Подать объявление

ЖК Chehov Парк Квартал | Чехов | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Чехова, 27

ЗастройщикОРЛАН ИНВЕСТ ГРУПП, Molodist
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 600 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
34из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 72.
18/25%
8/11%
13/18%
9/13%
24/33%
1. . .107109. . .172
14 апр 2019 19:20
Сегодня был на стройке, рабочих видел со стороны парка и с обратной, работал кран. Парковка похоже ещё не готова, но процесс идёт.
14 апр 2019 21:50
Немного фото. Был в воскресенье
16 апр 2019 11:01
Добрый день! Люди, подскажите пожалуйста кто то уже заключил договор с подрядчиком на выполнение ремонта (электропроводка, стяжка, штукатурка...) ? Уже начали работать? И что обещают по срокам? Спасибо.
16 апр 2019 16:03
Доброго дня.
Вже заключили. Другий будинок. Обіцяють за місяць виконати.
Стяжка підлоги.
16 апр 2019 16:35
Кто то делал уже стяжку?поделитесь,пож.,по качеству?
16 апр 2019 17:01
Цитата "cayman":
Немного фото. Был в воскресенье

А в парк с коляской в объезд . Лестница крутая.
16 апр 2019 18:17
Цитата "Olya03":
Доброго дня.
Вже заключили. Другий будинок. Обіцяють за місяць виконати.
Стяжка підлоги.


Добрый вечер.Цена как в прайсе, 180 грн за метр кв,без всяких скрытых нюансов?Может вы знаете, какая будет толщина стяжки,они это прописывали в договоре?И вообще какие-то гарантии устные или письменные дают, что пол будет идеально ровный и без дефектов?Буду благодарен за ответ)
17 апр 2019 06:11
Доброго дня.
180 грн за кв. м. більше ніяких додаткових платежів не має. Якщо ви хочете ще термоизоляцію це обговорюється окремо. Пропонують стандартну полістеролову плину 2 см - 80 грн кв. м. матеріали з роботою. можна товщу, але розцінки вище.
В стандартному договорі не прописують товщину стяжки, але в додатку можу все за вашим бажанням прописати.
Стандартна стяжка 8 см.
При прийманні роботи ви самостійно перевіряєте якість роботи, тому якщо будуть якісь зауваження можна не підписувати акт виконання робіт до того моменту поки все не виправлять.
В договорі також прописано гарантію на 5 років.
17 апр 2019 07:03
Olya03,спасибо за информацию)
17 апр 2019 09:04
А как делать разводку труб отопления по квартире, если заказывать стяжку? Разбивать потом?
17 апр 2019 13:12
Цитата "biba77":

А в парк с коляской в объезд . Лестница крутая.


Дзвонив менеджеру і питав чому немає пандуса. Відповіли що "ще не знають як воно буде", "проект у розробці", "головний інженер у відпустці", і т.д. Як на мене це некомпетентність.
За нормами ДБН (ДБН В.2.2-40:2018 - Інклюзивність будівель і споруд):
Зовнішні сходи дозволяєтся передбачаити тільки за умови наявності ухилу землі у відповдному місці більше 10 %. За таких обставин зовніші сходи повинні дублюватися пандусами, а за необхідності – іншими засобами підйому з вертикальним переміщенням або з переміщенням паралельно до нахилу сходів та відповідати вимогам ДБН В.2.3-5

Я думаю багато інвесторів мають дітей, а дехто може бути обмежений в пересуванні. Тому, давайте кожен хто вважає що там потрібен пандус, подзвонить менеджеру і розкаже їм про цей пункт ДБН.
17 апр 2019 16:27
Да приварят к штырям два швеллера и делов то ...дёшево и сердито
17 апр 2019 16:55
Гарний час для відпусток. Ось сусіди за 3 місяці будівництва, другий поверх будують і здадуть за рік як і обіцяли, бо не рекламою а репутацією інвесторів залучають. . В ОІ все в стилі 2018. 4 місяці пройшло , а вони все паркінгом кормлять. То на грудень, то на весну, то на літо. забудовник року що не хоче будувати. Пройшло 2 роки і 6 місяців від початку будівництва, просрочка 3-й квартал. Орлан, просипайся, весна прийшла!!!
18 апр 2019 06:59
Цитата "НикОлег ":
Да приварят к штырям два швеллера и делов то ...дёшево и сердито

Так а толку з тих швелерів, по всьому місту їх понатикували в переходах, і ніде не можеш ними скористатись бо ширина колясок у всіх різна. Може давайте хоча б в новобудовах робити по людськи?
18 апр 2019 19:49
В конкретном нашем случае с такой лестницей только пандус ...или лифт :ded:
20 апр 2019 19:33
Я так и непоняла куда эта лестница ведёт и откуда?🤔
21 апр 2019 12:12
Вход со стороны парка во двор 10-ти этажки ... или на перекрытие паркинга - кому как нравится
21 апр 2019 19:34
Трохи фото "з закуліс" будівництва. Як на мене суттєво сповільнило темп будівництва паркингу "до проектований" спорткомплекс та басейн. На даний момент одночасно ведеться робота по трьох напрямках: фасади, паркинг та заливання стяжки у 10-ти поверховому будинку. Робота триває, але, на жаль, темп не той, який дозволить здати комплекс в оголошені терміни(
22 апр 2019 07:16
Здравствуйте, соседи!
Поделитесь информацией. Кто что слышал про бассейн, спорткомплекс и другие объекты, которые примыкают к паркингу.
Я слышал только про бассейн, что это маленький бассейн при спа салоне.
И спасибо за фото)
22 апр 2019 09:18
Цитата "-Gelo-":
Трохи фото "з закуліс" будівництва. Як на мене суттєво сповільнило темп будівництва паркингу "до проектований" спорткомплекс та басейн. На даний момент одночасно ведеться робота по трьох напрямках: фасади, паркинг та заливання стяжки у 10-ти поверховому будинку. Робота триває, але, на жаль, темп не той, який дозволить здати комплекс в оголошені терміни(


Хотілось би нагадати, що в оголошені терміни комплекс вже не здали 2 рази: 3 квартал 2018, 4 квартал 2018.
Хто їм заважав правильно оцінити масштаби робіт раніше?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .107109. . .172
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx