Подать объявление

ЖК Campus | Кампус | Standard Development | ул. Полевая, 38

ЗастройщикStandard Development
Сдача ЖК2017 - 2020 г.
Планировки
от 23 800 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 107.
16/15%
16/15%
27/25%
31/29%
17/16%
1. . .5658. . .188
01 ноя 2017 07:55
Камера №2 не працює. :no:
01 ноя 2017 14:54
Камера #2 выключена DEAD :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:
01 ноя 2017 15:18
Цитата "touch":

Не могу не согласиться :yes:


Добрый день, получили информацию от строительного департамента. Планируется до конца ноября продолжать фасадные работы, в течение зимы - при благоприятных погодных условиях, возобновление работ - в марте. При таком графике, максимальный срок 100% окончания фасадных работ - до конца апреля.
01 ноя 2017 15:19
Цитата "Campusmen":
Камера #2 выключена DEAD :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:


Спасибо за информацию, разбираемся!
01 ноя 2017 16:30
Какая цена оформление квартиры в нотариуса
02 ноя 2017 08:03
Цитата "кучер ":
Какая цена оформление квартиры в нотариуса


2% (1%+1%) от стоимости у вас в договоре
+ услуги нотариуса (1000-1500 грн. :notsure: )
*конкретный ценник услуг нотариуса озвучит ОП
02 ноя 2017 12:21
Спасибо
02 ноя 2017 14:11

УВАГА!!!

Щодо необхідності встановлення лічільників ТЕПЛА у квартирах

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання
Стаття 5. Обладнання вузлами обліку нових, реконструйованих, капітально відремонтованих будівель та приміщень у них

1. Прийняття в експлуатацію завершених будівництвом нових житлових і нежитлових будівель, що приєднані (приєднуються) до зовнішніх інженерних мереж, здійснюється лише за умови, що ці будівлі та приміщення у них оснащені відповідними вузлами обліку згідно з вимогами статей 3 і 4 цього Закону та Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". У такому разі оснащення приміщень будівлі приладами - розподілювачами теплової енергії не допускається.

Стаття 4. Оснащення вузлами обліку окремих приміщень у будівлях

1. Оснащення окремих приміщень у будівлях вузлами розподільного обліку/приладами - розподілювачами теплової енергії та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку здійснюється у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства, та не потребує розроблення проектної документації, видачі технічних умов та інших вимог до встановлення вузла розподільного обліку, погодження з державними органами, органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами, оператором зовнішніх інженерних мереж, виконавцем відповідної послуги.

2. Власники (співвласники) приміщень у будівлі, в якій окремі приміщення є самостійними об’єктами нерухомого майна, у разі приєднання такого будинку (будівлі) до зовнішніх інженерних мереж або обладнання такого будинку (будівлі) системою автономного теплопостачання, автономного гарячого водопостачання, автономного водопостачання зобов’язані забезпечити оснащення належних їм приміщень вузлами розподільного обліку відповідно теплової енергії, гарячої води, питної води, крім випадків, передбачених частинами п’ятою - сьомою цієї статті.

//zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2119-19

03 ноя 2017 12:19
глядя на оперативность восстановления работы камеры №2, сложилось впечатление что все силы сосредоточены на строительстве) :super:
но все же было бы неплохо восстановить ее работу
03 ноя 2017 13:08
Подождем, конечно, разъяснение ОП, но, думаю, они играют вокруг слова "відповідно" и толкуют так, что вода из общих сетей - есть счетчики, тепло автономное - бум без счетчиков.

Я по-прежнему считаю, что даже с автономным отоплением поквартирные счетчики нужны. Это единственный способ заставить тепло экономить - регулировать батареи, открывать окна разумно и т.п. Иначе - а чо я?
03 ноя 2017 13:51
Цитата "rrlagic":
Подождем, конечно, разъяснение ОП, но, думаю, они играют вокруг слова "відповідно" и толкуют так, что вода из общих сетей - есть счетчики, тепло автономное - бум без счетчиков.

Я по-прежнему считаю, что даже с автономным отоплением поквартирные счетчики нужны. Это единственный способ заставить тепло экономить - регулировать батареи, открывать окна разумно и т.п. Иначе - а чо я?


Так наче ж можна поквартирно встановлювати лічильники тепла. Чи в чому питання?
---
P.S.
1. Відділ продажів, відновіть будь ласка роботу камери №2; :protest:
2. Коли будуть повністю встановлені вікна в секціях A,Б? :???:
03 ноя 2017 14:35
Цитата "rrlagic":
Подождем, конечно, разъяснение ОП, но, думаю, они играют вокруг слова "відповідно" и толкуют так, что вода из общих сетей - есть счетчики, тепло автономное - бум без счетчиков.

Я по-прежнему считаю, что даже с автономным отоплением поквартирные счетчики нужны. Это единственный способ заставить тепло экономить - регулировать батареи, открывать окна разумно и т.п. Иначе - а чо я?


+1
03 ноя 2017 15:28
Сдать в эксплуатацию можно только если установлены квартирные счетчики тепла и никак не общий., вот в чем вопрос.
Сдача в эксплуатацию lV квартал 2017.
05 ноя 2017 17:03
Цитата "rrlagic":
Подождем, конечно, разъяснение ОП, но, думаю, они играют вокруг слова "відповідно" и толкуют так, что вода из общих сетей - есть счетчики, тепло автономное - бум без счетчиков.

Я по-прежнему считаю, что даже с автономным отоплением поквартирные счетчики нужны. Это единственный способ заставить тепло экономить - регулировать батареи, открывать окна разумно и т.п. Иначе - а чо я?

+1

В приведенном законе явно сказано "або обладнання такого будинку (будівлі) системою автономного теплопостачання". По-моему, это как раз наш случай. Подождем ответ. Хотя после вопроса с потолком, думаю, отдел продаж будет не на стороне инвесторов. Может, это можно будет решить с обслуживающей организацией?..
05 ноя 2017 17:18
Цитата "Alex--Kiev":

Вы можете поставить себе и по своей инициативе. Смысл мероприятия - оптичить всех. Пока дом не сдан - это еще реально, после - низачто.
06 ноя 2017 10:01
ОП обе камеры оффлайн! :???:
06 ноя 2017 12:31
Обидві камери мертві.
Відділ продажів нічого про лічильники не скаже, це не їх проблеми. Якщо у тех. вимогах до здачі будинку їх немає, значить не буде.
По факту конструктивна розмова буде лише з управляючою компанією.
06 ноя 2017 12:39
Уважаемый ОП! Когда заработают камеры 1 и 2? Ждем ответа. ☺
06 ноя 2017 12:41
Цитата "vbilenko":
Якщо у тех. вимогах до здачі будинку їх немає, значить не буде.


А как быть с поменявшимся законодательством? Выше был процитирован закон, согласно которому счетчики должны быть. Или внутренняя документация строительной компании имеет более высокий приоритет по сравнению с законом?
06 ноя 2017 12:55
Цитата "Лика К.":

А как быть с поменявшимся законодательством? Выше был процитирован закон, согласно которому счетчики должны быть. Или внутренняя документация строительной компании имеет более высокий приоритет по сравнению с законом?

Перш за все, я не спеціаліст, мої висновки можуть бути не вірними.
Вимоги могли бути затверджені ДО прийняття цього закону, відповідно під нього не підпадають.
Також не забувайте, що ви не є власником, ви інвестор. Власник один, інвест фонд (чи хто там) і для них весь будинок - це одне приміщення з одним загальним лічильником.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .5658. . .188
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx