ЖК "Черри Таун", Вишневое, ул. Черновола

Расположены в юго-западном направлении от Киева.
Вишнёвое - на расстоянии 3 км, Крюковщина - 4 км. Святопетровское - 5 км.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
2
9%
Плохо
2
9%
Нормально
6
26%
Хорошо
7
30%
Отлично
6
26%
 
Всего голосов : 23
новий користувач
Ответов: 4
Профиль
Репутация:    0
Спасибо )
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 12
Профиль
Репутация:    0
о, обещание вручения ключей, после встречи с застройщиком, плавно перешло на февраль)) :popkorn: :popkorn:
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 21
Профиль
Репутация:    0
И ответа нету от застройщика
Вернуться к началу
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35729
Профиль
Репутация:    273
_dsc64582.jpg
_dsc6459937x627.jpg
_dsc64602.jpg
_dsc64612.jpg
Вернуться к началу
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35729
Профиль
Репутация:    273
_dsc64622.jpg
_dsc6463937x627.jpg
_dsc64662.jpg
_dsc64682.jpg
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 27
Профиль
Репутация:    -1
по объекту есть уголовное дело:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64014756
Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42016110000000238 від 22.04.2016 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Вишневої міської ради зловживають своїм службовим становищем, що виразилось у грубому порушенні містобудівного та земельного законодавства на території м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області.

Встановлено, що 28.03.2002 створено кооператив індивідуальних забудовників «ДІБРОВА» (код ЄДРПОУ 26190274), який об'єднує 225 членів для будівництва індивідуальних будинків садибного типу з інфраструктурою. Упродовж 2006-2007 років, земельні ділянки по 0,08 га, на підставі рішень сесій Вишневої міської ради передано у власність громадян для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд.
Відповідно до Державних актів про право власності на вказані земельні ділянки, що зареєстровані в управлінні земельних ресурсів у Києво- Святошинському районі, Поземельної книги та форми 6 ЗЕМ для громадян - членів кооперативу «Діброва» зазначено «категорія земель - "землі житлової та громадської забудови", вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель - "під житлову та громадську забудову", код цільового призначення "02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", форма власності - "приватна власність". Зона садибної житлової забудови призначена для постійного проживання населення в окремих житлових будинках з розміщенням кожного з них на окремій земельній ділянці (житловий будинок садибного типу). :ded:
Однак, в 2015 році на земельних ділянках кооперативу, ТОВ «Чері Таун» розпочало будівництво комплексу багатоповерхових будинків, що здійснюється в порушення чинних будівельних норм і правил, без розрахунку та оцінки спроможності інженерних мереж міста на проживання у цьому мікрорайоні такої кількості людей :faceoff: , без вивчення антропогенного та техногенного навантаження на довкілля; придорожній простір; стан ґрунту та ґрунтові води.
Будівництво цим товариством здійснюється на земельних ділянках, де в 2009 році було неправомірно, без дотримання вимог чинного законодавства та без врахування думки громадськості, що є обов'язковим відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльність» змінено функціональне призначення кварталів, визначених Генеральним планом міста Вишневе з кварталу малоповерхової забудови на квартал багатоповерхової забудови. До багатоповерхової забудови віднесено земельні ділянки, які вже на той момент були приватною власністю громадян і на яких в межах закону та відповідно до цільового призначення введено в експлуатацію та оформлено право власності на приватні будинки.
Вказані дії є порушенням права приватної власності громадян, оскільки у випадку зведення будинку на ще не забудованих ділянках вказане може стати перешкодою до документального оформлення такого будівництва та введення його в експлуатацію, оскільки таке будівництво вже не відповідатиме функціональному призначенню даної території.
Діючи в рамках розробленого плану, службові особи ТОВ «Авто груп», незважаючи на вимоги ст. 39 ЗК України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ( ст. 1), Порядку віднесення об'єктів будівництва до VI- V категорії», затвердженої постановою КМ України від 27.04.2011 року за №557, Порядку виконання будівельних робіт, затвердженого постановою КМ України від 13.04.2011 року, пункту 3.19. державних будівельних норм ДБН 360-92 "Планування і забудова міських і сільських поселень", ДБН В.1.2-14-2009 "Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель, споруд, будівельних конструкцій та основ за рівнем можливих економічних збитків і (або) інших втрат, пов'язаних з припиненням експлуатації або втратою цілісності об'єкта», за відсутності дозвільної та проектно-кошторисної документації, а саме: погоджень суміжних землевласників, розробленого проекту землеустрою 6-) , на прилеглій території кооперативу «Діброва» проводиться несанкціоноване будівництво ЖК «Черрі Таун».
Так, ТОВ «МКС буд», як субпідрядною організацією, без відповідної ліцензії :wow: , розпочато роботи на нульовому циклі (вирито котлован та залито монолітний фундамент для житлової забудови ), Для виконання будівельних робіт такого рівня складності необхідні сертифіковані спеціалісти, геодезична техніка, затверджена проектна документація, що пройшла державну експертизу та отримала позитивні висновки фахівців. Також ТОВ «Авто груп» допустив самовільне підключення до інженерних мереж торгового центру «Фора» :hm: , без компенсації експлуатуючим організаціям відповідних витрат, чим завдав інтересам територіальної громади міста (перш за все 225 членам кооперативу «Діброва») істотну шкоду, яка перевищує 250 і більше неоподаткованих мінімуми доходів громадян.
За інформацією першого заступника мера ОСОБА_5 підготовчі роботи ТОВ «Авто груп» (замовник) проводяться на об'єкті інвестування за адресою АДРЕСА_2. з порушенням ст. 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Так технічні умови ТОВ «Авто груп» для підключення вказаного ЖК «Черрі Таун» до інженерних умов, відповідно до містобудівних обмежень, не видавалися. :umnik:
Відтак, з метою встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення, обставин та умов, що сприяли його вчиненню, фіксації проведення будівельних робіт, наявності на даній земельній ділянці об'єктів житлової та іншої нерухомості, виявлення зрізаних дерев та пнів, в рамках досудового розслідування на даний час виникла необхідність у проведенні огляду земельної ділянки :umnik: , у порядку передбаченому КПК України.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 1380
Профиль
Репутация:    10
Аж дозвіл у судьи следак взял, чтобы пеньки пофотографировать на територии. Очень они его интересуют.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 1380
Профиль
Репутация:    10
Перечитал два раза. Просто не верю своим глазам. По моему, дело из пальца высосано. Какой тут нафиг криминал? Ну поменяли назначение земли в Раде. Что тут такого криминального? Это нормально. Что, теперь города не развивать?

Ну допустим не получал субподрядчик строительной лицензии. И что с этого? Это административное правонарушение, где предусмотрен максимальный штраф 17000 грн. Но никак не криминальное. Всё равно, все эти лицензии делаются за деньги, только лишнюю корупцию разводят. Наличие или отсутсвие лицензии на практике никак не влияет на качество работ.

Да и вообще, данная статья 364 Криминального Кодекса, на которую ссылается следак, гласит:

"Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб"

пункт 2, на который ссылаются:

"2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили тяжкі наслідки"

Какие, нафиг, тяжёлые последствия? Кто пострадавший?

Тут сказано: "Також ТОВ «Авто груп» допустив самовільне підключення до інженерних мереж торгового центру «Фора» ([i]О, УЖАС!) , без компенсації експлуатуючим організаціям відповідних витрат, чим завдав інтересам територіальної громади міста (перш за все 225 членам кооперативу «Діброва») істотну шкоду, яка перевищує 250 і більше неоподаткованих мінімуми доходів громадян[/i]."

А это ещё надо доказать. Видимо, следователь фотографиями пней будет доказывать.

Якобы, пострадавшими являются аж 225 мифических членов кооператива. Один необлагаемый налогом минимум 17 грн Х 250 = 4250 грн. Теперь, разделим эту сумму на пострадавших 225 человек: получается по 18 грн 89 копеек. Вот так вот!
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 10
Профиль
Репутация:    0
как идет процесс строительства, кто знает??? может фото есть новые.
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 10
Профиль
Репутация:    0
Кто что знает по поводу уголовного дела, о котором написал "Санчик"??? Неужели никого не заинтересовала эта информация???
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 1380
Профиль
Репутация:    10
Провадження было зарегистрировано еще практически год назад 04.2016, все это время стройка продолжалась. Думаю, ничего страшного. Просто, у нас в стране много любителей сбить бабло с застройщиков под любыми соусами. Жаль, что так обгадили. Хороший проект и дома красивые...
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 1380
Профиль
Репутация:    10
Сегодня проезжал мимо. Стройка идёт. Много строителей ложат кирпичную кладку четвёртого этажа второго дома.
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 10
Профиль
Репутация:    0
Подтверждаю работа идет полным ходом.
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 4
Профиль
Репутация:    0
общались с отделом продаж, ключи обещают в течении месяца, будем ждать, надеемся поскорее въехать.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 21
Профиль
Репутация:    0
За місяць ще не встигнуть здати, якби в термін вклались( до 1.05.2017)
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 4
Профиль
Репутация:    0
кто интересовался какие котлы будут в доме? и радиаторы? а счетчики мы сами устанавливаем или застройщик?
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 162
Профиль
Репутация:    0
novosel 17 писал(а):кто интересовался какие котлы будут в доме? и радиаторы? а счетчики мы сами устанавливаем или застройщик?

Что значит "мы"?
Вы инвестор! Если ли да, то указано в Вашем договоре?
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 5
Профиль
Репутация:    0
Добрий день.
А хто знає який хід будівництва двохпідїздного будинка на вул. Франка
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 1380
Профиль
Репутация:    10
sergiy.77 писал(а):Добрий день.
А хто знає який хід будівництва двохпідїздного будинка на вул. Франка


Это второй дом, который шире первого? Активно строится. Уже половину коробки построили, если не больше.
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 5
Профиль
Репутация:    0
вот бы и мой дом скорее достроили. надеюсь, что все будет ок, ведь первый скоро здается.
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в Вишнёвое, Крюковщина, Святопетровскоеdsf

 
цена: 19 621 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: 17 107 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: 26 000 грн./м2
тел: (067) 474 23 70
 
цена: 45 120 грн./ м2
тел: (044) 379 42 66
 
цена: 15 384 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: 21 200 грн./м2
тел: (044) 499 35 62
 
цена: 46 150 грн./м2
тел: (044) 333 40 33
 
цена: от застройщика
тел: (044) 364 48 49