Подать объявление

ЖК Чарівне Місто | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Бориспольская, 18-26

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2021 - 2023 г.
Планировки
от 21 168 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
149из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 157.
19/12%
7/4%
39/25%
52/33%
40/25%
1. . .196198. . .506
13 фев 2018 18:37
Цитата "kluch":
По поводу теплого пола, то 11кВт для отопления 50м2 это что то очень не экономично. Зачем тогда этот теплый пол. Сейчас у меня на работе, мой кабинет 55 м2 отапливается двумя ковекторами по 1,5 кВт.


Я считал для теплой пленки исходя из 220Вт/м.
Квартира где то 70м, но там лесенки и коридоры — в общем решил считать 50.
50*220 = 11кВт.

Кроме того совершенно непонятна ситация с теплым полом под деревом.
С одной стороны дерево обладает скверной теплопроводимостью и его может «повести», с другой — тут прямым текстом сказано, что под дерево «инфрокрасную пленку» устанавливают. Как и на сайте.
В общем я не могу понять можно и нужно ли его устанавливать под деревянный пол.
На холодном деревянном полу стоять не хочется. Радиаторы его в достаточной степени не нагревают.
13 фев 2018 18:48
Цитата "kluch":
Два кабеля не будет. В любом случае будет один счётчик, один вводной автомат если 3 фазы то максимум 32А, если 1 фаза максимум 63 А. Но повторяю обещали 3 фазы.


Мне говорили, что 3 фазы будет в двухуровневых квартирах, а так будет одна фаза, но говорили про два отдельных кабеля, мне и одного хватит, но на 10 кв. мм., а то на 6 как-то мало получается.
13 фев 2018 18:57
Цитата "silentimp":

Кроме того совершенно непонятна ситация с теплым полом под деревом.
С одной стороны дерево обладает скверной теплопроводимостью и его может «повести», с другой — тут прямым текстом сказано, что под дерево «инфрокрасную пленку» устанавливают. Как и на сайте.
В общем я не могу понять можно и нужно ли его устанавливать под деревянный пол.
На холодном деревянном полу стоять не хочется. Радиаторы его в достаточной степени не нагревают.


Рекомендую Вам отказаться от деревянных полов в пользу кварц-винила, он красивый как ламинат, но практичный как линолеум.

Очень советую посмотреть эти видео, я себе буду, однозначно, класть только такое покрытие.
https://youtu.be/UH25AdWtRbE?t=106
13 фев 2018 19:25
Цитата "Mr. Denis":


Мне говорили, что 3 фазы будет в двухуровневых квартирах, а так будет одна фаза, но говорили про два отдельных кабеля, мне и одного хватит, но на 10 кв. мм., а то на 6 как-то мало получается.


Тогда понятно, а то я удивился что в экономе 3 фазы.
13 фев 2018 19:26
Цитата "Mr. Denis":
Рекомендую Вам отказаться от деревянных полов в пользу кварц-винила, он красивый как ламинат, но практичный как линолеум.


Cпасибо, но мы уже остановились на паркете из цельного массива дерева.
13 фев 2018 19:26
Цитата "Mr. Denis":
Мне говорили, что 3 фазы будет в двухуровневых квартирах

Цитата "kluch":
Тогда понятно, а то я удивился что в экономе 3 фазы.


У меня двухуровневая, если что.
13 фев 2018 19:33
Цитата "silentimp":


Cпасибо, но мы уже остановились на паркете из цельного массива дерева.


Дерево, это конечно "романтично", тут спору нет, особенно, если это массив дуба, но в любом случае, посмотрите/почитайте про кварц-винил, все-же, в плане удобства и практичности ему сейчас нет равных. ИМХО, конечно :)
16 фев 2018 08:48
От 15.02.18
От 15.02.18
16 фев 2018 08:55
Печально,конечно, но никто в этом и не сомневался((( :notsure:
16 фев 2018 11:29
Цитата "ArtAleks":
От 15.02.18


Прокурорам було б розумніше подати нове клопотання про вжиття заходів забезпечення позову, ну менше з тим, апеляція, так апеляція

Виходячи з того, що скарга подана вчора, враховуючи приблизні строки пересилання справ між судами, то думаю, що апеляція потрапить в Київський апеляційний господарський суд приблизно через тиждень-півтори.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції мусить бути розглянута апеляційним судом протягом одного місяця з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

Тому приблизний час прийняття постанови за наслідками розгляду апеляційної скарги - середина-кінець березня.

По ідеї, протягом цього часу справа не повинна розглядатися в суді першої інстанції. Іншими словами, якщо суд першої інстанції відправив в апеляцію усю справу, а не тільки матеріали клопотання про забезпечення позову, то будь-яке рішення у справі не приймуть до повернення матеріалів справи із апеляційного суду в господарський суд м. Києваю
16 фев 2018 13:43
Цитата "ArtAleks":
От 15.02.18

что это значит?
16 фев 2018 13:45
Цитата "TuristKa":

что это значит?

Это значит, что МинОбороны подало апелляцию.
16 фев 2018 13:52
Цитата "TuristKa":

что это значит?

Все пошло на новый виток "разборок"
16 фев 2018 15:02
сколько этот процесс может еще длится? кто какая инстанция должна быть последней?
16 фев 2018 15:16
Цитата "TuristKa":
сколько этот процесс может еще длится? кто какая инстанция должна быть последней?

Никакая. Должны договориться, или будут друг на друга всё время в суды подавать. А мы уже устанем там ремонты переделывать.ИМХО.
16 фев 2018 15:29
Цитата "TuristKa":
сколько этот процесс может еще длится? кто какая инстанция должна быть последней?

Годами.
16 фев 2018 15:32
Цитата "TuristKa":
сколько этот процесс может еще длится? кто какая инстанция должна быть последней?


Тривалість розгляду справи залежить від багатьох факторів, як от:
- заявлених клопотань з процесуальних питань та їх апеляційного оскраження (наприклад останнє клопотання МО про забезпечення позову);
- вчинення процесуальних дій, котрі займають багато часу (наприклад проведення експертизи);
- перебування суддів у відпустках, відрядженнях, у зв'язку із чим розгляд справи може переноситися;
- навмисного затягування справи її учасниками шляхом вчинення так званих процесуальних диверсій (вчинення процесуальних дій, котрі не є протиправними, однак призводять до відкладення розгляду справи);
- обсягу доказів, що подані сторонами і котрі мають бути досліджені судом і т.д.

Господарський процесуальний кодекс чітко регламенутє строки розгляду справи, а саме:
- максимум 60 днів для проведення підготовчого провадження при розгляді справи в суді першої інстанції;
- максимум 30 днів для розгляду справи по суті в суді першої інстанції.
Відтак, за умови відсутності затягувань розгляду справи, строк розгляду справи в рамках загального позовного провадження в суді першої інстанції становить 90 днів.

Далі у сторін є 20 днів з моменту прийняття рішення для його оскарження в апеляційному порядку.
В апеляції строк розгляду справи - 60 днів.

У випадку, якщо сторони не згодні із постановою апеляційного суду, вони можуть оскаржити її у Верховний суд, котрий ставить остаточну крапку в процесі. Строк розгляду справи по суті у ВС - максимум 60 днів.

І тому рахуємо: 90 днів (перша інстанція) - 60 (днів апеляція) - 60 днів (Верховний суд)= 210 днів.
Однак в контексті конкретно нашої справи потрібно взяти поправку, що строку зсуваються в сторону збільшення, т.я. МО подано апеляцію на ухвалу про відмову в забезпечення позову. Окрім цього враховуємо час на пересилання справи між судами і дуже тривалий період реєстрації справи у Верховному суді.

Підсумовуючи викладене, мій прогноз щодо розгляду справи за умови, якщо будуть задіяні усі інстанції судової системи:
- оптимістичний варіант: кінець 2018 року;
- реалістичний варіант: перший квартал 2019 року.
- песимістичний варіант: пізніше, ніж перший квартал 2019 року.

При цьому прошу звернути увагу, що мої припущення базуються на такому ж доступі до інформації, як в інших інвесторів. Мені не відомо про будь-які особливості справи, крім тих, що є у відкритих джерелах. Не варто відкидати варіант, що на якомусь етапі МО та ГПУ домовляться із УБ та судовий спір буде припинено шляхом укладення мирової угоди чи відмови від позову.
18 фев 2018 12:53

Сегодня заезжал на стройку. Снял видос.
https://youtu.be/_Wkav5B581U

18 фев 2018 13:00
Цитата "ZavGar":
Сегодня заезжал на стройку. Снял видос.
https://youtu.be/_Wkav5B581U

Копы не замели???
18 фев 2018 18:36
Цитата "ZavGar":
Сегодня заезжал на стройку. Снял видос.
https://youtu.be/_Wkav5B581U


Хороший видос ) спасибо! Как дочку зовут ?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .196198. . .506
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx