Подать объявление

ЖК Bristol Comfort House | Бристоль | просп. Валерия Лобановского, 144 (146-Б)

ЗастройщикSAGA Development
Сдача ЖК2019 г.
Планировки
от 22 170 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 20.
2/10%
4/20%
6/30%
6/30%
2/10%
1. . .3436. . .42
05 апр 2019 08:52
Цитата "Melvin":
Мне кажется, что они решили просто заспамить ГАСК. :faceoff:
Кто-то вообще был из инвесторов на загадочном КТК 21.03, на котором был Сам директор САГИ?

Був я і ще інвесторів 10-15 :)
Всі попередні КТК мені оптимізму не додавали, а на останньому було навпаки, але це мої, суб'єктивні, відчуття.

Цитата "Denissined":
Если правда - это обнадёживает. А откуда информация эта?

Про те що проводять заміри БТІ говорили у відділі сервісу ще в листопаді. На останньому КТК це підтвердили + запевнили, що паспорти уже готові. Також деяким інвесторам пощастило побачити процес замірів на власні очі.
05 апр 2019 12:09
Цитата "Misterio":

Був я і ще інвесторів 10-15 :)
Всі попередні КТК мені оптимізму не додавали, а на останньому було навпаки, але це мої, суб'єктивні, відчуття.

Повезло Вам, когда я попытался зарегистрироваться на КТК через 30 мин. после того как мне пришло уведомление в приложение, программа написала: "сорри, но мест нет".
Сейчас вроде бы стройка и вправду начала двигаться, интересно только когда они доведут до ума МОП и получат сертификат хотя бы. Я думаю, что в связи с их постоянной борьбой с гос. органами - это в их же интересах.

Кстати может кто-то подскажет мне, если ли тут инвесторы, которые покупали квартиры через КГС и если да, то какую информацию они им озвучивают о планах достройки дома?
Я когда инвестировал через Сагу, то был вариант с покупкой через КГС, а сейчас на сайте КГС ни слова о Бристоле и я нашел решение суда, с решением что "Я не Я и хата не моя". :notsure:
05 апр 2019 21:24
Не можете пояснити що за рішення суда?Виходить КМБ не несе ніяких зобов'язань по Брістолю?
08 апр 2019 09:40
Цитата "оксана123456":
Не можете пояснити що за рішення суда?Виходить КМБ не несе ніяких зобов'язань по Брістолю?


Сторони підтверджують, що ТОВ "ЮНІОН ДЕВЕЛОПМЕНТ ГРУП" не використовувало торговельну марку ПрАТ "ХК "Київміськбуд" на об'єкті будівництва, що розташований за адресою: м. Київ, просп. Лобановського (Червонозоряний) 146-6 з 26.10.2017 р. по 26.10.2018 р., а також той факт, що ПрАТ "ХК "Київміськбуд" не надавало TOB "ЮНІОН ДЕВЕЛОПМЕНТ ГРУП" послуги, передбачені договором про співпрацю №235/УМ від 26.10.2016 р. з 26.10.2017 р. по 26.10.2018 р.
Подробнее можете почитать на сайте "ЄДРСР" справа №910/8702/18 ухвала от 08.10.2018 року.
По поводу второго вашего вопроса, если есть у инвесторов подписанные договора, то он не может не нести ответственности.
Поэтому я и интересуюсь, есть ли такие вообще.
10 апр 2019 13:11
У меня договор с КГС заключен в январе 2017, заверен нотариусом, квитанции (через "Кристал" обязали заплатить) и, собственно, справочка КГС о 100% оплате.

Звонила около 2 недель назад в КГС, сказали, что "документы поданы в ДАБИ".

Вот тоже интересно, как же так: договор заключили, деньги взяли, а теперь открещиваются от дома.
10 апр 2019 15:52
И да, когда я задала вопрос о готовности дома в группе КГС, мне ответили: "объект не наш" - опубликовала фото документов - затерли и забанили.
11 апр 2019 12:13
Через КМБ багато інвесторів, я думаю, я теж через Кристал банк платив і довідка в мене теж є про сплату 100 % і квитанції.
11 апр 2019 14:39
Цитата "imtalk":
И да, когда я задала вопрос о готовности дома в группе КГС, мне ответили: "объект не наш" - опубликовала фото документов - затерли и забанили.
Цитата "imtalk":
У меня договор с КГС заключен в январе 2017, заверен нотариусом, квитанции (через "Кристал" обязали заплатить) и, собственно, справочка КГС о 100% оплате.

Звонила около 2 недель назад в КГС, сказали, что "документы поданы в ДАБИ".

Вот тоже интересно, как же так: договор заключили, деньги взяли, а теперь открещиваются от дома.


Мдда, интересная ситуация.
Договор у Вас с инвестиционным фондом подписан? А про КГС в документах нет ни слова?

И очередной отказ в выдаче сертификата получен
м. Київ, Голосіївський р-н, просп. Червонозоряний, 146-б 40-30/0304-17 10.04.2019 Відмова № ІУ 173190991549
Следующий будет юбилейный :(
12 апр 2019 09:21
Дуже цікава ситуація виходить:
В службі підтримки називають приблизні строки завершення будівництва (кінець травня) і в той самий час у них немає списку, що ще залишилось зробити для завершення цього самого будівництва.

Звіти про виконання робіт до болі однакові: змонтовані двері ліфтів 25 шт., йдуть пусконалагоджувальні роботи ліфтів, блискавкозахист, фасади...


Спілкування із самою підтримкою Саги це окрема історія. Яке питання не запитаєш - відповіді чекай мінімум на наступний день. Часто доводиться нагадувати, що ти ще досі чекаєш на відповідь.

Висновок такий: відділ продажу в компанії працює класно, а все інше дуже сильно хромає.
12 апр 2019 10:20
Шановні інвестори! Представляємо вам актуальну інформацію про хід будівництва ЖК BRISTOL Comfort House.
Станом на 12 квітня на всіх поверхах завершено влаштування стяжок та штукатурні роботи. Роботи по внутрішнім інженерним мережам (опалення та вентиляції, водовідвід та каналізація) здійснено на 86%.
Триває утеплення фасадів мінеральною ватою.
Завершуються роботи з влаштування електромереж у будівлі та роботи по блискавкозахисту. В технічних приміщеннях паркінгу продовжують встановлювати світильники. Наразі змонтовано 78 шт.
На 22 поверхах встановлено огорожі лоджій. Квартирні двері встановлено на 25 поверхах.
Завершено влаштування інженерно-теплового пункту та внутрішніх мереж: підключення води, каналізації та електрики до будівлі в рамках будівельного майданчика.
Змонтовано обладнання ліфтів.
На всіх поверхах встановлено двері ліфтових холів і тамбурів холодних переходів.
Роботи зі встановлення радіаторів на 1-му поверсі виконано на 90%, в місцях загального користування та на сходових маршах роботи завершено.
Завершено утеплення стелі підвалу.
Плиткові роботи в підвалі виконано на 99%.
Тривають плиткові роботи на лоджіях, технічному поверсі. В місцях загального користування роботи завершено на 2-25 поверхах.
Завершено роботи з монтажу обладнання насосної станції. Ведуться ізоляційні роботи.
Завершено скління 1 поверху та роботи з влаштування покрівлі паркінгу.






12 апр 2019 11:59
Saga, ви пишите що уже "Змонтовано обладнання ліфтів", але на фото видно що не вистачає як мінімум кнопок виклику ліфта. Можете прокоментувати?
12 апр 2019 15:00
Можливо, під обладнанням ліфтів мається на увазі їх внутрішня начинка?
15 апр 2019 14:55
Мабуть кнопки в ходять в склад обладнання?Хіба ні?
16 апр 2019 11:14
Обладнання ліфтів - це механізми, які забезпечують їхню коректну роботу.
Кнопки, звісно, будуть встановлені.
16 апр 2019 20:19
Питання до САГИ.Можете назвати Реальні строки коли інвестори отримають право власності?Це пів року,рік,два???
18 апр 2019 15:12
Доброго дня!
Ми плануємо завершити всі будівельні роботи на майданчику до кінця травня.
Передача права власності здійснюється 1,5-2 місяців з моменту отримання сертифікату про готовність будинку до експлуатації. Готовністі будинку вже достатня для введення в експлуатацію, й ми робимо усе можливе, аби отримати сертифікат якнайшвидше. Однак точних термінів наразі назвати не можемо.
22 апр 2019 06:47
Melvin, с КГС договор.
22 апр 2019 11:39
До конца мая никто ничего не закончит.
Стройка очень вялотекущая. На последнем КТК обещали с начала апреля просто аж БУМ по работам, но внутри было замечено только пару работников (на прошлой неделе)
22 апр 2019 13:22
САГА питання.Чому Ви не ведете паралельно з внутрішніми роботами і роботи по благоустрою території?Чому знов затихли роботи по фасаду?
22 апр 2019 13:35
Чув інформацію, що Saga мала намір запускати людей на ремонти, якщо сертифікат знову не дадуть (мова про останню подачу сертифікату, яка не вдалась).

Цікаво чи пропонували уже комусь такий варіант і якщо так, то чи погодився хтось на такий варіант?


P.S. по роботам на будівництві видно, що у них банально немає людей ну або бажання (фасад яскравий приклад). І знову хотів би повторити, що у Saga навіть немає списку робіт, які треба зробити для завершення будівництва. Тобто по великому рахунку вони самі не розуміють скільки ще часу потрібно на це все.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3436. . .42
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее