

Наверное речь о Карплюке ?
07 май 2019 09:27

Они просто издеваются 2кв. 2020 это задержка на 2 года.
//domik.ua/novosti/yuristy-utverzhdayut- otsudit-dengi-za-nesvoevremennuyu-sdachu -doma-v-ekspluataciyu-vozmozhno-n5214.ht ml

07 май 2019 09:36
Мне тоже в отделе продаж подтвердили, что сроки смещены. Сдача 4 кв. 2019 года. Но все понимают, что в зиму никто не сдает и по факту возможность делать ремонт будет только не раньше марта-апреля следующего года. Скорей всегда сдача в этот же период, только в 2020 году (как сейчас сдают Нью Йорк).
07 май 2019 09:57
Це просто знущання з людей!!! Це як? Рік затримки ок, але 2 роки!!! Ви просто знущаєтеся з людей??? Де нормальна відповідь???? це взагалі що таке???
07 май 2019 11:07
Спілкувався з представником ОІ. Домовились про зустріч 5 інвесторів з представником забудовника. На жаль, цей форум не надто підходить для деяких обговорень. Хто має бажання, шукайте группу у соціальній мережі "лице-книга" :)
07 май 2019 14:36
Цитата "Eugenius":
Спілкувався з представником ОІ. Домовились про зустріч 5 інвесторів з представником забудовника. На жаль, цей форум не надто підходить для деяких обговорень. Хто має бажання, шукайте группу у соціальній мережі "лице-книга" :)

Зустріч кого, з ким і де? Ви розумієте що з найманим менеджер зустрічатися не наш рівень? Чому 5-ти. Всім!!! Кому не по...й його гроші. Ви розумієте що в грудні вони скажуть «на літо»??!!!
07 май 2019 14:42
У вас є номер менеджера, дзвоніть домовляйтесь за зустріч з тими й в тому форматі якому бажаєте. Минулий раз коли була пропозиція організувати зустріч з забудовником - дзвонив і питав за можливість зустрічі в менеджера. На що отримав відповідь - зустріч можлива, ніхто інший поки не звертався з проханням про зустріч. Тому давайте не критикувати, а пропонувати.
07 май 2019 14:50
В Орлан Інвест директор Мирончук, але активно рекламує його мер Карплюк. Є підозра що ОІ належить Карплюку, який планує балатуватись в ВР. Люди які купляли квартири на початковому етапі, повірили меру, як гаранту. Зараз йому не по трібні невдоволені інвестори перед виборами. Потрібно терміново йти масово в NY в неділю а потім блокувати офіс Орлані поки не приідуть власники з прорабом, кому не байдужа його інвестиція і хто не хоче далі терпіти відфудболення на 2019, 2020 роки і вимагати закінчення будівництва в червні 2019 р, якщо не почнуть, на наступний тиждень викликати ТБ, 1+1, на 27.05 і вимагати звітності за кожен день. Всі заплатили 100%, де наші квартири? Нах...на мені басейни?
07 май 2019 14:59
Цитата "Eugenius":
У вас є номер менеджера, дзвоніть домовляйтесь за зустріч з тими й в тому форматі якому бажаєте. Минулий раз коли була пропозиція організувати зустріч з забудовником - дзвонив і питав за можливість зустрічі в менеджера. На що отримав відповідь - зустріч можлива, ніхто інший поки не звертався з проханням про зустріч. Тому давайте не критикувати, а пропонувати.


Так ви домовились чи ні? Я готовий 24/7
07 май 2019 16:02
Цитата "Inprove":
В Орлан Інвест директор Мирончук, але активно рекламує його мер Карплюк. Є підозра що ОІ належить Карплюку, який планує балатуватись в ВР. Люди які купляли квартири на початковому етапі, повірили меру, як гаранту. Зараз йому не по трібні невдоволені інвестори перед виборами. Потрібно терміново йти масово в NY в неділю а потім блокувати офіс Орлані поки не приідуть власники з прорабом, кому не байдужа його інвестиція і хто не хоче далі терпіти відфудболення на 2019, 2020 роки і вимагати закінчення будівництва в червні 2019 р, якщо не почнуть, на наступний тиждень викликати ТБ, 1+1, на 27.05 і вимагати звітності за кожен день. Всі заплатили 100%, де наші квартири? Нах...на мені басейни?

Все вірно спочатку були потрібні гроші на вибори президента а тепер на вибори в ВР а інвестори почекають. Згоден викликати ТБ, 1+1, на 27.05 і вимагати звітності за кожен день.
07 май 2019 16:21
После бассейна ещё какая-то хрень появится и это проглотим, ведь с нами никто не согласовывал строительство бассейна да ещё перед окнамии в договоре ничего не прописано об изменении проэкта.Такое мнение, что спициально затягивается строительство. Уже праздники закончились а рабочих нет. В других жк даже по соседству с нами работали даже 1 мая, был на стройке сам лично видел.По какой причине не понятно даже убрали станции которые подают смесь для стяжки полов,это капец, хотя много времени и ненужного для завершения строительства и сдачи объекта.
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .109111. . .172
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее